Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 18
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 27. March 2011, kl 09.36

Hei hopsti !

olen minagi reisilt tagasi! Tahaks veel magada smiling smiley. Elasime seekord 2000 m kõrgusel ja magada hästi ei saanud. Kaalu tuli mõnusalt juurde 63,7- teadsin seda juba ette , aga ei suutnud ka tagasi hoida. Rajad super mõnusad ja restoranid ja kohvikud- ega Prantsusmaal ole kokad niisama ausees- söögid super head. vein, siider= suur kaalutõus. Olen küll täna hommikul väga pahane, aga üritan kiiresti oma vana kaalu saada. 59,9 hmmm......
Jooksin kohe arvuti juurde, et teada saada kuidas Teeleliil läks- ja enam ei tunnegi ennast nii halvasti. Soovitan sulle Teelelii Alpe- need on lihtsalt super mõnusad!!! pikad rajad, soe, päike

EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 27. March 2011, kl 10.51

Jaa, ma terve reisi pidin kuulma teiste juttu, et tahavad Austriasse tagasi, et põhjamaad on igavad, külmad ja tuulised. Aga mina olen ainult põhjas käinud ja mulle on ka seal meeldinud. Mõnus ju, paned ukse juures suusad alla ja annad aga minna, ei mingit kohale sõitmist. Ja perega on ikka soodsam sinna liigelda. Eks siis järgmine aasta.

Aga ma nüüd siin kaaluabi lainel tagasi olles panen omale menüüd paika ja kavatsen kahe päevaga saavutada reisieelse seisu ja sealt veel 200 g alla saada reedeks. Vaatame, kas õnnestub?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 27. March 2011, kl 18.40

me oleme palju ka põhjamaades käinud. siin on oma võlu ja kodule lähedal winking smiley mulle meeldib. tavaliselt teemegi aastas ühe või kaks reisi skandinaavias ja üks reis alpidesse.

Soovin ka kiiresti saavutada vähemalt reisi eelse kaalu.
Ei tea kuhu Kailiis on kadunud?

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 27. March 2011, kl 21.55

Saadan kaalunumbrid järgmisel reedel. Ei taha duellist loobuda, katsun sel nädalal endaga tegelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 07.54

Tere,

.....................Teelelii.....................Sipsik06....................šokolaad...................Kailiis

04.03................70,4.........................78,8(-600)...................60,6(-1,6)..................75,8(-200)
11.03................69,7(-700)..................78,4(-400)...................59,9(-700).................75,8
18.03................68,7(-1)........................-..............................61,5(+1,6).................76,8(+1)
25.03................69,3(+600).....................79(+600)................63,7(+2,2.....................-


Kokku:...................-6,5kg.................-3,5kg.................-2,4kg.................-0,9kg


Märts:..................-1,1kg..................-0,4kg.................+1,5kg..................+0,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 28. March 2011, kl 15.03

Päris lahe, et ainult kilo on selle märtsikuu rassimise peale maha läinud. Teen ettepaneku, et sel kuul kaotame kõik vähemalt 2 kilo! Ise mõtlen kolme pelae....

Kes ühineb?!?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Teelelii 28.03.2011 15.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 19.09

Tsau!

See on päris tore mõte! mina ühinen, proovin ka 3kg cool smiley
Panin uue eesmärgi s.t., et kahe kuu pärast pean kaaluma 55kg ja seekord
üritan, et eesmärgijoon eest ära ei lähe, kaks korda on seda juba juhtunudsad smiley
Kui hakkan siin jälle vigurdama PALUN kutsuge mind korrale!
Pean veel mõtlema endale mõne auhinna kui finišisse jõuan.
LPG on väga mõnus protseduur, olen seda mitmeid aastaid teinud, aga nüüd on see inimene läinud, kes seda tegisad smiley. kus salongis sina Teelelii käid?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 28. March 2011, kl 20.13

hei tüdrikud,kas kuupäeva ka vaatate? Hallo, seda kuud on meil veel 3 päeva ju jäänud,mis mõttes 2 kg se kuul, vaatan, et Sul Teelelii märtsis -1,1 See ka parim meie hulgas, minul ainult -400g, teistel paraku plusskuu olnud. Arvan, et see vist väga ei õnnestu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 28. March 2011, kl 20.30

Lugesin eelmisi postitusi lõppeesmärgist.Minul eesmärgiks saada 75 kg.Sellest täiesti piisaks, jääks veidi vormi ka. Endise kõrgushüppajana (seda küll mõnikümmend aastat tagasi) olin ikka piitspeenike ja lapsena kutsuti lausa kondibuketiks. Alustasin siin KA-s 83-lt.Ehk siis kogukadu oleks 8 kg. Oleks väga häppi Duelli algkaaluks läks küll kirja 82,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 29. March 2011, kl 17.56

Sipsik! Selle kuu all ma juba mõtlesingi aprilli. Ja siis on Sul nii vähe minna, kui 75 juba finish!!! Nii et võtame siis kõik kokku end ja punnitame selle kevadel ära! Kailiis, Sina ka! Kohe viska see pooleliolev võileib nurka (mulle meeldib arvuti ees süüa tongue sticking out smiley) ja pane omale ka mingi lühem eesmärk kirja.

Ja Śokolaad. Viis aastat tagasi käisin LPG-s hoopis Rakveres, elasin seal. Tallinnas olen ma käinud Aia tänaval, salongi nime ei mäleta, aga see oli vbla juba 10 a tagasi. Peangi nüüd natuke uurima ja hoian pilku peal ka Cherry pakkumistel, nad on varem neid LPG pakkumisi teinud, aga siis oli veel liiga vara (beebi).

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 29. March 2011, kl 22.00

Nii, ma nüüd nats vaatasin netis ja mis kohe silma hakkas olid Laser Clinik, selles on mingi kõige uuem masin, mis lisaks LPG-le veel mitme asjaga tselluga võitleb, muidugi kõige kallim, aga piisab samas vist vähematest kordadest. Traditsiooniline LPG on Kesklinna salongis ja Roosmariis, viimane on kallim. Tegelt on kindlasti lihtsamaid kohti veel, kui veel veits uurida... Ma tegelt tahaks vist seda Lasercliniku oma proovida, reklaam on üpris ahvatlev. Õnneks aega veel on tongue sticking out smiley, KOLM kilo lausa!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 30. March 2011, kl 19.04

Hei!

Mida kujutab endast Cherry-pakkumised. olen maakas ja tõesti ei tea.
Mina käisin ennem Sinises salongis (Tln-s), aga enam ei taha sinna minna.
Konsulteerisin oma arstiga ja ta ei soovitanud mulle veel LPG ( talvine operatsioon)
Proovin hoopiski praegu Medemises tselluliidiravi. On natuke nõrgem, aga tulemus peaks olema sama
või isegi parem - ühe ajakirja uurimus. Eks annan teada kuidas mõjub smiling smiley

Super hea salat, mida täna tegin: -erinevad salati lehed, -40gr ceaseri kastet,- 20gr päikese kuivatatud tomateid.

Söömine jäi natuke hilja peale, eks homme hommikul ole näha.

Tervitusi teile! kirjutage ka huvitavaid retsepte

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 31. March 2011, kl 06.10

Väärt ettepanek Teeleliil aprillikuu jooksul 2 kg alla võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 31. March 2011, kl 09.29

OK! eks siis hommme hakkame pihta spinning smiley sticking its tongue outvõi ehk juba täna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 31. March 2011, kl 15.30

ikka täna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 06.55

Hei,

minu kaal täna 61,7 (-2kg) spinning smiley sticking its tongue out olen päris rahul, ei pingutanud eriti, ilmselt
oli reisil söödud ,joodud ikka nii võõras minu igapäevasele menüüle.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.51

Kaal 76.6 (-200), loodan et üles- alla kõikumine on nüüd lõppenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 01. April 2011, kl 17.42

Oh sa vana! Śokolaad nüüd ikka põrutas! Kohe sõnatuks võttis korraks grinning smiley Mul on ainult - 800 vastu panna, 68,5 kg.
Aga muidugi olen rahul. Eile juhtus nii, et maal olles tekkis mul selline söön-kapi-tühjaks moment, aga sain kella 17ks vist mõistuse tagasi. Reede hommikusele kaalumisele mõtlemine aitas. Nii et jumal tänatud, et kaaluabi olemas on!

Ja nüüd siis aplilli kuusse kaalu kahandama! Olgem tublid ja edukad!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 01. April 2011, kl 17.46

Ja cherry.ee on selline portaal, kus iga päev on erinevad sooduspakkumised. Iga päev tuleb korra tsekata ja samal päeval osta, kui midagi meeldib. Olen ostnud mitu korda autopesu 50% soodsamalt ja sõbrapäevaks mingid spa-hooldused (siiani käimata). Seal on päris suur soodus mõnel asjal. LPG oligi korra poole hinnaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 02. April 2011, kl 06.08

tervist! minul -300 (78,7) No teie olete ikka eritublid !

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 02. April 2011, kl 08.59

Tsau naised!

Kuulge, me oleme sel korral kõik jube tublid! Kõigil on miinus. Äkki teeks nii, et meie seltskonnal sel kuul plussi ei tuleks, mis arvate?!?
Lumi nagunii sulab, las sulab pekk kah!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 02. April 2011, kl 09.58

Tere,


.....................Teelelii....................Sipsik06....................šokolaad...................Kailiis

01.04................68,5(-800)................78,8(-300)................61,7(-2)...................76,6(-200)
08.04
16.04
23.04
29.04
Kokku:...............-7,3kg.....................-3,8kg.......................-4,2kg............................-1,1kg


See nädal läks meil kõigil väga hästi! Proovime jätkata samas "vaimus".
Eriti tubli oled sina Teelelii. -7,3kg. Eks me rühi sulle järelespinning smiley sticking its tongue out

Mina alustasin kaalujälgimist juba eelmise suve alguses, peale oma lapsesündi 79kg pealt,
(võtsin rasedusega juurde 24kg) olen alati olnud 60 kg kanti. Saavutasin oma raseduseelse kaalu tänu rinnaga toitmisele ja enda toitumise jälgimisega suhteliselt kiirelt 4-5-kuuga 64 kg.
64 kg olin enne rasedust seetõttu, et loobusin tugevatest treeningutest - ei rasestunud pikkaaega ja üks rasedus katkes. Väike tüdruk saab varsti 10 kuusseks ja plaanis uuesti treenima hakata, et saavutada oma eesmärk 55 kg. See tuleb ikka üle "kivide ja kändude" -aga ei kavatse alla anda.
Kirjutasin seda kõike seetõttu, et te ei arvaks, et alustasin 65 kg pealt ja keksin siin niisama. Mul on olnud väga suuri plusse ning olen mitu korda mõelnud, et ei taha oma kaalu teile öelda, aga olen sundinud ennast jääma eelkõige enda vastu ausaks ja oma patu kilod ilusasti siin ettekandnud.
Kailiis ole enda vastu aus ja ära masendu kui tuleb suur pluss- vigadest õpitakse ja järgmine kord läheb sul kindlasti paremini!winking smiley
Mulle meeldib meie seltskond, kuigi oleme kõik anonüümsed, on kõikide isiksused ilusasti välja tulnud nende kuude jooksul.
Soovin edu meile -aprill on pikk kuu , niiet "rühkima" eesmärgi poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 02. April 2011, kl 11.31

oleme see nädal tublid olnud jah (eriti teie) Tahtsin veel lisada, et kui olin näiteks poole noorem, polnud -5 kg nädalas mingi näitaja. Nüüd, olles 50+ siis ega nii kergelt enam lähegi. Saate isegi varsti teada smiling smileySellpärast võtsingi tõsisema kaaluhoolduse ette, sest polnud enda kehaga enam sõber.Kogu elu ikka sale olnud, ei suutnud leppida selle mõttegagi, et olen nüüd paks spinning smiley sticking its tongue out. 172 cm pikkuse juures oli 83 ja vahel vist veel enamgi (sel perioodil enam ei julgenudki kaalule astuda)ilmselgeks liiga palju. Peegelpilt igatahes juba hakkab enam-vähem meeldima.Nüüd ainult tuld!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 02. April 2011, kl 13.46

Tublid olete!
Mina olen olnud eluaegne pikk (180 cm) ja peenike, aga suure isuga. Korra pubekas viskas selle pubekapeki ja 18 aastaselt elasin Soomes ja siis sõin küll kõike valimatult, sest polnud kodus kõike nii head nii palju kunagi kätte saanud ja kaal tõusuis 80 kg kanti. Kodumaale naastes hakkasin kõndima ja kolinal kaal kukkus. Seda nippi olen nüüd juba 10 aastat kasutanud. Mõlema lapsega võtsin juurde, aga noh, natuke peab tööd tegema ja küll läheb alla. Minu probleemid ilmselt alles tulevad, sest eks vanusega ainevahetus aeglustub, aga isu küll väiksemaks jääda ei taha.
Aga ma tean, et mu mehele meeldivad saledad naised ja ma loomulikult tahan, et ta mind uhkusega vaataks grinning smiley See on kõige parem motivaator.

Seda tunnet ma tean küll, et ei taha kaalu siin öelda, jõuluajal oli päris kohutav see reedene kaalumine grinning smiley Aga ise olen raha maksnud, keda ma siis täpsemalt petma hakkan?!?

Ja mulle ka meie seltskond väga meeldib, väga tihti piilun, kas keegi on midagi foorumisse kirjutanud, nagu kirjasõbralt saaks kirja smiling smiley

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 05. April 2011, kl 09.08

Meie tubli Śokolaad oli kiidutabelis auhinnalisel kolmandal kohal.

Nii tubli! Hoiad meie seltskonna lippu kõrgel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 09.58

Tere, Tere

Ära norismiling smiley kui nad vaid teaksid, et selle eelnes 2,7 kg kaalutõusspinning smiley sticking its tongue out, siis oleksin pigem häbipostis.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 10.00

väike parandus 2,2kg kaalutõus siiskispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.23

Palju õnne, Sipsik!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 06. April 2011, kl 21.36

Palju Õnne ,Sipsik!

Ära ennast tordist lõhki söö spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 06. April 2011, kl 21.47

Palju palju õnne kullakallis Sipsik! Ongi põhjust sellel veiniklaasil, ihii!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.