Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
miks kaal ei alane
Saatis: grigu
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.28

Olen kaotanud kaalu 63 kg-lt 58,8peale alates aprillist( pikkus 170cm ). Kolm päeva tagasi kaalusin 57,5, kaks päeva tagasi 57.3kg. Täna 58,8kg. Käin rullitamas või kepikõndi tegemas Rocca al Mare kandis igapäevaselt. Üleeile õhtul aga sain nõelata herilaselt ning pole 2 päeva liikuma saanud, kuna tekkis tugev allergiline reaktsioon. Ütlen ausalt, ei kasuta kaaluabi igapäevaselt. Ja kindlasti ei söö ma täis vajalikke kcl. Mis võib olla kaalu tõusuks, kas tõesti see, et ma ei ole 2 päeva trenni teinud? Ohh kuidas oleks õnnelik kui saaks kaalu langema. Eesmärk 55kg tahaks ikkagi sept-okt. kätte saada. Aga kuidas Kardan, et toitun valesti: hommikul pudru, lõunaks liha/kana/kala ja salat, vahest jäätis või mõni kommike , õhtul midagi kerget. Aitähh kõigile vastanutele.

Valikud: VastaOsunda
Re: miks kaal ei alane
Saatis: tsebelai
Kuupäev: 31. July 2011, kl 09.22

Hei!
Ära kaalu ennast igal võimalikul momendil, piisab ühest korrast nädalas. Siis oled kindlasti midagi alla võtnud ning pühholoogiliselt on see Sinu jaoks oluline! Ära mõtle vahetpidamata sellele, et tahad kaalust alla võtta - see ei ole lihtne, aga proovi siiski! Söö normaalselt ja tervislikult, proovi ikka miinimumnorm täis süüa. Mida lihtsamalt ja normaalsemalt Sa seda kaalulanetamist võtad, seda suurem edu on. Usu mind, ma olen elus kuni 30 kg alla võtnud! Põhiprobleem on Sinu peas kinni - ära püüa nii kohutavalt kõvasti, võta veidi vabamalt!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.