Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Venitusarmid
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 26. March 2010, kl 14.53

Mul selline küsimus, kui palju on Teil kaalu tõusmise jooksul venitusarme tekkinud, kui üldse on?
Mul on neid palju, vägagi sad smiley Osad venitusarmid on juba nahavärvi ja ei häiri nii palju, kuid viimase kaalutõusu jooksul, kui võtsin juurde 7 kilo, tekkis neid kenasti juurde sad smiley Kõhu piirkond ja kaenlaaluste piirkond on eriti halvas seisus sad smiley Olen proovinud salvi nende vähendamiseks, aga ei ole erilist paranemist märganud. Tean, et salv ei kaotagi neid täielikult, kuid siiski.. Kas keegi oskab soovitada mõnda head salvi/kreemi, et neid vähendada või teab mõnda muud nippi?

Oleksin väga tänulik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Venitusarmid
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 26. March 2010, kl 17.41

Mul tekkisid rasedusega jalgadele mõned. Veidi heledamad on, kuid ega päris ära ei kaogi. Kusagil välismaa lehel nägin sellekohast infot, et kuidas neid vähendada või siis vähem nähtavaksmuuta saab, kuid kokkuvõte oli ikkagi see, et ajaga need pleekuvad ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Venitusarmid
Kuupäev: 26. March 2010, kl 21.17

nendest armidest sa enam lahti ei saa, aja jooksul muutuvad nad valgeks aga ära ei kao.

Valikud: VastaOsunda
Minu profiil
Saatis: reltsa
Kuupäev: 03. April 2010, kl 09.25

Tere, olen siin liige alles kolmandat päeva. Tekkis küsimus, et kui oma profiili joonist vaatan, siis jookseb seal sinine ja pruun joon, kuid kusagil pole kirjas, pole veel leidnud, et mida need täpselt näitavad. Äkki keegi seletaks need lahti mulle....aitähsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Minu profiil
Saatis: reltsa
Kuupäev: 03. April 2010, kl 09.33

Ups, sõnum läks natuke valesse kohta, tahtsin panna muud jutud alla

Valikud: VastaOsunda
Re: Venitusarmid
Saatis: doris
Kuupäev: 04. April 2010, kl 09.34

Kui need sinine ja kollane joon on sinu kaalugraafikul (teada saad, kui paned hiirenoole punkti kohale ja kui näitab kilosid, siis on tegemist kaaluga), siis kollane on see ühtlane ja tuim ideaalkaalukao sirgjoon ja sinine on enda isiklike kallite kilode kadu, mille joon võib olla üllatavalt sakiline ja mingi nurga alt meenutab mulle hetkel mu enda kõhtu profiilis smiling smiley Kaalu numbrinäidu taga on kiri "Värskenda", vot sealt sisestad tegeliku kaalu just nii tihti, kui tuju tuleb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Minu profiil
Saatis: reltsa
Kuupäev: 04. April 2010, kl 10.09

Selge nüüd, aitäh doris smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.