Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: Niika
Kuupäev: 03. August 2010, kl 13.01

Lugesin just, et jäätisemüük tegi juulis rekordeid. Tekkis huvi, et milline võiks olla eesti kõige lahjem jäätis - neil ei saa ju silte uurida-puurida poes tükil ajal, üles sulab ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: Bb
Kuupäev: 03. August 2010, kl 13.54

Vau'l on spets dieetjäätis. 98 kalorit 100g kohta ja topsis 245 grammi. Võib olla on teisigi, aga võrreldes tavalise jäätisega võib vahe korralik tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Kuupäev: 03. August 2010, kl 14.36

Premia koorejäätis Regatt sisaldab ühes portsjonis (50 g) 50,5 kcal: vaata tooteinfot

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: tusklik
Kuupäev: 03. August 2010, kl 15.11

Sel regatil on vastakad andmed, pulgajäätise 100g sisaldab 101kcal, samas liitrisel pakil on tekst, et sisaldab 202kcal. Anyway tundub Regatt päris jäätistest kõige lahjem olevat.

Ise soovitaksin hoopis Premia eriti rammusat koorejäätist, mis on tõeliselt hea ja tekitab heaolutunde. Ei ole küll lahja, aga see on selline jäätis, mida ei tahagi palju süüa. Just vaatasin, et see on ka pulga otsa pandud, sealt saab kõige väiksema koguse korraga (55g), millest täitsa piisab.

Üldse need Premia kcalid on imelikud. Tundub, et väikepakenditel on kcalid konkreetse koguse, mitte 100g kohta. Kinnitage mu kahtlusi või lükake ümberwinking smiley

Vau sarjas on mingi lahja lurr, samas maitse ei kannata kriitikat. Ja kaloreid on ka ainult paarkümmend ühikut vähem, kui päris jäätises. Ja neid lahjasid jäätiseid võibki sööma jääda, sest ei teki rahulolu.

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Kuupäev: 03. August 2010, kl 16.37

Kahtlesin ise ka sellesama Regati kaloreid, aga kodulehel ütleb otse, et 100 g sisaldab 101 kcal, pakendil on kirjas, et tootes 101 kcal. Võta siis kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: Oskar
Kuupäev: 03. August 2010, kl 16.38

Premia Kcal on jah portsu omad ja kui 100 g peale ümber arvutada, on erinevatel "rammusatel" erinevad kcal. "Eriti suur ja rammus" on 100 g, kui võtta see ja sisestada päevikusse väiksema topsi kogus, ei näita teps neid kaloreid, mis väiksemal portsul peal kirjas. Vahvlitopsi osakaal erineb vist, vaevalt et jäätis ise eri retseptiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. August 2010, kl 19.17

Mina olen kah Premia Eriti Suure ja Rammuse jäätise poolt. Korralik jäätise maitse mitte mingi lurr. Ja vehast harva võib ju endale lubada. 1 jäätis nädalas pole isegi mitte palju, minu arust.

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: enely
Kuupäev: 04. August 2010, kl 08.22

Balbiinol on Dixi jogurtijäätised, nende maitsega on võimalik harjuda. Olen küll pigem selle mõtte toetaja, et jäätis peab olema ehtne ja korralik. Pealegi ei söö me seda ju kogu aeg ja iga päevsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: soovitage kõige lahjemat jäätist
Saatis: Bb
Kuupäev: 04. August 2010, kl 23.06

Ma pean tunnistama, et söön iga päev. Selleks olengi enda jaoks selle jäätise avastanud. 245 g pmst iga päev ja mind ei häiri natuke lahjem maitse.
Saan sellest nii u. 250 kalorit, aga tavaliselt jäätisest saaks minu arvates üle 500.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.