Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.53

Hämmastav, kui kerge on vaevaga kaotatut tagasi koguda! Kolm päeva ema tehtud ülihead toitu, sünnipäeva puhul tort ja shampus, vastlakuklid, ilma kaaluta ja kaloriarvestuseta ja, lupsti!, +1,2 kg sad smiley Kaalu näit seega 76,6, KMI 27,5.

Aga ma ei anna alla. Ees ootab veel mehe ja äia sünnipäeva tähistamine. Kui sellest ka enam-vähem mõistlikult üle saaks, siis oleks lootust. Kevad ka läheneb, saab rohkem välja.

Tibi, kahju, kui loobud. Sinu näidud pole üldse kõige kehvemad siin. Samas kui ikka motivatsiooni pole ja oled endaga piisavalt rahul, mis siis ikka. Minule sobib just duellitamise variant, kuigi näidud pole siiani üldsemitte head, aga kui üksi omaette nokitseks, poleks ilmselt sedagi.

Loveme83 - kummardus ja aplaus Sulle! Eriti tubli!

Jõudu-jaksu kõigile, kes edasi punnitavad!

Eemmeliinele: minu trenažööri eilsed näidud olid sellised:
raskusaste - 5
aeg - 15 ja pool minutit
kalorikulu - 40
distants - 3,50
kiirus - 16 ja 20 vahel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Potsataja 11.03.2011 11.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 11. March 2011, kl 13.47

Minu kaal täna hommikul 78,0kg. No läheb jah vaevaliselt, aga peaasi, et üldse läheb. Kevd kohe-kohe käes ja nii kui laps terve, saab temaga vast ka pigemaid ringe jalutama mindud. Jõudu ja jaksu meile. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 12. March 2011, kl 08.58

Hommik!
Kaal 69.8 / -400gr/ KMI23.6
Mõningane liikumine toimub ja 6 displeil annab ikka hea tuju kogu päevaks kuigi eesmärgijoon on silmapiirilt lahkumas. No ei suuda sammu pidada sellega. Aga eks siis tuleb ikka oma lühema sammuga edasi vantsida.
Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 12. March 2011, kl 15.13

Tere

Minul paigalseis 68,3 seega +100g. Sellest nädalast söön vähem kilokaloreid, vaatame kas tulemust ka on.

Loobuda igatahes ei kavatse smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 14. March 2011, kl 12.43

Heismiling smiley

Minul samuti väike mure duelliga.. Hetkel on olukord selline, et mul pole siiani võimalik olnud kaaluda ennast, kuna ei ole kodus. Ka internetti pääsen vähem. Seega ma ei oska oma selle nädala kaalu öelda..
Lähimate nädalate jooksul ei näe ka olukorda muutumas ja arvan, et parem oleks kui hetkel jätkan kaaluga maadlemist duelli väliselt. Siiski arvan, et kui olukord jälle stabiilsem ning olen rohkem kodus siis ehk liituksin uuesti teiegasmiling smiley?
Hetkel minu lahkumine muidugi tähendab, et keegi peaks tabeli täitmise enda peale võtma.. Kas oleks keegi nõus sellega edasi tegelema?

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.52

Oi, kui kahju! Aga kindlasti tule esimesel võimalusel tagasi! smiling smiley
Kui teisi soovijaid ei ole, siis ma püüaks ise seda tabelit edasi teha. Kui välja mõtlen, kuidas Tulirebane sellise ilusa tabeli üllitas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 16. March 2011, kl 12.12

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,3kg...........................85,7kg......................165cm...............31,6......................-2,8kg

eps....................72,0kg................-0,5kg...........................71,7kg......................160cm...............28,2.......................-0,3kg

kriwella.............72,8kg................-0,4kg...........................69,8 kg......................172cm...............23,6......................-3,0kg

Kägu..................72,0kg................???kg...........................???kg.........................161cm...............???......................-1,6kg

Loveme83.........75,4kg................-1,0kg...........................70,0kg......................173cm...............23,7......................-5,4kg

Maksike.............71,4kg................+0,1kg...........................68,3kg......................168cm...............24,1......................-3,1kg

midSummer.......57,0kg................???kg...........................???kg.......................164cm.................???.......................????kg

Mongel08..........80,9kg................-0,3kg...........................78,0kg......................175cm...............25,5......................-2,9kg

Potsataja...........77,4kg................+1,2kg...........................76,6kg......................166cm...............27,0......................-0,8kg

tibi......................73,4kg................????kg...........................????kg......................172cm...............????.....................????kg

Tulirebane.........79,3kg................????kg...........................????kg......................168cm...............????.....................????kg

Praegu sai tabel selline. Järgmiseks korraks püüan värviliseks ka saada smiling smiley Kui keegi vigu märkab, andke teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.22

Oeh, Potsataja, suured tänud sulle, süda sai kohe rahu smiling smiley! Kindlasti ma jätkan asjaga ja liitun uuesti teiega kui asi stabiilsem ja saan õigel ajal kaaluda jne smiling smiley!
Potsataja, ma saadan sulle eraviisiliselt selle tabeli koodi, siis ei pea ise aega enam raiskama hakkamasmiling smiley.. See kiri siis vist peaks meili peale tulema.
Tänan veelkord sind Potsataja smiling smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 16. March 2011, kl 13.40

Saatsin kirja ära aga ei saa aru kas tuli kohale või ei. Kui ei tulnud siis mainismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 16. March 2011, kl 19.06

Ei ole kahjuks tulnud mulle sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.56

Tere taas,
Tundub, et olen esimene sel nädalal, kes oma kaaluseisu siia üles märgib.... ega minulgi pole millegi üle suurt rõõmustada, kaal on 85,5. Läheb aga väga, väga vaevaliselt see asieye rolling smiley
Ometigi on kevad juba käes ja varsti vaja paksud talveriided kappi panna......vot siis tekib paanika..... Alla ma ka ei anna, edasi ikka edasithumbs up

Olge tubid ja päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. March 2011, kl 11.42

Mina sain sel nädalal tagasi näidu allapoole 76 ehk 75,8. Nagu enne suurt pidustustelainet. Ehk nüüd saab jälle järjepeale. Langus -600g, KMI 27,2.

Minu poolt ka päikest kõigile ja jätkuvalt kahanevaid kaalunumbreid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.25

Tere

Minul ei lähe kohe enam mitte: endiselt 68,3 -see tundub juba naljakas -kolmas nädal kaal seisab!!!! Kaua võib.

Aga alla ei anna, küll ta ikka ükskord liikuma hakkab.

Päikest Teile ja jõudu langetamisel

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.19

Tere ka minu poolt!
Loen ja mõtlen,et mina pole ainuke kelle kaal vempe viskab.Ega mul kiita ole sel nädalal.Hommikul kaalule astudes näitas hirmsaid numbreid 71,9,seega +200g KMI 28,2.Ei tea mis valesti on,küll jälgin mida suhu pistan aga ei midagi.Tahaks juba käega lüüa ja lasta lihtsalt minna,aga proovin see nädal veel,siis vaatan mis edasi saab.
Teitele tublidele edasi pürgijatele aga jõudu ja jaksu ning ilusat päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 18. March 2011, kl 17.02

See nädal läks küll aia taha. Mitte ei olnud aega ega ka viitsimist midagi üles märkida ja tulemus on siin 78,7kg. See teeb +700g. Selleks suveks vormi ei tule vist mingi nipiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 18. March 2011, kl 17.05

Potsataja, kas sa saaksid mulle oma emaili aadressi anda, ma ei tea miks siin eraldi kirja ei saa saata.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 19. March 2011, kl 10.07

vaatasin et tabelit pole veel tehtud aga äkki siis võtate minu veel tagasi-reedene näit kmi24,6 ja kaal 72,8-kui ei võta siis-paras mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 19. March 2011, kl 11.01

Tere smiling smiley
Mina kah hilinen, polnud kaalu eile.
Kaal on see nädal siis 69.7 -300g
Päikest ja suurt sula Teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 19. March 2011, kl 12.12

Tulirebane, saatsin Sulle erakirja siin, sain ka nüüd aru, kust siin kirju leida grinning smiley

eps - ei ole Sa, jah, ainuke. Minu kaal vembutab ka smiling smiley Panin tähele, et nii kui õhtusele näksimisisule järgi annan, on jälle üks vemp sees. Isegi kui kalorid päevanormist üle ei lähe. Peale eilset suhteliselt edukat kaalumist lasin õhtu lõdvemalt ja hommikul näitas kaal kohe 200 g rohkem. Ilmselt on see just see koht, mida mina eriti tähele panema pean. Aga ära anna alla, isegi, kui suveks ideaalvormi ei saa - ka sügisel on ju vormi üle hea meel winking smiley Ja mõtle, mis veel järgmiseks suveks saab, kui praegu ikka tasapisi järjekindlalt edasi pingutad smiling smiley

tibi - väga tore, et tagasi oled! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 19. March 2011, kl 12.46

Tervist,
Kaal 70.4/KMI 23.8 seega +600gr.
Kaal kõigub 1-1.5 kilo 24-h jooksul? Mingeid söömahoogusid pole mul kunagi olnud ega pole ka nüüd, jälgin mida söön ja üldjuhul kenasti kalorinormi piirides.
Sinine eesmärgijoon ikka langeb ja langeb, minu kaal aga tõuseb ja langeb, tõuseb ja.....
Käegalöömise tunnet õnneks pole ja jätkan rõõmuga, sest hoolimata kaalutõusust on riided lahedamalt seljas ja õhem tunne ka. Trenni ma ei tee, et kaalutõusu selle süüks veeretada smiling smiley.
Edukat järgmist nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 19. March 2011, kl 15.47

kriwellale - jah, kusjuures kaal kõigub jah päeva jooksul päris palju, olen ka tähele pannud, kilo sinna-tänna, enamasti ülespoole, mida aeg õhtupoole. Aga hommikuks võib jälle vähem olla, kui eelmisel päeval. See inimese organism on ikka üks udupeen ja keeruline süsteem.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 19. March 2011, kl 18.57

Tundub, et kõik soovijad on oma näidud kirja saanud. Ja Tulirebasega kahepeale saime tabeli ka jälle ilusaks. KMI real võib olla vigu neil, kes oma kaalunäiduga koos seda numbrit ei avaldanud.


Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,2kg...........................85,5kg......................165cm...............31,6......................-3kg

eps....................72,0kg................+0,2kg...........................71,9kg......................160cm...............28,2......................-0,1kg

kriwella.............72,8kg................+0,6kg...........................70,4kg......................172cm...............23,8......................-2,4kg

Kägu..................72,0kg................????kg...........................????kg......................161cm...............????......................-1,6kg

Loveme83.........75,4kg................-0,3kg...........................69,7kg......................173cm...............23,7......................-5,7kg

Maksike.............71,4kg................-0,0kg...........................68,3kg......................168cm...............24,1......................-3,1kg

midSummer.......57,0kg................????kg...........................????kg......................164cm...............????......................-0,7kg

Mongel08..........80,9kg................+0,7kg...........................78,7kg......................175cm...............25,5......................-2,2kg

Potsataja...........77,4kg................-0,6kg...........................75,8kg......................166cm...............27,2......................-1,6kg

tibi......................73,4kg................+0,3kg...........................72,8kg......................172cm...............24,6......................-0,6kg


Kergendavat nädalat! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 25. March 2011, kl 08.34

Päikselist hommikut!
Kaal 69.8/KMI 23.6 /tulemus -600 gr.
Ei tea, kas jääbki nüüd pendeldama 69 ja 70-e peale, juba mitmes nädal nii, et +600 ja siis -600.
Tubli 5 kg oleks veel minna.
No ega alla ka ei anna! smiling smiley

Ilusat reedet ja kerget nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.15

teresmiling smiley
minu kaal 69.5 -200 jeee läheb ikka allasmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.10

Tere-minu kaal seisab aga olen ikkagi rõõmus selle numbri üle juba...kmi siis 24,6 ja kaal täpselt,grammipealt sama mis eelmisel reedel 72,8!Oleme optimistid-päike paitab palju tihedamini nägu juba ja ka lumesulamine on juba silmaga näha,kuigi vankriga liiklemine on ikka veel paras katsumus!Kõigile ilusat kaalunumbrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. March 2011, kl 12.29

Tere tuulist reedet!

Minu kaal 75,4 ehk läinud alla 400g, KMI 27,0.

tibiga nõus, et vankriga praeguse lumeplödi sees on veel paras ekstreemsport, aga silmnähtavalt on lumi sulanud ja eks ta nüüd järjest kiiremini sulama ka hakkab. Juba on lumikellukesi nähtud ja sookuredki kohal winking smiley

Ikka positiivselt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 25. March 2011, kl 14.11

Tere kõigile, minu kaal sama, mis eelmine nädal 85.5 kg.

Tahaks ka ikka edasi jõuda, motivatsiooni puudus ka kimbutabeye rolling smiley

Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.01

smiling smileytere

hommikune kaal 68,1 maha läinud -200. Vahepeal tundus, et kaal on katki.spinning smiley sticking its tongue outKuidagi aeglaselt liigub allapoole. Aga siiski liigub.smiling smiley

head nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 26. March 2011, kl 11.26

Tere kõigile!
Vabandan,et eile oma andmeid ei andnud,sest ei pääsenud arvuti ligi,aga ära kaalusin ma end küll ja numbrid sellised; 70,6kg KMI 27,6 seega langus -1,3kg.hot smiley
Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 26. March 2011, kl 19.53

Vabandused hilinemise pärast ka minu poolt. Kaal oli reedel 78.3kg. see -800g.
Et see kevad nüüd vaid kiiremini tulekss smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.