Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.28

Superäge nädalane Inglismaa shopingureis selja taga, kaalu tuli küll kiloke juurde ,aga lubasin endale, et mingeid piiranguid ei pea smiling smiley
Mõõdud siis:
Kaal: 66,9 kg , pluss 1 kg,
vöö: 74 cm,
puus: 94 cm,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: Fran
Kuupäev: 08. April 2011, kl 19.21

Minul oli hea nädal: tegin oma eelmise nädala patu tagasi ja veidi peale. Kaalu näitab 66,8 (-0,7)kg. VÜ: 72 ja PÜ 102 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 10. April 2011, kl 08.24

Tere.

Huvitav, et minu viimast postitust ei näita. Kirjutasin, et mul pole mõõdulinti smiling smiley aga nüüd juba kodus ja siin on küll.

Panen oma kaalu-mõõdud siis:
Kaal 65,3 kg -0,6 kg
Ah pagan mõõdulinti ei leia ikka üles, enne kui remondi järgne koristus tehtudsad smiley

Panen kohe tabeli ka järgmisse postitusse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.12

Nädala tulemus siis:


Kuupäev...........Annilinnu.......Triine.......Maazikazzz......Fran

04.03.2011........68,9 kg.........68,4 kg......69,0 kg.........69,0 kg
12.03.2011........68,1 kg.........68,0 kg......67,5 kg.........68,7 kg
18.03.2011........67,9 kg.........68,8 kg......67,1 kg.........68,0 kg
25.03.2011........66,5 kg.........68,2 kg......65,9 kg.........67,1 kg
01.04.2011........65,9 kg.........67,0 kg......65,9 kg.........67,5 kg
08.04.2011........65,3 kg.........67,4 kg......66,9 kg.........66,8 kg
...........................-3,6 kg..........-1,0 kg......-2,1 kg..........-2,2 kg

Sellised need tulemused saidsmiling smiley jõudu jaksu meile, kevad käes ja suvi paistabgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.16

Tere
Juurde ei tulnud, alla ei läinud.Käin hästi palju jala, aga kalorid olen täis söönud.Paistab, et ei tohiks.
Niisiis kaal endiselt 67,4
Vöö: 76
Puus: 106
Nautige ilusat ilma ja olge mõnusad.
Lähen pühapäeval Nõmmele Rabajooksule.Kas teist ka keegi läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.18

Imeilusat kaalumispäeva kallid sõbrad smiling smiley Päike käib juba kõrgemalt, mis peaks olema suurepäraseks motivatsiooniks, aga mina ei suuda kuidagi enda oma üles leida sad smiley
Igal juhul.. tänane seis on siin... mõõdud samad - puus: 95 cm, vöö: 74 cm ja kaal: 65,2 kg... miinus 1,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.39

Tere kallid duellikaaslased.

Patukott olen sad smiley + 400g.

Kaal 65,7 kg
vöö 87 cm
puus 96 cm

Igal juhul olen õnnetusad smiley aga mis tehasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 15. April 2011, kl 11.23

Ma nii masendunud, et unustasin teiste üle rõõmu tunda.

Maazikazzz super tubli, minu motivatsioonikriisile mõjus sinu langus hästi, tahank kaagrinning smiley

Triine tahaks pühapäeval kepikõnni üritusele minna aga paraku ei saa, väike poja saab 7 minuti pärast 1 aastaseksgrinning smileygrinning smileygrinning smiley ja pühapäeval sööme torti-salatitgrinning smiley

Ootame Frani tulemusi ka huviga onjugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 15. April 2011, kl 13.16

Oi see meie Maazikazzz on tõesti tubli, aga meie Annilinnuga võtame ennast jälle kokku.Õnne ja tervist ka Annilinnu pojakesele!
Ootame Frani tulemusi, päris põnev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: Fran
Kuupäev: 15. April 2011, kl 22.04

Vabandan, et nii hilja. No on kiire nädal ja ei kontrolli, mis suhu pistan ilmselt: 200 g juures - kaal täpselt 67. Kahju, lootsin, et ehk näen sellel nädalal kaalul numbrit 65, aga paraku mittesad smiley

Aga minugi poolt õnne Annilinnu pojale!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 16. April 2011, kl 14.12

Palju õnne Annulinnu pojale minugi poolt ja pean mainima, et sa oled noore emme kohta väga suurepärases kaalus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 17. April 2011, kl 00.02

Oi igavene meelitajasmiling smiley aga reaalsus on see, et kõht ikka ripub ja ma ei kujuta seda endale ette - parakusad smiley ja kaks peput on mulsad smiley nii et välja ikka ei paista küll mitte kui midagisad smiley

Ei tea jah kuidagi see motivatsioonikriis süveneb nädal-nädalalt, isegi enam ei tea mida ette võtta. No homme patustan jah mõnuga, teen häid sööke poja sünnaks aga see ei olegi probleem, vaid see, et viimasel ajal ei suuda ennast tavalistel päevadelgi tagasi hoidasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.47

Pahasti küll, kui motti pole. peame pead kokku panema ja miskit huvitavat välja mõtlema, mis meid kõiki rohkem motiveeriks
grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 17. April 2011, kl 18.54

Nädala tulemus siis:


Kuupäev...........Annilinnu.......Triine.......Maazikazzz......Fran

04.03.2011........68,9 kg.........68,4 kg......69,0 kg.........69,0 kg
12.03.2011........68,1 kg.........68,0 kg......67,5 kg.........68,7 kg
18.03.2011........67,9 kg.........68,8 kg......67,1 kg.........68,0 kg
25.03.2011........66,5 kg.........68,2 kg......65,9 kg.........67,1 kg
01.04.2011........65,9 kg.........67,0 kg......65,9 kg.........67,5 kg
08.04.2011........65,3 kg.........67,4 kg......66,9 kg.........66,8 kg
15.04.2011........65,7 kg.........67,4 kg......65,2 kg.........67,0 kg
...........................-3,2 kg..........-1,0 kg......-3,8 kg..........-2,0 kg

Tegin ise tabeli ära, sest tööl hetkel vaba aega ja Annulinnul tähtsamaidki tegemisi winking smiley Loodan ,et ei pahanda smiling smiley


Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.41

Tere hommikust.

Ei pahandagrinning smiley eile tähistasime siis poja sünnat nagu isegi aru saidgrinning smiley

Päikselist uut nädalat kõigilegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 18. April 2011, kl 15.56

Imelik on see, et kaalunumber liigub.... aga mõõdud on juba mitu nädalat ühe koha peal confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 18. April 2011, kl 16.01

Mõõtudest jh parem ei räägigi grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Tore on see, et täna on toitumine tasakaalus olnud terve päeva ja juba on nats parem ollasmiling smiley eks paistab ja miskit motoveerivat peaks välja nuputama küll, kas on ettepanekuid???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 19. April 2011, kl 08.46

Ei ole küll ettepanekuid sad smiley
mul ol ivaid üks päev tasakaalus, rohkem lihtsalt ei sa mittekuidagi confused smiley
Ostsin endale isegi tervispluss raamatu "rasvad ja kalorid", kus on väga hästi ära toodud head rasvad ja värgid.. nii et pean hakkama vist seda läbi töötama smiling smiley
..võtsin jälle pilatese päevakorda.. selle inglismaal käiguga läks järg käest ära ja kuu algusest peale polegi eriti matile saanud... eks näis, kas äkki see teeb seisma jäänud mõõtudele säru grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 20. April 2011, kl 12.07

Võtsin hoogu, et kirjutada natuke ajalugu Maasika postitusele. Nimelt mainisid, et olen noore emme kohta suurepärases kaalussmiling smiley Nüüd siis ajalugu tõestamaks, et midagi suurepärast siin polesmiling smileysmiling smileysmiling smiley

6 aastat tagasi kohtusin lasteisaga, olin 59 kg ja kohe läks tõusvas joonessmiling smiley 4-5 kuud hiljem jäin esimest last ootama, olin 64-65 kg. Sünnitama läksin 84-85 kilosenasmiling smiley kusjuures olin veel 5 kg allavõtnud pimesoole opiga, mis tehti 3 nädalat enne sünnitust, nii, et 90 kg olin . . . haiglas läks vähe maha, lõpuks sain mitme aastaga 75 kg peale. Siis läksin trenni, sain 65 kg peale, jätsin trenni ära tõusis muidugigrinning smiley teist last jäin ootama 4 aastat esimese sünnist siis kaaludes 69 kgsad smiley sünnitasin aasta tagasi 83 kg senagrinning smiley maha sain siis 72 kg peale kuigi vahest vilkus juba 73-74 kg kaalul. Ja siis esimese poja 5 ndal sünnal 9 veebruar tabas mind välkgrinning smileygrinning smileygrinning smiley ja 13 veebruar tulin siiagrinning smiley

Mu kõht ripub, kintsud on jämedad jne jne ok ok on läinud oluliselt paremaks siin oldud ajaga ja kavatsen näha 59 kg kaalul enne kui kolmanda lapse teemegrinning smileygrinning smileygrinning smiley see ongi üks suur eesmärk, sest muidu olen varsti suurepere õnnetud rippuv emmegrinning smileygrinning smileygrinning smiley tegelt meil kodus kasvamas 3 last juba - mehe tütar ka, nii, et see oleks 4 s grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 22. April 2011, kl 12.40

Minu müts maha smiling smiley Annulinnu ... Super... sa oled liiga enesekriitiline..

minu tagamaad: olen olnud eluaeg ilus priske laps. Esimene dieet minu elus oli 6 kuuselt, kui mul emal lõppes rinnas piim ja läksin üle pulbripiimale. Ema maitses pakitoitu ja avastas, et see on tema pisikesele küll masendavalt lahja lurr ja otsustas mind toita topeltkogustega. Senikaua, kui ma olin poole aastaselt aastase lapse kaalus.
Sealt alates olen pidanud dieete terve oma teadliku elu.
9-nda klassi lõpuks avastasin enda jaoks uue võimaluse liigsöödud kaloritest vabanemiseks ja hakkasin näppe kurku ajama. Eitasin fakti, et olen buliimik umbes kaks aastat.
Pärast paljusid psühholoogivisiite ja arutelusid minu nässus toitumise ja elustiili muutmise vajalikkusest... ei olnud mul kupli all siiski tekkinud teistsugust suhtumist toitumisse ja jätkasin oma dieeditamisi.... kaal on mul kõikunud juba viimased 15 aastat 48 ja 75 kg vahel..
Selle aasta märtsis vaatas mulle taas vastu jube kaalunumber, mis mind ajendaski kaaluabiga liituma - 72 kg. Muidugi mainimist vajab fakt, et olen 29 ja pole veel ühtegi last jõudnud teha.... no tegelikult oleksin jõudnud küll, aga näed polnud seda "õiget". Kokkuvõtteks: olen noor priske inimene, kelle jaoks toit on olnud terve elu KINNISIDEEKS. Kurb, aga tõsi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 22. April 2011, kl 12.43

Tänane seis siis selline: kaal 65,0 kg, vöö 73 cm ja puus 94cm smiling smiley Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 22. April 2011, kl 14.00

Vaatan siin Maazikazzzi mõõtmeid ja minu arust on tegemist küll ilusa inimesega. Tõsiselt.
Ja Annilinnu on fantastiline.
Minul ei ole aga mitte kui midagi uut. Seis täpselt sama.
Ilusaid saabuvaid pühi kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 22. April 2011, kl 21.57

Tere kullakesed!

Minu tulemused:

kaal 65,4 kg
puus 93 cm
vöö 86 cm

Vähemalt on cm kahanema hakanud selle suur aiatrenni peale aga isu värskes õhus möllates on megagigasupergrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 22. April 2011, kl 21.58

Täna pugisin torti aga panen nüüd ja siin märgi maha - järgmisel reedel peab olema 64 ees või muidu . . . smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.31

Triine ära sa alla küll anna!!! Teeme eesoleval nädalal väikse võistluse - saame 1 kg lahti??!! MIs te arvate?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 23. April 2011, kl 13.12

Mina olen käpp.... nädalaga miinus 1 kg... SOUNDS LIKE A CHALLENGE smiling smiley grinning smiley smiling smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 23. April 2011, kl 14.17

Teine asi mis pähe tuli, on võistlus "Numbri vahetus" ehk siis nädalaga numbrit vahetada 67 66 eks, 65 64 jaks jne jne.

Kumb ahvatlevam tundub - nädalaga - 1 kg või "Numbri vahetus"???

Fran ikke ei ole saanud su mõõte-kaalu, oled sa ikka meiega???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 23. April 2011, kl 14.38

Numbrivahetus kõlab ka hästi... aga prooviks see nädal -1 kg nädala teha ja siis järgmisest korrast numbrivahetusnädala ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Saatis: triine
Kuupäev: 24. April 2011, kl 19.27

oi kui head mõtted! Olen käpp! Numbrivahetus oleks motiveeriv küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Annilinnu, triine, Fran, Maazikazzz
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.07

Aga teeme siis ära... kahju, et Fran pole veel mõõte saatnud ja oma sõna sekka öelnud confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.