Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.42

Minu info põhineb loodusravi arstilt, kellel on meditsiiniteadustes doktorikraad tavameditsiinis, aga ega ma ise pole soolasest loobumist omal nahal proovinud, sest ma polegi reeglina haige ja viimane kogemus jääb väga vanadesse ja hallidesse aegadesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 28. January 2011, kl 17.14

kiire päev olnud aga hommikul käisin kaalul ikka ära 72.2 kaal rikkis vistsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 17.38

vauuu....sa oled ikka väga tubli Loveme83smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 28. January 2011, kl 18.36

Väga uhke tabel meil teisel nädalal smiling smiley!!


Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-1,0kg...........................87,5kg......................165cm...............32,1......................-1kg

eps....................72,0kg................-0,3kg...........................71,7kg......................161cm...............28,0......................-0,3kg

kriwella.............72,8kg................-1,1kg...........................71,7kg......................172cm...............24,2......................-1,1kg

Kägu..................72,0kg................-2,4kg...........................69,6kg......................161cm...............26,9......................-2,4kg

Loveme83.........75,4kg................-3,2kg...........................72,2kg......................173cm...............24,1......................-3,2kg

Maksike.............71,4kg................-1,2kg...........................70,2kg......................168cm...............24,9......................-1,2kg

midSummer.......57,0kg................-0,7kg...........................56,3kg......................161cm...............20,9......................-0,7kg

Mongel08..........80,9kg................-1,2kg...........................79,7kg......................175cm...............26,0......................-1,2kg

Potsataja...........77,4kg................-0,4kg...........................77,0kg......................166cm...............27,9.......................0,4kg

tibi......................73,4kg................-0,3kg...........................73,1kg......................172cm...............24,7......................-0,3kg

Tulirebane.........79,3kg................-1,2kg...........................78,1kg......................168cm...............27,7......................-1,2kg


Loodan jälle, et kõik andmed õiged, kuid kus viga näed laita, seal tule ja aitawinking smiley

Kokku oleme kaotanud esimese nädalaga 13kghot smiley!!

Palju edu kõigile järgnevaks nädalakssmiling smiley!!!

PS! Kallid Loveme83 ja preili Kägu! Kui nii jätkate peate meile oma saladuse välja rääkimawinking smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. January 2011, kl 00.02

Selline väike tähelepanek on, et tabeli järgi olen nädalaga 3 cm lühemaks jäänud...Selline number oleks hoopis kilodena kaduda võinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. January 2011, kl 00.15

Oih, vabandustgrinning smiley.. Saabki päevakese maailma natukene teiselt tasandilt uuridatongue sticking out smiley..
Aga ma nüüd ei taipa kuidas ma oma postitust muuta saaksin? Uut postitust ei tahaks teha aga päris täpselt aru ka ei saa kuidas muuta seda saaksin..

Hmm.. okei, nüüd sellele postitusele ilmus see "Toimeta" alla aga eelnevatel postitustel ma nagu ei ole näinud ja ka ei näe praegu, kuigi olen ennemgi päris terava pilguga otsinud seda võimalust..
Imelik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tulirebane 29.01.2011 00.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. January 2011, kl 01.19

Lisaks midSummerile olin ka epsi kasvu kallal omavolitsenud ja nii ikka ei sobitongue sticking out smiley..
Niisiis, loodame, et kuskil midagi muud enam valesti ei olesmiling smiley

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-1,0kg...........................87,5kg......................165cm...............32,1......................-1kg

eps....................72,0kg................-0,3kg...........................71,7kg......................160cm...............27,7......................-0,3kg

kriwella.............72,8kg................-1,1kg...........................71,7kg......................172cm...............24,2......................-1,1kg

Kägu..................72,0kg................-2,4kg...........................69,6kg......................161cm...............26,9......................-2,4kg

Loveme83.........75,4kg................-3,2kg...........................72,2kg......................173cm...............24,1......................-3,2kg

Maksike.............71,4kg................-1,2kg...........................70,2kg......................168cm...............24,9......................-1,2kg

midSummer.......57,0kg................-0,7kg...........................56,3kg......................164cm...............20,8......................-0,7kg

Mongel08..........80,9kg................-1,2kg...........................79,7kg......................175cm...............26,0......................-1,2kg

Potsataja...........77,4kg................-0,4kg...........................77,0kg......................166cm...............27,9......................-0,4kg

tibi......................73,4kg................-0,3kg...........................73,1kg......................172cm...............24,7......................-0,3kg

Tulirebane.........79,3kg................-1,2kg...........................78,1kg......................168cm...............27,7......................-1,2kg


Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. January 2011, kl 12.38

Tublid oleme! Jõudu-jaksu järgnevaks nädalaks!
Ja peaks mainima, et apsudest hoolimata väga ilus ja äge tabel, kiitus Tulirebasele! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. January 2011, kl 17.37

Suured tänud Potsatajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 31. January 2011, kl 12.14

Kui lugemisest veel rääkida, siis üht-teist annab kõrvataha panna kindlasti ka Aive Luigela viimasest raamatust "Tervise kokaraamat". Seal on mõistlikust salenemisest terve peatükk, soovitusi ja retsepte ka.
Enda jaoks uut leidsin sealt näiteks seda, et ta ei soovita kaalulangetamise perioodil süüa näiteks küüslauku ja sibulat, sest need tekitavad söögiisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 31. January 2011, kl 15.17

Meil peres sai just natuke aega tagasi tellitud see raamat, ei teagi kas oleks lugenud, kui Sa poleks soovitanud. Aga nüüd kindlasti viskan pilgu pealesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 01. February 2011, kl 12.12

see nädal on palju raskem miinust saadasmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 01. February 2011, kl 14.29

Sel nädal vist ei tulegi miinust, pigem pluss sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 01. February 2011, kl 15.57

Ma sel nädalal polegi kaalule roninud, ei taha ennast masendada grinning smiley Panen kõik kirja ja püüan etteantud kaloritega piirduda ja loodan, et reedel siiski kaalult midagi positiivset paistab.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 02. February 2011, kl 09.15

Ma käisin täna kaalul ja no olin raskem, mis teha. Tulevad kaalujälgijate/figuurisõprade aeg meelde, kus kaal pendeldaski nii üle nädala, üks nädal läks korralikult alla, teisel nädalal oli kas 0 või + nädal. Ei tea, kas see mingi minu orgnismi eripära või on asi milleski muus. Kuigi sellel nädalal läks käest ära ainult laupäev, pühapäeval küll kalorite lugemist teha ei olnud võimalik, aga üritsin siiski vaadata, mis suhu läheb ja esmaspäevast olen korralikult kõik üles märkinud ja üle ei ole läinud. 2 päeva aega nüüd pingutada veel, aga tuju on 0.
Vot, sain nüüd kurta natuke. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 03. February 2011, kl 12.22

Üks küsimus teile: kas pannkookide ülesmärkimisel lisate eraldi ka õli? Ja kas lihtsalt õli või praetud variandi, mis annab meeeeeletu kaloritehulga?

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 03. February 2011, kl 17.34

Kuna mina teen pannkooke väga vähese õliga siis pole seda eraldi ka märkinud, kui sa lisad pannitäie kookidele ikka korralikult õli siis võid ju panna mõnele koogile lisaks kirja 2 tl toiduõlismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 03. February 2011, kl 21.31

Hehee, homme on reede. Sõber kaal ootab hommikul.
Minu salenemise saladuseks oli möödunud nädalal mitu päeva kestnud 39 palavik, siis ei tahtnud mitu päeva toitu nähagi. Sel nädalal on arvatavasti oodata väikest lisa, aga kui on vähem kui alustades, siis võin ikkagi uhke olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.12

Tere ilusat hommikut kallid kaasvõitlejadsmiling smiley!
Minu kaalunuber oli täna hommikul 76,6 kg smiling smiley Mõnus kui kogu see pingutamine tulemust annabsmiling smiley
Mul tekkis huvi, et mis kaalu pealt tegelikult langetamist alustasite? Nagu ma aru saan siis paljud juba üksinda pusinud siin ennem kui duellitama hakatismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.25

Hommik!
Kaal näitas siis tunnike tagasi 71.2, mis polegi paha arvestades reisi ja "natuke" heade roogade maitsmist. Samas ka kahel päeval a` 5 tundi linnas kõndimist.
Alustasin ise 73-lt ja õnneks kohe ka liitusin duellitajatega.
Hea disstsiplineerija see.
Kaunist reedet ja kaalukaotuserohket uut nädalat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.45

Hommik!

Kaal näitas täna hommikul 69,3.

Alustatsin ka 73-lt. Ise olen tulemusega rahul smiling smiley
Enesetunne hea ja juba teised märkavad ka.
Naljakas on see, et kodus jääb mul väga palju toitu järele. Mul on tunne, et mina olingi kõige suurem toiduhävitajaspinning smiley sticking its tongue out. Milline on Teie kõige suurem muutus mida olete tähele pannud seoses kaalu kaotusega?

Ja, et ikka alanud valge kassi (jänese) aastal need kilod kaoksid veelgi kiiremini.

Olge tublid edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.47

Mul kaal täpselt sama, mis eelmisel nädalal, seega 79,7kg. No mitte küll päris see, mida lootsin, aga no mida siiski oodata võis. Aga no peaasi, et + ei oleks, eksju smiling smiley

Alustasin tõsisemalt siin kaalu jälgimist paar päeva peale jõule, olin siis 83,7kg, niiet ühttesist on siiski maha läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.01

Minul samamoodi enesetunne parem, enesehinnang samamoodi tõuseb ja tuju on hea, teised märkavadtongue sticking out smiley. Alguses kartsin, et nälga jään siin selle kaalulangetamisega aga ausaltöeldes ma ei jõua oma päeva kalorite normi üldiselt täiesti täis süüagi ja nälga pole ka absoluutselt tundnud.. Ennem oma suurema söömisega oli see näljatunne ja söögiisu tunduvalt suurem.
Minu jaoks just see ongi see kõige suurem muutus hetkel mida olen märganud.. Hindan sööki teistmoodi ja saan kõhu siis ka täis kui ei kuhja taldrikut/kaussi täis ning täiskõhutunne püsib ka kaua. Minu probleemiks on pigem see, et aeg ajalt lihtsalt nüüd unustan süüa, sest kõht nagu ei nõua (mis muidugi pole hea variant).
Ja toidu järgi jäämine on tõesti nüüd probleemiksgrinning smiley.. Ei oska enam süüa teha ilma, et korralikult üle ei jääksgrinning smiley..
Ise alustasin 84 kg pealt siin. Ma tõesti meie duellitajatega väga rahul, motiveerib mõnusalt ja hea seltskond on koos meilsmiling smiley!
Palju edu kõigile smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.20

Täna niisiis taas reede ja piinlik küll aga minu kaal sama mis kaks nädalat tagasi-alustades-73,4-kui nii jätkub siis pole minust kahjuks duellitajat aga vaatame siis ,äkki uus nädal toob muutuse...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.29

Tere kõigile!
Minu tänane kaal 86,9 kg. Mina alustasingi langetamist 88,5 kg pealt, see on suurim kaal minu elu jooksul. Suvel olin 82 kg, seega mõne kuuga paisusin ikka korralikult, kohe kui söömist ei jälgi hakkab kaal tõusma. Enne 2 last kaalusin 68-70 kg. Saaks suve alguseks 75 kg peale oelsk ka väga hea, siis vaataks edasitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 11.29

Tere!
Nagu tibil, nii ka minul täpselt sama kaal, mis kaks nädalat tagasi alustades sad smiley Küll on masendav! 77,4 siis. Kirjutasin kõik üles, patustanud ei ole, sain oma normi mõnel päeval täpselt täis, mõnel päeval õige pisut üle aga rohkematel päevadel jäi pisut puudu.
Praegu lohutan ennast sellega, et teine nädal pidavatki tihtipeale selline olema ja edaspidi tuleb paremini alla.
Igatahes pingutan edasi. Ja tibi, kindalasti ära anna Sina ka alla!
Aga praegu olen küll pisut õnnetu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 04. February 2011, kl 11.36

Rõõmsad tervitused duellitajatele!
Täna oli minu kaal 71,4kg,vaevaliselt küll langeb see kaal,aga siiski.Ärgem heitkem meelt kui kaal ei taha meie sõber olla,pingutame kõik koos ja küll siis saame uue sõbra. Mina liitusin juba möödinud kevadel kaaluabiga.Algul olin hästi korralik,siis tuli suvi vahele ja kõik jäi unarusse.Kui nüüd uuesti alustasin kaalu langetust siis olin umbes 74 ja mõned grammid peale,mõnel hommikul näitas kaal isegi 75-te minu masendamiseks.Enne teise lapse sündi kaalusin 61,püüan sinna kanti tagasi jõuda.Aga soovin kõigile edu,jaksu ja kannatust sellel vaevalisel teelwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.08

Kas mina ainuke kellel+ 72.5 sad smiley aga kuna alustasin 76.4 siis pole nii hull(kolme nädalaga). See nädal meeletult kiire. Külapeal kah mitu päeva olnud ja sõitmisi palju. Teeäärest kiire amps ja jälle edasi. Pole küll ilus aga vabandan ennast natuke välja. Esmaspäeval läheb mees kah ära ja siis saab jälle korralikumalt endaga tegelema hakata eks järkmine nädal parem tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.46

Loveme83, minul ju ka + ja nagu ma aru sain siis ka tibil.
Mina ka leian samamoodi vabandusi - ei saa välja liikuma juba pikemat aega, laps sai alles terveks ja nüüd mina haige. Aga küll meil paremini minema hakkab. Selge see, et aegajalt on tagasilööke, sest iga päev ei saa kõik inimesed täpselt kaloreid lugeda või trenni teha. Aga rühime ikka edasi, eks?! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.22

Novat, ma ei tea nüüd....peale wc's käimist ja kõhu täis söömist näitab kaal äkitselt 76,8 ehk 600g vähem kui hommikul. Huvitav, et päeva jooksul kaal nii palju kõigub. Ometi ju kaalun samades riietes ja sama kaal on ka samal kohal...
Aga eks kirja läheb vist ikka hommikune kaalunumber.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.