Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 11. January 2011, kl 19.50

Tere,

Olen siin Kaaluabitanud juba mitu kuud, algus läks ludinal, kuid viimasel ajal on mind tabanud motivatsioonipuudus ja kaalulangus on seetõttu viimase kuu jooksul olnud pea olematu.
Sooviksin aga selle püha ürituse siiski edukalt lõpule viia, ehk siis oma lõppeesmärgi saavutada, soovitavalt ikka enne rannahooaega winking smiley
Seega: kutsun üles kõiki, kes oma viimaste kilokestega maadlevad, ühinema duelliga, et koos üksteist motiveerides asuda hoogsalt oma unelmate kaalu püüdma

Minu parameetrid: pikkus 169, kaal 54,7, soovkaal oleks 53 kg

Kristiina e krissukrässu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. January 2011, kl 07.53

Oi-oi, tahaks ka siia jala ukse vahele pista ( duellitan juba mujal hetkelsmiling bouncing smiley ) , aga igal juhul kavatsen sellel duellil kõvasti silma peal hoida. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 12. January 2011, kl 09.02

Heameelega liitun, tänan kutsumast! Pikkus 164, kaalu jäänud 55,9 ja sooviks oli 54, kuid võib ka pisut rohkem alla võtta spinning smiley sticking its tongue out
Vähemalt siis ehk hoidun VIIT kirju koera tükki ühe õhtuga alla kugistamast, nagu eile läks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 12. January 2011, kl 10.17

Nii tore, Kirsitante smiling smiley Koos on kindlasti kergem , ma juba tunnen, kuidas duellitamise mõte söögiisule pärssivalt on mõjunud smiling bouncing smiley.
Aga ootame veel paar päeva, ehk liitub meiega veel mõni huviline, kuna ametlik kaalumine reedel, siis võikski reedel duelli avatuks kuulutada smiling smiley.

seniks oleme tublid onju,

kesknädalaste tervitustega
krissukrässu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: brute
Kuupäev: 12. January 2011, kl 11.29

Hei-hei,

Mul on oma lõppeesmärgist puudu nii täpselt 3 kg. sellega olen maadlenud (st olen seda ihalenud, ilma et selleks mingisuguseid pingutusi oleks teinud) juba 4 kuud.
Pikkust 174 ja hetke-kaal 61kg, soov 58kg.

Olen kaaluabis olenud alates aprillist ja esimese paari kuuga sain lahti ligi 7 kilost, mis mulle varakevadel paari kuuga suure ülepinge tõttu lisandus. Sel talvel olen passiivne olnud, kuid eesmärk on siiski silme eessmiling smiley

Jaanuaris-veebruaris olen 3 nädalat Eestist ära ja seetõttu otseselt duellitada ei saa, kuid kuni 24.01 ja alates 12.02 olen tagasi (ja loodetavasti siis kaaluga 58smiling smiley)

Ja nüüd kõigile jaksu ja tervist ja vastupanu nõrkusele (ma just lõpetasin ühe Kismetiwinking smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: Muff
Kuupäev: 12. January 2011, kl 12.17

Noh, ma siis liitun ka.. alustame reedel. Siis jääb mul täpselt nädal veel makstud aega ja saan otsustada, kas pikendan või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 12. January 2011, kl 22.05

liitun ka
pugisin just majoneesileiba, rosinakohupiima, sokolaadi. arvan et pool päeva normist oli see toit

pikkus 166, kaal 64 ümber, reedel täpsustan
tahaksin 60 kilo olla, see on minu jaoks väga suur saavutus, ja seal ka suveni püsida!

Gunnilla

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 13. January 2011, kl 16.16

Tere taas !

Meid juba päris paras seltskond siin koos, nii tore smiling smiley
Püüame siis kõik ikka vapralt lõpuni vastu pidada, selleks me ju oleme siia tulnud, et oma eesmärk 100% realiseerida smiling bouncing smiley

Homme hommikune kaal saab duellitamise algkaaluks, lisainfona veel koondtabelisse pikkus ja soovkaal. Muu vist pole nii oluline (igasugu ümbermõõdud ma mõtlen)?
Ma duellitamise koha pealt täitsa roheline, nii et parandage mind kohe palun, kui kuskil puusse panen spinning smiley sticking its tongue out
Igal juhul homme start, kui on veel mõni huviline, võtame kampa ikka smiling smiley
Homme teen uue teema ka, tabelit võin ka vabalt ise pidada, kui keegi teine ei pretendeeri .

Kohtume homme,
seniks mõõdukat päeva jätku ja külkapi uks õhtul varakult kinni cool smiley
krissukrässu

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: brute
Kuupäev: 13. January 2011, kl 16.19

Igasugune tabeliau sulle, Krissukrässu ja meile teistele (Sulle ka muidugismiling smiley) ainult vastupidavust ja jõudu!
Homme hommikul siis kaalule ja teele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: kmarmor
Kuupäev: 13. January 2011, kl 17.26

Tere!

Mina sooviks ka Teiega liituda. Hetkel 61.6 kg, kuid tahaks olla 57-58kg. Pikkust 169cm. Täpsem kaal muidugi homme hommikul. Nimeks Kersti.smiling smiley
Jôudu ja visa vastupidavust KÔIKIDELEtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: liiviki
Kuupäev: 13. January 2011, kl 22.38

hei kõigilehot smiley ,liituks ka Teiega . Mul ka kaalul justkui stopper ees,st.languse osas. Samuti olen liige veel teises duellis ,kuid siin tõotab tulla üsnagi karm konkurents, seega pinget ja püüdmist veelgi enam smiling smiley
Liitudes kaaluabiga läks ka algul see liigne kaal ,mis veel oli (ennem sai üksinda ikka veelgi rohkem langetatud ,kuid siis jäi samuti stoppama see kaal. Aga siis tänu kaaluabile jätkus taas kaalulangus .) Ja vot veel tahaks (vaja) nii 4-5.... kilost veel lahti saada ,mis tundub praegu kui ulmeeye rolling smiley.Aga minu praegused parameetrid - pikkust napib küll ,see eest kaalu annaks tasuta abivajajatele smiling smiley 164 / 59,0
Ja saatku meid edu ja langus(kaalu) -parimat liiviki

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: kmarmor
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.53

Tere hommikut!
Ma juba üleval ja kaalul käidud. 61,4kg on siis stardikaal.
Jôudu ja päiikest,
Kersti

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.25

Hommik - hommik smiling smiley

Minu stardikaal 54,7 kg.
Ootan tänase päeva jooksul siis kõigilt osalejatelt andmeid ja õhtul teen uue teema, kuhu tabeli algandmetega üles panen.

Olge siis tublid,
vähem kaloripomme ja rohkem liikumist ! the finger smiley

krissukrässu

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: brute
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.27

Hommikust,

Vaatamata kolmapäevasele numbrile 61,00 tervitas täna mind kaalul 62,00.
Pole midagi teha... 4 kg, here we go!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: liiviki
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.44

ilusat hommikut ja täna hommikune kaal 58,5( algus tehtud),päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.15

Minu stardikaaluks sai juba pisem number kui nädala alguses-- 55,7. Hoidke alt, siit ma tulen, pungil täis motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 14.20

Supperhüpper, puudu veel Muffi ja Gunilla andmed. Auuu, ootame infot ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 14. January 2011, kl 15.05

Tere, minu hommikune kaal 65,5 kg

tundub, et mina kõige raskem siin

Gunnilla

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Saatis: brute
Kuupäev: 14. January 2011, kl 16.46

Meid on siin üsna meeldivalt palju ja debatt tuleb tõesti tihesmiling smiley
Loodan, et suudan motivatsiooni hoida ning ei anna alla magusaisule.. Kuid tunnen praegugi kuidas neelud šokolaadi poole käivad... MM.. ja nad on kõigest käeulatuses!
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi, kellel lõppeesmärgist puudu kuni 3 kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 18.34

Gunilla, see pole üldse ju oluline, palju keegi praegu kaalub, tähtis on see, mis kaalus me endaga rahul oleme ja selle nimel siin koos pingutamegi smiling smiley

Brute, tee endaga diil: võta paar ruutu šokolaadi ja ülejäänud kappi. Siis saad magusaisu rahuldatud ja kaaluga ei juhtu miskit hullu spinning smiley sticking its tongue out

Mul õnneks magusat väga kodus pole ahvatlemas, aga reedeõhtune veinijooja olen küll ja tänane õhtu pole mingi erand . Mingid naudingud peavad ikka jääma ju ka smiling bouncing smiley

Kuna Muff ei ole reageerinud veel, siis ootaksin homme hommikuni. Ja siis teen tabeli.

Mõnusat ja mõõdukat nädalavahetust kõigile, kui patustamine peaks aset leidma, siis alati on hea võimalus see sportimisega heastada the finger smiley

krkr

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.