Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 12.27

et kui ma nt. võtan alla 10 kilo, kas siis programm ise kirjutab mulle päevanormi väiksema automaatselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: ViKe
Kuupäev: 21. April 2010, kl 21.20

Päevanorm väheneb mingil hetkel... mul kadus iseenesest mingi 150 kcali ära... ma muudkui arvestasin vanade normidega ja siis kui sisse hakkasin asju panema, siis oli asi tuksis...
aga see vist muutus siis, kui ma eesmärgi kogemata ära näppisin...

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 21.46

Nojahh, smiling smiley siis ju nullid omal kõik eesmärgi protsendid ära, kui värskendad oma eesmärki. See on selle Kaaluabi süsteemi suur viga, et ta ei alanda ise päevanormi kaloreid sul, sest selge on ju see, et 100 kilose ja 80 kilose energiavajadus on erinev, kui ta tahab alla võtta.....Kunagi käisin eratreeneri juures ja see muutis kogu aeg mu kcal arvu, sest võtsin alla ju.....ei saa aru, mis kasu sellest Kaaluabi süsteemist siin on, kui ise peab värskendama...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 22. April 2010, kl 10.55

Minu meelest kui sa muudad kaalu , siis kalorid automaatselt vähenevad vastavalt kaalule.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: Merle
Kuupäev: 22. April 2010, kl 14.33

No aga ärge puutuge seda kaalueesmärgi numbrit, siis ei vähene ka päevased kcal ja ei kao juba saavutatud eduprotsendid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalu langedes kalorid vähenevad, kas automaatselt või ise peab tegema?
Saatis: atia
Kuupäev: 23. April 2010, kl 08.12

Mina puutusin aga seda kaalueesmärgi numbrit ..kuna sõin 2 kuud kaaluabi poolt määratud kalorikogust 85kg -1620kcal , ja mitte grammigi alla ei läinud ,siis muutsin ise oma eesmärgi ja rihtisin 1320kcl peale ...nädalaga on juba -2,6kg maha läinud .sinna juurde aktiivne 3-4 korda nädalas kepikõnd 60 min .ja nüüd juba olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.