Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 26. June 2011, kl 12.27

Grelyn palju õnne sulle ja ole tubli smiling smiley

Minu jaaninädalast. Tunnistan, et pole eriti seda netti kasutanud ja oma söömisi kirja pannud. Olen küll püüdnud vaadata, mida suhu panen, aga tulemuseks on ikka +1,1 kg. Kaal seekord siis 108,6 kg. Nüüd on pikk nädalavahetus möödas ja taas püüan tubli ikka olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 04. July 2011, kl 12.09

Tere!

Aeee, kus te kõik kadunud olete.
Minu kaal sama, mis eelmisel nädalal.
Peaks pingutama rohkem aga ei suuda. pean, end kätte võtma. oehhh, küll see algus on raske.

Kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. July 2011, kl 12.08

Hei,

mina olen täidsa olemas, vahepeal lihtsalt puhkasin - kõigest. Kahjuks kuidagi ka midagi tervisega valesti, nii et pole väga old mahti siin puhkuse ajal ega ka nüüd see nädal midagi kirja panna.
Puhkuse 2 nädalat mõjusid kaalule muidugi kahjuks laastavalt - ca +3kg sad smiley
Eks üritan siin ikkagi sel reedel mingi numbri siia ka kirja saada, aga ausaltöelda on hetkel midagi motivatsioonikriisi moodi kallal. Aga ma ikkagi veel päris alla ei anna. Jonnin, trambin jalgu ja püüan ikka edasi, loodetavasti tuleb see motivatsioon ka tagasi. Õnneks hoiab tuju üleval igasugune muu elus toimuv, millest ma kõigest veel päris hästi aru ei saa, et miks või kuidas, kuid esialgu on lihtsalt huvitav grinning smiley jälgin ja loodan, et ära ei tüdine ja suudan mingi hetk ka sellest taas kaalulangetamiseks tugevat motivatsiooni ammutada. Esialgu püüan mitte veel rohkem juurde võtta.

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.47

Hey Hey! smiling smiley

Minule näitas kaal täna hommikul sellist numbrit nagu 113,9 ehk siis viimasest seisust +1.9 kg.

Tegelikult olen tulemusega rahul, veel siin nädala algul näitas kaal numbreid 115ga confused smiley

Toitumine on küll täiesti paigast ära. Seda mida poest on saada, seda olen siin lõunaks söönud ja ausaltöelda tõenäoliselt ka alla igasuguse arvestatava kaloraazi. Lihtsalt ei ole söögi isu. Täiesti mõistusega sunnin end midagigi lõunaajal sööma. Hea on kui veel kusagil viie kuue ajal mõned puuvuljad suudan alla sundida ja sellega söömine piirdub. Kuidagi väga raskelt läheb. Poes vaatan ka neid kiiresti söödavaid asju ja no ei taha ei üht ega teist ega kolmandatki. Ise ka ei tea, mis mul viga on. Aga no ju siis otsustas organism, et nüüd oleks hea natuke söömisest puhata tongue sticking out smiley

Isegi nii tulbi olen olnud et 2 päeval trenni klubiga jälle tutvust teinud. No koormustest mudiugi ei ole juttugi. Ei mitte selle pärast et ei jaksaks teha, aga hirm on ülepingutamise eest. Nimelt kuna tervis annab mingeid ebamääraseid signaale, siis enne, kui arst ei ole kinnitanud, et kõik on korras, mingeid koormusi endale lubada ei julge, aga sedasi väikese pulsi juures kõndida, ratast sõita või sõudeergomeetril toimetada on selline paras väike koormus, ei midagi üle mõistuse. Neid aegu, mil sai 6 korda nädalas trennis käidud ja ikka tunde seal klubis veedetud, on lausa imelik meenutada, see oleks nagu mingi teine inimene olnud. Eks oligi, kaalus ca 20 kg vähem ja seda kõigest 2 aastat tagasi eye popping smiley

Igatahes see tervise trall nüüd on andnud omamoodi motivatsiooni jällegi. Möödunud kord hakkasin toimetama selle pärast, et arst joonistas mulle graafiku, mille lõpus oli surm ja näitas sümptomite järgi, kui lähedal ma sellele olin, eks nüüd olen mõnes mõttes samas kohas tagasi, sümptomid on hakanud kergelt naasma, eks ehmatab ikka ära küll. Loodetavasti tuleb järgmine kevad juba palju kergema ja tervema minaga, sest kuigi ma armastan toitu ja ma armastan süüa, siis ikkagi ma armastan iseennast ja oma elu veel rohkem!

Päikest! hot smiley

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 08. July 2011, kl 13.21

Tere!

Porthita, sul on alati nii pikad kirjad, ma ei oska samaga kahjuks vastata.

Minu kaal täna 118,7 (-0,8). Loodan, et hakkab langema taas. Minul küll pole probleemi vähese söömisega. Kalorid on täis söödud iga päev ja vahest ka lõhki. Proovin üle päeviti käia lastega kõndimas nii 1,5 h. Tempo on õnneks korralik, poja sõidab rattaga ja mina lükkan pisipreili käru.

motivatsiooniga on mul lood nii, et see on kiire kaduma ja sama kiire ka tekkima. Tuleb lihtsalt positiivselt mõelda ja oma unistuste poole astuda (teo sammudegaspinning smiley sticking its tongue out).

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 11. July 2011, kl 09.39

Tere minu poolt.
Kahjuks oli mul seljaga vahepeal probleemid, kus mingi aeg olin ka haiglas. Mittemidagi tegemine päädis sellega, et kaal on kahjuks tõusnud. +2,4 kh ehk siis kaal näitan hetkel 111 kg. Ega nüüd ei ole muud kui tuleb vaikselt taas liigutama ennast hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. July 2011, kl 08.03

Hei! smiling smiley

Kike, väga ilus tulemus ju. 800g on väga hea liikumistempo. Anka, oskan aimata, mida tunned selliste kaalunumbrite peale. Sõdin isegi kiirelt tulnud kg'ga.

Minu organism on tõsiselt otsustanud mõneks ajaks söömisest loobuda. Õnneks hommikuti on veel tahtmine süüa ja eks ma seda siis ka ära kasutan ja söön väheke tugevamaid hommikusööke sest päeva peale edasi ei suuda ma endas enam mingit huvi toidu vastu äratada. Vägisi sunnin end lõunaks vähemalt neid pähkli ja kuivatatud puuvilja segusid sööma, et mingeidki toitaineid ja kaloreid saada ja no pole harv seegi, kui õhtusöök lihtsalt vahele jääb.
Ma kohe päris kardan seda. Loogika ju ütleb, et peale sellist kalorivaegust mingi hetk organism ärkab ja hakkab tahtma tagasi seda, mis läinud. Muidugi ma loodan, et seda ei juhtu ja mingi hetk hakkab organism soovima siiski normaalset toitumist.

See nädal trenni ei ole veel jõudnud ja arvestades asjaolusid vist ei jõua ka, aga muidugi eks ma ikka üritan selle aja leida, et end natukenegi liigutada, muidu nälgin ja kärbub ka lihaskond sootuks ära tongue sticking out smiley

Igatahes edu ja jõudu meile! Reedel siis vaatame, mis tulemused nädalaga on tulnud winking smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 15. July 2011, kl 16.06

Tere!

Mul nulliring. Hea, et niigi läks.

Loodan, et teil mõlemal on paremini läinud.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. July 2011, kl 08.37

Tere!

Vabanan, et reedel kaalu ei teatanud, kuid reedel näitas see kaal mulle 113,9 ehk siis lausa +100g. Ega ma väga ei kurvasta ega imesta, aga no siiski oleksnin tahtnud ju miinust näha.

Eile suutsin selleks nädalaks isegi mingid toidud vaaritada ja tööle kaasa võtta, nii et see nädal on lootust siiski liikumiseks allapoole. Loodan trenni ka ikka jõuda, kuigi väsimus tahab jalust niita. Kahjuks ajutiselt omas voodis magada ei saa ja pean diivanil magama, aga no ei ole see päris õige minu jaoks ja õhtul ei tule und ja hommikul ei saa voodist välja. Hea on kui kvaliteetset und tuleb 6 tunni jagu ära, aga minu jaoks on seda ilmselgelt vähe.
No loodetavasti saan ikka hiljemalt nädala teiseks pooleks oma voodisse tagasi.

Anka meil jällegi sedasi vaikseks jäänud??

Tervitustega
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.39

Tere reedet.

Oeh, no pingutused andsid tulemuseks siis kaalu 114,3 ehk siis +0,4kg. No pingutused selle pärast, et eile oli see kaal veel kõvast kõvasti suurem ja kartsin ikka paari kilo suurust tõusu. No õnneks otsustas organism siiski ikkagi mingi osa vett eilse päevaga loovutada ja jäi vaid +0,4.

Raske oli see nädal. Päeval pold väga vigagi aga õhtul tahtsin mööbligi ära süüa grinning smiley
No eks järgmine nädal proovime selle kaalu siiski allapoole liikuma saada.

Porthita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 23. July 2011, kl 13.43

Tere!

Minu kaal näitas eile 118,0(-0,7). Täna ja homme lähen sünnipäevale, loodan, et palju juurde ei kogune. Tean, et see saab raske olema. Kuid püüame ikka edasi!

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. July 2011, kl 08.43

Kike, väga tubli kaalulangus ju. Mul lausa kadedus peal smiling smiley

Anka, uuuu, ega sa ometi meid hüljanud ei ole????

Ilusat nädala algust soovides,
Porthitahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.35

Tere kõigile,

Kaks nädalat on ruttu läinud. Mul hetkel puhkus käsil ja käisin ka ühel pikemal reisil Bulgaarias ja ka Türgis - Istanbulis. Kuna seal netti kasutada ei saanud ja kaalu ka kuskil ei olnud, siis ei saanud ka mitte midagi kirjutada. Sõidu eelsel päeval läks ka hirmus kiireks ja ei jõudmud arvuti taha.

Käisin hommikul kaalu peal ja see näitas mulle 110,4 kg. Ehk siis kahe nädalaga - 600gr. Pole ju paha, kui nii võtta. Arvasin hoopis, et olen juurde võtnud.

Tunnistan ausalt, et ega ma nüüd väga pinksalt ei jälginud küll, mida söön. Kui väljas söömas käisime, siis püütsin ikka süüa midagi kergemat, aga ega ma ju täpselt ka ei tea, mida nad sinna toitu sisse panid.

Kartsin muidugi, et minu selg annab tunda reisi ajal, aga õnneks oli kõik korras. Nüüd ei olegi muud kui, et taas olen tagasi ja motivatsioon taas täitsa olemas. Vaatasin oma reisipilte eile ja mõtlesin, et issand, kas tõesti see olen mina seal pildil...moody smiley

Vaatamata kõigele olete Porthia ja kike mõlemad väga tublid olnud.
Jätkame ikka edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.43

Kuna meil pole kaua aega tabelit tehtud, siis teen selle. Panen siia kirja meie viimased kaalud.
Järgmised kaalunumbrid siis hiljemalt pühapäevaks.

NIMI -------26.07.11

Kike--------117,0(-0,7)
Anka73------110,4(-0,6)
Porthita----114,3(+0,4)

Tegelikult tahtsin küsida, et kas olete ennast muidu mõõtnud ka (puus, rind). Kas on need vahepeal ka muutunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. July 2011, kl 07.42

Tere!

Anka, tore kuulda, et said vahepeal ka maakera teistes kantides tuulutada end ja veel ägedam, et see juures suutsid kaalust alla võtta! smiling bouncing smiley thumbs up

Mõõtnud ei ole juba ammu. Näen silmaga ja ka kaalu pealt ning riiete pealt, et sealt midagi ilusat ei ole, pigem suurenemine.
Sügis vaikselt läheneb, siis saab hakata jälle trennis käima ja loodetavasti saab ka need söömised ükskord lõpuks jälle joone peale. Praegu on kõik kuidagi nii kaootiline, et üritan küll midagi kirja panna ja jälgida, aga päeva lõpuks on mul ikkagi ära söödud säilitamise kalorsus või pealegi. Aga tundub, et need õhtused söömishood ongi rohkem tingitud trenni puudumisest ja praegusest tohutust tööstressist kuna inimesed puhkavad ja ise olen ka kohe kohe taas jällegi puhkusele jäämas, on töökoormus pea kolmekordne. Kahjuks ma olen see kes kogu oma stressi ja halvad emotsioonid nahka tahab pista ja selle vastu võidelda on väga raske. Vähemalt praegu olen ma sellele tungile alla jäänud, aga ma iga päev ikkagi viimse hetkeni mõtlen, et täna ma ei söö üle, aga no mingi hetk tuleb ikkagi murdumine ja siis läheb esimene amps ja no siis ei saa enam pidama angry smiley

Aga igatahes mõnusaid suvepäev ja reedel kaalule, tulgu, mis tuleb! smiling smiley
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 27. July 2011, kl 14.21

Tere!

Tore , et sa Anka taas tagasi oled. Tubli saaavutus, et sa puhkusega suutsid isegi alla võtta. TUBLI!

Porthita - oled sa proovinud nätsu. Mina söön lubatud toidu ära ja siis panen nätsu suhu ja kõhul on tunne, et ma ikka söön ja söön. Aga ise olen tegelikult toidust kaugemal. Minul on asi mõtlemises kinni.

Muide, palju te kaloreid tarbida tohite? Mis teie kehaline aktiivsus sel juhul on? Mind pani mõtlema Londiste kiri KA. Hakkasin siis ka vaatama, et minu BAV on 1960 ja siin on mul kaloritena lubatud 1880.

Mina mõõtsin algul oma vööümbermõõtu, kuid siis jäi see katki.
kas hakkame end nüüd ka mõõtma?

Kõike kaunist teile ja vähem stressi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. July 2011, kl 08.42

Tere!

Mul päeval polegi selle söömistungiga mingeid probleeme, alles õhtul kodus lähevad asjad kuidagi käest ära ja asi ei ole mitte kinni selles, et oleks tühja kõhu tunne, kuidagi mõtlemises on asi on midagi paigast ära nihkunud. Aga ma pean tunnistama, et iga päevaga siiski asi paraneb, eile sain juba kolme üleliigse võileivaga hakkama, varasemalt tuli neid ikka palju palju rohkem ja no kaal näitas ka kohe alanemise trendi.

Mul oli ka kaua aega KA kalorsus väiksem kui BAV, aga siis arvutasin selle BAV'i välja ja muutsin eesmärke nii, et kalorsus tuli BAV'i juurde ja ei pannud enam pikka eesmärki vaid üsna lühikese, et peale mõningast kaalukaotust jällegi selle BAV'i mõistlikkusse kohta korrigeerida. Mul KA's pandud liikumine minimaalseks ehk siis pea aegu üldse mitte, sest ma iial ei tea, kas jõuan trenni või mitte ja tööl mul tõesti kahjuks liikumine praktiliselt puudub, nii võin kindel olla, et kunagi ei söö üle ja kui tean, et kindlalt trenni lähen, siis suurendan päeval söödavat kaloraazi nii 300 kuni 500 kcal'i võrra, sõltuvalt nii plaanitavast treeningust kui hetke enesetundest - kui tunnen hästi ja intensiivsemat treeningut plaanin teha, siis söön rohkem ja kui lihtsalt natuke ratast, käimislinti ja muid kardio seadmeid, siis vähem.

See mõõtmise idee ei ole ju sugugi halb, võiks tõesti mingeid mõõte hakata võtma, vöö ja puus oleksid täiesti mõeldavad ja strateegilised mõõdud, väga palju neid mõõte ka ei tasu kirja panna, muidu kulutad hommikul pool tundi enda mõõtmisele grinning smiley

Tervitades
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.27

Tere!

Minu tänane kaal 114,4 ehk +100g. Ise olen selle tulemusega rahul. Nädalat alustasin ca 2 kilo raskemana.
Katsetasin nädal aega erinevaid soja asju. Päris tahkete soja lihade ja sellisteni ei jõudnud, aga soja desserdid jogurtid ja vanilje jooks said ära proovitud. Ise ka imestan, et täidsa isegi maitsesid. Eks tarvitama ajendas hormoonide tasakaalutus ja pean tunnistama, et hoidis asjad ilusti kontrolli all. Pakun et see kaalu püsimine tuli ka tänu sellele, et hormoonid mingis mõttes tasakaal loksusid. Eks järgmine nädal jätkan oma katsetusi ja loodan lõpuhks jõuda ka nende tahkete soja asjadein, kuigi Tofut ma väga ei fänna, aga neid asju on ju veel erinevaid - mingid pallid ja hakitud soja ja veel mingeid jubinaid.
Täna hommikul mõõta ei jõudnud ennast, nii et esialgu mingeid numbreid siia kirja panna ka ei oska smiling smiley

Igatahes kena nädalavahetust!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 30. July 2011, kl 12.44

Minu reede hommikune kaal oli 110,1 ehk siis maha on läinud 300 grammi. Kuna kaalusin ju ka alles teisipäeva hommikul viimati, siis pole isegi paha.

Muide sojajogurt mulle meeldib. Vahest harva olen ka sojapiimajooke proovinud ja dessert on ka täitsa hea. Korra olen katsetanud ka sojahakkliha, aga see mulle ei meeldinud. Eks see ole tõesti maitse asi.

Ennast mõõtnud pole ma tegelikult kordagi. Kuigi kui neid riideid vaatan, siis olen aru saanud enda juures küll, et vähemalt vööümbermõõt ja puusadelt on nagu möödud väiksemaks jäänud. Ma ise pakuks välja, et kord kuus võiks ju ennast ka mõõta. Näiteks iga kuu alguses. Saaks siis ka vaadata, et kui kaal ei lange, kuidas muud mõõdud on.

Minu pole enne nagu seda BAV jälginud, aga kui hakkasin ka uurima, siis selle põhjal ma peaksin hoopis rohkem sööma, kui ma praegu seda teen. Hetkel on minu kaloriteks lubatud 1860 ja seda siis, kui ma pole üldse endale liikumist juurde lisanud. BAV puhul minimaalne energiahulk, mida kulutada 1820. Tervislik energiahulk kehakaalu vähendamiseks aga oleks 2060 ja iga nädal peaksin siis vähendama seda. Katsetan selle BAV-iga ja vaatan, kuidas sellega minu kaal langeb. Teatud mõttes pean seda BAV loogilisemaks. Arvestatakse seal ju ka minu vanust.


Kui ma figuurisõprades käisin, siis ka seal võeti aluseks minu vanus, kui mulle punktid välja arvutati. On ju teada, et teatud vanuses ka ainevahetus hakkab aeglustuma.

Ise ma sel nädalal trenni praktilislet ei ole jõudnud. Neljapäeval käisin kepikõndi tegemas. Osalen iga neljapäevases stamina kepikõnnisarjas. Siiani olen ikka korralikult kohal käinud. Eelmine nädal jäi ainult tänu minu reisile vahele cool smiley Loodan homme trennijõuda ja järgmine nädal on ka paar korda ikka plaan sinna minna.


Ilusat nädalat meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 01. August 2011, kl 09.42

Tere!

Minu reedene kaalunäit oli sama, mis nädal tagasi.

Mina ka tõstsin oma kalorinormi ja hetkel tohin süüa veidi üle 2000-de kilokalori.

Mõõta võiksime küll end kuu esimesel reedel.


Kõike kaunist teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 01. August 2011, kl 09.43

Tabelis on mul vale kaal, 118,0 peab olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 01. August 2011, kl 11.31

Uus tabel sel nädalal. Vabadust, parandan ära ka Kike kaalu tabelis.

NIMI -------26.07.11--------29.07.11

Kike--------118,0(-0,7)-----118,0(0)
Anka73------110,4(-0,6)-----110,1(-0,3)
Porthita----114,3(+0,4)-----114,4(+0,1)

Kui sobib, siis teeme nii, et sel reedel paneme mõõdud ka kirja. Pakuks välaja, et mõõtudeks on puus ja talje?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. August 2011, kl 09.07

Tere!

Täiesti nõus, et ka puusa ja talje mõõdud iga kuu esimesel reedel kirja lähevad!

Reedel annan siis nädalast ülevaate ka. Täna veel vara midagi ennustada smiling smiley

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. August 2011, kl 20.09

Tere!

Niih, puhkus hakkas, seega harvem nüüd siin ja lühemad jutud.

Reedene kaal oli 114,8 (+400) angry smiley

Vööümbermõõt oli 123cm

Puusaümbermõõt 132 cm

Jubedad numbrid, aga alla ei anna.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 08. August 2011, kl 06.28

Minu kaal on 110,5 kg. +400 gr on seekord lisaks. Katsetasin sel korral BAV kalorinumbritega, mis on suurem, kui KA pakub.

Muud mõõdud kah juurde.
vööümbermõõt - 112
puus - 123

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 08. August 2011, kl 09.18

Tere

Minu kaal reedel oli 119,5. Seega taas juures + 1,5. minu kaal kõigub pidevalt. Seekord oli asi selles, et tütre tirts sai ühe aastaseks ja siis tuli suur sünnipäev pidada, ikka esimene ju.
sel nädalal püüan tublim olla.

Vööümbermõõt 114cm
puus 125cm

Kõike kaunist Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 08. August 2011, kl 09.55

Siin siis meie uus tabel. Tundub, et kõik on sel nädalal plussis.
Plussnädalale vaatamata, oleme kõik tublid.

NIMI -------26.07.11--------29.07.11------08.08.2011

Kike--------118,0(-0,7)-----118,0(0)------119,5(+1,5)
Anka73------110,4(-0,6)-----110,1(-0,3)---110,5(+0,4)
Porthita----114,3(+0,4)-----114,4(+0,1)---114,8(+0,4)

panen kirja ka mõõdud:

Anka73---Kike----Porthita
puusaümbermõõt---112,0----114,0---123,0
vööümbrermõõt----123,0----125,0---132,0



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 08.08.2011 09.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 08. August 2011, kl 11.53

Oih, mõõtude tabel ei tulnud hästi, aga ma loodan, et saate aru smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: kike
Kuupäev: 12. August 2011, kl 19.08

Tere!

Minu kaal ikkagi sama. Pühapäeval - esmaspäeval on aega pikemalt oma nädalast pajatada.

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Gerlyn, Kike, Anka73, Porthita the finger smiley
Saatis: Anka73
Kuupäev: 16. August 2011, kl 06.17

Tere,

111,0 ja juures 500 gr
Ma vabandan, et oma kaalu õigel ajal ei teatanud. Isiklikus elus on keeruline aeg. Ei ole need lahkuminekud kerged... ja eks see näita ka minu kaalunumbris. Ma loodan, et reedel on minu enesetunne parem....

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.