Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: katssss
Kuupäev: 30. March 2011, kl 16.07

Pole ammu siiakanti sattunud ja leidsin suureks üllatuseks postkastist palju uusi kirju , inimestelt, kes tundsid huvi,kas on plaanis seda millagil uuesti läbi teha. Olen üritanud vastata neile kirjadele aga kahjuks, mu arvuti ei saada neid kirju ära miski pärastsad smiley Ja see tekitasgi minus uue adrealiini laksu seda uuesti läbi teha.

Kuna olen sellest keskkonnast siin kaua eemal olnud ja hommikul kaalupeale hüpates oli jahmatus suur. Kaal oli tõusnud 68,5 kg peale.
Aga tagasi mõeldes pole ka ime, iga õhtu olen söönud krõpsu ja shokolaadi ja nii ala 2-3 nädalat järjest kindlasti. Kuna mu mees on suur magusasõber siis pole suutnud ennast tagasi hoida tema kõrval. Aga nüüd, KINDEL MOTIVATSIOON - alla võtta 14 päevaga vähemalt 6-7 kg !!!
eelmise üritusega mis katkes 8 päeval, suutsin alla võtta -4kg... Ja kaal püsis rohkem kui nädalaega ilusti omal kohal, aga enda käest laskmine andis tunda nüüd.

30.03.2011 ( algus ) - 12.03.2011 ( lõpp )
Kaal: 68,5kg ei hakka enda teisi mõõtusi siia ette kandma, aga annan lõpptulemusel kindlasti teada kui palju miski vähenes. Kui üldse väheneb grinning smiley

Hommikusest kohvist ja 1tl õunaäädikast + segatud 200ml veega ei loobu ma kindlasti !!! nii et see kuulub ka kohe julgelt minu menüüsse.
Aga on kedagi kes on minuga nõus liituma? ehk siis see allaandmine see kord ei tule nii uisapäisa otsusena, Hetkel esimene päev käsil ja juba ei suuda ära oodata millal see läbi saab, sest hetkel nälg vaevab kohutavalt.sad smiley


1. päev – 1 pudel mineraalvett jagada kuueks portsjoniks
2. päev – 0.8 liitrit rasvatut piima terveks päevaks. Kell 20-21 süüa ära üks õun.
3. päev – 1 pudel mineraalvett terveks päevaks.
4. päev – salat(keskmise suurusega kauss): värske kapsas, porgand, rohelised köögiviljad. Salatisse lisada 1 sl taimeõli. Jagada salat kolmeks osaks. Sel päeval võib juua 2 klaasi vett või 2 klaasi teed.
5. päev – 0.8 liitrit rasvatut piima terveks päevaks.
6. päev:Hommikusöök: 1 keedetud muna; pool tassi teed
Kell 11: klaas köögiviljaleent(ainult puljong) kartulist, kapsast, porgandist ja teistest köögiviljadest.
Lõunasöök: 100 g liha + 100 g konserveeritud hernest
Õhtuoode: 1 õun
Õhtusöök: 1 õun
Kell 9 õhtul: 1 õun
7. päev: 100 g kohupiima + 2 klaasi piima ja pool liitrit keefiri. Õhtul 1 klaas teed.
8. päev: pudel mineraalvett(jagada 4-6 osaks)
9. päev: 1 liiter piima(samuti jagada 4-6 osaks). Kell 20-21 üks roheline õun.
10.päev: pudel mineraalvett
11. päev: salat(keskmise suurusega kauss) rohelistest köögiviljadest – petersell, till, seller jmt, natuke taimeõli ja soola
12. päev: 1 liiter piima(jagada 4-6 osaks).
13. päev – hommikul 1 keedetud muna ilma soolata, päeval rasvatu kohupiim
14. päev – mineraalvesi

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. March 2011, kl 17.02

Kurb, kui oma vigadest ei õpita.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: katssss
Kuupäev: 30. March 2011, kl 17.49

Millest siin õppima peaks smiling smiley ?
Sellest et see asi töötas ja tasuks uuesti proovida...
Pole vaja oma negatiivseid emotsioone välja elada siin smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. March 2011, kl 18.10

Pidasin silmas seda, et Sa jätsid asja pooleli, hakkasid õhtuti sööma šokolaadi ja krõpse ning kaalu tuli tagasi. Kui Sa jätaksid õhtuti need krõpsud ja šokolaadid ära, ma usun, hakkaks samamoodi Su kaal langema.
Aga kui Sa jälle pooleli jätad? Või kui isegi lõpuni teed ja siis naased jälle tagasi krõpsude juurde? Siis oled jälle algpunktis tagasi ju. Tore, kui seda muidugi ei juhtu aga...
Ja eesmärk päevas kilo maha võtta? Ma usun, Sa oled ikka targem teadmaks, et see pole tervislik viis ja kogus kaalu vähendamiseks. Vähemalt ma loodan, et tead.

Ma ei ela oma negatiivseid emotsioone välja. Vägagi positiivne aeg on hetkel. Aga kõrvalt vaadata sellist ettevõtmist......no ei saa kaasa kiita, sry, ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Laureen
Kuupäev: 30. March 2011, kl 18.26

Judinad tulid peale seda menüüd vaadates.....Ma joon muidu üle pudeli vee päevas ja seda vaid joogina grinning smiley Mis ma siis veel teeks, kui söögipoolist ei saa üldse ja pean ka joomiseks kuluva vee kogust vähendama. Kes sellega iganes hakkama saab, tundes end selle kõige juures HÄSTI ja seedimist tuksi ei keera, on täitsa titaanist tegelane grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Loona
Kuupäev: 30. March 2011, kl 18.32

Kas SA olid suuteline ka edukalt töötama?

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 30. March 2011, kl 19.16

Üldiseks mõtisklemiseks: mille arvelt kaal sellise dieedi juures langeb? Kui naine vajab keskmiselt päevas kaalu hoidmiseks 2000 kcal, aga 1 kg keharasvast vabanemiseks peab energiadefitsiit olema 7000 kcal. Matemaatiliselt ja loogiliselt peab miski muu kehas veel alla andma.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 30. March 2011, kl 19.59

Uskumatult halb mõte.. sad smiley Palun hoia oma tervist ja ära tee nii. See on peaaegu samasugune jutt, mis mingite anoreksikute ja buliimikute foorumid räägivad. See ei ole tervislik, mitte kuskilt otsast. Ja tõesti rohkemgi kui selline kogus peaks päevas niisama vett jooma. Mõtle nüüd arukalt, kas sa tõesti oled võimeline seda tegema, kas sa sellist asja TAHAD enda tervisega teha. Kui toitu ja kaalu sellise kinnisideega suhtuda, siis on väga tõenäoline, et see on sul kogu aeg mõttes ja sa keelad endale nii paljusid asju. Lõpuks hakkad sa patustama, ei saa jälle pidama ja kaal tuleb kolinal smiling smiley Veel enam.. kui sa isgei pead selle 14 päeva vastu (ilma haiglasse mineku või minestamiseta) siis pärast seda, kui sa hakkad korralikult sööma, tuleb see kaal nii kui nii tagasi smiling smiley Mõtle järele.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 30. March 2011, kl 20.00

anorektikute* vabandust.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 30. March 2011, kl 22.20

Mina olen oma elus teinud läbi mitmeid samasuguseid hulle katsetusi. Nt. 13 päeva dieet, kus tarbitakse enamjaolt valku, süsivesikuid eriti mitte. Kõht oli enam-vähem kogu aeg täis. Süüa tuli ikka ca 300 g lihakäntskaid. Kaalu kadus selle ajaga ca 7 kilo.
Siis olen proovinud mõned korrad kapsasupidieeti. Sellega tavaliselt läheb kilo päevas. Pole seda aga üle viie päeva viitsinud teha.

Eelmisel talvel avastasin enda jaoks paastumise. Tegelikult oli alustamise põhjuseks üks kaua piinanud silmaallergia, mis jõuluks oli nii hulluks läinud, et tahtsin silmad peast välja kraapida ja ükski rohi ei toiminud.
Võtsin kokku oma tahtejõu ja tegin paastu selle Madalbal siirupiga. St. et joodki päeva jooksul seda spetsiaalset segu. Enne selle alustamist kolm päeva tõmbasin ka toidukoguseid vähemaks. See paast mulle sobis. Jõin lisaks rohelist teed ja vett. Eesmärgiks seadsin, et teen vähemalt 5 päeva ja siis vaatan, kas veel 2 lisaks. Kuna enesetunne oli väga hea, siis tegin kokku 7 päeva. Paastu tulemusena kadus 7 kilo ja silmaallergia. Nagu pühitud...smiling smiley
Peale paastu jäin ka taimetoitlaseks, mida olen tänini.
Silmaallergia on nüüdseks küll tagasi, kuid oluliselt tagasihoidlikumal kujul ja kontrollitav rohtudega.
Sel talvel tegin taaskord selle paastu läbi, aga seekord vahtrasiirupiga. Tegelikult polnudki väga vahet, sest 7 kilo kadus ikkagi, silmaallergia kahjuks päriselt mitte.
Mõlemad paastud tegin iseseisvalt kodus, kuid selleks peab ikka väga tugev tahtejõud olema. Sel korral aga nt tegi minu välismaa kolleeg mulle komplimendi, kui üle hulga aja nägime, et minu näonahk olevat väga heas seisus.

Seega minu soovitused on, et paastuda võib ja soovitan, sest organism vajab ikkagi puhastamist. Otse loomulikult tuleb seejuures järgida KÕIKI sellega kaasnevaid reegleid ja protseduure, mis pole alati mugavad. Paastust väljatulek on ülioluline, sest muidu tulevad kaotatud kilod topeltkiirusega tagasi.

Kõiki neid muid dieedinippe ja jamasid aga ei soovitaks, sest see kõik on enesepettus, mis toimib üsna lühikest aega. Tegelikult on asi mõtlemises, kuidas oma elu igapäevaselt elada. Tähtis on muuta oma harjumusi ja selleks kulub veidi aega ja kannatust ja positiivset ellusuhtumist ja usku endasse. Kõige tähtsam on järjepidevus, sest nagu öeldakse, et harjumuse tekkimiseks kulub ca 1 kuu, st see kuu tuleb kasutada tugevalt tahtejõudu ja pärast seda võivad pealesunnitud harjumused isegi meeldima hakata. Ise üritan hetkel taastada oma trenniharjumust, mille olen seoses teise lapse saamisega kaotanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 30. March 2011, kl 22.22

Lisan veel niipalju, et paastumise ajal käisin igapäevaselt tööl, energiat oli piisavalt elamiseks. Trenni ei teinud, sest seda organism ilmselt talunud poleks, aga muidu elasin normaalset elu.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Elinka
Kuupäev: 30. March 2011, kl 23.07

Mina pooldan ka paastumist, näljutamist aga kindlasti mitte. Veepäevi soovitatakse teha mitte rohkem kui üks kord nädalas.
katssss, ma loodan, et sa võtad vähemalt vitamiine juurde, muidu kilod küll langevad, kuid lisaks võid tervise tuksi keerata. Sul ei ole ju vaja probleeme ebastabiilse tsükli ja muude jamadega...
Ma arvan, et eks me kõik oleksime tahtnud üleöö kõikidest üleliigsetest kilodest lahti saada, kuid peaks riskidega arvestama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Evka33
Kuupäev: 31. March 2011, kl 09.13

Paastumine mõjub tõepoolest organismile positiivselt. Pikemat paastumist soovitaksin siiski arstide järele valve all. Mõned aastad tagasi paastusin 7päeva- ainult puhas vesi! Sain võitu oma nahaprobleemidest- nimelt oli mul allergia kodukeemia vastu. Olin katsetanud igasuguseid salve ja raisanud meeletult raha. Tulemust ei olnud. Kodutöid nt nõudepesemine- ilma kinnasteta ei tulnud kõne allagi. Käed olid jubedad.. Peale paastumist,kuni tänaseni on see probleem lahendatud!! Kohe-kohe ootab uus paastulaager- seekord lühemalt ja mitte kodus, vaid ikka koos asjatundjatega.. Soovitan! Kuigi jah, see maksab,aga koju toitu ostes kulub ka ju raha smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: akonskis
Kuupäev: 31. March 2011, kl 09.50

ma arvan, et kaaluabi foorumisse selline dieedikuur kindlasti ei sobi... Sest see pole enam ammu mingi uudis, et kaks nädalad keha piinates(eriti kui juba esimesel päeval on hingemattev nälg), kipub pärast kahe nädala möödumist tekkima mõte, et autasuks maitseks "natukene" šokolaadi või midagi muud magusat... ja teada ka see, et kiirelt kaotatud kilod on väga lihtsad koos sõpradega tagasi tulema...
Selle asemel soovitan jälgida päevast söödud kalorite hulka ja mitte loota kiirema väljapääsu peale...

Igatahes... edu kõigega!

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: katis
Kuupäev: 31. March 2011, kl 12.35

Kahju, et siin tervislikus keskkonnas ka sellist jama leida võib.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: nörk
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.38

Teemaalgatajale - sellise dieetitamise tulemusena teed sa oma tervisele karuteene.
OK - kiirelt saad kilodest lahti küll aga mitte rasva vaid organismis leiduva vedeliku arvelt. Nii, kui uuesti norm. koguses jooma hakkad taastub suurel määral ka kaal aga tervisele pandud põntsust ei pruugi sa aga kunagi taastuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: nörk
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.39

*dieeditamise

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: aretha
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.40

Tead tydruk, se asi l6peb sul söömishäiretega. L6peta jama ja hakka sööma k6ike normaalselt ja sa ei pea kunagi enam dieete pidama!

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Tink
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.55

Tõesti, sellised asjad ei sobi siia keskkonda! Paastumine on teine asi ja seda võib teha vaid arstliku järelvalve all!

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Kuupäev: 31. March 2011, kl 16.29

Kogu loo juures on kõige hullem see, et Katssss on enda üle veel nii uhke... Kui see ei maksa sulle praegu kätte siis aastate pärast võid hullud tervise rikked saada... Sa oled keskkonnas, mis üritab juurutada tervislikke toitumise mõtteid ja soovitusi... Aga sina siin paned hullu oma vägagi rämeda dieediga... Just rämeda, sest see on ju sellisele dieedile ainus õige sõna... See ei ole vist isegi dieet vaid oma tervise piinamine... Kui sa oma tervisest ei hooli siis kas sa sellele ei mõtle, et mees sind imelikuks peab...
Isegi, kui ta seda välja ei ütle, siis ta seda mõtleb... Lasin oma kutil see sinu räme dieet läbi lugeda ja ta sai kõvasti naerda, et kas selliseid naisi on veel ja naeris siis veel kõvemini ja rääkis ka oma sõpradele, kes meil külas olid... Loll pidavat kirikus ka peksa saama....

Kurb, väga kurb, et meil siin sellised kasutajd kes oma lollust siis näitavad ja loodavad mingit kiitust ja toetust saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: VOL 2. uus üritus. 14 päevaga 13-15kg.
Saatis: Cece
Kuupäev: 02. April 2011, kl 22.46

selline teema tuleks lihtsalt kinni panna ja ka edasised katsed sellist teemat algatada lihtsalt eos hävitada. Mõttetu on sellise "innukusega"vaielda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.