Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
minul üks küssa kõigile kes alguses liitusid kaaluabi programmiga 3proovipäeva kaudu
Saatis: efka29
Kuupäev: 19. March 2012, kl 21.29

mind huvitab selline asi kui liitusite kaaluabi programmiga 3 proovipäeva kaudu kas te nendel proovipäevadel ka oma toidupäevikusse oma hommiku, lõuna ja õhtusööka kirja saite panna. ja treeningutega sama lugu. mina näiteks ei saa. kas ma olen äkki siis midagi valesti teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: minul üks küssa kõigile kes alguses liitusid kaaluabi programmiga 3proovipäeva kaudu
Saatis: Aits
Kuupäev: 20. March 2012, kl 17.49

Mina sain küll kõik asjad proovipäevade aegu kirja panna, ka trenni, ainult põhjalikku toitumisanalüüsimei näinud.Proovi uuesti, äkki läks miskit valestispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: minul üks küssa kõigile kes alguses liitusid kaaluabi programmiga 3proovipäeva kaudu
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 28. March 2012, kl 10.27

Mina sain ka proovi päevadel kõik omale kirja panna kenasti ja ka graafikuid näitas jne. Seepärast ma sellest nii sillas olengi, et no kohe oli vaja seda kupatust pikendada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: minul üks küssa kõigile kes alguses liitusid kaaluabi programmiga 3proovipäeva kaudu
Saatis: sanku
Kuupäev: 30. November 2012, kl 16.53

ma saan küll kõik kirja panna mul need 3 proovipäeva lõppevad homme
eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: minul üks küssa kõigile kes alguses liitusid kaaluabi programmiga 3proovipäeva kaudu
Saatis: murmur
Kuupäev: 01. June 2013, kl 14.45

mul need 3 päeva möödas,ostetud aastaks aga kuskile midagi kirja panna ei lase,lisa aga raha,Mis viga on?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.