Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 10. March 2011, kl 18.10

Tere. Teeks siis nõuetekohaselt kaalumised reede hommikuti tühja kõhuga peal wc-s käimist, kuni hiljemalt esmaspäeva lõunaks. Esimene kaalumine homme, 11. märtsil. Edu ja jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: kyllika
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.02

tere,
ehk võtate veel kampa, seltsis segasem. olen alustanud alles eelmisel nädalal ja juba on probleeme tasakaalustatud menüüga-kaloreid on piisavalt, aga kuidagi ei saa valke ja rasvu tasakaalu. OK, olen valmis homme kaaluma smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. March 2011, kl 20.35

kas m66dame ka? pikkus, kmi, eesmärk? midagi v6iks veel kirja panna, mis arvate? ma pole varem duellitanud ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 10. March 2011, kl 22.39

Kui mina eelmisel korral duellitasin, siis me ainult kaalusime, ja igaüks arvutas kaalumuutuse (kui palju on alla vvõtnud või juurde võtnud võrreldes eelmise korraga ning võrreldes algkaaluga), siis keegi tegi tabeli. Muidugi see kmi on ka huvitav, aga siis peaks igaüks selle ka endal ise ära arvutama ja oma andmetega koos esitama, et lihtsalt saaks tabelisse panna. Eesmärk võib ju olla ka, see motiveerib. Mõõtmise asiill mõtled sa pikkuse mõõtmist? Kui nii, siis see on ühekordne mõõtmine ja võiks kindlasti olla. Enamasti teatakse mõõtmatagi oma pikkust. Või mõtlesid sa mingite ümbermõõtude mõõtmist ja nende kahanemise jälgimist? Igatahes, mind ei häiri neist ükski versioon, peaasi et oleks motivatsiooni tegutseda kaalu alanemise suunas! Kõik ideed on teretulnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 10. March 2011, kl 22.40

Kyllika, tere tulemast!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. March 2011, kl 23.09

Jaa, mida rohkem meid on, seda parem! Kui teised vastu pole, siis v6iks kmi ka panna - seda ju siit nii lihtne vaadata - ja m66tmise all pidasin silmas, et v6iks ju panna kirja puusa- ja taljem66du, sest mul on vahel ka nii olnud monel nädalal, et kaal ei ole grammigi langenud, kyll aga nt talje moodud...see aitab motivatsiooni yleval hoida, kui oled tublilt s66nud ja treeninud, aga kaal seisab paigal. Minul ka see lugu, et mehhaaniline kaal, mis igat grammi ei näita, seega moned nullnädalad on nagunii kindlustatudsmiling smiley
V6i mis teised arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ly105
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.20

Tere!smiling smiley

Mina sooviks ka liituda Teiega. spinning smiley sticking its tongue out Ma kaalun umbes 57-60kg, ma päris täpselt veel ei oska öelda, pean kaalu leidma ja soovin saada 48 kg peale. Olen 165 cm pikk. Ma elan Filipiinidel ja ega siin kaalu leida poelgi nii kerge. Aga sooviks siis alustada. Ja kuna Te täna kaalute, siis ma võikski esmaspäevast alustada, siis jõuan Pattayalt tagasi filipiinidele ja saaksi kenasti alustada Teiega seda teekonda.
Kas sobib selline varian? smiling smiley

Päikest,
Ly

ly.masing@balanss.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.33

Tere hommikust! Sellised numbrid siis: Kaal 63,3 kg, talje ümbermõõt 67 cm, puusa ümbermõõt 101 cm (pirn mis pirn tongue sticking out smiley), KMI 21,40 -eesmärk on 60 kg
Ookean-äkki sina kui teema algataja saad palun tabeli teha?
Motivatsioon on juba praegu kõrgem-eile jätsin sefiirikorvikese söömata!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.42

Tere, Ly. Loomulikult liitu meiega!
Niisiis, minu algnäidud on järgmised: kehakaal 58,3kg, pikkus 170cm, talje 80cm, puus 93cm. kmi on 20,173.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.07

Tere ilusat reedehommikutsmiling smiley) Minu algnäidud: kaal 63,9, pikkus 174, talje 70, puus 100, KMI 21,11
Minul ka tuju hea, tervislik hommikusöök söödud, käisin just tantsutrennis ja planeerin päeva sööki, et ilusti tasakaalu saada! Edukat nädalat meilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.36

Lisan veel pikkuse:172 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 11. March 2011, kl 12.57

HelenR, loomulikult olen ma nõus tegema tabelit, kuid mis te arvate, kaua ma peaksin ootama andmete kogunemisega enne koostamist? Üks variant on selline, et ma teen tabeli reede õhtuti kella 22 paiku umbes ja kui keegi ei ole selleks ajaks oma andmeid edastanud, siis ta sisestab sellesse tabelisse oma andmed ise? Võite ideid pakkuda...
Proovin siin mingit tabeli alust sepistada ka valmis...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. March 2011, kl 18.23

Aitäh, minule sobib, et reede 6htuks olgu ollasmiling smiley Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 12. March 2011, kl 09.20

Nimi..................Ookean......HelenR.....Aretha.....Kyllika.....Ly105
Pikkus................170..............172.........174.........................165
11.03 algkaal....58,3.............63,3.......63,9.......................57-60?
Eesmärk(kaal)......54..........60............................................48
KMI....................20,17..........21,40........21,11........................
Talje/puus...........80/93.........67/101.......70/100.......................
18.03

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. March 2011, kl 09.24

Suur tänu, Ookean! Püüan siis ka lynki täita - Minu eesmärk on 59 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: kyllika
Kuupäev: 12. March 2011, kl 11.10

tere,

minu kaal oli reedel 72, pikkus 164, eesmärk- 62

edu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 12. March 2011, kl 21.04

Nimi.....................Ookean......HelenR......Aretha.......Kyllika.....Ly105
Pikkus...................170..............172..........174.........164................165
11.03 algkaal.......58,3.............63,3.........63,9...........72...........57-60?
Eesmärk(kaal)........54.............60..............59.............62..............48
KMI.......................20,17...........21,40..........21,11........................
Talje/puus..............80/93..........67/101.......70/100.......................
18.03

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ly105
Kuupäev: 17. March 2011, kl 06.33

Heismiling smiley

Sorry, aga ma mõõte ei saa hetkel anda, pole mõõdulinti tongue sticking out smiley Püüan kuskilt selle osta. Maha olen küll võtnud juba, pole kõhtu enam ees, punnitavat kõhtu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 17. March 2011, kl 12.01

Nimi.....................Ookean......HelenR......Aretha.......Kyllika.....Ly105
Pikkus...................170..............172..........174.........164................165
11.03 algkaal.......58,3.............63,3.........63,9...........72...........57-60?
Eesmärk(kaal)........54.............60..............59.............62..............48
KMI.......................20,17...........21,40..........21,11........................
Talje/puus..............80/93..........67/101.......70/100.......................
18.03 kaal..........
+/-........
KMI........
+/-.....
Talje/puus.....
+/-
25.03


+/- alla paneks minu idee kohaselt iga näidu muutuse võrreldes eelmise korraga ja järgmisest nädalast ka võrreldes algnäitudega.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. March 2011, kl 16.59

Heips kallid kaasv6itlejad! Ma ei saa ennast homme kaaluda ega m66ta (reisil) ja ilmselt ei pääse ka netti, seega tegin seda juba täna.
Juhuu! Osalt teie abiga olen ilma jäänud 1,4 kilostsmiling smiley Yhes6naga, mu uued numbrid:
kaal 62,5, KMI 20,64, vöö 69, puus 99. Eesmärk jääb esialgu samakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. March 2011, kl 19.08

miinused seega siis talje/puus -1/-1 ja kaal -1,4

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: HelenR
Kuupäev: 18. March 2011, kl 12.09

Tere! Nagu ikka vaikselt läheb see kaalulangetus, kaal -0,4/62,9 kg, talje -1/puus sama

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.50

Tere, minu allavõtt on seekord väga tagasihoidlik, 58,2kg st -0,1; talje/puus on see-eest 76/91 st -4/-2.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. March 2011, kl 15.28

Ohoo Ookean, muljetavaldavad numbrid! ma pigem tahaks ka ymbermoote vähendada kui kaalunumbrit, sest seda numbrit ei näe keegitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. March 2011, kl 21.59

Oi tänan, Aretha. Mul on sellised lood, et üritan siin kaotada raseduse järgseid kilosid ja teadupärast on peale sünnitust just kõht see koht, mis ei ole vormis. Nii ma nüüd teen kõhulihaste harjutusi iga päev ja eks see kohati mõjub...täis kõhu korral oleksid mõõdud suuremad...
Mina imetlen küll sind, Aretha, et sa nii järjepidev oled! Mõstlen ka, et kas peaks siin selle tasulise paketi võtma ja oma toitumise luubi alla seadma, ehk oleks siis kergem mingis mõttes...Igatahes jõudu edaspidiseks meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. March 2011, kl 12.53

jah, eks raha mõnes mõttes motiveerib - mind vähemalt kyll - aga mulle tundub, et see ka loeb, kas toitumine on taskaalus, näib, et mulle sobib see variant, et süüa rasvasemat toitu, aga vähe.
Mul on ses mõttes natuke kergem ka praegu see kaalulangetamine, et olen nädala sees perest eemal, väga tööga hõivatud ja seega ei jää üleliigset aega, mis näksima kutsuks. samuti pole aega kokata. Ja pean veel lisaks nö paastu, mis tähendab, et loobusin shokolaadist - kuni lihavõteteteni. võibolla ka see tingis mu languse..mul pole aastaid olnud seda, et 10 päeva ei söö shokolaadismiling smiley
aga minul peale sünnitust küll nii ilusate numbritega polnud uhkeldada. mäletan küll oma lapsega kodusolemise perioodi - ikka käisin külmkapi vahet pidevalt, olin lisaks sünnitusjärgses depressioonis, mis tingis kohutava magusaisu, ja imetamine tegi näljasemaks ka. harjutuste tegemise koha pealt oled ka väga tubli, ma ka iga päev plaanin, aga pole siiani selleni jõudnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. March 2011, kl 17.09

Nimi.....................Ookean......HelenR......Aretha.......Kyllika.....Ly105
Pikkus...................170..............172..........174.........164................165
11.03 algkaal.......58,3.............63,3.........63,9...........72...........57-60?
Eesmärk(kaal)........54.............60..............59.............62..............48
KMI.......................20,17...........21,40..........21,11........................
Talje/puus..............80/93..........67/101.......70/100.......................
18.03 kaal............58.2...............62,9..........62,5.......
+/-.......................-0,1...............-0,4..........-1,4.......
KMI...................20,14................................20,64....
Talje/puus.........76/91.............66/101..........69/99...
+/-.......................-4/-2.............-1/0..............-1/-1....
25.03

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. March 2011, kl 17.16

Olen siin selleks, et midagi ette võtta ja kuidagi surnud ringist välja rabeleda- kurnatus ja magamatus tekitavad halva enesetunde ja see paneb liigselt sööma, et vastu pidada liigne söömine aga tekitab veel halvemat enesetunnet. Viimased kuu aega on olnud nii, varem läks allavõtmise rütmis. Teie motiveerite mind natukenegi pingutama ja lahendusi otsima smiling smiley Esiteks püüan leida võimalust ka päeval magada, laps öösel seda piisavalt ei võimalda. Teiseks püüan toitumist tasakaalu saada. Kaalun tõsiselt siin tasulise paketiga alustamist...Ei taha mitte plussnädalaid siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. March 2011, kl 23.50

Tean Ookean, millest räägid..see kõik on läbi elatud mul 2 korda - nüüdseks juba väiksem on mul kolmene, nii et mõnda aega tagasi. Mul oli näiteks nii, et kogu imetamise aja ei langenud kaal peaaegu üldse, ainult ümbermõõdud vähenesid õnneks. Imetamise ajal püüdsin ka kaalu jälgida, aga kui vähem sõin, oli ka vähem piima... See-eest, mõlemal korral, kui laps sai aastaseks ja imetamise lõpetasin , langes mu kaal kolinal ilma igasuguse jälgimiseta. Olen oma elu parimas kaalus olnud mõlemal korral just aasta pärast imetamise lõpetamist. Hiljem aga juurde tulnud jälle, sest paraku ma armastan kohutavalt süüa teha ja loomulikult ka süüasmiling smiley Paks pole ma kunagi olnud, aga need 27 nr teksad kapis ei anna rahu. Kuigi, mäletan, et enne lapsi, olles samas kaalus kui praegu, oli mu puusaümbermõõt 94-95, eks 2 sünnitust on vist ikka mõjunud.
Et ära liiga palju muretse ja püüa maksimaalselt puhata ja nii vastuoluline kui see soovitus ka pole, nautida lapse titeiga...sest mina juba igatsen seda kodusolemist taga...aga eks tagantjärele ikka on mälestused helgemadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellitavad Ookean, HelenR ja Aretha
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. March 2011, kl 21.04

Kuidas teil läheb, HelenR ja Ookean? Ma olen täna nii väsinud ja kurnatud ja kuidagi tydinud k6igest...eks ilmselt on asi hormoonides, aga kuidagi yldse ei jaksa...Seekord mul ka nii, et olen kaalust eemal neljap-reede-laupäev ja ma ei suuda otsustada, kas kaaluda end juba kolmapäeva hommikul - see v6ib tähendada pettumust, sest viimasest korrast alles vähe möödas - aga pyhapäevahommikune kaalumine v6ib veelgi halvem olla, sest laupäeval on yht pidu ette näha ja selle pärast kyll 6htu läbi veeklaasi taga istuda ei tahakssmiling smiley Yhes6naga on mul tuju vinguda. Kuigi mu vööymberm66t on natuke siiski vähenenudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.