Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. April 2011, kl 15.50

Minu nädala kokkuvõte
R 1999 kcal
L 2159 kcal
P 1692 kcal ja 80 minutit kõndimist
E 1598 kcal
T ~2500 kcal ja 35 minutit kõndimist
K 1713 kcal ja 40 minutit kõndimist
N 1692 kcal ja 60 minutit kõndimist

Kaal 93,5 kg
Nädala muutus -1,5 kg


Ma üritan nüüd nädalavahetuse jooksul oma kahe nädala menüü kah kirja panna ning saadan Sulle analüüsimiseks siis. Olen selle nädalaga nii rahul, et järgmine nädal tahaks vähemalt sama tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.40

Mul tõsiselt hea meel sinu sellise toreda kaalunumbri ülethumbs up. Ilmselt oli ikka kaloraaž natuke suur.

Minul kaal sama nagu eelmisel nädalal. Seega 96,4. Pole hullu. Ma tean, et kaal ei langegi pidevalt ühtlaselt. Mõnel muidugi võib ju langeda ka, sest kui lugeda blogisi või foorumit siis mõnel läheb regulaarselt 1,0 kg nädalas.

Mina hakkasin mõtlema(võibolla mõtlen jälle üle) selle üle, et mida nimetada treeninguks. Kui ma käin kepikõndi tegemas siis minu mõistus keeldub seda treeninguks nimetamast. Mul on selline ettekujutus, et treening on ikka selline tegevus kus ma piitsutan oma keha tegema midagi(kas siis enda või treeneri juhendamisel). Kepikõnnile lähen mõnuga ning ei tee erilisi pingutusi. Ma lihtsalt liigun kuna muidu istuks toas ja päevane liikumine oleks minimaalne.

Minu eelmine nädal kippus just selline, et oli kiire aga samas sõitsin autoga ja istusin paigal. Sageli jõudsin koju juba pimedas ning siis ei lähe enam kuhugi. Kuigi ühel õhtul võtsin end kokku ja läksime ikka kepikõnnile kottpimedas.
Ma pean ise leidma ikkagi need ajad, et minna liikuma.

Edu sulle ja kena nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. April 2011, kl 08.49

Tere kena laupäeva!
Jah, seda kõndimist tõesti treeninguks palju nimetatud. Mina nimetan seda aktiivsusekssmiling smiley Samas ka Dr.Oz-i sõnade järgi on kõndimine kõige paremaid aktiivsusi kaalulangetamiseks. Selleks ei pea oma keha piitsutama nagu tehakse seda nt selles ameeriklaste The Biggest Loser saates. Kehalised jõuharjutused on vajalikud muidugi siis, kui kaotada on väga palju kilosid ning nahk pole enam nii noor, et iseenesest tagasi trimmi tõmbub. Ise olen mõelnudki, et peaks mingi pisikese kava tegema, mida iga päev kodus läbi teha. Just lihaste ja naha peale mõeldes.

See kena langus oli aga tingitud sellest, et neljapäeval sai joodud päris palju veini ning kaua üleval oldud. Selline kombinatsioon põhjustab mul alati järgmiseks hommikuks kaalulanguse, mis tegelikult pole reaalne. Täna hommikune kaal oli hoopis teine ning palju reaalsem. Õnneks ikkagi olen miinuses võrreldes eelmise nädala reedegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.08

Uuendatud tabel.

..............lootus.............foxlife
25.02.......99,7................92,1
04.03.......98,2(-1,5).......93,1(+1,0)
11.03.......97,8(-0,4).......93,1(0)
18.03.......96,8(-1,0).......92,8(-0,3)
25.03.......96,8(0)...........93,8(+1,0)
01.04.......96,8(0)...........95,0(+1,2)
08.04.......96,7(-0,1).......93,5(-1,5)
15.04.......96,4(-0,3).......95,0(+1,5)
22.04.......96,4(0)............93,5(-1,5)
Kokku......-3,3................+1,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. April 2011, kl 18.44

Aga täna on minu menüü tasakaalussmiling bouncing smiley Endalegi ootamatult. Ma ju tegelikult siiski ei toitu selle eesmärgiga. Aga kui nii juhtub, siis see ju väga hea.
Kõndima täna ei läinud, selg valutab ja puhkan seda. Homme aga kindlasti. Pean ühed oma natuke linnalikumad jalanõud välja otsima, siis võibolla saab suisa töölt koju jala kõnnitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. April 2011, kl 10.32

Minu eilne päev oli ääretult mõnus. Hommikul enne sööki tegin oma 5km tiiru kepikõndi ja pealelõunat sõitsin rattaga 11km. See pole muidugu mingi vahemaa aga arvestades, et ma pole kaua ratta selga saanud siis oli sellestki esialgu küll.
Tänane hommik algas jälle kepikõnniga. Tegelikult siiski linaseemneõliga ja seejärel kepikõnd. Taevas oli nii sinine ja ei ühtki pilve. Võrratu. Õhtul lähen jälle rattaga sõitma. Seekord tuleb palju pikem ring. Loodan, et ikka suudan sõita.

Ma püüan siis nendel päevadel, kui on aega, siiski oma kepikõnni ära teha, sest nädala lõpus tulevad jälle päevad, kus ei pääse liikuma( kui just pimedas käima ei lähe).

See on hea kui menüü on tasakaalus. Sel juhul jääb ainult vaadata söödud koguseid. Tegelikult on soovitav süüa korraga mitte üle 200g.smiling smiley
Sel nädalal tuleb loeng rasvadest. Loodan, et tuleb rohkem inimesi. Teema on ju tegelikult väga huvitav ja vajalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. April 2011, kl 10.50

See 200 grammi on juu nii väike kogus, et ma peaks siis vist 8 korda päevas sööma, et oma kalorid täis saadaeye popping smiley Ja mina ei suuda süüa üle 3-e korra päevas kohe kuidagi mitteeye rolling smiley Heal juhul vean välja 4. korra ehk õhtuseks näksiks pähkleid vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. April 2011, kl 20.16

Vaata 3 korda ongi põhitoidukorrad ja 2 on kergemad vahepalad. Need on selleks, et söögikordade vahed liiga pikaks ei läheks. Nendeks vahepaladeks sobib just 1 puuvili ja 5-6 mandli või pähklit. Hea oleks vahepaladena vältida valgulisi asju(jogurtid, kohupiim jne.).Sobivad ka toorsalatid õliga.

See 200g on tõesti väoke kogus. Ma ei suuda ka ise sellest kinni pidad. Eriti lõunasöögi ajal. Salati kogus on ikka suurem(pool taldrikut). Liha,või kala, või kana söön siis juurde ca 80g ja teravilja(kartul,või riis, või kinoa, või tatar) on taldrikul ka 70g. Aga kõht saab täis ja kui on supp siis söön ca 200-300g.
Nii söön siis mina. Söökide vahe ei ületa 3 tundi. Õhtul söön viimast korda kella 18-19.00 paiku. Pärast joon rohelist teed kui soovi on.
Mul muidugi kergem, sest on aega köögis tegutseda ja oma söögisedelit paika panna. Tööl käies on keerulisem. Peaks kogu aeg arvestama kaasavõetava toiduga kui ei taha just väljas süüa-

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. April 2011, kl 21.31

Minu probleem ongi just see, et tööl tundub see vahepalade manustamine raske. Samas, kui raske nüüd ikka on mõni puuvili kotti pista? Pähkleid on aga töö juures päris tihti. Poisid toovad lihtsalt näksimiseks. Vahest on ka šokolaad aga sellest suudan ma enamus aja ära öelda või piirdun ühe ruuduga.
Aga no supi kogus on minul tavaliselt 500 geye popping smileyconfused smileycool smiley Õhtusöögi osas on mul sama joon. See jääb alati sinna 18 ja 19 vahele, tavaliselt kell 18.15.
Täna ostsin 3 müslibatooni töö juurde. Et kuna ma siiski söön lõunat kell 12, pool 5 hakkan töölt jala minema ja õhtusöök on kell 18.15, siis tasuks ennem teele asumist ikka see müslibatoon ära süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. April 2011, kl 11.16

Tubli oled. smiling smiley Nagu varem juba jutuks on olnud- on just harjumuste muutmine kõige raskem. Aga eks teeme seda väikeste sammudega.

Tänane päev jääb vähese liikumisega päevaks. Selle eest eile tegin kepikõndi ja sõitsin rattaga ka ca 20km. Loodan, et sellest piisab kahe päeva liikumiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. April 2011, kl 18.38

Olen reelt maassad smiley Kuni eilseni olin tubli, täna aga külmetan kohutavalt ja tunnen, kuidas tahaks ennast söögiga hellitada. Ja kohutav väsimus on kah. Kaalunumber absoluutselt ei huvita. Nii kõhnaks ei saaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.37

Ma ei jõudnudki eile siia foorumisse ja ei näinud sinu meili. Ma väga loodan, et täna on sul parem päev ning taevas jälle päikesepaisteline. cool smiley

Mul hommikune kaalumine tehtud ja käimine käidud(5km). Kaal näitas 96,0. Kadus siis 400g. Polegi paha. Tervelt 2 pakki võid.

Otsisin internetist siin lähemal huvitavamaid kohti, et minna rändama. Leidsin ka ja kummalisel kombel ei ole nendel matkaradadel veel käinud kuigi elan siin juba 24 aastat. Nüüd on paras aeg minna neid kohti avastama. Üks on 6,5km rada ja teise pikkust ei teagi praegu aga seal on palju orhideesid. Sinna lähen veidi hiljem siis kui on nende õitsemise aeg. Uued kohad on veidi huvitavamad muidu teen praegu oma kepikõndi mööda teed edasi-tagasi ja see on veidi üksluine( kuigi iga päev on midagi uut avastada).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. May 2011, kl 13.14

Kus oled sa? Kus viibid sa? Ega sa ometi haigeks osanud jääda nende kaunite kevadilmadega?

Kui nii, siis kiiret paranemist. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. May 2011, kl 16.05

Hei-hei!
Haigeks pole jäänud. Lihtsalt oli nädalavahetus kodunt eemal. Linna tagasi jõudsime just natuke aega tagasi.
Aga ega midagi ilusat mul öelda ei ole. 700 grammi on jälle juures. Tundub, et teen ma, mida tahes, ikka läheb nagu kinnitamata reegel, et 1 nädal olen miinuses ja teine plussis. Hetkel tundub, et ma ei taha enam üldse selle teadliku kaalulangetamisega tegeleda. Tahan lihtsalt olla ja üritada leida mingi tasakaal enda ja oma toitumise vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. May 2011, kl 16.22

Hea, et tervis korras. Kas see sõnum annab märku, et sa ei taha enam duellitada? Kui see on sinu soov siis anna teada ja lõpetame ära. Selge on, et kaalu saab langetada ka ilma duellita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. May 2011, kl 18.53

Kui ma nüüd päris aus olen, siis tundub, et ma vist tõesti pole praegu just kõige õigemal lainel saamaks hakkama endaga, rääkimata sellest, et olla kellelegi teisele vaimseks toeks kaalulangetamise raskel teel. Samas on mul ääretult häbi, kuna mina ju seda duelli soovisin. Olin juba ennast äärepealt ka Jaanilahingust maha kustutamas aga kuna olen seal ikkagi kogu ürituse eestvedaja, siis oma kohustused tuleb siiski lõpuni viia. Eks ma omaette jätkan ikka kaalu kallal nokitsemist aga pean lihtsalt selgusele jõudma, et kuidas ning koguma selleks uut jõudu.
Nii häbi, nii häbi on oma ebaõnnestumiste pärastconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. May 2011, kl 21.11

Vahel on vaja aeg maha võtta ja natuke puhata. Eks ma näen su tegemisi siis jaanilahingu seltskonnas.

See on ju ka selge, et kõik mis teeme, teeme endale. See kaaluvärk on ju ka tegelikult enda tervise pärast vaja korda saada. Eks ma siis lähen üksi edasi ja soovin sulle edu ning kena kevadet.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. May 2011, kl 21.54

Tänud mõistva suhtumise eest ning Sullegi toredat saabuvat suve ja häid tulemusi kaalurindel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. May 2011, kl 11.18

Harjumusel on suur jõud smiling smiley Tean, et sa ei tule enam siia midagi kirjutama ega lugema aga käsi vajutas nupule ning ikkagi kirjutan siia oma selle nädala tulemuse.

Sel nädalal läks maha 1,0 kg. Tuli see ainult tänu liikumisele. Muus osas ma muudatusi ei teinud. Ladusin puid ja seda 6 päeva. Iga päev tuli üle 10000 sammu. Eile jäi puudu kuna puud said otsa, siis tegin õhtul ühe kepikõnniringi ka juurde.
Minu oletus enda suhtes oli õige. Liikumine,liikumine,liikumine. Taon selle endale pähe ning enam ei tahaks alla anda.

Minu kaal on nüüd siis 95kg. (-1,0). Vaatan kui stabiilseks ma selle languse nüüd saan. Muidugi tuleb ka järjest rohkem värsket lauale ja see on ka teretulnud.

Loodan, et ka sinul on see nädal suurepäraselt möödunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. May 2011, kl 15.06

Väga tubli tulemus Sulthumbs up
Minu nädalast said lugeda mu blogis ja ega mul muud lisada polegi. Olen rahul tulemuse üle. Eriti arvestades sellega, et suutsin positiivseks jääda, kuigi tegelikult on viimaseid päevi varjutanud ka üks tõsine mure ja probleem. Üritan siiski positiivne püsida ning negatiivsed mõtted juba eos eemale peletada. Siiani olen seda suutnud.
Täna põetan kodus haiget meest ning tänu sellele lükkuvad tänased plaanid homsele. Eks homme näeb, kas saame need realiseerida. Ja päris mõnus on olla lihtsalt kodune.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. May 2011, kl 16.39

Oi kui tore, et leidsid aega siia tulla.smiling bouncing smiley
Kodune olla on vahest tore aga pikemat aega olles tüütab ära. Olen kodune juba 1a 5 kuud ja tahaks juba midagi teha ja tööl käia. Olen kogu elu olnud ametis ja see igapäevane tööle minek oli kujunenud rutiinseks harjumuseks.Praegu ei ole kuhugi kiiret ja olen ning teen päeval neid toimetusi mida ise tahan ja viitsin. Olen ka tööd otsinud aga kahjuks on vanus selline, et ei ole just eriti oodatud kontingent. Nõustamine ja massaaž ning loengud on need asjad millega saan suhtlemist ja need on meeldivaks vahelduseks.

Tervis on tõesti kõige olulisem ja soovin sulle tervist ennekõike. Vahel on hea lihtsalt lobiseda.Sa oled väga tubli, et suudad olla positiivne ning süstida seda energiat ka teistesse. See on kunst mida kõik ei oska.
Edu sulle ja suhtleme ikka. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. May 2011, kl 13.48

TOREDAT NAISTEPÄEVA!


Kuidas see tore päev siis möödunud on?
Mina tegin täna väga suure edusammu ning ületasin ennast. Käisin kõndimas ja proovisin ka joosta. Loomulikult jooksin sörki ja 3-s jupis aga kokku 11 minutit. Alguseks hea küll. Nüüd peaks iga kord proovima natukene joosta. Eks nii see oskus ja vastupidavus kasvabkismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - lootus ja foxlife ühendavad jõud
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. May 2011, kl 08.43

Vabandan, et eilne päev läks nii kiireks, ei jõudnudki siia. Emade on üks ütlemata tore päev. Hommikul sõitsime välja ja siis koju sain alles kella viie paiku õhtul. Seejärel tuli kõik vastuvõtuks korda teha ja laud katta ning juba mu tulidki mu imearmasad, toredad lapsed mind õnnitlema. Muidugi oli 3 sorti kooki. Pidin ju proovima kõigist aga ikka jäi üle ning nii sai ka tänahommikul veel natuke maiustatud. Õnneks sain osa ka kaasa anda ja osa oma mehele( kes on paras maiasmokk) sisse sööta. Selleks korraks on maiustused otsas ja algab taas argipäev.

Eile läks põlv valusaks ja täna vist ei tule käimisest midagi välja. Tundub, nagu oleks põlves miski valesti läinud ja nüüd teeb valu kui liigutan. Panin tugisideme ja nüüd on kergem. Ehk siiski annab käima minna.
Sa oled tubli, kui joosta saad. Ma pole julenud proovidagi( isegi mitte sörki). Keha on täitsa unustanud sellise liikumise nagu jooksmine. Muidugi mine tea, kui kaal maha läheb siis ehk saab ka veidi kiiremini liikuma hakata. Praegune kaalulangus on andnud selle, et suudan parajalt kiire tempoga käia. Varasemalt oli kõnd ikka väga raske. Jõudu ja tervist sulle.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.