Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 20. January 2011, kl 13.43

Tere,

otsin duellikaaslast, kellel oleks sarnane kaaluklass ja sammuti pikk maa käia, et tervislikumasse kaalu jõuda.

Mina kaalun 139.3 kg ja tahaks koma ees oleva numbri algatuseks kahekohaliseks saada.

Tahaks kaasvõitlejat, kes motiveeriks ja kellega koos kaalulangetamise rõõme ja muresid jagada.

tervitades kevadhaldjas

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 20. January 2011, kl 14.15

Tere Kevadhaldjas!

Olen 121,3 kg. Osalen küll juba ühes duellis, aga ma arvan, et see ei sega sinuga liitumist. Kaalusin 3,5 kuud tagasi veel 129 kg. Tore oleks kellegiga oma muresid ja rõõme tihedamini jagada.

Julge peale hakkamine on juba pool võitu!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 20. January 2011, kl 18.28

Tere Kike,

väga tore!
teeme homme hommikuse kaalumise ära ja loeme selle siis stardikaaluks ja teeme uue teema peale seda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 20. January 2011, kl 18.46

Ma olen küll vähem kui teie aga 100 on siiski ees-nimelt 104,6 kg oli kolmapäeva hommikul. Võtate ühe üritaja veel kampa? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 20. January 2011, kl 19.39

minu poolest ok

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 20. January 2011, kl 19.46

väga vahva. mul on vaja ühte tugevat võitlust ja toetust et järjel püsida smiling smiley homme hommikul siis kaalule hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 20. January 2011, kl 19.57

Homme siis kaalumine.

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Kastan
Kuupäev: 20. January 2011, kl 21.12

Tere,

olen seda postitust juba ammu lugeda igatsenud! Soovin samuti leida kedagi, kes oleks enam-vähem samas kaalus ja no ei liigu siin eriti nii suuri daame. Minu kaal oli täna hommikul 146,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 06.12

Hea et meid koguneb. Mida rohkem meid ju on seda suurem on toetustunne. Jõudu jaksu meile.
Kaal täna hommikul 102,7

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 06.14

Ahjaa..tahtsin veel küsida, et mis te arvate kui hakkaks siia märkima ka oma menüü-mitte arvudes, lihtsalt mida sõime päeva jooksul ja natuke kommentaari juurde!? Miks ma seda pakun välja on see, et ma ei saa ega saa enda söömist tasakaalu. Ületan iga päev valgud vähemalt kahekordselt confused smiley ja tunnengu huvi, mida teised söövad

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 10.22

Minu tänanane stardikas on siis 137.8.

Minu üldine muster söömises on suht sama olnud.
hommikul söön kas piimaga keedetud putru moosiga või kui vara tööle lähen siis krõbinaid piimaga.
vahepalaks enamasti puuviljad.
Lõunaks soendan tavaliselt eelmise õhtu ülejääke. väike magustoit on ka kui muud ei ole siis jogurtki.
Õhtuks tavaliselt soe toit ja salat ja kui kalorid lubavad siis ka magustoit.
Kui siis veel kaloreid üle on näksin puu ja köögivilja.

aga päris tasakaalus mul see toitumine ka ikka pole. Valgud kipuvad lõhki olema.
polegi vist päeva olnud kus see nii ei oleks


aga edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. January 2011, kl 10.39

Hei, ehk võtate mindki kampa, mul seda ülekaalu nii palju küll ei ole, kuid 100 kilo naiseilu kehtib minugi kohta.

Tänane kaalunäit oli 107.7 kg.

Mina toitumise tasakaalu taga ei aja, võibolla millalgi, kui langus täielikult kinni peaks jääma, siis ehk, seni jälgin, et kalorid lõhki ei läheks ja ehk suudaks rasvadega kuidagi lubatud päeva normi piiresse jääda, kuid kipub seegi mul lõhki minema kuna ei poolda nö rasvatuid tooteid, aga eks teen selles osas siis muid tervislikumaid valikuid, eelistades võimalusel kalkunit seale, kui peaks mingil põhjusel võileiba sööma, siis määrin pigem mõnd toorjuustu sinna peale ja no keeduvorsti ja viinerit ei võta ka sundides suu sisse, ikka sink või ise küpsetatud liha või hakkliha pallid.
Hommikuks söön kas veega keedetud kaerahelbe putru moosiga ja klaas piima kõrvale või siis taldrikut, mis koosneb köögiviljast ja siis kas omlett või keedumuna ja natuke singi või kodujuust ja natuke sinki.
Lõuna ja tugevama õhtusöögi võtan ühest kokaraamatust ja päris viimane eine päevadel mil trennist tulen on nt keefir+puuvili või midagi muud taolist kerget või kui just trennipäev ei ole siis joon lihtsalt taimeteed.
Üldiselt olen siiski menüüst välja jätnud kõikvõimalikud teravilja tooted, kuigi vahest ikkagi (mitte tihemini, kui kord nädalas) mõni viil leiba eksib ka suhu ära ja kartulit kui söön siis ka vaid nädalavahetusel, kui kodus ei söö.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Kastan
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.29

Hommikune kaal 145,9 kg.

Kahjuks on minu jaoks psühholoogiliselt frustreeriv "duellitada" 40 kg saledamatega, nii et jään ka seekord pealtvaatajaks.
Teistele aga kivi kotti!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.39

Oi oi, Kastan, see nüüd mitte ei lähe, et jääd pealtvaatajaks. Siin teema algataja Kevadhldjas on ju sinuga täidsa samas kauniduses ja ega Kike'gi väga kaugel pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.00

Mul oleks küll kurb kui Kastan kõrvale jääks.
Võistlusmoment pole ju põhiline. Olulisem on et on üks punt kes koos millegi poole sihib ja üksteist mõistab ja üksteisele kaasaelab. Ning natuke ka omavahel silma peal hoiab, et tuju ja motivatsioon püsiks....

Ma arvan, et just üle sajased inimesed kõik mõistavad asju ja teemasid mida mõned dieeditajad pole kunagi kogenud. Näiteks, kui keeruline on leida rõivaid meie suuruses, kuidas lihtsad asjad võivad uskumatult väsitada jne

Seega Kastan jää meiega!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.38

Kas saaks ka teie kampa tulla, hakkasin ka kaalu alndama aga seltsis oleks segasem

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.46

jaaaa Kastan-ära mõtle teiste numbrite peale.. Mõtle sellele, et käimegi siin üksteist abistamas ja toetamas kui kellegi meist on raske ja käsi tahab haarata keelatu järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.28

Jäi mainimatta et minu stardi kaal on 124,9, kui ma ikka tohin teile sekka tulla smiling smiley aga nagu ma aru reeglitest sain siis stardiks tuleb uus forum teha ja sealt alustada, kas on nii

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.31

täna õhtuks kogume kõik startijad ja stardikaalud kokku ja siis teen õhtupoole uue teema

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 21. January 2011, kl 17.21

Tere!

Minu kaaluks täna hommikul oli 120,8 kg.

Kastan- palun ära meie juurest lahku. Saame üksteist aidata ja motiveerida. Põhiline, et pidevalt kirjutame ja toetame teineteist.

Mina söön hommikuti võileiba (enda tehtud rukkileib/sepik ja kanasink/lahja juust/kala koos kurgiga/tomatiga) ja joon kohvi pooleks piimaga.

Lõunasöök: veega keedetud puder 350g koos võiga ja nt kodujuust.
Õhtu: Soe toit. Nt kastet ja kartulit, vormirooga jne.

Vahepalaks on tavaliselt pähklid, seemned(kõrvitsa) ja puuviljad.

Ma pean magusast hoidma kaarega eemal. Kui võtan natuke, siis peagi võtan natuke rohkem ja nii edasi. Olen magusahoolik. Kas kõik või mitte üldse.

Ütlen kohe, et mina proovin hoida toitumist tasakaalus, GDA-d ei vaata. GDA näitab, et rasvad on üle, aga ülemine ring näitab, et rasvu on puudu. Tavaliselt on sama asi ka süsivesikutega, GDA järgi on puudu ja ülemine näitab, et totaalselt lõhki.

Niipalju proovin järgida GDA-d, et valgud ja rasvad üle 150% väga palju ei läheks.

Pealegi on GDA soovituslik.

Palju teie kalorinorm on? Minul 2160.

Millist trenni teete? Mina laenasin tuttavalt jooksmis trenazööri. Teen ülepäeviti nii 60min. Olen kodune. Kasvatan väikest tütre tirtsu (6. kuud).
Seega külmkapp on kui nuhtlus.

Edu teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 17.55

Ma kohe mitte ei saa toitumist tasakaalu.Kusjuures ongi et kui üleval see rõngake näitab et rasvu vms on puudu siis GDA näitab et lõhki. võta sa siis kinni.
Söön tavaliselt hommikuti hetkel helbeid maitsestamata jogurti ja marjadega, sinna juurde kas keedumuna või mõni võileib tomati ja kurgiga (võid ei pane, sest ei söö seda üldse)
Lõunaks on kas salat või soe toit-põhirõhk ongi lõunasöögil.
Õhtuti- kuidas kunagi- ütitan jälgida päeval söödud koguseid ja graafikut ning söön siis seda mida veel tohiks. Täna näiteks köögiviljad (paprika, lillkapsas,kurk) dipikastmega, ja juustukuubikuid ning granaatõuna.
Vahepaladena puuviljad, pähklid.
Kaloreid täna üle 1500 mis on superhea võrreldes eelmiste päevadega. Süüa võiksin 1696 kcal.

Trenni hetkel midagi ei tee-olen selle jaoks liiiiiiga laisk. Ootan lume kadumist, siis saan rulluiskudele jälle ja ratta selga et tööle käia smiling smiley (töötan kodust 7 km kaugusel).. Võibolla kui kaalu veidikenegi vähemaks saan ja enesetunne paremaks muutub hakkan võimlema-kunagi arvutisse treeningprogrammid tõmmatud ja tehtud ka..nüüd seisavad ning ootavad paremaid aegu

Magusaga on mul sama suhe mis kikel- kas kõik või mitte midagi. Mul pole probleemi korraga üks see kõige suurem shoksitahvel sisse süüa, või paar kolm suurt eriti rammusat vahvlikoonust ja komme jms, nii et lõpuks ägisen... Ühesõnaga sõltuvuses magusast..

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.08

Mul kalorinorm 1763. Minu aktiivset trennitamist ei ole selle juures arvestatud. Mõnikord vitsutan trenni kalorid ka ära, aga üldiselt siiski mitte.
Töönädala jooksul hoian oma menuu ja kalorid väga range kontrolli all ja siis mõnikord juba reede õhtul aga enamasti laupäval pühapäeva võtan üsna vabalt. See ei tähenda, et kogu aeg sööks ja mida iganes hing ihkab, vaid pigem, et ma ei loe kaloreid, aga püüan sedasi enam vähem tunde järgi vaadata, et väga hullusti lõhki ei läheks kalorid.
Mina käin trennis ca 4 korda nädalas. 2 korda kardio seadmete peal (trenažööri ratas, crosstrainer, jooksulint, sõudeergomeeter), ükskord sheipingus ja ükskord jõusaalis. Viimasega alles alustasin, esialgu tundub väga hästi mõjuma ja eriti tõhus olema.

Minu nõrkus ei ole magus. Vahest käib ka magusa isu peale. Näiteks täna oli hull koogi isu. Võtsin poest Napoleoni koogi ja sõin selle karbitäie ära (400g). Vahetevahel käib shokolaadi isu peale, aga no mitte tihemini kui kord nelja kuu jooksul.
Minu nõrkus on liha, salaami, tegelikult üldnimetajaga toit ja ka rämpstoit. Aga kui ma ikka väga väga püüan, siis suudan sellest üle olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.13

Soe soovitus sulle Siiliplika, söö see 1695kcal ikka täis. Muidu arvab su keha, et sa näljutad teda ja hakkab rasvu kinni hoidma ja isegi talletama. Ma tegin detsembri alguses sama vea ja kaal ei tahtnud langeda ja võtsin hoopis juurde. Hetkel kaal langeb taas. Kaloreid mul hetkel 2160.

Mis on sinu soovkaal Siiliplika?

Mis kaaluni te teised ka soovite jõuda? Mina tahan jõuda 80kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.16

siin soovitab mu kaaluks 62,2 kg aga ise oleksin 70-65 vahel rahul.. olen küll 161 pikk ainult aga no kui 40 kg maha läheb oleksin superrahul

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Gerlyn
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.22

Mina tahaks ka kuskil 80-85kg peale saada

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Anka73
Kuupäev: 21. January 2011, kl 19.40

Tere, kas te veel võtate duelante juurde? Minu hommikune kaal oli 110, 5kg.
Esialgne plaan on saada 70-75 kg-le.

Olen siin saidil olnud kaks nädalat ja seni pole ka seni toitumist tasakaalu saanud. Kas on valke liiga palju või on paar korda ka nii olnud, et süsivesikuid normist rohkem ja rasva olen vähem tarbinud. Kalorite norm on praegu 2206. Käin kolm korda nädalas trennis - jõusaal ja vesiaeroobika.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.14

Anka73 - kas sa vaatad diagrammi protsente või GDA-d?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: Anka73
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.56

Ma üldiselt jälgin diagrammi protsente, aga pean silmas ka GDA-d.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Saatis: kike
Kuupäev: 21. January 2011, kl 21.06

Kui rasvu jääb puudu söö pähkleid või seemneid.
Kui süsivesikuid on palju vaata üle leiva, sepiku, kartuli, riisi, tatra jne tarbimine.
kui valkude probleem, siis tegu liha, kala, muna, piimatoodete üle või ala tarbimisega.
Pead neid asju lihtsalt katsetama. Mina teen nt. hommikul oma menüü valmis ja kannan kõik omale vihikusse ja siis päeva peale järgin seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin üle 100kg duellikaaslast
Kuupäev: 21. January 2011, kl 21.31

nii Duelli teem koos algkaaludega on avatud.

Kas arutelu ja vestlusi jätkame siin või duelli foorumis?

Minu kalorinorm on umbes 2180.
Esmane siht on end hästi ja mugavalt tunda ka liikudes.
Kaalunumbrina tahaks esmalt saada kahekohaliste numbriteni ja hiljem võiks ju umbes 80 olla.
Hetkel eriti ei liigu, tahan aga kevadel keppikõnni jälle kavva võtta ja ujumas oleks ka mõistlik käia.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.