Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
teeks oma "kaalust alla"!!
Kuupäev: 16. January 2011, kl 23.17

hei!
kas keegi ehk tahaks ühineda:
nimelt ma tean juba ette, et minust mingit virtuaalset kaalulangetajat kohe kindlasti pole...korduvalt järgi proovitud. ja siis ma mõtlesin, et ehk leidub tartus selliseid inimesi, kes oleks nõus konkreetselt kokku saama kord nädalas. et siis kaaluks, oleks toeks teineteisele, jagaks nippe, võibolla teeks koos trennigi... noh ja siis võiks olla selline rahakassa, kuhu see, kes nädalaga kõige vähem edenenud on, lisab näiteks ühe euro (või kuidas iganes kokku lepime). ja siis võiks võtta mingi lõppkuupäeva, kus siis kõige rohkem edenenu saab selle kassa sisu endale.
minu meelest tore idee, ainult et ma ei leia kuidagi omale "kaasvõitlejaid". ehk on siin mul rohkem õnne!!

asukoht siis oleks tartu, kordan üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 16. January 2011, kl 23.29

mõte on mõtlemist väärt

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Saatis: enely111
Kuupäev: 17. January 2011, kl 11.26

Tere
käin ka trennis üksinda ja otsin ka juba ammu,kes viitiks liituda kas või koos trenni teha.Olen ka juba ammu tahtnud kaalu langetada aga see ei taha kuidagi kaduda.Nii et kui huvi on võiks koos midagi mõeldasmiling smiley
Enely

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 11.57

Oi , kui tore idee smiling smiley
Kahju ainult , et tartus smiling smiley

Edu !

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 13.05

Mina ka Tartust!!

Kokku võiks tõesti saada ja koos kaaluda- nippe jagada ja võibolla ka trennida.... mina hetkel käin Arctik klubis treenimas, väga meeldib.

Ja see kassa kogumine võiks olla ka kui mitte auhinna fond, siis ehk pärast ühise puuvilja söömingu grinning smiley. Samas peaks ka silmas pidama, et see kes kõige vähem langetab ja raha peab panema, ei viiks ka väga motivatsiooni alla, sest mõne jaoks nädalas -200gr on päris suur saavutus.

Aga ma arvan, et kui hakata alguses väiksema pundiga käima, siis ehk hiljem lisandub ka liikmeid juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 17.46

vaffa!!
aga äkki ma viskan oma msni siia, siis saaks edasi suhelda, et kuidas kokku saame. ja paneks "lahingplaani" ka paika, et mis ja kuidas täpselt.
merlink86@hotmail.com (kuigi ma see nädal väga vähe arvutis...)

muidu võiks veel ehk näiteks esmaspäevani oodata, äkki tahab keegi veel ses "projektis" osaleda

ja muidu, nii jutujätkuks, kui palju kilosid teil vaja maha on saada (mul ca 10)

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Saatis: yx
Kuupäev: 18. January 2011, kl 18.45

Oi tore mõte, kahju ainult, et nii kaugel. Aga edu teile ja ande ka siin keskkonnas vahest 'teateid lahingtandrilt' smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: teeks oma "kaalust alla"!!
Kuupäev: 20. January 2011, kl 10.02

Minuga saab suhelda ravenewu@gmail.com teel nii kirjaga kui msnis, kuigi msni ma eriti ei kasuta, pigem siis kui meelde tuleb grinning smiley
minul oleks veel vaja langetada ca 20kg....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.