Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Soovitage, millist kaalu osta
Saatis: Kaalutar
Kuupäev: 22. April 2011, kl 20.06

Võtsin nüüd kaalulangetamise ette ja sellega seoses tahan osta kaalu - soovitavalt ikka elektroonilist, mitte mehhaanilist. Mingit üle mõistuse kallist ei tahaks, võiks olla normaalse hinnaga, aga samas kvaliteetne. Päris aiateibaid ka ei tohiks näidata... grinning smiley
Soovitage palun, kus kohast leida võiks, mis marki-mudelit piiluda tasuks? Kas võib eeldada, et poodides need kõige odavamad mudelid näiteks ei ole täpsed? Või pole siiski kallimatega mingit vahet?

Valikud: VastaOsunda
Re: Soovitage, millist kaalu osta
Saatis: katis
Kuupäev: 22. April 2011, kl 21.57

Mul on elektrooniline mingi odav Bomann? Mis see õige kirjapilt ongi. Numbreid näitab samu, mis ka teised kaalud seega aiateibaid ei näita. Kui soovid kaalu, mis näitaks lisaks ka rasva% jm näitajaid, siis mu arust neid kaalusid ei tasu sel eesmärgil tõsiselt üldse võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Soovitage, millist kaalu osta
Saatis: kyllito
Kuupäev: 23. April 2011, kl 10.24

Mina ostsin ka spetsiaalselt pärast Kaaluabiga liitumist omale uue kaalu, sest vana oli poja ära suutnud lõhkuda. Ka väga kallist ei tahtnud, sain Euronicsi poest Soenhle firma kaalu 19.90 euroga. Mu arust päris mõistlik hind ja kaal tundub ka täitsa ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: Soovitage, millist kaalu osta
Saatis: Elinka
Kuupäev: 25. April 2011, kl 08.34

Mulle meeldib Tanita kaal, mis näitab lisaks veel vee- ja lihasmassi % jm selliseid asju, et saaks jälgida, mille arvelt kaalu langetad. Tellisin paar aastat tagasi Tanita kaalu ja olen väga rahul. Ta oli kahjuks palju kallim, kui tavakaalud, kuid on seda väärt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Soovitage, millist kaalu osta
Saatis: Siku
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.10

shoenle kaal oli 24 euri kandis, mis samuti näitab ka vedeliku ja rasvasisaldust organismis. samas tavalised shoenle kaalud ka 22 EUR

Mina olen oma shoenlega rahul juba 3-4 aastat

Valikud: VastaOsunda
Re: Soovitage, millist kaalu osta
Kuupäev: 25. May 2011, kl 11.25

Mida arvate Hama kaaludest?

Leidsin näiteks sellised:
[www.euronics.ee]
[www.euronics.ee]

Tasuks osta?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.