Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.49

Hei

Tekkis mõte, et võiks koos maijooksule minna. Enne muidugi koos (alates ajast mil lumi läind) treenida. Mina asun Tallinnas:-) Kas on kampa lööjaid? Lisainfo: [www.jooks.ee]

Kui meid on 10+, siis saame 20% soodukat;-)

Selgituseks, et ma ei ole mingi kiirjooksja, jooksen umbes samas tempos kui käin ehk siis 7-8 km/h.

Igal juhul ootan väga jooksuseltsilisi:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. February 2013, kl 15.00

Täitsa mõeldav mõte .. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 22. February 2013, kl 22.39

Kaalumist/mõtlemist väärt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 23. February 2013, kl 20.07

Hetkel tundub ilma ähkimata 7 km jooks suure unistusena - aga unistama peabki suurelt!
Täna jooksin 6,4 km keel vestil ja südamelöögid laes 50 minutiga - seega pingutama peab veel, et normaalsesse vormi saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Jutah
Kuupäev: 25. February 2013, kl 10.35

Jooksen ka ise umbes samas tempos, seega saaksime ühte sammu liikuda. Mis piirkonnas sa Tallinnas treenida plaanid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. February 2013, kl 13.04

Jah, mis kandis need treeningud toimuma hakkaksid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 25. February 2013, kl 15.13

Hei
Võiks olla näiteks Nõmme metsas?
Töötan muidu kesklinnas, ka Pirita on variant.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Jutah
Kuupäev: 25. February 2013, kl 15.18

Nõmme jääb mulle kaugeks, kuna elan Kadrioru servas. Pirita oleks OK, aga sõltub kellajast, st kohe peale 17 ei jõuaks. Mulle sobiks alates 19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. February 2013, kl 16.03

mulle sobiks ka pirita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 27. February 2013, kl 10.16

No siis kohe Piritale, kui lumi läind:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Coco
Kuupäev: 27. February 2013, kl 11.14

Mul tuli selline mõte, et võiks teha ühtlasi duelli "SEB Maijooksuks vormi" vms. Endal küll juba registreeritud/makstud ajavõtuga jooksule. Hetkel treenin Kristiine MyFitnessis, jooksma hakkan lume kadudes Stroomi-Haabersti promenaadil või kuskil sealkandis igatahes. Igaljuhul on mul vaja kaalust alla saada ca 10 kilo ja sportlikku vormi saada, et ikka hea aeg välja joosta smiling smiley Kui on huvilisi, siis andke märku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. February 2013, kl 22.24

Hei! Mina tahaks ka seal Stroomi kandis joosta heameelega smiling smiley Duellimõte on super hea! Ma olen alati tahtnud sinna jooksule minna, aga no pole kaaslasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 27. February 2013, kl 22.51

hei
minu kogemus näitab, et kaal tôuseb. Vähemalt minul nii. Vorm on kyll paranenud:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 27. February 2013, kl 22.55

mulle ka muidu sobib haabersti kant. Ja kakumäe ring ka. Duelli vôib muidugi teha. Ainult minu puhul on kaal ja sportlikud tulemused negatiivses korrelatsioonis:-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: Coco
Kuupäev: 28. February 2013, kl 08.54

Nojah, eks see tõsi on, aga no me ei pea siis duelli tegema, teeme lihtsalt sporti. Ma ei tea, kuidas teiega, aga põhimõtteliselt võib alustada näiteks kiirema kõnniga seal stroomi-haabersti ringil (ka kepikõnniga). Minul neid naeliktosse ei ole, ostma kah ei hakka, et joosta pisut libe, aga vb kannatab kah. Ma vaatan raja see nv üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 28. February 2013, kl 10.05

To coco: vaata üle jah! Koos on muidugi lõbusam ja täiesti võimalik, et teistel see ka kenasti kaalule mõjub! Mul on eesmärgiks parem tervis. Toitun ka varasemast tervislikumalt, st söön rohkem juurvilja. Kui ma peaks dieeti, siis kindlasti ka kaal langeks. Ainult ma ei pea, st selleks, et teha vastupidasvustrenni, on vaja süüa suuremas koguses süsivesikuid :-D Minul need takistavad kaalulangust. Aga tühja sest - olulisem ón ju enesetunne ja see inimene, kes peeglist vastu vaatab, ning mitte kaalunumber!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: aretha
Kuupäev: 28. February 2013, kl 22.10

Ma tuleks ka kampa! Mul samuti jooks tõstab alati kaalu, aga enesetunne ikka paraneb. Ja ma otsustasin, et lõpetan selle iga suhkrutera lugemise, mille suhu pistan - pigem teen kõvasti trenni. Kui tahan olla kõhn, siis pean eluaeg kaloreid lugema, sest ma olen loodud selliseks, et normaalselt süües püsib mu KMI 22 juures ja ma pigem püüan end ja oma keha rohkem armastada, pakkudes talle rohkem mõnusat liikumist ja värsket õhku! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 03. March 2013, kl 09.30

Just - mina ka loobusin. Ma sain innustust üleeelmise nädala kaalulangusest ning püüdsin eriti hoolikalt jälgida toitumist sel nädalal. Tegelikult toitun ma kodu aeg ülimalt hoolikalt. Kukkusin siis suuremas koguses juurvilju sööma jne. Ausalt öeldes oli paha trenni teha - minu puhul küll juurviljad ei ole kergesti seeditavad :-D Uuel nädalal otsustasin lastega sama toitu süüa ning jätkata sportliku eluviisiga. Sport teeb õnnelikuks, ainult toidu jälgimine ja sellega seotud stress tekitab minul vähemalt depressiooniga sarnase oleku.

Kahjuks on lumi taas maas, seega tuleb veel mõnda aega spordisaalis treenida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Saatis: brita
Kuupäev: 04. March 2013, kl 12.39

Lumel on päris palju boonuseid - esiteks, kui seda sajab, siis on olemas lokaalne niisutus. Teiseks, kui see on värske, siis ei ole sellel joosta nii libe. Kolmandaks, kui on libe, siis kasutad rohkem tasakaalulihaseid. Neljandaks, kui on õige riietus, siis ei hakka külm (kui just seistes ei joosta). Viiendaks, koormust saab ise reguleerida ja ei pea toetuma elektroonikale ja nuppude vajutamisele. Kuuendaks, värske õhk on mõnusam kui õhupuudus treeningsaalis, või veel hullem, konditsioneerist tingitud külmetus. Seitsmendaks, loodus on imeline ja kaheksandaks hoiab raha ka kokku smiling smiley

Muide söögi jälgimise ja sellest tuleneva kaalu kaotamisega saab tulemusi märkimisväärselt parandada nii vormi, vastupidavuse kui ka jäsemete koormuse vähendamise osas. Mina jälgin endiselt toitumist (kuna ma ei ole loodud suureks, keegi ei ole loodud suureks, tuleb lihtsalt toitumisega natuke vabamalt aga tervislikult võtta) ja mul on palju valutum erinevaid spordialasid teha, kui 10 kg raskemana!

Edukaid jooksutrenne Maijooksuks vormi saamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos SEB maijooksule?
Kuupäev: 04. March 2013, kl 16.28

To Brita: jah, ma jooksin ka õues - aga täna hommikul - 16 on minu jaoks veidike liiast. Suu hoian ma siiski nö koos ehk siis kenasti rääkides jooksmiseks peab vist ikka veel veidike kannatust varuma. Või kuidas teised arvavad?
Ma mõtlen, et maksan neljapäeval ära Maijooksu tasu - äkki naeratab õnn ning võidan mõne laheda auhinna:-)

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.