Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: joanna
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.18

hommikustsmiling smiley

Minu kaua oodatud 7 ongi käes....Nii et täna hommikune kaal 79,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: joanna
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.22

hommikustsmiling smiley

Minu kaua oodatud 7 ongi olemassmiling smiley Nii et täna hommikul siis 79,7 kg..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.36

Tere hommikut.
Ilus päev täna,kaal näitas 80,8 seega täitsa hea miinus.
Ilusat päeva teistelegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.45

minu tänane kaal näitab 90 kilo, 200g juures confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 11.30

Hommik!
Täna hommikune kaal 89,4 kg

Sain nüüd arvutile lähedale ja lugesin teie lugusid, kuidas ülekilod kellegil tekkinud. Peaks ütlema, et väga motiveeriv ja lohutav, et pole üksi smiling smiley Olen suurema osa osa elust ülekaaluline olnud (hetkel 31 aastane)....teismeeas olin ilus sire, spordipliks ja muidu aktiivne. Siis aga jäin isaga kahjuks kahekesi elama ja tema vanamoodsad rasvased toidud lisasid hulga kilosid, lisaks soovis ta tütart lohutada ja parim viis, mida ta selleks teadis oli toit ja eriti magus-ehk koogid/tordid. Muidugi mulle see ju meeldis, aga sealtmaalt saadik olengi emotsioonide ajel sööja-igakord kui tuju halb, luban endale šokolaadi ja kohe ikka korraga palju. Olen märganud, et ka premeerin end siis, kui midagi hästi on....kui nüüd reaalselt vaadata, siis ma nagu koguaeg leiutan aga endale põhjuseid, miks magusat süüa. Totakasse nõiaringi olen ka sattunud - kui teised lähevad aktiivselt aega veetma, nt tantsima, siis mina pean end paksuks ja otstasn ebameeldivuste vältimiseks koju jääda...ja kodus ma ju loomulikult ei tee muud, kui jälle söön smiling smiley Polegi siis palju imeks panna, et kaal üle 30 kilo võrra normist üle. Olen 20-eluaastast alates liitunud ka erinevate kaalulangetamise üritustega ja kõige paremini läks ikkagi Kaalujälgmise põhimõtete alusel, ehk tervislik toitumine ja kalorite arvestus. Kaaluabi portaal on igati tänuväärne, annab täpse ülevaate päevasest kaloraazist. Mulle see meedlib ja loodetavasti jätkub ka sihikindlust-ja vahvas seltskonnas on seda tore kõike teha. PS! Aitäh AbsolutFantasy- see keha monitooringu süsteem tundub põnev, tutvun sellega kohe lähemalt.

Edu ja sihikindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 14. January 2011, kl 12.12

Ma juba kirjutasin teise kohta, aga võin ka korrata smiling smiley

Kaal 97,1 :9

Minu ülekaal tuli 10 aastat tagasi kui jätsin suitsetamise maha ja lisaks sünnitasin ka lapse (suht keeruline oli see sünnitus). Kuna mul nii armastav mees ja ihaleb ta mind siiani siis nagu väga ei ole morjendanudwinking smiley. Kuid enesetunde küsimus kõik. Hetkel juba hakkab tunda andma, et trepist ronin üles hingeldades jms. Nii et kui vähegi tahan koos mehega kõrges vanuses käest kinni käia, tuleb ennast käsile võtta. Kusjuures paradoksaalne on see, et kui ma ise oli 50 kg, siis ma ei saanud aru, kuidas inimene saab käest ära minne - et tegu ei ole ju ühe-kahe kiloga....
Olin ise ilgelt sportlik ja päris heas vormis ja näed siis mis juhtus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 14. January 2011, kl 13.35

Minu täna hommikune kaalunr on 88,4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.03

Ma ka lõpuks annan oma kaalunäidu,ootasin täna oma uut kaalu. Nüüd uue kaalu järgi on 84,1,aga see on päevane näit mul. Vana kaal näitas hommikul 85 kg,aga paljud sõbrannad ka kurtsid,et minu kaal näitab pisut rohkem.
Tore,et kõik nii tublid on olnudsmiling smiley
Jätkame sama rada ikka allapoolesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.16

anita13-Sellisel juhul peaksin tabelisse lisama vist sinu hommikuse kaalunäidu vana kaalu järgi 85 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.26

minu kaal on 93,5kg hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.30

Loomulikult võib hommikuse näidu lisadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.31

Nonii , varsti saab tabeli üles panna , ainult präänikukese kaal on veel puudu smiling smiley
Niiet ootame veel veidi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 18.08

Vaatasin just , et präänikuke on kusagile ära kadunud.
Praegu käivas duellis pole ta veel sõna võtnud .

Lisan tabeli praegu üles smiling smiley

Präänikukesel on aega ju kuni esmaspäevani , et oma kaalunäit sisestada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 18.11

KAALUTABEL

14.jaanuar.2011



Osaleja 	Kaal(kg)     Tulnud/Läinud            
		
AbsolutFantasy	94,8 kg 	-0,2 kg                       
Soffie	        88,4 kg         -0,7 kg
rõõmurull	93,5 kg 	-1,5 kg
megi	        96,8 kg	        -2,1 kg
iruntsik59	87,5 kg	        -1,0 kg
CaraClara	89,4 kg	        -0,6 kg
aura	        80,8 kg	        -1,6 kg
Joanna	        79,7 kg	        -0,5 kg
makristi	97,1 kg	        -0,6 kg
anita13	        85,0 kg	        -2,0 kg
gerrly	        90,0 kg	        +0,2 kg
präänikuke	89,0 kg         -


Järgmine kaalumine: 21.jaanuar.2011

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 18.18

Meie esimene nädal oli väga edukas !


Esimese nädalaga on meil kokku kadunud 10,8 kgeye popping smileyhot smiley


Niiet jätkake samas vaimus !!! Kõik on väga tublid olnud ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 14. January 2011, kl 19.03

jaaa... kõik olete nii tublid olnud smiling smiley eriti veel megi!!! luban, et järgmine nädal olen ise ka tublim... kuigi ei tea millest küll see 200g juurde tuli confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 23.38

gerrly- Sina oled ka ju väga tubli smiling smiley Kindlasti järgmistel kordadel läheb paremini smiling smiley
Mina imestan , et mul 200 grammi alla läks , kuna see nädal olen rohkem niisama vedelenud ja ei ole toiduga ka eriti palju vaeva näinud smiling smiley
Kuid nüüd on minupoolt laiskusega ühelpool ja püüan end ikka rohkem ja rohkem liigutama hakata smiling smiley

Eriti motiveeriv oli vaadata , kuidas duellikaaslastel kilod kadusid smiling smiley

Järgmine kord on ju lisaks kilodele veel ka sentimeetrid tongue sticking out smiley

Ootan põnevusega juba järgmist reedet !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 15. January 2011, kl 09.33

jaaa.. mina ka ootan... loodan, et ikka on mõned cm kadunud ka tongue sticking out smiley

täna lähen kõnnin paar kilomeetrit ka maha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.00

Nonii , keegi pole enam midagi kirjutanud smiling smiley
Kuidas teil nädalavahetus edeneb ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.04

mul on suhtlesielt hästi läinud smiling smiley jälgin korralikult toitumist ja käin korralikult kõndimas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.14

Oii kui tubli gerrly !! smiling smiley
Siis järgmise kaalumise ja mõõtmise tulemused on kindlasti palju palju paremad , kui eelmisel korral smiling smiley


Mina tegin 48 minutit Wii-Fitiga Joogat , jõuharjutusi ja 2,8 km nn jalgarattasõitu(loe: kõndimist)
Mõnus ja värske tunne on nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: makristi
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.51

Mina olen kodutöödega rakkes olnud ja lisaks on 1a ja 3 kuune muti ka selline, keda tuleb pidevalt mööda tuba taga ajada smiling smiley. Muidugi otse loomulikuld ka kuts, kes iga päev sunnib välja minema, olenemata ilmast. Lisaks võtsime perega plaani kord nädalas ujumas käia, kuna mutu ka veemaias. Aga toitunud olen korrektselt. Homme lähen 2 päevaks kodust eemale. Kõik toit on seal ette antud. Loodan, et midagi lahjemat ka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: megi
Kuupäev: 16. January 2011, kl 19.21

Mul ka toitumise poolest üsna ok nädalavahetus. Vaid reedeõhtune siider on takistanud kaalul langemast, aga tundub, et sellest saan jagu smiling smiley. Liikumisega on kehvasti, sest laps haige ja nii me välja ei saa. Selle eest aitab ta mul toas igasugu liikumist välja mõelda. Küll on vaja "joosta, hüpata, tantsida, kükke teha jne".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 16. January 2011, kl 20.30

no, siis me oleme küll kõik ju suuuuper tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: aura
Kuupäev: 16. January 2011, kl 21.50

Minu jaoks on nädalavahetused eriti rasked, seegikord käisid külalised, väike näks ja muidugi vein, käib asja juurde. Täna käisin suusatamas, nii külm oli, et üle poole tunni ei kannatanu rajal olla. Nüüd pean nädala sees kõvasti pingutama, et ikka miinuses olla.

Püüan tubli olla ja edu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 17. January 2011, kl 11.23

thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 17. January 2011, kl 22.31

Minul läks nädalavahetus natuke käest ära,sai külas käidud ja sai mõned kokteilid joodud. Eile oli selline laisklemise päev,treeningut ei toimunud. Täna olen jälle vormis ja tegelen endaga.
Tore lugeda,et kõik on ikka tublidsmiling smiley
Ikka jõudu ja vastupidavust meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 18. January 2011, kl 10.54

Wow-kui tublid!
Tabel miinustega näeb küll meil uhke välja.
Nädalavahetus kiskus mul ka käest-kokteilipidu töökaaslastega, mis venis hommikusse...ürituse nime järgi otsustades, sõin eelnevalt kõhu täis (et esimese vahuveini pokaali järel mitte rivist langeda), aga kohalejõudes serveeriti üllatuseks kolmekäiguline hiline õhtusöök, järgmisel päeval külastasin sõbrantsi, kes tahtis ka headmeelt valmistada...lasgne ja vein+jäätis, kojujõudes ootas ahjupraad....oeh. Oli ikka katsumus (ei tahtnud ka kellelegi seletama hakata, miks midagi ei söö-siis püüdsin selles osas mitte tähelepanu äratada-ja teisest küljest vahest ju võib ka piiranguteta olla, kui osata sealt tavaellu hiljem tagasi hüpata)...aga proovin mõelda nii, et iga päev on uus...ja uued võimalused. Üritan ka mitte väga tuju kaotada, kui kaalumisel tulemus + märgiga on, igaljuhul püksitrukid kummardumisel tulevad küll jonnakalt lahti smiling smiley
Planeerin siin nüüd päevakava reedeni...olen tähele pannud, et kui tead ette, mida ja millal süüa, siis ei teki ebameeldivat hundiisu ja arutut söömist.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Kuupäev: 18. January 2011, kl 12.43

Tõenäoliselt minul sel nädalal vist erilist miinust oodata ei ole järjekordselt grinning smiley
Kuna oma toitumist ma väga veel muutnud ei ole.
Kuid trenni olen teinud korralikult smiling smiley
Nüüd oleks vaja toidukogused tervislikumaks ja suuremaks saada smiling smiley
Mida teie sööte ? Mida endale nn. keelanud olete ?

aa... ja kas keegi teist Tallinnas ka elab ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL:Absolutfantasy, Soffie, rõõmurull, megi, iruntsik59, CaraClara, aura, Joanna, makristi, anita13, gerrly, präänikuke smiling smiley
Saatis: joanna
Kuupäev: 18. January 2011, kl 13.19

Mina elan tallinnas..Kristiines täpsemaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.