Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Pirita teeb paksudele oma ranna?
Saatis: Niika
Kuupäev: 22. July 2010, kl 07.40

[www.ekspress.ee] Hiljuti tegi üks Tallinna elanik ajakirjanduse vahendusel ettepaneku luua paksudele mõeldud eraldi rand. Kodanik kirjutas, et ta tunneb suviti suurt puudust kohast, kus saaks oma välimust häbenemata päevitada ja ujuda.

Pirita Linnaosa Valitsuse avalike suhete juht Priit Pruul peab kaalukate inimeste ranna ideed “päris muhedaks”. “Ma arvan, et suuremas kaalus olla pole häbiasi ning pigem on see teiste inimeste probleem, kui nad suurematele inimestele viltu vaatavad,“ sõnab Pruul. “End paksudena tundvatel inimestel on võimalus veidi organiseeruda ja oma rannalõiku taotleda, kuigi see võib saada nakkavaks eeskujuks, mida võivad hakata järgima kõik need inimgrupid, kes tunnevad, et teiste inimeste pilgud neid rannas ahistavad.”

Aga nudistid on Pirital põlu all. Imelik on see ilmaelu. Kas Sina läheksid Piritale paksude randa, et end hästi tunda?Toimetatud 1 kord(a). Viimati Niika 22.07.2010 08.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pirital teeb paksudele oma ranna?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. July 2010, kl 07.41

Ei läheks Piritale ka peenikesena!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pirital teeb paksudele oma ranna?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 22. July 2010, kl 08.16

smiling smiley me käime pirital, sest põhi on hea ning rand on suur, kõikidele jagub ruumi. ausalt öeldes mind küll ei häiri, millised inimesed ümber on, mida kirevam, seda põnevam. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pirita teeb paksudele oma ranna?
Saatis: bums
Kuupäev: 22. July 2010, kl 18.57

Ma käin suht üle päeva Pirital (kesklinnast rulluiskudega edasi-tagasi) ja minuarust on küll enamvähem okei rand - ja leidub seal neid pakse ja priskeid ka piisavalt, ei tea miks oma rannariba kohe vaja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.