Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 17. August 2011, kl 20.11

getu5 Kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.36

mul ei taha see siirup otsa saada smiling smiley , võimalik, et ma joon seda päevas liiga vähe, aga rohkem pole isu.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 01. September 2011, kl 10.25

Nüüd on ikka juba otsas ju? kuidas siis läks.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: getu5
Kuupäev: 18. September 2011, kl 22.29

Suht raske protsetuur smiling smiley Õhtuti oli väga raske kuna tahtsin ka muud peale vedeliku, aga noh sain hakkama. Kadus seitse kilo smiling smiley Ma imestasin ise, et see tõesti ajas söögi isu minema, päeval ei olnud kunagi mingit probleemi. Luban endale, et see jääb viimaseks korraks, sest see oli suht karm värk, aga proovida tasus ja kui keegi veel proovida tahab, aga ei tea kas ikka tasub, siis seda võib isegi proovida smiling smiley See ei ole selline nagu need teised näljutamise dieedid, sest seal sa saad kõhu täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 21. September 2011, kl 08.24

Sul läks väga hästi!!! mina kaotasin ainult 3kg kahjuks, oleks võinud ka rohkem minna, peaksin praegu siin vähem rabelema siis. NB! hoia kaotatud kilosid eemal, minul ei ole siiamaani tagasi tulnud need, vaid kaaluabiga on läinud lisaks veel 4kg maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: mariaau
Kuupäev: 24. September 2011, kl 13.04

Mina proovin ka selle läbi teha (küll tavalise vahtrasiirupiga). Praegu käsil alles esimene päev, siiamaani pole raskusi olnud söögist loobumisega. Enesetunne on ka väga hea. Suurem tühja kõhu tunne oli paar päeva tagasi ära, kui tegin neid ettevalmistuspäevi. Kolme päevaga kaal langes juba 1,5 kg.
Edu kõigile, kes soovivad seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: anks18
Kuupäev: 03. October 2011, kl 20.56

mariaau kuidas läheb/läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: mis on neera dieet või paast?
Saatis: mariaau
Kuupäev: 10. October 2011, kl 08.23

Läks päris hästi, mittesöömine ei olnud väga raske. Aga vist olen nüüd hiljem endale söögiga liiga teinud. Ülesöömine nüüd jällegi lihtsam, hetkelgi väike toidupohmell, kuna nädalavahetusel läks suhu kõik, mis ette jäi ja lisaks muudki.
Nii et kindasti tuleb hiljem olla söögiga väga mõistlik ning ennast hoida ikka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.