Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. March 2011, kl 14.39

Tere kena laupäeva!
Ma arvan, et 400 gr nädalas pole tegelikult üldse halb tulemus. Mina oleksin küll väga rahul.
Ise pean aga kahjuks leppima nulliga. Õnneks on kaal sama, mis eelmisel reedel. Hea seegi, arvestades, et mitmel päeval sõin üle 2000 kcal-i. Nädala sees oligi kaal vahepeal tunduvalt suurem. Õnneks suutis ta ennast just eilseks natuke korrigeeridathumbs up

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
Kokku......-1,9................+1,0

Ilgelt tahaks sel nädalal olla tublim, kui varasemad nädalad. No kurat küll, ma ju olen sellega hakkama saanud!!!angry smiley

Kas Sa elad kuskil maal, et teed ise jogurtit, juustu ja kohupiima? Leiba teen mina muidui kah kodus isewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. March 2011, kl 16.15

Jah, ma elan maal. Mets ühelpool ja teisel pool rohumaa. Rohumaa on kitsede karjamaa. Jalutavad seal vabalt ringi ja söövadseda mis neile meeldib. Vabalt peetud loomade piimasleidub rohkem kasulikke aineid kui ketis peetud loomade piimas.

Tegelikult ei pea selleks maal elama,et teha jogurtit, kohupiima ja sõira. Neid saab teha ka linnas. Jogurti tegemiseks on väike masin(tõesti väike). Mahtuvus 1 liiter ja ühe ööga on valmis. Puhas naturaalne ja ilma igasuguste lisanditeta jogurt käes. Selleks on vaja vaid korralikku piim ja jogurtibakterit. Sisse võib ise segada mida süda soovib.

Kohupiima teen hapendatud piimast. Veidi kuumutada ja siis valada riidele nõrguma ning peale nõrgumist ongi kohupiim valmis. Imelihtne ja võrratult maitsev. Sõiraga on veidi rohkem jantimist ja selle retsepti võtsin Nami-namist.

Kuna olen palju kodus siis muidugi on mul aega sellega tegeleda aga üldiselt planeerin oma tegemised nii, et pidevalt on mul jogurt ja kohupiim olemas kuna müün neid. Soovijaid on palju aga mul vähe kitsi ja seetõttu ei ole toodangut eriti palju.

Täna on 4 päev siis ilma lihata ja küsisin just mehelt, et kas on tekkinud ka soov liha järele. Vastus oli, ei saa arugi, et liha pole söönud. Mul on hea meel selle üle. Ees on veel 36 päeva ja eks näis kas peame vastu. Soov on küll.
Minul oli suvel just kergem olla ilma lihata kuna ei tahtnud nii rasket sööki süüa. Vahel arva tegime grilli ja paar korda tegime suitsuliha. Liha suitsetasime suuremas koguses väiksemate tükkidena ning siis panin jäässe. Hea oli hiljem võtta kui soov oli.

Mina ise ennast küll tahtejõuliseks ei pea. Kui ma seda oleks, siis oleksin juba eelmisel aastal saanud oma liigsetest kilodest lahti. Kahjuks läks nii nagu läks ja nüüd alustan uuest. Muidugi on algkaal tunduvalt väiksem kui eelmisel aastal aga ees on ikka päris pikk tee. Sel korral ei taha ma enam loobuda.
Ma usun, et sa saad hakkam kui sa tahad. Kõik on meil kõrvadevahel kinni. Mina sean tavaliselt mõttes omale eesmärgi eelseisvaks nädalaks( reaalse muidugi) ja siis hakkan tegutsema. Kui ei viitsi välja minna -ilm on kole nagu eile, siis tuletan endale eesmärki meelde ja lähen. Ilusa ilmaga ei ole vaja meelde tuletada. Täna oli lausa nauding käia. Tegin oma 5km tiiru ära ja nii hea tunne on. Päike hakkab ka juba päris hästi peale. Mul on nägu juba päevitunud.

Ma hoian sulle pöialt, et sul järgmine nädal tuleks ilus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. March 2011, kl 19.39

Selle pika jutu peale pole midagi muud kosta, kui et Sa oled ikka uskumatult tubli naine!
Mina ei viitsi kahjuks üldse enam niipalju köögis toimetada, kui seda vanasti tegin. See-eest aga naudin seda mõnuga neil harvadel hetkedel, kui köögis toimetamise isu tuleb. Oleme mehega kahekesi ja õnneks on ta söögi koha pealt väga vähenõudlik ning lepib ka poe valmistoitudega, mis pole muidugi hea asi aga eks igal inimesel ole omad harjumused.

Ma täna välja ei jõudnud, kuna jõudsin koju alles pool 6 hommikul, olen vähe maganud ning seetõttu on terve päev möödunud diivanil kudemisega. Aga mulle meeldib kah tegelt nädalavahetustel lihtsalt puhata nii, et mitte midagi tegema ei pea. Kui homme samasugune ilm,lähen kindlasti ka kõndima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. March 2011, kl 08.04

Ka meie oleme kahekesi aga sööki valmistada on mulle alati meeldinud. Mees naudib minu sööke ja kuna ma ei valmista kunagi rohkem kui üheks söögikorraks, siis teen süüa ikka väga sageli. See tuleb sellest, et mulle endale ei meeldi soojendatud söögid. Pole kunagi meeldinud.
Minul ei võta söögitegemine kaua aega. Võib olla on asi aja planeerimisest. Ma tean kaua miski asi valmib ja köögiviljade koorimise teen ära siis kui mahti on. Kui on kiire siis kasutan külmutatud köögivilju.
OK. Mis ma ikka jahun. Küllap tead isegi kuidas söögitegemine käib.smiling smiley Mul on aega ja saan nautida seda, mis mul just meeldib teha. Kuna mul ei ole sellist töökoormust, et pean iga päev 8tundi kuskil tööl käima siis juhtub sageli, et ei tea, mis nädalapäev on. Kuupäevad saan Kaaluabist teada.winking smiley
Seega ei oma mulle erilist tähtsust laupäev-pühapäev. Liikumist(kepikõndi) püüan nüüd teha igal päeval, et see muutuks harjumuseks.
Saan sinust täitsa aru, et tahad nädalalõpus lihtsalt puhata ja tegeleda sellega mida soovid.
Puhka ja naudi igati seda nädalalõppu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 13.03.2011 08.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.35

Nii ma kavatsen ka teha, lihtsalt puhata! Isegi plaanitud kõndimine jääb ära (A) Aga see-eest käisin poes jala. Üritan täna olla söögiga korralik. Mees ostis küll koju jäätist, enda jaoks ja oma maitse järgi - aga ma üritan seda mitte võtta. Kaal on reedest jälle tõusnud aga ma eriti suurt numbrid sellest ei tee. Need päevased kõikumised pole tõsiselt võetavad ja reaalsed. Tähtis on ikka see 1 näit nädala lõikes. Iga päev kaaluma ma siiski ennast pean, see hoiab natukenegi mind õigel teel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.37

Sa oled tubli kui kaalud igal päeval. Mina ei saa seda teha. Ma kunagi proovisin aga see ajas mu täitsa stressi. Ma ei suutnud aru saada sellisest kõikumisest. Nüüd kaalun vaid reede hommikul kuigi vahest on väga suur kiusatud vaadata seda kaalunumbrit. Ma vist kirjutasin juba, et ma visualiseerin omale eelseisva nädala kaalu laupäeva hommikuti ja siis astun järgmisel reedel kaalule. Viimasel korral eksisin 400g. Ma visualiseerisin omale kaalu 97,4 aga oli 97,8. Pole suur eksimine.

Pole viga küll me jagu saame neist kilodest. Ma pean ainult oma Kaaluabi aega pikendama. Aasta saab otsa ja üldiselt olen rahul. Kõige olulisem on see, et olen täiesti muutnud suhtumist söömisesse ja muutunud on ka söögisedel. Ma olen siit foorumitest ja blogidest saanud palju kasulikku ja positiivsust. Nüüd tean, et see probleem ei ole ainult minul vaid väga paljudel inimestel ja koos on lihtsam muutusi teha.

See duellitamine algas eelmisel aastal ja ma ei tihanud neist osa võtta kuna arvasin, et ma ei saa sellega hakkama ja samas ei tahtnud ka viletsam olla kui teised (kellel kaal muud kui langeb iga nädal. Mõnel ikka 1,5-2 kg nädalas). Nii lugesin neid kirjutisi ja ajasin oma rida kuni jäi kõik soiku pooleks aastaks.

Sel korral ei taha enam poolel teel pidama jääda.
Soovin meile edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. March 2011, kl 16.36

Eks kõige tähtsam olegi järjepidevus ja iseloomu kasvatamine. Nii lihtne on ju käega lüüa. Vahel ma mõtlen isegi, et milleks ma üldse maksan seda Kaaluabi (mul kehtib kuni aastani 2012grinning smiley) ja mängin siin lolli, kui tulemusi pole mitte mingisuguseid. Ja nii ma siis jätkangi siiski seda pusimist, vähemalt hoian silma peal, et kaal lakke ennast ei lööks. Kui ma ei jälgiks, oleks ma väga kiirelt üle 100 ja seda ma küll ei soovi. Elus kaal pole mul kunagi olnud üle 100, ainult sünnitama minnes olin korraks. Ning kuna ma tegelikult absoluutselt ei vihka oma keha ja olen sellega ka sellisena "sina" peal, siis ei lase ka sellel masendusel ennast murda, et miks ei õnnestu. Küll õnnestub, kui selleks õige aeg!smiling smiley

Edu meile tõesti!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.27

Tere hommikust

Taas on reede. Küll need päevad lähevad kiiresti. See nädal tuli meeldiv üllatus. Olin valmis 500g-sele kaalukaole aga võta näpust.

Minu tänane kaal oli 96,8. Seega läks maha tervelt 1 kg.
Loodan, et kaal ka sind tänasel imekenal hommikul rõõmustas

Ma ei osand sellist kadu oodata kuna sel nädalal sain kepikõnnile vist 5 korda. Jõin selle eest kenasti igal päeval. Söömisest ma ei räägi, sest seda teen ikka korralikult ning tasakaalustatult. Muidu oli suht rahulik nädal. Järgmise nädala lõpp läheb kiireks. Neljapäev,reede on loengud ja laupäeval sõidan Helsingisse, sealse toortoitlaste seltsi kogunemisele. See saab väga huvitav olema. Ootan põnevusega.

Ilusat kevadpäeva sulle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. March 2011, kl 10.39

Tere laupäeva, Lootus!

Ilm paistab olevat kevadest jällegi eemale pöördunud olevat. Sellegi poolest on minul täna juba tund aega kõndimist kirjas. Ja seda lausa hommikul kell 7!!!cool smiley Istusin eile vanaemaga õhtul 3,5 tundi erakorralise intensiivis ja lõpuks jätsingi ta sinna, viidi haiglasse sisse. Magada sain öösel vaid 4 tundi ning kell 7 otsustasin voodis vähkremise lõpetada ja läksingi kõndima. Olemine sellest küll paremaks eriti ei muutunud aga vähemalt on pluss kirjas. Halb on ka see, et on punaste külaliste aeg ning kõht valutab kohutavalt. Aga hiljem peab veel välja minema, haiglas ära käima.

Toitumine minul kahjuks tasakaalus pole aga olen üritanud süüa 1800-1900 kcali piires. Vahepeal oli kaal isegi 94,5 aga eile näitas kaal siiski 92,8, mis teeb nädala tulemuseks -300 grammi. Väike aga vähemalt miinusthumbs up

Kirjutad, et jõudsid VAIDeye popping smiley 5-l korral kepikõnnile!! See on ju rohkem kui hea tulemus nädala kohta. Päris iga päev trenni teha kah pole hea, keha peab saama ka puhata. Igaljuhul mul on, millest eestkuju võtta. Siiani olen vaid alustamist edasi lükanud libeda pärast aga millalgi tuleb see vabanduste otsimine ära lõpetada ning asi käsile võtta. Loodan, et see pole enam väga kaugelsmiling smiley
Meie tabel kah.

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
Kokku......-2,9................+0,7

Toredat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. March 2011, kl 11.40

Sellised kurvad asjad mõjuvad emotsionaalselt. Loodame, et vanaema tervis paraneb. Vaatasin, et sa sööd 1800-1900 kcal piires.

Kuna minu kaloraaž oli 1508 kcal siis vaatasin üle enda asjad ning leidsin, et ma pole arvestanud oma treeninguid.
Aasta tagasi kui liitusin siis oli liikumine peaaegu null ja nii see jäi. Olen siiani söönud siis alla lubatu. Huvitav ja kaal langes ikka.
Ma praegu sisestasin oma treeningu ja kaloraaž tõusis üle 1700. OK vaatame mis juhtub.

Ilm on nigel küll. Loodan, et homseks läheb selgeks( ma nii väga palun seda) sest merele kõndima minna selle sompus ilmaga ei ole soovi. Plaan oli teha 15 km retk Väike-Pakrile ja tagasi.

Sul ka sel nädalal tore saavutus. Tubli oled.

Kena nädalavahetust ja edu uuel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. March 2011, kl 11.57

Tere pühapäeva!

Tänaseks on kaal jälle laesconfused smiley Maiustasin vist eile liiga palju omatehtud leivaga. Ja no eks päevad mõjutavad ja stress kah tõesti. Vanaemal on kopsupõletik. Täna lähen jälle teda vaatama.

Kaaluabi soovitab mul süüa 1700 kcali ringis. Tegelikult aga jälgin selle lehe soovitust Ning arvutangi just vastavalt liikumisele, ehk praegu on mu liikumine suur null. BAV on mul 1600 ringis ja kaalulangetamiseks ilma igasuguse trennita peakski olema hetkel sobiv 1800-1900 ringis.

Nüüd aga siis vanaemasid vaatama, kõigepealt minu oma haiglasse ja siis mehe oma maale.

Kena päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. March 2011, kl 11.58

Link jäi millegi pärast ära

[www.struktuur.net]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. March 2011, kl 08.44

Vaatasin seda linki ja ma arvan, et ei hakka seda asja veelgi lõdvemaks laskma. Niigi andis see liikumise muutmine mulle ligi 200kcal juurde. Praegu maadlen sellega, et neid täis süüa. Ma olen nii harjunud eelmise numbriga, et praegu olin sunnitud ühel päeval pannkooki tegema, et oma kalorid täis süüa ja tasakaalu saavutada.

Käes on ka see kiire nädal jama ei oska praegu öelda mis minu kaal teeb sellenädala lõpus. Söömine ei saa olema regulaarselt täpsetel aegadel nagu olen harjunud ja võib juhtuda, et mõni söögikord jääb ka vahele. Pean omale ilmselt mandleid tasku ostma ja puuvilju ka natuke kaasa. Soomes laupäeval küll saan ilmselt terve päeva toortoitu, nii et ehk kompenseerib muud puudujäägid. Muidugi ei muuda see reedest kaalunäitu. Veepudel ka muidugi kaasa.
Eks näis.

Ma ootan põnevusega juba seda nädalalõppu. Pühapäeval on veel Olümpia Hotellis loeng superfoodidest. Lektoriks soomlane.

Palju huvitavat ja kasulikku selle nädala 4 viimasel päeval.

Loodan, et sinul see nädal kulgeb kenasti, haiged paranevad ning ka sinu emotsionaalne seisund stabiliseerub.
Kõike head sulle.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 22.03.2011 08.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. March 2011, kl 09.29

No tänase seisuga pole mul küll midagi ilusat siin rääkida. Kaal aina tõusebconfused smiley Lihtsalt mõistus on otsas. Võibolla on see nüüd nädalavahetuse tegemised, mis just täna kaalul välja lõid. Ei tea, ei tea. Aga vähemalt väljas paistab päike ja tegelikult on meeleolu hea. Kaalunumber ei suuda seda rikkuda. Õnneksthumbs up Ju ma siis lihtsalt pean ennast üheks õnnelikuks inimeseks, kellel tegelikult need elus kõige tähtsamad, väikesed asjad on paigas ja olemaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. March 2011, kl 14.30

Õnnelik olemine ongi kõige tähtsam.Sisemine rahu ja õnnetunne särab ka väljapoole ja see on see mis loeb.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. March 2011, kl 10.04

Jah, positiivne peab olema.
Hetkel püüan positiivne olla vaatamata sellele, et juba teist päeva on mul kõhus imelikud krambid ja valud. Muidu on aga kõht korras. Seega on väga arusaamatu, millest need valud. Ja loomulikult sellistel hetkedel tahab inimene lohutus ja paid, ning mina tegin seda eile endale ja oma krampides kõhule saia ja kamakommidegaconfused smiley Loomulikult ilusast kaalunumbrist ei saa tänu sellele rääkidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. March 2011, kl 16.47

Minul on sel nädalal nulliring.

Ma ei imesta selle üle. Tean ka põhjust. See on see, et ei ole sel nädalal absoluutselt liikunud( kui välja arvata eelmine pühapäev merel käimist). Teised päevad olen praktiliselt toas olnud ja arvuti taga istunud. Korrigeerisin j aparandasin vigu oma menüüdes, et need läheksid trükki ilma vigadeta. Liikumist vaid nii palju, et kööki ja sööki valmistama 3 korda päevas.
Tean, et nii ei tohi aga .....
Ma olen tubli kuid püüan järgmisel nädalal olla tublim.spinning smiley sticking its tongue out

Kuna arvuti otsustas pildi kokkukeerata ja enam ennast sisselülitada ei lase siis polegi ju muud teha kui liikuda, liikuda. Arvuti on nüüd paranduses ja mis tal hakkas saan teada alles järgmisel nädalal. Õnneks on mehe arvuti olemas ja ma saan seda ikka kasutada.
Loodan, et sul on sel nädalal parem tulemus kui minul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. March 2011, kl 09.59

On jah parem tulemus! Kilo juures!!!!the finger smileyangry smiley
Ma lähen nüüd seedin seda asja natuke, eile polnud aegagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. March 2011, kl 16.35

Niih! Ma nüüd sain seedida natuke seda pluss-tulemust ning ainuke mõte, mis tundus õige, oli ette võtta kõndimine. 55 minutit kepikõndi seega täna kirjashot smiley Ma olen endaga rohkem kui rahul, et selle kõndimise ette võtsin. Ilm oli selleks kah enam kui soodne, vaatama tuulele. I'm feeling good!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. March 2011, kl 22.39

No nii. Sain lõpuks arvuti juurde. Tõesti päevad ei ole vennadsmiling smiley Eile olin ime tubli söögiga ja samas täna läks kõik lörri.

Eile sõin Helsingis terve päeva toortoitu ja ime küll näljatunnet ei olnud üldse aga samas ei tundnud ka, et oled midagi söönud. Kummaline olemine oli.

Täna selle eest sõin praekartulit šampinjonikastmega. Kepikõnnist ei tule ilmselt midagi välja enne, kui tee puhtaks sulab. Metsavahetee on nii hull, et täna käisin 700meetrit kontsadel ja praegu selline tunne nagu oleks vähemalt 15km ära käinud. Jalad kanged ja lihased krampis. Muidugi jääb üle trenažöör.
Sel nädalal peab midagi ette võtma muidu läheb mahavõtmise aeg kole pikaks.
Sain siis kaks päeva loenguid toortoidust ja superfoodidest. Huvitav ja hariv oli.

Edu meile uuel nädala.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. March 2011, kl 09.22

Uuendasin tabelit kah.

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
25.03.......96,8(0)...........93,8(+1,0)
Kokku......-2,9................+1,7

Mul on kah kurb meel, et jälle lumi maha tuli. Eilne kepikõnd mõjus väga motiveerivalt. Plaan oli, et nüüd võtan asjal käsile ning hakkan ülepäeviti kepikõndi tegema. Täna on vaba päev aga homseks võiks see maha tulnud lumi küll ära sulada. tahaks ikkagi täiel rinnal kõndimist nautida, mitte keskenduda sellele, kuhu ja kuidas astud, et ikka püsti jääda. Elame, näeme, kuidas see nädal siis lähebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. March 2011, kl 08.44

Heheeee, ma kohe nii heas tujus, et pean jagamasmiling bouncing smiley
Eilne päev läks väga hästi ning arvestades seda, et pühapäeva hommikul näitas kaal mulle 95-te, siis täna hommikul oli see number kilo vähemthumbs up Kuna ma vaatamata plaanitule ikkagi ei julge kõndima minna, siis eile kodus tegin teleka ees hoopis airboxingut 20 minutit ja täna lähen ostan endale hularõngawinking smiley Motivatsioon on hetkel laeshot smiley
Töökaaslasel on täna ka sünnipäev ning pakutakse torti aga sisestasin oma plaanitud söögid päevikusse ning paarile tordiampsule jääb kah ilusti ruumi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. March 2011, kl 12.55

See on tore, et motivatsioon on laes. Mul oli vahepeal nii kiire, et ei jõudnudki sööki sisestada aga pole hullu. Nüüd siis sisestan korralikult edasi. Käimine ei tule kõne allagi. Teen toas ratast ja otsin oma graatsiarõnga ka välja.

Selle nädala lõpp läheb ka kiireks aga see on hea. Mulle meeldib, kui on midagi aktiivset teha mitte ei ole lihtsalt kodus ja teeks kodutöid.

Meil oli vahepeal kurb sündmus. Meil suri üks meie lemmikutest šotiterrier Remy. Ta oli 11 aastane. Väga armas koerake oli. Nüüd on meil veel üks noor šotiterrier. Tema on muidugi ääretult elav rõõmupall.

Loen blogisi ja tõsiselt imetlen meie tublisid naisi, kes teevad kõvasti sporti. Väga tublid ja kui nad oma toitumise ka korda saavad siis ma usun, et kaaluprobleem neid enam ei kimbuta.

Ilusat nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. March 2011, kl 13.53

Pai-paisad smiley
Meil oli kunagi Airedale terjer. Kahjuks jooksis äraconfused smiley Mulle nii meeldivad need habemega tegelasedsmiling smiley Teine koer, kelle kohe võtaks, oleks pikakarvaline taks. Kahjuks elan aga paneelmajas ning üürikas ja koera võtmine pole mõistlik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. March 2011, kl 14.45

Eks see on jah. Kahjuks on koerte eluiga nii lühike. Oma lühikese elu jooksul pakuvad aga nii palju rõõmu. Ta jõudis oma elu ajal isegi reisida rohkem kui mina. Kuna ta sai ostetud Moskvast siis kasvataja võttis ta 5-6 kuuks enda juurde ja kuna oli ise väga suur näitustel käija ja näitustel osalevatest inimestest gruppide organiseeria siis oli ka meie koerake kaasas ja osales näitustel. Tal oli tohutult tiitleid ja erinevates maades võitusi. Väga tubli koer oli. Mälestus temast on ja jääb väga helge.

Sai pikk ja kurb sõnum.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. March 2011, kl 17.07

Huvitav, kuidas täna on päev niimoodi mööda läinud, et alles nüüd siia jõudsineye popping smiley
Aga ega mul midagi erilist uut kirjutada pole. Iga päev olen teinud kodus 30 minutit airboxingut ja absoluutselt kõik söömised ilusti kirjas. Tasakaalu ei suuda mina küll saavutada aga see-eest üritan jätkuvalt püsida kaloritega seal 1800-2000 piirimail.
Hularõnga ost ja selle kasutamine osutus farsiks, ma sellel pikemalt peatuda ei tahaksgrinning smiley Aga ütleme nii, et olen igalt poolt sinikaid täis ja nahk suisa valutab. Liiga ekstreemne minu jaoksconfused smiley
Aga muidu on tuju ja meeleolu heaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. March 2011, kl 17.46

Minul täna väga rahulik päev. Söömine on kenasti tasakaalus aga kas kaal ka maha on läinud selgub reedel. Ma pole isegi kaalu poole piilunud sel nädalal.

Täna tundsin jälle, et mul võiks hästi suur kitsekari olla. Kitsepiima tahtjaid on nii palju, et ma ei saa kõikide soove rahuldada. Praegu on kitsed veel kinni ka, sest poegimine on ees. Aga telefon muudkui heliseb.
Kas sina oled kunagi proovinud kitsepiima ja kitsepiimast kohupiima?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. March 2011, kl 18.11

Pean tunnistama, et ei oleeye rolling smiley Kitsepiimajuustu vist olen aga ei mäleta, kuidas maitses.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. March 2011, kl 20.33

Juust on selline tugevama maitsega ja mulle meeldib juust ka aga kohupiim on väga mõnus. Ta on nii õrn ja välimuselt hästi peenehelbeline nagu kohupiimakreem. Mulle väga maitseg aga kahjuks ei saa seda endale lubada nii palju kui sooviks. Aga natuke ikka saab süüa, mitte küll igal päeval.

Olen teinud ka sõira. Maitsestasin päikesekuivatatud tomatite ja basiilikuga. See oli ka väga hea. Mulle üldse meeldib süüa teha ja kuna ka aega on, siis potserdan kolm korda päevas.

Kas sina võtad söögi tööle kaasa või saad tööl süüa sellist sööki mis sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 31. March 2011, kl 18.26

Jälle saan alles õhtul siia. Kuu lõpp on töö juures väga kiire aeg. Homme ma siia tõenäoliselt ei jõuagi. Peale tööd otse külla.

Jah, mina võtan tööle alati söögi kaasa. Enamasti midagi eelmisel õhtul valmis tehtut. On küll võimalus väljas söömas käia nn. koduseid sööke, mida meil hoovis ühes kohvikus pakutakse aga see hakkaks lõpuks rahakoti peale. Nii hästi veel palka ei saagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.