Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Brynett
Kuupäev: 17. July 2014, kl 13.51

Ütleme nii, et esimesed 2,5 kg läks nagu niuhti, kuid nüüd on toppama jäänud. Joon vett, üritan rohkem liigutada, väldin süsivesikuid. Raske on loobuda mõnusast maiustusest smiling smiley
Mõtlesin, et ostan uued trenniriided, midagi uut ja värsket. Ehk motiveerib rohkem sportima.
Riiete ostmisega on kaalukal nagu ikka, üks paras peavalu. Mind motiveeribki kaalu alandama see, et edaspidi saab taas kauneid kleite vms riideid kanda grinning smiley
Elu lendab, kui kiirrong ning paksuna edasi lennata ei tahaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 18. July 2014, kl 10.04

Tere!Päris hea tunne, et sel nädalal oma kaalunumbrit jälle vähendada suutsin.
Palun Zahir kui hea algataja, see minu 101,5 tabelisse ka kirjutada!
Oleme tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: MTU
Kuupäev: 18. July 2014, kl 13.35

Kaalunumber 91,8

Olen väga rahul, seda enam, et üle 8 aasta kapis seisnud kleit taas päikest ja rõõmsat meelt näha saab!


Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 18. July 2014, kl 21.24

Õhtust, aeg lendab... hommikul kaalusin kiiruga ära ja nüüd sisestan ka kaalu nr. kaalukaotus -1kg. Kuhu see läks ei tea, ei tegelenud liikumisega ega söögi piiramisega. Sai maiustatud nii koogiga kui jäätisega. Selge mõistus ütleb, et liikuda ja tarbida toitu mõõdukalt, kuid näis. Raha ei soovi kulutada uute riiete peale soov on taas kasutada kapis olevaid hilpe, eks soov on ka näha parem välja. Rõhutan rohke liikumise peale, kogemus on kui keelata endale midagi, siis on just patt kiiresti libastuda.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 22. July 2014, kl 15.26

Ma sain teada, et ootan last grinning smiley
Niiet minu kaalulangetamine tuleb veidi problemaatiline.
Kuid ma jään ikkagi siia ja jälgin toitumist ja panen oma kaalu siia ja loodan ikka esimestel kuudel miinuseid saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. July 2014, kl 15.30

Oi, kui tore:-) Palju jaksu eelseisvaks perioodiks. Sul nüüd võimalus tervislikke valikuid kahe eest teha. Õnne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 22. July 2014, kl 21.12

Tere-tere
Tuttpütt - mis tahvlit/te;efoni kasutad? Ma tean, et on olemas google drive app ja sellega peaks olema võimalik tableit vaadata ja muuta.

Mis siis veel - puhkusega on trennirütm ja toitumine vähe paigast ära läinud, aga eks reedene kaalumine näitab, kuidas kaalule mõjunud.

Varsti püüan korralikumale trennireshiimile tagasi minna. Sest minu puhul ilma trennita kaal ei taha allapoole liikuda, seda ma tean.

Zahir - palju õnne, mus esimese rasedusega läks esimeste kuudega iivelduste ja toitumie muutumisega ( ei tahtnud süüa peale puu- ja juurviljade suurt midagi, maha 8 kg, aga hiljem kosusin see eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 22. July 2014, kl 23.00

Ohoooo!

Toredad uudised siin! Zahirile: toitumine peab ikka õige olema, aga numbrite asemel naudi seda ilusat aega! Palju õnne!

Wernerinnale: Mul on Samsungi tahvelarvuti, aga ma olen ka Eestist eemal, kui see midagi mõjutab....

Reede ees on juba praegu kehv tunne, sest see nädal on täitsa metsas. Ja homme tuleb tordi ja restoranipäev kah otsa. Vähemalt kirjutan kõik üles eye rolling smiley Hoian teistele pöialt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 23. July 2014, kl 07.14

Oi palju, palju õnne õnne Sulle, Zahir tongue sticking out smiley See nii ilus aeg. Mul endal hetkel aastane jõnglane kodus ringi müttamas ning takka järgi mõeldes läks rasedus ikka liigagi kiiresti, rääkimata esimesest aastast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Brynett
Kuupäev: 23. July 2014, kl 13.26

Palun lisage Brynetile reedene kaal 92,5 kg. Ma ei tea miks aga ma ei saa enam numbrit ise sisestada. Minu kaal on seisnud paigal, muudatusteta sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 25. July 2014, kl 09.54

Tere, Palju Õnne Zahirile ja Tema kaasale. Jaksu ja edu! Selle nädalaga -0,5 kg, Olen igati rahul. Toitumine läks nii nagu läks. Ikka püüan jälgida kuid magusaisu vastu ei saa. Tahaks leida ka aega liikumiseks, esialgu jalutaks, kuid aega napib, 8 kuune nõuab enamus minu tähelepanu lisaks teised perekonna liikmed ja majapidamine. Edu kõigile ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 25. July 2014, kl 10.43

Tervitus!
Tabelis on väga ilusad numbrid!
Kohe mõnus on nii tublis seltskonnas oma võitlemisi pidada!

Loodan järgmisel nädalal paremini õigel rajal püsida, seekord oli küll raske
plussipoolelt tagasi tulla. Aga tundus kuidagi totter ka nii alguses alla anda smiling smiley

Tulemuseks on vaid väike kaaluvahe, aga ikkagi õiges suunas...

101,1
Jõudu ja jaksu uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 25. July 2014, kl 14.03

Tuttpütt, sisestasin ilusti kaalu ära smiling smiley Sa oled meil kõige tublim olnud, oled kaotanud kolme nädalaga 2,75 kg, see suur asi. Samuti sul KMI vähenenud tervelt pügala võrra ja kaugel see numbrivahetuski on, varsti tuleb juba kahe numbri kandjate sekka.

MTU, ma sisestasin sinu numbri ka tabelisse ära, võtsin selle teisest duellist. Loodan, et sa ei pahanda tongue sticking out smiley Sa oled ka nii lähedal numbrivahetusele, et no kui järgmine kord ära ei tule, siis ülejärgmine kord saad küll 8-ste seltsi tulla winking smiley

Mõnusat rasva sulatamist päikese käes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 25. July 2014, kl 14.53

Tänan, Triips!
Nii tabeli kui hea sõna eest!

Kõik pole aga veel oma kilosid kirja saanud,
nii et miinuseid tuleb veel ja oleme kõik tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 28. July 2014, kl 11.12

Tere kõigile! smiling smiley

Soovin väga teiega sellel teekonnal ühineda, sestap lisasin end kaalutabelisse!
- pikkus: 178cm
- kaal 28.07.2014 seisuga: 94,9kg
- KMI 28.07.2014 seisuga: 29,95
- soov: 74kg (-20,9kg)
- ideaal: 67kg (-27,9kg)

Olen varem ühel korral osalenud Kaaluabi duellis, aga kahjuks jäi see üritus tormiliste elusündmuste tõttu poolikuks confused smiley

Edu meile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 28. July 2014, kl 14.23

Oii, minul on üks kilo juures.
Mulle nii meeldiks kui ma saaksin nüüd enda kaalu 80 kg peale, sest ma kohe üldse üldse ei tahaks kaalul üle 90 numbri näha. Juba 80 on täitsa hull.

Ma olin muidu gümnaasiumi ajal väga väga sale. Kui kodust ära kolisin, siis muutus toitumine ja liikumine kadus täiesti ära. Ja võtsin esimene aasta 10 kg juurde siis teine aasta 5 kg ja nüüd kolmas aasta veel 7 kg.
Ühel hetkel sai mõistus aru, et nii nagu vanasti sain süüa kõike mida tahtsin enam ei saa.
Ma ei suuda sellega siiamaani veel harjuda, et enam ei saagi suhu pista kõike mida tahaks ja vahest on millegist raske loobuda.
Ma olen üritanud nüüd loobuda nisujahu asjadest.
Lõunaks söön tavaliselt salatit ja mingi liha sinna kõrvale. Hommikuti on tihti nii kiire, et võtan mingit puuvilja tavaliselt ja kui väga kiire siis teen võileiva. Õhtuti olen samuti üritanud süüa liha ja salatit.

Kui ma eraldi elama hakkasin siis ma tegin koguaeg pastat seene kana ja merevaigu kastmega, issand kui hea ja issand kui rammus. Ma arvan, et enamus mu kilosid ongi tulnud sellest pastast ja siis käharpea koogist. Nüüd ma pole üldse seda pastat ja käharpeakooki enam teinud. Kooki teen korra kuus. Üritan süüa ka palju puuvilju ja juurvilju. Tean, et kui on vaja alla võtta hästi suur kogus kaalu siis tuleb muuta täiesti elustiili. Ma tunnen et toit on mulle olnud lohutuseks ja millekski positiivseks aga pean leidma millegi muu. Näiteks jalutamine. Vanasti jalutasin terved päevad. Tegin umbes 20000 sammu päevas. Nüüd teen vaevu 4000 täis. Lugesin kusagilt, et soovides kaalu langetada peaks iga päev 12000-15000 sammu tegema. Peaks proovima.

Nüüd tuli pikk jutt grinning smiley

Aga, mis te arvate, kui hakkas igapäev ka siia foorumisse kirjutama oma samme ?
Teeks eesmärgiks min 10000 päevas ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 28. July 2014, kl 15.02

Zahiri mõtte on igati positiivne, sammulugejat ei ole, kui palju see teeks km-tes, sii saaks nuti telef rakendust kasutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 28. July 2014, kl 15.08

Mul on nutitelefonil selline rakendus nagu Noom Walk ja see loeb samme ja väga hästi.
Mina seda tavaliselt kasutangi, kui telefon koguaeg kas kotis või taskus, siis ta loeb.
Kui lähen jalgrattaga sõitma või kõndima, siis kasutan ka Endomondot, mis GPS iga trackib täpse teekonna, teekonna pikkuse, kulutatud kalorid, ja igast muid asju. Samuti nendele kes soovivad jooksma hakata on selline programm nagu c25k Free, see on selline programm, et alguses soojendus 5 minutit kõndi siis 60 sekundit sõrkimist ja 90 minutit kõndi ja siis uuesti 60 sekundit sõrkimist ja 90 minutit kõndi ning seda pool tundi järjest. Teed seda kolm korda nädalas ja iga nädalaga, see jooksmise ja kõnni vahemik muutub. Ma polnud aastaid jooksnud ja arvasin, et ei suuda, aga suutsin 30 minutit ilusti ära teha. Nii saab jooksmise endale isegi meeldivaks teha, kuigi mulle pole kunagi meeldinud grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 28. July 2014, kl 20.58

Tahan ka teie seltsi tulla, kas olen hiljaks jäänud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 28. July 2014, kl 21.49

Tere tulemast Sandra72 smiling smiley Ma lisan su kaalu eelmise reede kohale ning ära unusta see reede oma kaalu kirjutamaks.

Tups40, kunagi pole hilja alustada, lihtsalt kirjuta oma kaal ülesse ning ära unusta reedeti ennast kaaluda ning ka siia kribada.

Zahir, see tore mõte, aga mul pole kahjuks sammulugejat ega ka uuema aja telefoni. Ma päevas kõnnin umbes 5 km lapsega, vahel ka rohkem, vahel ka vähem. Kuidas sul muidu läheb, kas iiveldus on tulnud või veel mitte?

Ma natukene kobestasin ka tabelit, loodan, et keegi pahaks ei pane.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 28. July 2014, kl 21.59

Lisaks mõtlesin, et Kerli ning Kingpool vist ei võta enam meie duellist osa, sest pole kaalu teatanud juba kolm nädalat. Et kui nüüd see reede ka ei teata, siis vist võib nad tabelist ära kustutada või mis teised arvavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: tups40
Kuupäev: 29. July 2014, kl 07.48

Tere taas tore, et kampa võtate annan siis kaalu reedel teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 29. July 2014, kl 08.12

Tups40, kui sa tead oma eelmise reede kaalu, siis kirjuta see tabelisse. Lisa ka oma pikkus tabelisse, siis saab KMI välja arvutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 29. July 2014, kl 23.16

Tere taas kõigile ning aitäh tervitamast! smiling smiley

Ma leian ka, et pärast nelja nädalat tabelis mitteaktiivset olemist tuleks kasutajad sealt kustutada. See motiveerib oma iganädalast kaalunumbrit siiski sisestama!

Mis sammudesse puutub, siis minul tuleb see 10 000 suure tõenäosusega kokku, sest üritan iga päev ligikaudu 7 km kõndida (kusagilt on kõrvu jäänud, et 10 000 sammu võrdubki umbes 7 km-ga). Homme üritan igastahes meeles hoida ja välja selgitada, kas tõesti nii ka on.. Annan teada, mis tulemused sain tongue sticking out smiley

Tervitades,
Sandra

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 29. July 2014, kl 23.48

PS! Tegin tabelis paar muudatust, st. punaseks said need numbrid, mida ei ole uuendatud (siis hea jälgida, kellel 4 nädalat täis tiksub). Lisaks tegin uue rea ka tups40 jaoks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. July 2014, kl 10.04

Aitäh Zahir, info eest. Leian aega, siis tutvun pakutud rakendusega, soov on tõesti hakata ka jooksmas käima, sai enne lapse saamist aktiivselt füüsilise tegevusega tegeletud, kuid nüüd unarusse jäetud.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 30. July 2014, kl 11.03

Tere taas!

Lisage palun kaalutabelisse ka oma ideaalkaal 2015.aastaks! Siis saab näha, palju veel jäänud kilogramme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 30. July 2014, kl 11.44

Lisasin oma ideaalkaalu, mille soovin saavutada järgmiseks aastaks ja kui numbrit nägin, palju selleks peab alla võtma, siis oeh palju palju tööd on...
Hetkel selle kuumaga näitab kaal viimaseid päevi ainult tõusujoont, mida oligi muidu arvata, aga noh saaks ta pidama, aga kus sa sellega, varsti juba kaks kilo juures eelmisest reedest. Eks oma süü ole ka punaarmeel, kes peaks lähiajal sisse marssima, aga jah eks ole see nädal patustatud ka jäätisega liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 30. July 2014, kl 13.25

Tere Triips16!

Minulgi on nõrkus magusa vastu, mida samuti võimendab menstruatsiooni lähenemine.. Võin paki komme või tahvli šokolaadi ilma mingisuguse vaevata kinni pista! Sama lugu on jäätisega. Vahepeal tarbisin siin koorejäätise asemel mahlajäätiseid ja mõtlesin, et see ju annab vähem kaloreid ning et neid võib vabalt päevas mitu tükki kinni pista.. Aga tegelikult on need ju pmst ainult suhkrust! Nüüd olen avastanud, et üks Eriti Rammus koorejäätis kustutab selle jäätisenälja kiiremini! Asja võti on loomulikult ka aeglaselt nautimises smiling smiley

Tervitades,
Sandra

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelli kaaslasi, kes sooviks langetada 30 kg järgmiseks suveks.
Kuupäev: 30. July 2014, kl 19.07

Tere,
kas on võimalus veel liituda?
30 kg on täpselt minu (vana) teema, seepärast seda postitust märkasin. Varem pole duellides osalenud.
Praegu on jäänud tegelikult 22 kg soovitud eesmärgini. Alustasin rohkem kui aasta tagasi ja talv-kevadel tuli kiirelt 10 kg tagasi. Duell ehk aitaks. Vaatan tabelist, et juurde ei ole kellelgi tulnud...

Nii et kas saan kampa?
Olen pikk 175, praegu kaalun 90.2 ja eesmärk on 68.

80 pealt üksi kuidagi alla ei saanud ja siis tuli see kümps tagasi. Mis teha, maitseb söök smiling smiley.

Ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.