Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.57

No nii. Taas reede ja kaalumise päev. Mul on väga hea meel, et midagi juurde pole tulnud. Seekord taas nulliring.

Jälle on põhjuseks liikumise puudumine. Nädal oli aktiivne aga kahjuks passiivse liikumisega. Emotsioone sain palju aga liikumist ikka ääretult vähe. Püüdsin väntamisega seda liikumatust vähendada aga see pole ikka see.

Nii et tulemus ikka endine 96,8. Loodan südamest, et sul on parem nädal.

Kena nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. April 2011, kl 12.19

Tere!
Loota ju võib aga njah......midagi head ei ole. Ja mind ajab nii vihale, et just sel möödunud nädalal võtsin ma ennast korralikult kätte, jälgisin toitumist, 2-l päeval lubasin endale natuke ka magusat, liikusin pea iga päev ja sellele vaatama pea iga päev kaal natuke haaval ainult tõusissad smiley Lõpptulemuseks siis 95,0 kg ja muutus +1,2 kg!!!!confused smiley Jube.

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
25.03.......96,8(0)...........93,8(+1,0)
01.04.......96,8(0)...........95,0(+1,2)
Kokku......-2,9................+2,9

Ma pean nüüd leidma endas jõudu siiski vähamalt sama tublilt, kui eelmine nädal, jätkata. Ei saa ju olla, et mu söömised ja liikumine kaalutõusu põhjustajaks olid. Või siis saab ja sellisel juhul peaks see tähendama seda, et nüüd peaks keha olema harjunud suurema kaloraaži ning liikumisega ja hakkama näitama langust. Loodame, lootus sureb eelviimasena! Viimasena sureb kangekaelne sõnn!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 03. April 2011, kl 20.34

Mul nüüd kaks viimast päeva ainult istumist. Söömine on ka naa vilets, sest kaasa ei võtnud ja seal süüa ei olnud midagi sobilikku. Esimesel päeval veel ka vesi puudu jne. Täna võtsin vähemalt vee kaasa. Eks siis näis. Homme taas esmaspäev ja tuleb jalad kõhualt välja ajada ning liikuma minna.

Kas ma sain õigesti aru, et sa sööd suurema kaloraaži kui kaaluabi ette annab? Või sain ma kuidagi valesti aru??

Igatahes edu meile uuel nädalal. Muud ei oskagi soovida, et kaal langeks ja hea oleks olla.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.42

Mul oli ennem arvutatud kaloraaž nii, et liikumist sees polnud. Kaaluabi soovitas sinna 1600 kanti, mis on ka minu BAV. Sõin aga u 1800-1900 ringis. See tähendaski kaloraaži tõstmist, sest ennem sõin ma ikka liiga vähe, vahest isegi alla BAV-i.
Nüüd uuendasin oma eesmärki, lisasin ka liikumise ning KA soovitab 2100 kcal. Tõenäoliselt piirdun ikka u 1900-ga. Aga eks vahest ikka juhtub, et jääb alla või läheb üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. April 2011, kl 10.11

Mina võin oma eilse päeva lugeda õnnestunuks 50/50%. Menüü sisaldas mõningaid ebatervislikke asju ning kokku tuli kaloreid päris palju. See-eest aga tuli päeva jooksul tehtud üle 12000 sammu, mille sisse jäi ka tunnine tempokas kõndimine. Nii et üldkokkuvõttes olen rahulthumbs up

Täna on samuti plaanis kõndimine, täpsemalt lähen töölt koju jala.

Kuidas Sul, lootus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. April 2011, kl 10.54

Mul on rõõm lugeda, et sa saad juba liikuma. Ma püüdsin täna minna aga sain vaid umbes 1,5 km käidud. Tee, mis põldude vahel lagedal, on korras aga metsavahel ei saanud püsti seista. Nii libe. Jalad krampis ja vaata, et pikali ei käi. Muidu on õues imekena. Linnud laulavad juba ja päike paistab. Ma püüan siis millegi muuga ennast liigutada sest tean, et kui ei liigu siis kaal jälle seisab. Seda seisvat kaalunumbrit on nii nukker vaadata. Ei taha ka mingeid radikaalseid jamasid teha( kapsasupidieet või siis midagi muud). Kaaluseisu põhjus on ju teada. Toredat nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. April 2011, kl 07.39

Täna näitas mu kaal kilo rohkem kui eile. Ma nüüd väga loodan, et selleks ajutiseks põhjuseks on liikumise lisamine ja 2 päeva üle 2000 söödud. Asjad oli kah natuke valed. Nüüd on need õnneks otsas. Ehk reedeks tuleb ikka langus ära.
Täna olen ma millegi pärast kohutavalt väsinud, seega teen trennivaba päeva ja söön tavapärasest vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.36

Tere ja kena päeva

No nii. Tõetund on taas käes. Kaal läks alla 100g. Ikka vähe liikumist võib isegi öelda, et liikumist polegi olnud. Natuke väntamist toas aga seda on väga vähe.

Ma ootan nii teede kuivamist. Maal on ikka teede lagunemise ajal jube pori ja vesi.

Jään sinu tulemusi ootama. Kuna oled nüüd liikuma hakanud siis vast kaal ka kukub. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. April 2011, kl 18.58

Hei, hei!
Ei saa öelda, et ma nüüd nii väga märkimisväärselt liikuma olen saanud. Sel nädalal oli liikumist kõigest 3 korda (nädalaks loen siis reedest kuni neljapäevani). Aga söömisele olen küll rõhku pannud. Mitte just väga rangelt aga tundub, et midagi tegin õigesti. Tulemuseks on igastahes 93,5 kg, ehk maha läks -1,5 kgthumbs up Päris rahule jään aga alles järgmisel reedel, kui siis kah kaal miinust näitab.
Homme saan õnneks natuke rohkem ka liikuma. Vaja silmakontrolli minna ning kavatsen teekonna jala ette võtta. See pole pikk maa, just paras jala liikuda. Ja pärast läheme maale minu ema juurde ehk saan seal kah mõne jalutuskäigu tehawinking smiley

Mõnusat nädalavahetust!
Tabeli uuendan hiljemalt esmaspäevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. April 2011, kl 20.13

Huvitav, ma kirjutasin sulle vastuse aga see on millegipärast kustunud.??? Kirjutan siis uuesti.

Sa oled väga, väga tubli. Ma imetlen sinu visadust. Anna teada, mis imenipp see siis on mis sa tegid. Äkki saan ka abi. See 100g on muidugi ka kaalukadu aga tahaks kangesti 1-1,5kg nädalas maha saada. Siis oleks ju motivatsioon laes ja tahtmine ning usk ei kao nii kiiresti.

OK. Uus nädal on alanud ja tuleb pingutada, et sulle järele jõuda. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.31

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
25.03.......96,8(0)...........93,8(+1,0)
01.04.......96,8(0)...........95,0(+1,2)
08.04.......96,7(-0,1).......93,5(-1,5)
Kokku......-3,0................+1,4

Erilist nippi polnudki. Sõin päris palju, samas liikumist polnudki just palju. Ma arvan, et see oli lihtsalt peale kahte pluss-nädalat loomulik langus. Vat sel nädalal tuleb ekstratubli olla. Päris tublilt ma seda aga alustanud pole. Okei, eile küpsetasin ema juures kooki ja ise piirdusin vaid kahe ampsuga. Täna aga oli tuju natuke kurb, olin kodus kookonis ja magasin maha suurepärase ilma kõndimiseks. Lisaks lõpetasin just 4-a võileiva söömise, mille tulemuseks on liiga palju kaloreid ilma liikumiseta olevas päevas. Loodame, et kaal väga hull pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.43

Ma püüdsin ka täna liikuda aga mitte mööda teed vaid maastiku. Käisime vaatamas seda hirmsat laastamistööd mida meid ümbritsevates metsades tegid metsalangetajad. Tohutud alad on lageraidega laastatud ja samas on nii palju puid maha võetud ja jäetud. Ikka jube töökultuur on meie inimestel küll.

Jalad said märjaks ja taevast tibas ka natuke. Maja on aga külm kuna nõiakaev keeb. Meil on oma nõiakaev maja all. Samal ajal kui Tuhalas, hakkab ka meil keldris maa seest üles pressima vesi. Nagu väikesed purskaevud on keldripõrandas. Pilt on tore aga kahjuks ka katlamaja upub.

Võrdlesime mõned aastad tagasi neid nõiakaevu keemise aegu ja siis avastasimegi, et meil algab kõik 3 päeva varem. Muidugi on põjuseks karstiala ja maaalune jõgi, mis meie lähedal asub ja siis aeg-ajalt üles hakkab ajama.

Toredaid kevadisi elamusi sullegi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 11.04.2011 20.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. April 2011, kl 07.59

Hommik!
Minu kevade elamused piirduvad sellega, mis linnas toimub - tolm ja augud tänavatelgrinning smiley
Eile kahjuks kõndima ei saanud. Käisin ema haiglas vaatamas ja tegelt oli selline halb uimane päev, polnud tuju pärast ennast enam välja vedada. Nüüd mõlgub peas üks plaan, vaatan, kuidas selle teostamisega läheb.
Söömisega on stabiilselt 2000 kalori ringis. Kaal on taas tõusnud. Ei tea, milles asi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. April 2011, kl 18.23

Ja ongi kõik, mis eelmine nädal alla sain, tagasi. Ma ei saa aru, mis minu kehaga toimub või mida ta vajabsad smiley Punased külalised kah platsis. Kõndida olen sel nädalal siiski saanud päris kiidetavalt. Müstilineconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.43

Tere taas

Polnudki aega päeval siia kirjutada. Kaal on siis 300g kergem. Uus kaal siis 96,4. Midagi ikka. Selle nädala viimased päevad olen nüüd veidi liigutanud. Üks päev sõitsin natuke selle pori sees rattaga ja kahel päeval sain käima. Liikumist on vähe, ma lausa tunnen füüsiliselt seda. Tean, et mida rohkem liigun seda kiirem on ainevahetus ja olemine on ka mõnusam.

Tänane päev oli imeilus. Homme jälle pool päeva autos ja 1 tund loengut pidada. Teisel poolel saab minna kepikõndi tegema. Ma lausa ootan seda homset pealelõunat.

Kas sa oled kindel, et see kaloraaž on sul õige? Mulle tundub, et seda on natuke liiga palju. Sa oled minust kergem ja nagu ma aru olen saanud ei ole sul ka regulaarset liikumist. Minu kaloraaž on 1700 ja natuke peale. Mul on täitsa probleeme selle täis söömisega. Eriti praegu kui ma liha ei söö. Mul on söögid tasakaalus aga päeva normi täis saamiseks pean mängima menüüga. Vahest tuleb isegi lusikatäis mett võtta jne.
Loodame, et see soe ilm sulatab ehk ka meie rasvakesi natuke aktiivsemalt. Kindlameelsust.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. April 2011, kl 11.46

Tere laupäeva!
Ma eile just mõtlesin, et peaks vist tõesti kaloraaži allapoole laskma. Nõme on see, et ma Kaaluabi poolt pakutu järgi ei saa päris toituda. Minu arust on see vale. Mul on praegu nt pandud eesmärk, et 10 kg 20 nädalaga, s.o 0,5 kilo nädalas. Ning 1-3 kerge trenniga nädalas pakub Kaaluabi mulle kaloraažiks 2100 kcal. Seda on minu arust liiga palju.
Lemmik koht, kus ma neid asju arvutan, on [www.struktuur.net] Selle järgi peaks mul olema nii:
Kehakaal kilogrammides: 95
Pikkus sentimeetrites: 170
Vanus aastates: 36
Sugu: Naine
Kehaline aktiivsus 5-palli süsteemis: 2 - Kerge kehaline aktiivsus (1-3 kerget treeningpäeva nädalas)

Sinu baasainevahetus (BAV): 1690 Kcal
- Energiahulk, mida organism vajab elutähtsate protsesside toimimiseks, nt. südametöö ja hingamise jaoks.

Vajalik energiahulk kehakaalu säilitamiseks: 2320 Kcal
- Arvestab päevasesse kaloraaži sisse ka kehalise aktiivsuse, mida on tarvis, et kehakaalu säilitada

Päevane energiahulk kehakaalu suurendamiseks: 2620 - 2820 Kcal
- Vajalik päevane energiahulk kehakaalu (sh. lihasmassi) suurendamiseks (300-500 lisakalorit)

Päevane energiahulk kehakaalu langetamiseks. Näiteks:
1. nädal 2110 Kcal päevas,
2. nädal 2030 Kcal päevas,
3. nädal 1960 Kcal päevas jne...
- Oluline on ka kalorite muutumise dünaamika. Kuna eesmärgiks on kaotada rasva, säilitades samal ajal kvaliteetset lihast, peaks kaloraaži vähendamine kulgema peale esimest nädalat sujuvalt.
NB! Oluline on päevast kaloraaži mitte lasta alla BAV (1690 Kcal)!


Hmmm, paistab, et Kaaluabi ei panegi päris möödaeye rolling smiley No aga miks krt mul see kaal niimoodi jamab siis??????
Trenniga on praegu sellised lood, et ma tunnen, kuidas mul pole enam alles seda draivi, mis oli 2 aastat tagasi suvel, kui ma poole aastaga 13 kilo alla võtsin. Siis tegin ma ikka meeletuid kõndimisi. Nüüd tunnen, et kui ees ootab tunnine teekond (nt. töölt koju jala), siis see hirmutab mind. Mõtlesin, et kui ei võtaks siis nii suurelt ette, vaid väiksemalt. Näiteks sõidaks pool maad trammiga ja teise poole kõnniks jala (u 30 minutit). Ja nii teeks 5 päeva järjest. Seda võiks ju arvestada nagu 1--3 kerget trenni nädalas?eye rolling smiley Ja siis oleks järjekindlalt iga päev ikkagi natuke ka jala liikumist, mis on ju alati hea. Ei tea, peab proovima ja vaatama, kuidas järje peale seeks. Kevad tuleb aga juba sellise kiirusega ja suvel tahaks ikkagi ilusaid riideid juba kanda aga no kui vormi pole, ei istu ka riided ju ilusti seljas.
Ohh, päris pikalt jäin heietama, hakkan nüüd koristama. Täna kõndimist plaanis pole, sest naistehädad natuke liiga tormilised peal. Homseks on lubatud päikest, ehk siis hommesmiling smiley
Kena nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. April 2011, kl 17.09

Jah, eks ta ole. Kui ma käisin Dieedikabinetis siis nad ka andsid mulle 1600kcal menüü. Mina olengi selle kaloraaži juurde jäänud. Ma ei tee numbrit, kui jääb midagi 1700 puudu. Baasi söön ikka täis ning ma arvan, et nii mõnigi asi on siin sisestatud ka väikese veaga kaloraaži arvestuses. Ma võtan rahulikult, sest tean, et söömisega on mul praegu kõik ok. Mina pean liikuma minema.
See on kehva, et sul liikumine tekitab ette ebameeldivat tunnet. Minul on vastupidi. Kui ei lähe käima siis on päev lörris. Ma naudin kepikõndi. Kas rattasõit ka meeldima hakkab veel ei tea. Mul on võimalus sõita Haapsalusse mööda vana raudteetammi. See on muidugi pikk maa aga kes teab, äkki kunagi suudan ka selle maa ära sõita( muidugi edasi-tagasi kokku 110km).

Ma ikka võtan praegu väiksemaid eesmärke. Lubasin endale, et nüüd teen igal päeval kepikõndi. Eile õhtul tegin ära ja täna lähen ka. Vaatame siis mis nädalane liikumine kaalunumbriks annab.

Kena nädalavahetust sullegi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. April 2011, kl 19.38

Väljendasin ennast natuke halvasti. Tegelikult meeldib mulle kõndimine väga palju. Kõnnin heameelega. Aga jah, see tunne peab kah ikkagi juures olema. Olen seda sorti inimene, kes vastu tahtmist ja vägisi ei suuda midagi teha, isegi siis kui peab. Mulle meeldib kõndida nt. päiksepaistelises linnas, mul peab olema inimesed ja melu minu ümber. Sellepärast ka see töölt otse jala koju minemine on kõige sobivam. See aga eeldab, et tööle tuleb minna riietuses, milles pärast oleks mugav kõndida. Ja vat siin tekivadki konfliktid minu ja mu tuju vahel. Iga naine tahaks ikka tööl hea välja näha (eriti kui on kollektiivi ainus naine) aga igas soliidses riietuses tunnist kõndi trenni mõttes ikka ette ei võtagrinning smiley

Aga täna õhtul naudin ma veini. Raadio 3-s laseb muusikat aastast 1991, mil minust sai esimest korda ema. Nostalgiasmileys with beerthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. April 2011, kl 21.33

Naudi seda mõnusat õhtut ja meeleolu. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. April 2011, kl 19.08

Issand, ma pole meie tabelit uuendanudkieye popping smiley Kohe parandan selle vea.

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
25.03.......96,8(0)...........93,8(+1,0)
01.04.......96,8(0)...........95,0(+1,2)
08.04.......96,7(-0,1).......93,5(-1,5)
15.04.......96,4(-0,3).......95,0(+1,5)
Kokku......-3,3................+2,9

Njah, minu puhul on seis ikka väga nutunesad smiley Tabelit vaadates jääb küll mulje, et ma olen asjast valesti aru saanud ja eesmärgiks oleks nagu juurdevõtmine allavõtmise asemel. Ja ma olen täitsa väsinud juba alustada lauset taas sõnadega "ehk seekord". Aga mis muud üle jääb. Ehk siis sel nädalal......grinning smiley Igastahes tegin juba algust ja käisin täna kõndimas, 1 tund ja 20 minutit. Söödud kaloreid on aga liiga vähe, see on halb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.28

Tänane hommik on jumalik. Hommikusöök söödud ja üks vahepala ka.Nüüd lähen kõigepealt õunapuid lõikama. Võrad on nii tihedad. Siis sööme lõunat( juurikaid) ja veidi vahet ning siis tahaks käima minna. Eile tundsin, et päike hakkas näole. Kipitas veidike.

Ma ei põe eriti, et kaal nii väikest viisi langeb( või siis seisab) aga tegelikult ikkagi unistada iganädalasest langusest. Ma leian, et need radikaalsed sammud nagu siin mõned harrastavad on tegelikult kurjast. Siin üks jälle blogib oma nälgimist siirupi abil. Nimetades seda paastuks. Kurb, kui inimene ei tee omale enne selgeks sõnade tähendust aga see selleks. Eks kõik, mis teeme teeme endale. Varasemalt üks juba tegi seda siirupi dieeti ja hõiskas tegemise ajal, et kaal langeb( mis sel kaalul muud teha kui langeda, sest organismile ei anta peale süsivesikute midagi muud) aga selle joomise lõpetamisel tuli nutulaul õige varsti, et kaal muud-kui kasvad ja kõik tuli tagasi.

Kahju, et inimene ei õpi teiste vigadest vaid peab ikka kõik enda nahal ära proovima ning oma tervist rikkuma. Ega ma ise ka teistsugune ole, ainult nüüd aastatega on mõistust rohkem ja siiski kaalud enne kas tasub tervist rikkuda. Kahjuks löövad varasemalt tehtud vead hiljem välja.
Sai nüüd veidi auru väljalastud. Hakkas kergem. Lähen õue päikest nautima ning end taas tasakaalu viima.
Kuule, saada mulle oma ühe päeva menüü. Ma vaatan seda natuke. Äkki avastan midagi head enda jaoks. Mul hakkavad ideed otsa saama. Tore, et see on viimane nädal. Siis vast saab natuke erinevamaid toite tegema ja sööma hakata. Kuigi ega ma kurda, praegu ka väga mitmekülgselt söödud. Ainult liha on väljas.
Ilusat nädalat sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.39

Heia!
Vaatan õhtu poole Sulle mõne menüü, kui kodus rohkem aega.
Ise aga olen kurb, sest kaal muudkui tõusebsad smiley Mul on lihtsalt mõistus otsas. Äkki on tervisega midagi lahti?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. April 2011, kl 13.46

Ära nüüd enneaegu pabista. Äkki on lihtsalt mõni väike asi, mis teed valesti ning ongi kaalutõus.
Vaatame. Enneaegu ei tasu muretseda. Ma arvan, et saad ka menüü koos kaaludega kirja panna. Siis on lihtsam mul analüüsida seda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. April 2011, kl 18.26

Ma ei saanudki nüüd pregu aru, et kas tahad mu menüüd näha, et seda minu jaoks analüüsida või, et endale ideede saamise eesmärgil?

Rääkisime täna töö juures lõunalauas tüdrukutega kah seda kaaluasja ning seda, et miks mul kaal tõuseb. Kõik olid seda meelt, et peaksin kaloraaži vähemaks võtma. Üritan nüüd siis seda teha. Üldse panen taaskord eesmärgi uuesti ning liikumist ei arvesta. Ja lisan liikumise ise juurde neil päevil, kui seda teen.
Selline nt oli minu eelmine nädal (reedest neljapäevani):
Nädala kokkuvõte
R ~2000 kcal
L 1958 kcal ja 50 minutit kõndimist
P 2199 kcal
E 1960 kcal
T 1888 kcal ja 30 minutit kõndimist
K 2001 kcal
N 1738 kcal ja 50 minutit kõndimist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. April 2011, kl 10.26

Ma mõtlesin esialgu seda, et saada ideid, et muuta oma toidusedelit. Mulle tundub endale, et olen hakanud sööma väga ühekülgselt st ühtesid ja samu sööke. See on ka paha, sest esiteks on tüütu ja teiseks harjub organism samade söökidega ära. Värskeid ideid on vaja ja samas muidugi saaks uusi retsepte ka nami-namist ning toidutarest.

Kui sul on mõni eriti mõnus söök mille komponendid ei ole just eriti keerulised(mul ei ole just maal neid erilisi toiduaineid igapäevaselt võtta) siis saada mulle. Mind huvitavad just tavalistest köögiviljadest tehtud toidud.

Teiseks käis mul peast läbi mõte, et äkki on sul jah kaloraaž ikka liiga kõrge ja veel, et ehk tuleb sul mõne toiduainegrupi tarbimist natuke liiga. See ei paista välja toiduainete sisestamisel kaaluabisse. Nagu oled aru saanud on väga lihtne seal tasakaalu saavutada aga kas just õiges vahekorras kõik vajalik meie organismile, see seal välja ei tule. Ka liigtarbimine mõnes grupis võib põhjustada kaalutõusu. Kui oled huvitatud siis ma saaksin natuke vaadata sinu menüüd. Muidugi, kui see on sulle ebameeldiv ning sa seda ei soovi, siis vabandan.
Kena päevacool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. April 2011, kl 20.47

Hei!
Kui aus olla, siis jah, hakkasin natuke häbenema, kui oma menüüsid üle vaatasin silmaga, et neid kellegagi jagada. Samas oleks see muidugi väga kasulik ehk just minule enesele.
Kui sobib, teeks nii, et reedel saab taas nädal täis ning teen siis kahe nädala menüü kokkuvõtte Sulle ettenäitamiseks. Selge on see, et midagi teen ma valesti ja ise ma seda välja mõelda ei suuda, et mis see oleks.
Mis aga uusi ideid söögi koha pealt puudutab, siis minu toidud sisaldavad siiski ju lihaseid asju aga sain aru, et Sa üritad taimetoidu lainel olla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. April 2011, kl 07.08

Ma ei ürita taimetoiduleüleminekut. Praeguon lõppemas mu 40 päeva paast ja selle aja sees ma ei söönudliha.

Nüüd see lõppeb selle nädalaga ja siis peaks ikka normaalsuse piires liha tarbima. Minu jaoks tähendab see seda, et 1xpäevas siis ikka mingi valk ka.
Varasemalt oli valku ikka jube palju. Mulle meeldisid kohupiim ja jogurt ning peale nende veel siis ka komkorda päevas ikka midagi lihaga. See tundub praegu tagantjärgi ikka päris jube. Aga nii ta oli. Sel päeval kui ma seda endale teadvustasin siis olin šokis. Vahest mõni küsib, et kuidas sa siis 3xpäevas liha sõid aga nii see oli. Hommik algas singiga võileival ja kaks järgmist söögikorda sisaldasid samuti liha või kala(minu eelistus). Vahepaladeks läks siis jogurt või kohuke.

Nüüd on siis üks toidukord valguga. Valin siis mida konkreetselt teen või söön. Mees sööb mul sama sööki ja võtab lihtsalt rohkem( ka liha).

Sa oled tublisti liikuma hakanud. Väga tubli. Ma püüan ka aga näiteks eile ei saanud kepikõnnile kuid tassisn jälle oksi ja kui vaatasin pärast sammumõõtjat siis tuli välja, et tegin isegi aeroobset liikumist Eks ma püüan ikka 10 000 sammu päevas täis teha.

Kena päeva sulle ja meeldivaid elamusi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. April 2011, kl 09.24

Jah, see 10 000 sammu päevas oleks tõesti vajalik. Mul see kahjuks täis iga päev ei tule. Sammud tööl ja kui järjest kõndida 30 minutit, ega siis palju kokku ei saa. Ja kodus võtan sammulugeja kohe maha, sest need kodus tehtud sammud ei anna midagi. Meil 2-e toaline korter aindsmiling smiley
Täna püüan pikemalt jala kõndida, kui eile (oli 35 minutit). Äkki läheb tuju kah paremaks. Hetkel tundub kõik, mis ma teen ja üldse elu väga mõttetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. April 2011, kl 08.59

Ma ei ole sinuga ses suhtes nõus, et kõik mis teed on mõtetu. Vaata kui sa seda ei teeks mida teed oleks tagajärjed palju kurvemad. Sa oled tubli ja ma ikkagi usun, et kõik läheb paremuse poole. Võta kõik see, mis sul on ja seda on ju nii palju. Sa oled tegelikult õnnelik inimene.smiling smiley

Muidugi on sul see kehva, et tööl ei käi spordiriietes ja samas kõndida kontsadel on ka ebamugav. Seda kogesin eile ise kui käisin Tallinnas loengut pidamas ning kõndisin vapralt kontsadel. Kokku tuli 34 min. aeroobset kõndi. Täna aga on jalalihased hellad. Tunne on selline nagu oleks jooksnud.

Täna on jälle suurepärane ilm ja mind ergutab igati päike. Kui päike paistab siis kutsub välja ja kepikõnd sellise ilmaga on lausa nauding. Kuna olen ka fanat looduse jälgimises siis on huvitav vaadata praegu kõiki muutusi. Metsaalune sinetab sinililledest ja linnulaul on nii kõva. Kitsed hakkasid ka poegima. Esimesed talled on juba 5 päevased ja imekenad. Teised kitsemammad veel ootavad õiget aega aga eks nad ka poegivad varsti.

Soovin sulle kena päeva ja peagi saabuvateks suureteks pühadeks kõike kaunist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2011, kl 18.42

Täna on uus päev ja tuju palju paremwinking smiley Ilm on kah super. Käisin kõndimas tund aega. Mõnus! Ja veel mõnusam on, et tulemas on pikk nädalavahetus. Minu jaoks pole see muud, kui tavalised vabad päevad. Ei saa sellest pühade möllust aru, et peab kohe ilgelt midagi vaaritama ja küpsetama jne. Mees peab nädalavahetusel tööl olema ja mina lihtsalt naudin vabu päevi. Oleme kodused ja tavalisedsmiling smiley See-eest järgmine nädalavahetus tuleb kiire ja kodunt eemal.
Ootan huviga homset kaalunumbrit. Tänahommikuse seisuga on see miinuses aga kuna homme ju vaba päev, siis täna plaanis vabalt võtta, s.t ikka natuke ka veini ning midagi sinna kõrvale. Loodan, et miinust piisab ka ikka homsenicool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.