Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaalumine
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. February 2010, kl 01.05

Kas soovitav oleks kaaluda end õhtul või hommikul ning mis siis kui õigel päeval unustasin end kaaluda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: godzionu
Kuupäev: 05. February 2010, kl 16.51

niipalju kui mina olen kuulnud on kõige mõtekam ennast kaaluda pärast hommikust tualetikülastamist. öösel on päevane koormus ja söögid tasakaalustunud ning peale tualetikülastust jääkained väljas tongue sticking out smiley
siis peaks saama kõige optimaalsema kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: Sayana
Kuupäev: 17. February 2010, kl 15.19

Mul selline tähelepanek, et pärast ärkamist võib minna paar tundi, et mahlad korralikult väljuma hakkaksid ja siis näitab kaal veel vähem, aga olen siis ise juba tööl. Kaal on mõnusalt väike ka pärast saunaskäiku, ilmselt väljahigistatud vee arvel.
Üldiselt on vist mõistlik kord 2 nädala jooksul kaaluda, sest naistel on kaal eriti seotud hormonaalse staadiumiga ning pole mõtet end kaaluga ärritadagi kui on "päevad", vesi seisab sees kinni. Kas olete sama märganud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 17. February 2010, kl 20.20

Aeg-ajalt ütleb minu kaal minule - mine maha! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: savikass
Kuupäev: 17. February 2010, kl 22.36

Palun keegi teada teavitage, kuidas täpselt see kaal hormonaalsete muudatustega seotud on? Minu kogemus ja tunne on selline, et enne ov-d kaal tõuseb tasapisi, pärast ov-d hoiab keha vett endas kinni ja siis päevade ajal laseb lahti. Nii et kõige kergem võiks olla teoreetiliselt vahetult pärast päevi või päevade ajal.
Aga kuidas see on n-ö teaduslikult ja teoreetiliselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 18. February 2010, kl 01.01

Praktikuna olen Savikassiga täiesti nõus smiling smiley. Kaaluvahe umbes 2,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalumine
Saatis: elka
Kuupäev: 22. February 2010, kl 20.43

mina arvan et selle kaalumisega ei maksa ikka lolliks minna ja paras on kaaluda 1x nädalas,sest tegelikult tänu toidule vedelikule inimese kaal kõigub kogu aeg ja see pruugi tähendada ülse et rasva on vähenenud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.