Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.00

Kaalulangetamise eesmärgiks -10kg ning aega selleks 3 kuud.
Algus 11.03 ja lõpp 11.06.
Edu kõigile!smiling smiley

Osaleja: ............ mina...........Tirts..........adeele.........aile236..........hatugirl...........tupsu
Algkaal: ........... 82,1kg.......78,9kg..........82kg...........79,7kg.........78,2kg...........79,9kg
Pikkus: ............ 179cm........165cm.........162cm........170cm................................152cm
Puus/vöö:.....106/86cm.....109/83cm.......108cm........106cm.........114/99cm.......114/99cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.02

Vaadake palun üle, kas kõik andmed klapivad.

Järgmine kaalumine: 18.03

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.42

Mul pikkust 165cm.
Loodame siis 18-ndal väiksemate nr kohtudasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.24

Õhust!
Minu muljed pärast kolme päeva. Reedel oli lihtne, ei mingeid ahvatlusi, käisin kõndimas hommikul enne tööle minekut ja 3 normaalset einet päevas, kaloreid kuskil u 1200. Laupäeval õhtul oli pidu, enne pidusse minekut olin söönud kuskil 300 kalori ringis, nii et 1000 oli veel varuks aga kardan, et sai rohkem söödud. Aga mitte liiast, südametunnistus igatahes ei piinanud. Täna hommikul sai lihtsalt natuke pikem kõndimise ring tehtud, peaks vist korras olema.
Kas kõik kaaluvad ennast iga päev ja mõni isegi kaks korda päevas? Ma mõtlesin, et enne reede hommikut kaalule ei astu, las olla üllatus, ma loodan, et positiivne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. March 2011, kl 21.04

aile236 - mina kaalusin ennast siiani iga päev, aga see tekitas liigset stressi (kui ei ole miinust, kuigi omameelest olin korralik jne), seega nüüdsest hakkan kaaluma vaid reede hommikuti.

hatugirl - praegu enam seda tabelit muuta ei saa, aga järgmisel korral saab parandada. Ja 18ndal kindlasti juba miinused!thumbs up

Minu tänane päev läks igati hästi, õhtul käisime veel ujumas. Vett sai ka kõvasti joodud ja üldse kuidagi hästi edeneb praegu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.40

Kuulun ka vist nende neurootiliste inimeste hulka kes pea iga päev end kaaluvad. Täna hommik rõõmustas 81,0 kg aga kaldun arvama, et see vaid ajutine nähe.

Hetkel tarbin päevaselt 1200-1600 kcal ja teen iga päev on 8k kõndimist täis.
Eilne päev saigi söödud vähem vaid 1000...seetõttu kaldun arvama , et ka kaalulangus ajutine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 14. March 2011, kl 12.49

8km on nii tubli ettevõtmine!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 14. March 2011, kl 19.03

Mina kaalun end jätkuvalt iga päev hommikul ja õhtul ning usun, et osalt tänu sellele olengi üle 3kg alla võtnud. Olen kindel, et ilma kaalumata võtaksin ma suuremad portsud ja näksiks juurde koguaeg. Kui kõht ikka väga tühjaks läheb toidukordade vahepeal siis joon vett ning kui see ei aita siis kohvi koore ja suhkruga või teed suhkruga. Olen aru saanud, et mu magusavajadus on seepärast väike, et joon tavaliselt 2 kruusi magusat jooki päevas.
Nüüd enda liigutamisest. Käisin eile kepikõnnil ja tegin endale natuke liiga. Ilm oli nii ilus ja jaksu oli ka, aga rada oli pehme ning kannad vajusid koguaeg pehme lume sisse. Tegin küll 6,4 km tiiru, aga pulss läks väga suureks. Kui koju tulin siis hakkas pea hullult valutama ja oli õhtu otsa imelik. Konsulteerisin nüüd targematega ning otsustasin, et 2 nädalat teen 3,4 km tiirud ning pulssi üle 130 ei lase. Tean seda ammu, et mul võhma üldse pole, nüüd hakkan vastupidavust teadlikult treenima, sest eile õhtul oli ikka paha paha. Aga pange mind kange tõstma, vot seda ma armastan ja kaifin...cool smiley
Ühe korrektuuri tegin veel - proovin süüa 4-5x päevas ja iga 3h järel. Siiani sõin hommikust kell 10, lõunat 15.00 ja õhtusööki 19.30. Täna sõin 10, 13, 16 ja nüüd 19.30. Eks näis kuidas välja kukub..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.02

Halloo, kuhu kõik kadunud on? Kuidas teil tänane päev on möödunud?

Täna oli minul kavas kodune lihastreening ja ära ma selle tegin. Mõnede harjutuste puhul oli küll tunne, et annan otsad. Eks homme ole näha, kas käsi-jalgu saan liigutada või mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.24

Heip!

Lõpetasin just oma trenni, et 8km kätte saada. Stepperil siis 37 min ja 4,5 km. Ülejäänud päeva jooksul kätte saanud.

Paistab, et vaja trenniks midagi muud leida..stepper ei aja asja nisama ära. Ootan juba pikisilmi kevadet saaks 8-10 km ringe kepikõnniga teha.

Vaatasin ka just kaloraazi üle ja täna tuleb kokku 1153 kcal. Hetkel söön just kanafileed, et kcal täis tuleks. Ei suuda ikka veel piisavalt tasakaalustatult süüa, et valkude, süsivesikute ja rasvade vahekord õige oleks. Valke ikka liiga palju.

Kaal ka vahepeal pullib...eile olin 81,0 täna hommik 81,5. Tundub et patareid hakkavad tühjaks saama. 2 min jookusl sudab mu kaal varieeruda tema andmetel 2-3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.25

Mina jälgin teemat pidevalt ja loen huviga. spinning smiley sticking its tongue out

Mina olen praegu omadega igati rahul. Olen nüüd ujula-kuukaardi omanik, seega käin iga päev ujumas. Söönud olen täpselt kalorite piires, kusjuures õhtuti peale 18 pole söönud. Joon truult 1,5 liitrit vett iga päev. Kaalunud ma ennast vahepeal ei ole, aga enesetunne sellessuhtes on hea. Tahaks kepikõndi tegema hakata, aga kuidagi pole veel viitsinud. Ilmselt kui ilmad veel ilusamaks lähevad, siis hakkan hoogsalt matkaradu tallama.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 16. March 2011, kl 12.50

mina j2lgin ka teemat iga p2ev, mulle tundub, et aeg venib hirmsasti, tahaks juba kaaluda smiling smiley
t2na vaatasin ennast peeglist, visuaalselt pole kyll muutusi m2rgata, tuli kohe hirm, et 2kki saan suure pettumuse osaliseks.
Muidu ikka k2in yle p2eva kepik6ndi tegemas, eile k2isime t66kaaslastega burlesque tantsu trennis, makstud sai 4 korra eest, nyyd peab siis 3 x v2hemalt veel minema.
vabandan, aga t66arvutis ei ole eesti keelset klaviatuuri

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 16. March 2011, kl 22.39

Njah täna seisuga nagu oleks kilo juure võtt jälle..tekib nõutu tunne...kaal ajab midagi segast.
Tänane tantsutrenn oli raske aga andis vähe samme. Kaloraazi ei saa kuidagi hetkel täis täna jäänud 1000 juurde. Imelik lausa vaadata. Poes hakanud ka jälgima mis palju midagi sisaldab.
Keha on läinud vist säästureziimile ja hoiab nüüd igast kilost kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.30

Tere hommikust, kallid kaaslangetajad!!! Mul on hommikusel kepikõnni tiirul käidud ja meel rõõmus. Kaal näitas hommikul ka suurepäraseid numbreid smiling smiley ja kõik tundub nii ilus.
Ilm on fantastiline, silitan mõtetes oma ratast ja unistan juba temaga maanteel kihutamisest. Varsti peab ju lumi ära minema, hetkel veel nii sopane. Minu majas elab mitu ratturipoissi ja kui need trennist tulevad, siis on nad ühtlase porikihiga kaetud - alates näost ja lõpetades riietest.

Paar päeva olen täheldanud, et mu kaal näitab vahel ulmelisi numbreid, patarei viga see ei saanud olla ja kuna kaal on parasjagu vana ka, siis ostsin uue. Kui uue kaaluga koju jõudsin, siis tuli välja, et mees oli vahepeal vana kaalu näppinud ja näidud olid normaalseks muutunud. Seega on mul nüüd KAKS kaalu, kust oma suurepäraseid numbreid silmistseda ja topelt rõõmustadathe finger smiley

Kuidas teil läheb? Olete homseks kaalumiseks valmis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 17. March 2011, kl 14.19

Mina olen valmis küll ja juba lausa ootan, et kaaluda saaks. Siis saan loodetavasti jälle uue hoo sisse, sest see suur alguse-innukus hakkab juba vaibuma vaikselt.

Kuigi mul on see nädal olnud suht palju tegemist, siis olen ikka üritanud ujumas käia ja see nädal ei jäänud ühtegi päeva vahele ka. smiling smiley Ega ma just teab mis palju ujuda tegelikult ei jõua, nii 20 minutit edasi-tagasi, aga siis teen alati natuke vesijooksu ka. Ise vähemalt tunnen, et trimmib. Jalutanud olen ka, ilm ju nii ilus. Õnneks saan juba varakult töölt tulema, niiet saan õues olla, kui tahan.

Lõunasöögi teen alati eelmisel päeval valmis ja olen teinud rohkem just erinevaid suppe, sest need ju lahjemad kui liha-kartul-kaste. Valmis teen lõuna seepärast, et jõuan just lõunasöögi ajaks töölt koju ja sisi on mul hundiisu.. Kui sööki valmis ei oleks, siis pugiks kohe 4-5 juustusaia sisse. Nüüd aga piirdun taldrikutäie supiga. Kindlasti tervislikum, ma usun.

Täna pole väga palju kaloreid süüa jäänud, õhtuks vist kiivid ja leivajogurt, mu lemmik. Tahan ujuma ka minna õhtupoole.

Homme juba kaalunumbriga tagasi. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati adeele 17.03.2011 14.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 17. March 2011, kl 14.21

Seda ka veel, et kaalukadu on veel küll minimaalne, kuid enesetunne on juba märksa parem. Uskumatu, aga tõsi. Ise tunnen ennast juba saledamana, ilmselt mõttejõud vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 17. March 2011, kl 14.38

Üks ettepanek veel.. teeks ka nii, et igaüks ütleb oma meie esimese etapi soovkaalu. Ehk siis kui palju soovite 3 kuu pärast kaaluda.. ?

adeele: 74.kg

Kuna alustasin ise ca nädala jagu varem, siis mul pole päris 10 kg see esialgne soov enam. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 17. March 2011, kl 20.26

Ma alustasin ka varem ja minu soovkaaluks on 72,2 kg, aga suurim soov on muidugi 6 ette saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 17. March 2011, kl 21.39

3 kuu pärast sooviks 75 olla ideaal jah jääb 70-72 kanti aga olen realist..75 ka hea tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 17. March 2011, kl 22.06

3 kuu pärast tahaks olla 70 kg, veel parem oleks, kui esimene number algaks 6 ga

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.03

Tere kaunist hommikut!!! Minu uueks kaalunumbriks on 78,1 ja langus on -800g. Tänane kaalunumber oli suur ja rõõmus üllatus mulle, sest ma sain täis esimese eesmärgi e. 5% kaalukadu hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.58

Tere hommikust!
Minu tänane kaal: 81,5kg. Kaalulangus -500gr. thumbs up
Olen rahul, sest eile sõin suht hilja õhtul ja kartsin, et ei näita üldse miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: mina
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.09

Hommikust!

Minu täna hommikune kaal siis 81,0

Eile hommik oli 400g kergem veel aga eks päevad pole vennad. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: aile236
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.32

Tere hommikust!
Minu täna hommikune kaal 78,4 (-1,3). Ideaalkaal oleks 69.8 aga 3 kuu pärast sooviksin olla 71.
Seda oli arvata, et esimesel nädalal ilusad numbrid, kõige kergem on ju kaotada viimati kogunenud kilosid. Ei saa öelda, et pidin nälgima, lihtsalt 3 toidukorda päevas ja ei mingit näksimist. Kui, siis mingi puuvili. Veepudel oli õhtuti hoopis minu sõber, iga kord kui tahtsin midagi näksida jõin hoopis vett, see ka nagu mingi tegevus, eks näis, kaua ma ennast sellega petta suudan.
veel üks asi, ma andsin enda vöö mõõdu ka enne 89cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.03

Hommik!

Tänane kaalunumber 77,8kg ehk siis -400g.Seda muidugi vähe esimeste nädalate kohta aga kui arvestada seda,et olen juba mitu päeva ainult toas istunud sest kaks väiksemat haiged,siis on isegi hästi.Nüüd juba lapsed kosuvad ja järgmine ndl saab ehk juba õue minna.Teed võiks ka juba ära sulada,siis saaks käruga pikemaid jalutuskäike ette võtta.Praegu istun nagu vangis.Jalgrattaga ka veel kuskile ei pääse.
3 kuu pärast võiks kaal näidata 68-70kg.Ideaalne oleks muidugi 65kg kaaluda aga oleks ka 70kg rahul.
Vastupidavust ja päikest meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 18. March 2011, kl 16.46

Puudu veel tupsu36 kaalunäit.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 18. March 2011, kl 18.41

minu näit on täna 79 kg.
Tänasest algas õppesess ja hommikul ei jäänud aega arvutisse tulla. Nüüd on näit kirjas.
Ise olen tulemusega rahul, tahtsin küll kilo nädala kaotuseks saada, aga see on ka väga hea saavutus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 18. March 2011, kl 20.33

Osaleja:....... mina........ Tirts..........adeele..........aile236........hatugirl.........tupsu36
11.03: ...... ...82,1kg.......78,9kg..........82kg...........79,7kg.........78,2kg............79,9kg
Pikkus: .......179cm........165cm........ .162cm.........170cm..........165cm............152cm
18.03: .. .......81kg.........78,1kg.........81,5kg........78,4kg..........77,8kg............79kg
:...................-1,1kg........-800gr..........-500gr.........-1,3kg.........-400gr.............-900gr
.....................................................................................................................................
Eesmärk:.....75kg........72,2kg..........74kg..............71kg...........70kg................70kg



Järgmine kaalumine: 25.03

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: adeele
Kuupäev: 18. March 2011, kl 20.37

Milline suurepärane rida miinuseid! grinning smiley

Kõik on nii püüdlikud olnud - vaikselt aga kindlalt oma eesmärkide poole!

No ja -mina ning -aile236... pole lihtsalt sõnu, kui tublid te olete olnud!thumbs up

Palju edu järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: mina / Tirts / adeele / aile236 / hatugirl / tupsu
Saatis: Tirts
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.32

Nii toreda tabeli tegid, adeele ja eriti toredad on need miinused, mis kõigil on.

Endal oli eile keeruline päev söömise mõttes. Hommikul tuli sõbranna kringliga külla ja tänu sellele läks mu lõunasöök metsa. Õhtul kutsuti meid sauna ning perenaine oli kõiksugu head ja paremat vaaritanud. Kuna meestel ja lastel läks saunas kaua aega ja peale pesemist olid lapsed kustumas siis tulime peale 22 koju. Minu külaskäik koosnes siis jutustamisest, veini joomisest, söömisest ja väsinud laste koju transportimisest ning ise sauna ei jõudnudki. Järgmine kord alustame naistestthumbs up

Hommikul kaalule astudes vaatasid vastu numbrid, mida ma enam kunagi näha ei loodaeye popping smiley
Kuna täna oli mul nagunii trenn plaanis, siis tegin seda topelt e. lihastreening + aeroobne + infrapunasaun, nüüd loodan, et homme olen rõõmus ja roosa oma kaalunumbreid näheswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.