Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Niika
Kuupäev: 07. July 2010, kl 11.26

Uskumatut suhtumist kohtasin ühes eesti kaalulangetajate foorumis. Eestis on hiljuti keelatud üks kaalulangetamist soodustav tablett, sest pole ravimiameti hinnangul efektiivne, vaid pigem kahjulik. Ja nüüd jagavad inimesed teema all nõu, kust ja kuidas välismaalt ikkagi seda kahjulikku tabletti omale tellida. Miks ometi, aru ma ei saa?

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.10

ja mis tabletist siis jutt käib ?

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Niika
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.36

Mingid Lida ja nn Tai kapslid

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.43

reductilist käib jutt. Mina olen seda tabletti võtnud, arst määras kuna siis oli see uus asi.Algul isegi mõjus-võttis söögiisu ära ajas iiveldama , rahustas maha.Sel rohul on väga halb mõju südamele ja neerudele ning maksale.Uurisin ise selle rohu kohta ja kui sain teada mida ta tegelt teeb siis ma lõpetasin võtmise. Nagu ma ütlesin et algul mõjus ,aga ajapikku organism harjus ja söögiisu vähendav mõju oli minimaalne ja kaalu langetasin selle mürgi abil 6kg .Ei soovita mingil juhul kuna kõrvalmõjud on kahjulikumad kui mõned ülearused kg rasva.Eriti ohtlik on ta neile kel on kõrge vererõhk ja kes peab kasutama selle ohjamiseks tablette, kuna reductil tõstab vererõhku.Miks arst mulle selle määras ei saa siiani aru kui mul on ju kõrge vererõhk.Ju lootis ta et langetan kaalu ja siis saan vererõhu ka korda- bullshitt. Igal juhul on ilma selleta parem.Ükaski rohi ei tee imet ja need kes konkreetselt seda taga ajavad jõudu ja tugevat tervist , pangu aga kui tahavad kiiresti mulla alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 07. July 2010, kl 22.05

Ehk inimesed ei tea siis neid kõrvalmõjusid ning kui arst on kirjutanud, siis tundub usaldusväärne. Uskumatu, milleks kõigeks kaalu alandamiseks valmis ei olda. Ei ole ju olemas minged imemeetodeid. Kui ülekaal on lisandunud vale toitumisega, siis saab sellest ju ka lahti vaid toitumisega. Lihtne ja loogiline. Aga selle nimel hakata oma keha mürgitama, täitsa kurb.

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Tondu
Kuupäev: 07. July 2010, kl 22.38

Inimesed on lihtsalt meeleheitel ja ei viitsi tööd enda kallal teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: eha01
Kuupäev: 08. July 2010, kl 08.16

Lihtne on sisse võtta söögiisu vähendavat tabletti , mõnele mõjus väga hästi. Milliset kaalulangetamise foorumist jutt oli ? Mul on kaks karpi seda ravumit ära anda .

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2010, kl 10.51

Eha, saada mulle privaatne kiri siin nende kohta. Mul sõbranna tahaks neid väga saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Niika
Kuupäev: 08. July 2010, kl 14.38

vohh, näete nüüd, jõudsimegi ka siin foorumis täpselt samasse kohta välja - jah, on küll keelatud ja kahjulik, aga andke mulle ikka üks pakk. sellestsamast ma ju alustasingi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: savikass
Kuupäev: 09. July 2010, kl 09.42

"Miks arst mulle selle määras ei saa siiani aru kui mul on ju kõrge vererõhk."
Aga sellepärast, et arstid saavad väljakirjutatud retseptide eest ravimitootjatelt boonust. Nüüd peaks küll osad taolised kaalulangetavad tabletid juba keelatud olema, sest nad on tõesti väga kahjulikud. Panete oma tervisele suure põntsu nendega ja osaliselt on nad nagu narkootikumid, algul võtad üht, siis järgmist, sest on vaja leevendada eelmiste kasutamise käigus tekkinud tervisehädasid. Ravimitootjad aga hõõruvad käsi, sest nende äri õitseb.
Ma soovitaks tablettidele üle minna vaid väga suure probleemi puhul.
Katsume ikka terveks jääda selles kaalulangetamise protsessis, eks?

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: Tondu
Kuupäev: 09. July 2010, kl 17.05

Kui mul tõsine probleem kaaluga oleks, siis ma läheks enne maovähendusoperatsioonile või lisaks endale maopalli panna, aga mürki küll sisse sööma ei hakka!

Valikud: VastaOsunda
Re: tabletiusku kaalulangetajad
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. July 2010, kl 08.06

Niikagrinning smiley Ma tõesti küsisin neid sõbranna jaoksgrinning smiley
Ise sellistesse asjadesse ei usu ning kuna mul on kõrgvererõhutõbi, siis ei tohi mina neid mitte mingil juhul tarvitada.
Mis aga puutub sellesse, et on keelatud ja kahulik aga ikkagi küsitakse, siis selge on see, et kuniks selliseid asju toodetakse, järelikult on nende jaoks turgu. Ja need, kes selliseid asju tarbivad, teevad seda siiski sügavalt omal vastutusel. Suured inimesed, ise teavad, mida teevad.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.