Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 23. January 2011, kl 19.28

27 ja kah võru

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 23. January 2011, kl 19.32

ja kah 1a pojaga kodus

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 23. January 2011, kl 23.23

Heh, äärmiselt tore on teada, et siin kandis ka kaaskannatajaidsmiling smiley! Tore smiling smiley
Käisin täna ka küla peal ja need on ikka kurjast.. See enda kontrollimine polegi nagu nii väga hullu aga kurb on see, et kui inimesed on teadlikud, et üritad kaalu kontrollida ja jälgida mis suhu pistad jne siis nagu tahetakse proovile panna.. Ja veel kurvem see, et isegi paar pokaali veini on kurjast.. Sellele niigi harva lubatavale lõõgastusele on päris raske ei öelda..

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 24. January 2011, kl 10.12

Tere

No tundub, et mina kõige vanem: 40a ja elan Tallinnas. Kahe lapse ema (üks saab juba küll kohe 18)esimese lapsega lisandus 10 kg ja teise lapsega jälle 10. Õudne.confused smiley
Nädalavahetusel eriti arvutis ei ole. Sellel nädalavahetusel käisime perega suusatamas!!!
(Viimati käisin vist keskkoolis) Aga soovitan kõigile! Väga mõnus oli. Mis siis et eriti sõita ei oska.Pugesin oma 7a tütre seljataha ja tegin näo, et õpetan teda.smileys with beer
Aga ikkagi tore oli.
Nautige talve.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 24. January 2011, kl 11.15

Tahtsin öelda et väikestest tagasilangustest või kaaluseisakust hoolimata ei tasu alla anda-meid on siin palju ja me aitame-toetame kui kellelgi muresid,siis võib neid ju ka siia kirjutada siis saavad teised oma kogemusi jagada jällegi-ja mis põhiline-keegi pole ideaalne,kõik me libastume ja peaasi on mitte alustatut pooleli jätta,siis tuleb ükskord ka see päev mil oleme uhked enda üle(ise sain juba esimese komplimendi ämma käest!!!kusjuures kaalunumber on 100g võrra hoopiski tõusnud ja alla läinud pole veel kordagi!)kui ise asjad õigesti teha siis saab kaaluabi aidata,niiet...

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 24. January 2011, kl 14.53

tore siis, kui ühest linnast, saab kaaskannatajate kokkutuleku teha.
Õues käimine jääb paariks päevaks ära, poja nohune.
mis tagasilangusesse puutub, siis ehh minu oma tuleb nv komandeeringust koju.
sauna õlu, õhtul teleka ees õllesnäkid, öösel kl11 valmib ahjupraad ja mina pean sellele ei ütlema. Tuleb varuda palju sidruneid ja porgandeid koju või otsida uus mees kes vähem sööbsmiling smileysmiling smiley
Vaevalt ma miskit suurt saavutan, aga vast miskit ikka, üritama ju peabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. January 2011, kl 22.30

Mitu päeva on selg valus olnud, toas võimelda pole saanud. Õue jalutama minna samuti mitte - laps nohune. Nii sellest kaalulangetamisest küll midagi välja ei tule. Õnneks täna sain sidrunit, mida veele lisada, sest paljast kraanivett kaanida ei suuda. Lisasin lisaks sidrunile ka törtsu kannujooki, et poleks nii hapu. Ja maitses väga hea, nii et liitrise kannutäie joomine polnud mingi vaev. Ja kaloreid see kannujook niimoodi ka palju ei andnud. Aitab küll natuke tühja-kõhu-tunde vastu.

Eelmise postitaja jutu kohta niipalju, et see on jah kõige keerulisem, kui teised kodus ei pea vaeva nägema, ostavad ahvatlevaid asju ja söövad mida tahavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. January 2011, kl 22.58

Just, üritama peab ja kui piisavalt tahta siis saame kõik kohe kindlasti hakkama oma püstitatud eesmärkidegasmiling smiley! Täiesti kindel sellessmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 26. January 2011, kl 00.08

Ehh... ongi raske,kui pead üksinda kodus siin juurikad sööma ja lapsed aga nõuavad, emme tee kaneelisaiakesi, tee pannkooke jne jnesmiling smiley Täna siis tegingi suure kausitäie saiakesi... aga ma olin tubli sõin vaid 1, selle kõige väiksemasmiling smiley Aga ex see raske on, kui mees ja lapsed tahavad ju head paremat süüa, korrlaiku liha jne jne, endale keeda aga lahjasid suppe ja muud sellist. Aga selle eesmärgi nimel ma ikka püüan pingutada.... kindlasti tuleb neid murdumise hehtki, mis teha. Proovisin1 õhtu keikõndi teha....no ei olnud see , mis peaks või mida ma tahaksin, tee oli libe-jääs ja jube konarlik...ei saandu head hoogu üles . Seega ostsin endale trenazööri ja püüan nüüd kodus kaloerid kulutadaspinning smiley sticking its tongue out Mina ei suuda kuidagi oma päevast rasva kogust täis süüa...peaks olema 30% aga tuleb heal juhul 15% vahel vähemgi....

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 26. January 2011, kl 09.30

smiling smileyrasvadega nii et ise ka neid täis ei saa-aga-täna siis võtsin kätte ja panin leivaviilule spl margariini-muidugi seda eriti ei soovitata süüa,aga avokaadot praegu kodus pole-muidu võiks proovida sellest leivamäärde teha ja lisaks otsisin netist googeldades igasugu tarkusi rasvade kohta ja sain vist targemaks ka,soovitan igatahes kõigile-palju kasulikku lugemist on ntx- treenitargalt.ee(inimene tõesti õpib kogu elu!)ja siis ka majonees,pähklid,külmpressitud oliiviõli(kel sealt otsimiseks aega pole või ei viitsi)

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 26. January 2011, kl 11.12

No ma soovitan selle rasva nt värskele salatile õli näol peale kallata. Kasu on sellest ka ju, kuna juurikatest ja aedviljadest saadavad vitamiinid kõik rasvlahustuvad ja ilma rasvata organismi ei imendu. Samuti saab täis süüa need suht vähestes koguses pähklitest. Aga kui väga aus olla, siis mina niiväga ei vaatagi neid protsente, liiga segadusse ajavad need mind, pigem üritan oma kcal-dega normipiirides hakkama saada. smiling smiley Üritan oma ja peretoitu nö üheldada, sealiha sööme vähem ,rohkem kana, vahest ka kala. Ka mees mainis mokaotsast, et tallegi ei tuleks kahjuks mõni kilo kergem olla grinning smiley Õnneks sööb ka tema heameelega erinevaid suppe.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 26. January 2011, kl 15.15

Asjalikest lehtedest jagaksin mina veel sellise nagu www.dieet.ee. Mõned kindlasti kursis juba sellega aga nii mõndagi head lugemist olen siit leidnud ja ehk tuleb kellelegi veel kasuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 26. January 2011, kl 23.07

Tere!

Olen 41 ja tallinlane.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 27. January 2011, kl 08.54

homme siis kaalule jah smiling smiley
Ärge liiga palju lugege muidu pärast kõik sassis, tavaliseld on nii ,et üks koht lubab teine keelabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 27. January 2011, kl 14.12

Mina olen üldse terve nädala veetnud voodis kõrges palavikus, õnneks täna hakkas alla minema, kuid gripp on ikka laastava töö teinud. Vähemalt on kõhulihased tänu köhimisele kõvasti tööd saanud ja palavikuga midagi süüa ka ei tahtnud. Eks homme siis kaalule astudes paistab, mis nädalaga juhtunud on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 27. January 2011, kl 14.32

aga saa siis ikka korralikul terveks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 27. January 2011, kl 16.24

Kiiret paranemist sullesmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.23

Panen siis tänahommikuse kaalu 73,1 ja see 300 grammi ei läinud maha kergelt-enamuse aega kaal seisis või hüppas 100-200g ülespoole-niiet olen rahul!Loodetavasti omade tulemustega ka kõik meie duellitajad!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.23

Nii, ma siin juba korra mainisin, et olen 41 ja elan Tallinnas. Tegelikult küll Tallinna külje all Viimsis. Olen juba ammu lahutatud ja mul on 18aastane tütar, kuid aasta eest tekkis soov uuesti mees leida ja veel lapsi saada. Eks näis, mis sellest plaanist välja tuleb.

Sünnitama minnes olin 23 aastat vana ja raseduse lõpus kaalusin 53 kg. Ainult. Pätast sünnitust jäi vaid 3 lisakilo alles, kuid 3 kilo tuli veel juurde. Tookord oli jue stress ja nendest 6 kilost ei suutnud pool aastat vabaneda. Kuid kui järje peale sain, siis läks kuuga kogu ülekaal.


Kõik see, millega hiljem olen hädas olnud, on puhtalt mu enda iseloomutus ja jube laiskus. Aga nii mõnus tunne on ilus olla ja endale meeldida, et ma plaanin seda veel pikalt kogeda ja selle nimel tööd teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.24

Tere!

Tänahommikune kaalunumber pidžaamas on 56,3 kg. Jehhuuu!!! Ja ma veel kartsin, et kaalu on juurde tulnud, mitte maha läinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 28. January 2011, kl 08.34

Hommik!
Kaalunäit 71.7

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.15

Hommikust

Tänahommikune kaal 70,2.
Juba üsna varsti ületan 70 joone hot smiley

Koos saame hakkama!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.20

Minu tänahommikune kaal 79,7kg, poleks seda tulemust ealeski oodanud, pigem arvasin,et mingi 200-300g läheb maha, aga vot selline ilus algus päevale. Polegi peale sünnitust 7-g algavat nr-t näinud. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.05

Kõikvõimalikud viirused armastavad soolast ja elavad soolase peal. Seega oleks haiguse ajal mõistlik süüa võimalikult magedat toitu ja loomulikult....eee...magusat. Seda viimast mõistuse piires ikka. Siis peaks haigusest kenasti jagu saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.07

Edu annab tuult tiibadesse ja varsti algavad Sul need numbrid juba 6-ga, sest positiivsed emotsioonid on kõige tugevamad motivaatorid kaalu langetama. Ja loomulikult tekib Sul varstika sportlik hasart ennast aina rohkem ületada. Jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.19

Tere kõigile!
Minu tänane kaal on 87,5 kg...seega- 1 kg. Edu meile kõigile ja tublid olemedrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.52

Tere hommikust!

Minu hommikune kaal näitas rõõmsad 69,6 kg. Loodan, et seda ei tule juurde, kui toitumine jälle normaalseks muutub, vähemalt on motivatsiooni hoida nüüd seda nii smiling smiley

Palju õnne kõigile, kes on vastu pidanud esimese nädala.. nüüd ainult uue hooga edasi! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.53

Tere hommk...või siis lõunat juba! Minu esimene nädal läks enam-vähem ootuspäraselt. Eks muidugi oleks paremini tahtnud. Aga -400g kah algus. Nii et minu tänane näit 77,0.

MidSummerile: mina ikka olen aru saanud, et pisikud-patsillid-viirused elavad väga hästi just magusast, arstid on rääkinud, et haigele lapsele tahetakse ikka head-paremat magusat osta, aga kommidega tehakse lapsele tegelikult karuteene.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.54

Tere kõigile!
Pääsesin ka lõpuks arvut juurde ja minu tänane kaal oli 71,7kg.Peale eilset pannkookide pugimist on see päris kena saavutus.Järgmine kord on ehk veel parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.40

Palju õnne kõigile, nii see kaal meil siis lähebkitongue sticking out smiley! Need pisikesed sammud viivad järjest lähemale meid meie soovidelesmiling smiley..
Minu kaal täna hommikul oli 78.1kg. Ise olen päris rahul aga samas see kaal on see nädal kõikunud nii, et jube. Ei tea milles asi.. Aga no siiski, väga rahul olentongue sticking out smiley..
Võtame siis ette uue nädala uue hooga, edu kõigile sellekssmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.