Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 11. January 2011, kl 11.50

Hetkel kaalun 87 kg ja 172cm pikk. Olen siin uus kasutaja. Sünnitusest on juba 10-kuud möödas ja kaal ei taha kuidagi langeda. Raseduseaeg võtsin üle 20kg juurde,millest olen ainult 9kg kaotanud. sad smiley Olen alates 5jaanuarist aktiivsemalt liikuma hakanud,sõidan trenazöör-rattaga 5km päevas,teen kõhulihaseid ja joon vett(mille joomist pole kunagi armastanud). Nüüd olen kilo juurde võtnud,seoses treeninguga(86kg-87kg),aga see on normaalne alguses. Suuri koormusi ei ole omale peale pannud. Nüüd liitusin kaaluabiga. Eeesmärk on vähemalt 15-16kg alla saada.

Äkki leidub kaaslasi,kellega oleks koos lõbusam ja sihikindlam oma eesmärgid elluviia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 12.21

Tule meie duelli mis algab täna smiling smiley

Vaatan , et meil siin suhteliselt samad näitajad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 11. January 2011, kl 12.42

Aitäh kutsumast,liitun rõõmugasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: saluste
Kuupäev: 12. January 2011, kl 15.41

Liituksin ka Teiega kui võtate vastu.Mul ka pea samad näitajad,mis teemaalgatajal.Mõned kilod ja sentimeetrid lisaks...:

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 12. January 2011, kl 16.07

Mind kutsuti liituma eile ühe grupiga ja ma liitusin nendega. Kahjuks pandi eile see grupp kinni ja rohkem juurde võtta ei saasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Kuupäev: 13. January 2011, kl 23.56

Tere,
Kui sul endiselt duellikaaslast ei ole...oleksin huvitatud,minu kaal hetkel 88 kg ja olen 165 cm. Liitusin lehega juba mõned kuud tagasi, kuid pole suutnud ennast korrlaikult kokku võttasad smiley Minul on samuti peal üleliigsed kg, mis tulid peale 2 lapse sündi. Pelae 1 last sain 1 aasta jooksul ennast 65 kg pelae....Nüüd peab ennast taas korrlalukult käsile võtma!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: Kaseke
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.27

Tere,
Liituksin ka hea meelega Teie duelliga...parameetrid samad-87kg ja 165cm. Endal pole niipalju pealehakkamist, et end kokku võtta. Kui Te selle vastu pole, siis prooviks koos saatusekaaslastega, ehk motiveerib rohkem.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 00.33

Jääksin ka siia duelli hea meelega, kuna näidud u samadeye rolling smiley Teemaalgataja ei ole vastanud, teeks mingi konkreetsema duelli teema??? Millal siis alustame? Nüüd sel nädalal , kas kaalumine toimub reedel??

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasismiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.58

Tere!
Liitusin juba eelmine nädal ühe duelliga ja nüüd ei ole tarvis uut gruppi teha kahjukssad smiley
Loodan,et saate oma grupi ka kokkusmiling smiley
Edu teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.