Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 17.05

Tere!

Polnud aega hommikul Kaaluabisse sisse logida, kuid kaaluda jõudsin küll ja tulemus ei rõõmustanud mind sugugi, sest kaal näitas 56,4, seega 100 gr rohkem kui eelmisel nädalal. Aga sel nädalal on pea iga päev koledad laussöömise üritused olnud ja viimane katsumus ootab mind homme õhtul ees, siis võin dieeditama hakata. On ehk põhjust hoopis rõõmus olla, et kaal niigi vähe tõusis, kui iga päev sai ca 3000-5000 kcal manustatud. Ja siis veel see ka, et päevade alguses mul kaal kohe korralikult tõuseb, isegi kuni 1,5 kg. Ja päevad just algasid...
Aga OK, see kõik on endale lohutuseks, tegelikult olen lihtsalt laisk ja iseloomutu olnud ja ülehomsest hakkan kindlasti tubliks.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. February 2011, kl 18.06

Soovitatav olekski peale WC's käimist kaaluda aga see jah alati ei taha õnnestuda kohe hommikulgrinning smiley
Aga vähemalt ise tead, et ei olegi midagi, mille pärast nukrutsedasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 04. February 2011, kl 18.13

Ega minagi kahjuks hommikul kohe arvutisse ei jõudnud, kuid minu tulemuseks sel nädalal on mõistagi natukene suurem kaalunumber kui eelmisel nädalal ehk 70,4 kg. Õnneks ikkagi vähem kui üleeelmisel nädalal!

Kuid vaatan, et paljudel on sel nädalal tuju natukene alla läinud oma tulemuse pärast. Ei tohi minna uude nädalasse allaandmistujus! Kõik mis ei tapa, teeb tugevamaks ja antud juhul siis peaks varsti saledamaks tegema. Raskused on ikka selleks, et proovile panna ennast! thumbs up

Ilusat nädalalõppu kõigile ja puhake ka ikka korralikult!
smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 06. February 2011, kl 19.24

Vabandan, et ma tabeliga natukene hilinesinsmiling smiley.. Loodan, et kõik tabelis seekord on õige.
Tabeliga seoses oleks mul ka väikene palve.. Nimelt kui reedeti kaalu sisestate siis palun märkige ka korraga ära oma - või + ja KMI, siis jääb mulle ainult andmete sisestamine ja saab kiiremini tabel üles smiling smiley!

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,6kg...........................86,9kg......................165cm...............31,6......................-1,6kg

eps....................72,0kg................-0,3kg...........................71,4kg......................160cm...............27,7......................-0,6kg

kriwella.............72,8kg................-0,5kg...........................71,2kg......................172cm...............24,0......................-1,6kg

Kägu..................72,0kg................+0,8kg..........................70,4kg......................161cm...............27,0......................-1,6kg

Loveme83.........75,4kg................+0,3kg...........................72,5kg.....................173cm................24,1.......................-2,9kg

Maksike.............71,4kg................-0,9kg...........................69,3kg......................168cm...............24,4......................-2,1kg

midSummer.......57,0kg................+0,1kg...........................56,4kg......................164cm...............20,8......................-0,6kg

Mongel08..........80,9kg................-0,0kg...........................79,7kg......................175cm...............25,8......................-1,2kg

Potsataja...........77,4kg................+0,4kg...........................77,4kg......................166cm...............27,9......................-0,0kg

tibi......................73,4kg................+0,3kg...........................73,4kg......................172cm...............24,7......................-0,0kg

Tulirebane.........79,3kg................-1,5kg...........................76,6kg......................168cm...............26,9......................-2,7kg



Hoidke oma eesmärke kindlalt silme ees smiling smiley!
Jaksu järgnevaks nädalakssmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 06. February 2011, kl 20.28

Tulirebane, suur tänu tabeli täitmise eest!!
Järgmisel nädalal püüan ka kõik numbrid anda, et oleks lihtsam.
Ilusat pühapäeva ja pikka miinust kaalul meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.42

Tere hommikust kõigile!
Minu kaal näitas hommikul 71,2,seega -0,2kg ja KMI27,8.Kaunist nädalavahetust ja mõistlikku meelt meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.24

Kaunist reedehommikut!
Kaal 71.3 ehk siis +100g ja KMI 24.1.
Pattudevaba nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.45

Tere smiling smiley
Minu kaal täna täpselt sama mis eelmine nädal 86,9........Nädal oli raske, pidevalt tabasid õhtul mind meeletud magusaisud, millele sai ka vahel järgi antudmoody smiley Mis teha, kõigest inimene ja isud saavad teinekord minust võitu, loodan, et järgmine nädal tuleb midagi ilusamat. Ees on nv, mis mulle ka kuidagi ei sobi, alati kipun rohkem sööma ja ei satu ka kõike üles kirjutama, mida söödud.
Aga edu ja kahanevaid kilosid meile järgmiseks nädalaks, olge tublid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 11. February 2011, kl 10.16

Tere

Minu kaal seisab samuti. 69,3. Sama mis eelmine nädal. Pole ka ime, sest pidasin lapse sünnipäeva. Ja ei saanud ju head asja jätta suhu pistmata. Seda on näha ka kaalunumbrist muidugi.
Võtan ennast uuesti käsile.

Mõnusat ja sportlikku nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.15

Tere hommikust!!
Minu kaal täna 71,7kg, seega -800g
Ilusat nädalalõppu!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.29

Tere!
Mina astusin täna 4 korda järjest kaalule, sest vahel näitab ta erinevaid numbreid, täna aga jäi number samaks - 76,0. Seega -1,4 kg. KMI 27,3. smiling smiley

Järjekindlust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 11. February 2011, kl 12.19

Tänahommikune kaal 73,0-seega -400gr võrreldes eelmise reedega ja KMI 24,7-üritan palju tublimaks hakata,sest oma veenormi ei saa ikka veel täis joodud ja liikumist ka väga vähe!Kõik on enda teha niiet üritan ka oma kaks nädalat kestnud kõhuvalu ignoreerida kuna seda ei tekita tühi kõht nagu ekslik tunne on(arstile saan alles 17ndal)ja kuna tegu pole meditsiiniportaaliga siis oma hädadel pikemalt ei peatu-soovin kõigile kannatust ja optimismi sest ilma nendeta ei lähe see kaal väiksemaks kuidagimoodi...

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.01

Hei smiling smiley

Minul see nädal 76,4 ehk siis -0,2kg aga see oli ka natukene patune nädal, lohutan endsmiling smiley..
Üritan kas täna õhtuks või homseks meie tabeli kokku saada smiling smiley..
Tibi edastas meil head soovid smiling smiley Tõesti kannatust ja optimismi kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.15

Minu kaal täna oli 79,1, pole paha, kui arvetada seda, et mul läks eelmise nädala lõpus köögikaal katki ja kõik toidud arvestasin nö tunde järgi. Aga uue kaalu ostsin juba täna ära smiling smiley)
Jõudu ja jaksu ja kindlat meelt edasiminekuks meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. February 2011, kl 22.20

Minu kaal oli 56,1. Ei midagi rõõmustavat.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati midSummer 11.02.2011 22.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 12. February 2011, kl 22.58

Oi-Oi, andestust, et ma reedel oma numbreid ei esitanud, polnud lihtsalt arvutit kuskil käepärast, kuid siiski kaal oli olemas.

Kaal oli 70,2 ehk -0,2 kg nädala kohta ja KMI on 27,0

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 14. February 2011, kl 17.22

Pean jällegi vabandama, et tabeliga hilinesin.. Ei osanud ette näha, et terve nädalavahetuse jooksul puudub mul interneti võimalus.. Seega kahjuks meie selle nädala tublimad ei jõua enam ilmselt iganädalasesse Kaaluabi parimate tabelisse. Vabandan veelkord..
Kuid palju paisid parimatele, eriti Potsatajalesmiling smiley! Võid preemiaks kapist porgandi võttaeye rolling smiley..

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,0kg...........................86,9kg......................165cm...............31,6......................-1,6kg

eps....................72,0kg................-0,2kg...........................71,2kg......................160cm...............27,8......................-0,8kg

kriwella.............72,8kg................+0,1kg...........................71,3kg......................172cm...............24,1......................-1,5kg

Kägu..................72,0kg................-0,2kg...........................70,2kg......................161cm...............27,0......................-1,8kg

Loveme83.........75,4kg................-0,8kg...........................71,7g......................173cm...............23,7......................-3,7kg

Maksike.............71,4kg................-0,0kg...........................69,3kg......................168cm...............24,4......................-2,1kg

midSummer.......57,0kg................-0,3kg...........................56,1kg......................164cm...............20,8......................-0,9kg

Mongel08..........80,9kg................-0,6kg...........................79,1kg......................175cm...............25,8......................-1,8kg

Potsataja...........77,4kg................-1,4kg...........................76,0kg......................166cm...............27,3......................-1,4kg

tibi......................73,4kg................-0,4kg...........................73,0kg......................172cm...............24,7......................-0,4kg

Tulirebane.........79,3kg................-0,2kg...........................76,4kg......................168cm...............26,9......................-2,9kg


Edu algavaks nädalaks nii kaalualandamisel kui ka kõiges muussmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.48

Tere krõbedat hommikut smiling smiley!

Minu tänane kaal oli 75,5, seega selle nädalaga on alla läinud 0,9kg ning KMI hetkeseisuga siis 26,8. Vaikselt aga siiski lähebsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.59

Udust hommikut!

Kaal 70,7 ja rõõm on näha, et taas ikka mingi miinus -0,6kg.
KMI 24.
Tuleks juba 6 ette smiling smiley.

Ilusat nädalavahetust ja ahvatlustevaba nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. February 2011, kl 09.31

Tere,
Minu hommikune kaal on 86 kg, -0,9 kg. Läeb väga, väga vaevaliselt see asi.....kuidagi ei suuda loouda sest õhtusest näksimisestsad smiley Liikumsiega on viimane nädal suht kehvasti, õues on nii krõbe, et pikalt väikeste lastega ei tahagi olla. Algaval nädalal ootab mind ees 2 perekonnasisest sünnipäeva...... proovin tubli olla, sest ma tahaksin juba niiiiiii väga näha nr 7-ga algavat kaalunumbrit, hetkel tundub see väga kaugeleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.21

No tujutõstev mu sellenädalane nr.küll pole-liigun nagu tigu-häbi,häbi!72,9-kõigest -100gr alla läinud...aga liikumine täitsa null ka-loodetavasti suudan ennast lõpuks siiski kokku võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.24

Tere

Minu tänahommikune kaal 69,1 kg. Seega -0,2. KMI 24,4.

Punnitame edasi!!!!

Mõnusat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. February 2011, kl 12.03

Juba jälle reede. Eelkõnelejad on kõik tublid olnud. Aga minul oli vahepeal kahe sõbra sünnipäev ja lisaks käisime minu vanemate juures - ema tehtud üliheast toidust ei saa ju loobuda ja piiri pidada ka siis ei suuda... sad smiley Minu kaal näitas täna 76,4 ehk +400 g. KMI 27,8.
Liikumisega on jah kehvasti, laps alles 1,5 aastat vana, nii väikesega nii külmaga ei tahagi õue ronida. Aga püüan uuel nädalal tublim olla.

Tahtejõudu meile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Potsataja 18.02.2011 12.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 18. February 2011, kl 12.33

71,6 seega -100gsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 18. February 2011, kl 14.26

Mul tänahommikune kaal 79,6, niiet esimene + nädal mul (+500g). Terve nädal tubne olnud, sest oma 6-kuuse lapsega küll välja minema ei hakka (teine nohune-köhne ka veel), ja kui väga aus olla siis miski ei tõmba ka sinna poole.
Aga kui kellelgi on kuskil tahtejõu ja meelekindluse seemet üle, võtaksin heameelega vastu ja paneks kasvama,aga tõug peab hea olema, krantsi-masti mul endal on, aga ei kõlba kuhugi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Kägu
Kuupäev: 18. February 2011, kl 21.45

Tänane kaalumine näitas hommikul 70,1 kg ehk KMI on jätkuvalt stabiilne 27 ja kaotust võrreldes eelmise nädalaga on - 100grammi.

Küllaltki jama, ilm on ka nagu natukene liiga külm, et korralikult suusatamas saaks käia, ei taha õieti nina uksest väljagi pista, kuigi päike särab taevas.

Edu ja jaksu ikka edasipüüdlemiseks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 19. February 2011, kl 00.37

Tere kõigile!
Kõigepealt vabandan,et hommikul oma kaalu ei sisestanud,ei pääsenud arvutisse.Kaaluda püüdsin end mitu korda,aga kaal ei sallinud mind täna,patareid said vist tühjaks ja mitte ühtegi numbrit ei tulnud ette,las kaal jääb samaks mis eelmisel nädalal,seega 71,2kg KMI 27,8. Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 19. February 2011, kl 16.10

espsule - muuseas mul oli neljapäeva õhtul sarnane jama kaaluga, näitas ainult 0 ja kuhugi ei liikunud. Kartsin ka, et ei saagi reede hommikul ennast kaaluda, aga võtsin korraks patareid välja ja panin jälle tagasi ja nüüd töötab ilusti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 20. February 2011, kl 13.12

Tere kena pühapäevasmiling smiley!

Hakkasin tabelit koostama, kuid siis avastasin, et mul pole veel midSummeri kaalu.. Seega tahtsin öelda, et ootan tabeli koostamisega veel täna õhtuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 20. February 2011, kl 14.02

Ma teeks ettepaneku, et kui pühapäeva õhtuks (või duelli reeglite järgi tegelikult esmaspäeva hommikuks) pole mõne liikme andmeid saabunud, jätaks need tabelisse samaks, mis eelmisel nädalal. Ikka võib juhtuda, et ei saa internetti. Või mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.