Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Unepuudus paneb rohkem sööma, eriti mehi
Saatis: Niika
Kuupäev: 12. April 2010, kl 09.33

[www.tarbija24.ee]
Näed mis välja tuleb - mida vähem välja saad magatud, seda suurem on kogu aeg isu. Kui ma enda peale mõtlen, siis ilmselt toimib asi nii, et kui ma olen magamata, on mul tuju halb. Et halba tuju peletada, püüan ma ennast mingi meeldiva söögiga premeerida. Ja nii se siis lähebki. Kas olete enda peal ka midagi sarnast täheldanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Unepuudus paneb rohkem sööma, eriti mehi
Saatis: doris
Kuupäev: 12. April 2010, kl 12.01

Mina olen. Kui ma korralikult puhata ei saa, siis olen hommikul väsinud ja pahur. Pealegi ei ületa väsinud inimene ka päeval tekkivaid pingeolukordi nii edukalt kui puhanud inimene. Õhtuti peletasin magusaga masendust. Seetõttu ongi osadel inimestel magusa söömine kompenseerimaks masendust ja tüdimust ja selle vältimiseks (kuna pisipoja magab öösel jupikaupa ja aeg-ajalt olin väsinud), siis mõtlesingi välja tegevused, mis leevendaks pingeid sama tõhusalt kui magus, kuid ei tekita lisakilosid. Pealegi võib uutest harjumustest sattuda samasugusesse vaimustusse kui magusast varasematel aegadel winking smiley Võib näiteks füüsilise treeninguga saada mõnusa adrenaliinilaksu.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.