Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.23

otsin kaaslasi duelliks

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. March 2011, kl 18.28

olen algaja,kuid tahaks väga toetajaid. minu möödud kaal 85,pikkus 159.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 13. March 2011, kl 22.00

Tervist, võtan ka duellist osa.
Algkaal 62, pikkus 158, eesmärk 50
Loodan vähemalt poole eesmärgist saavutada 30. juuniks aga kui läheb hästi, võiks selleks ajaks juba soovitud kaal käes olla.

Tasa sõuan, kaugele jõuan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. March 2011, kl 06.36

tere,jube vahva et osaled saaks veel kedagi.eesmärk tagasi endaks 58.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 15. March 2011, kl 14.58

No karuke, ma osaleks ka siis siin.. Aga kas on kedagi teadjamat, kes siis hakkaks tabelit pidama jne?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 15.43

tere tere,kui päris aus siis ma veel ei jaga aga meil esimese kaalumiseni veel mitu päeva,ehk tuleb meid juurdegi või õpin ära.Tähtis on praegu see et me juba midagi üritame.Ise olen 159 pikk,85 kergespinning smiley sticking its tongue outtalje teen 102 peale,kõige hullem et olen kodune ja aega mõelda toidu peale terve päev.Mul jube hea meel et proovime

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 15. March 2011, kl 15.48

Tere karukesmiling smiley Mina ka alustan JUST täna kaalulangetamist. Praegu 80 kilo kerge ja 163 pikk. Eesmärk oleks iga nädal 1 kilo kaotada. Minu eesmärk 59 - et oleks ikka alla 60... Kuidas see duell käib?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.17

tsau,olen ka uus,alustasin 2 päeva tagasi.Kaalusin ära ja loen kaloreid,pean ütlema et mingi ehmatuse tõttu ei saa 1350 kokku,äkki see on esimene ehmatus ja edaspidi kõigub paika.Reedel kaaluks uuesti ja see kes hakkab meist tabelit koostama paneb meid joonele,kuigi probl. veel on mina veel ei oska tabelit teha aga äkki õpin või tuleb meie sekka kibe käsismileys with beer ja paneb meid paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.25

1350 tõesti vähesmiling smiley Äkki peaks alustuseks toidukoguseid kaaluma. Aga ootame veel - äkki reedeks veel meiega liiutujaid ja siis paneme tulemused kirja. Küll selle tabeli ka välja mõtleme. Edukat jälgimist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.28

Mina kaalusin end ausaltöeldes esmaspäeva hommikul, seega reedene kaalumine polegi veel täisnädal. Aga küll edaspidi paika loksub winking smiley

Ma pole ka veel päeva norm koguseid täis saanud selle süsteemi järgi siin aga ma pole ka kindel, et kogused õigesti märgin. Köögikaaluga ma just kaalunud ei ole.

Üldiselt olen nõuks võtnud lihtsalt vahepealsed näksimised ära jätta ja veidi rohkem liikuda. Võib-olla olen naiivne aga loodan kaalu just niimodi langetada. Arvan, et kui elus väga suuri muudatusi tegema hakata ( nagu mõni, kes sööb mitu kuud ainult kapsast) siis nii kui normaalset sööki, sh liha, jahu tooteid jne..., sööma hakata, tuleb kõik kolinal tagasi.

Aga jagage ka enda langetamise meetmeid, siis saab võrrelda, kelle oma see kõige tõhusam on.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: birgitV
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.30

Tere! Tahaks ka osa võtt, aga ei oska ka seda asja. Sain lapse ja peale seda olin 168 cm ja 80kg nüüd olen 67kg. 13kg võtsin alla iseenesest, aga viimane seitsmega on lausa tunne, et see on võimatu. Loodaks ikka enne suve 60 peale saada oleks super!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.47

vahva,meid juba on mõni Krissu pidi ka tulema.Siis on meil raskem kahurivägi ja väiksem,vaatame kes kellele tuule alla teebspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 15. March 2011, kl 16.51

spinning smiley sticking its tongue out väga äge! Kas reedel peab siis kaaluma ja puusa ning vööümbermöödu võtma?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 17.39

ma arvan küll

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2011, kl 18.15

Meid siis kokku 6 kui ka Krissu22 kampa lööb.Need kes siin kaua olnud ütlevad et gruppi suureks pole vaja teha,mis teie arvate ja mõtleme endile nime ka,pakkuge siis loome uue teema ,ehk kamba peale saame selle tabeli tegemisega ka hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.54

Mis mõõdud siis kirja paneme? pikkus, kaal, puusa ümbermõõt, soovikaal ja kui kilod kukuvad, siis saavutatud tulemaus?
Väga kirjuks pole ka vast vaja seda tabelit teha. Või mis arvate?

Tahtsin enda kohta veel seda öelda, et tunnen kuidas see söömine on mõistuses kinni. Kui varem mõtlesin pidevalt söögile ja iga võiksemagi tühja kõhu tunde tekkimisel jooksin külmiku kallale, siis nüüd justkui polegi kõht tühi ja kalorid tuleb vägisi enam-vähem täis süüa. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.03

Tere, kas tohib ka duelliga liitudasmiling smiley
Olen 168 cm pikk ja kaalu 65 kg,sooviks 60 peale saada. Ma ei tea nendest tabelitest ja muudest asjadest kahjuks midagi,sellegi poolest sooviks kellegiga koos alla saada. Üksi ei tule toime.Liitusin juba dets. lõpus aga olen vastupidi juurde võtnud.
Seega kui kampa võtate siis oleksin rõõmuswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 15. March 2011, kl 20.20

Tere! Tahaks ka väga teiega liituda. Loodan, et võtate mu kampa. Olen 171 cm pikk ja kaalun hetkel 64 kg, ideaalkaal on 58, mille loodan saavutada kolme kuuga. Olen midagi sarnast ka juba varem teinud ja häid tulemusi saanud. Kolm aastat tagasi kaalusin 75 kilo ja võtsin enamvähem 6 kuuga 15 kilo alla. Ning seda ilma piinata, lihtsalt lugesin ka kaloreid nagu siingi, kuid tegin seda siis mingi tasuta välismaa portaali kalorinormi järgi ning kasutasin fitness.ee lehel olevat kaloriarvutit. Muidugi käisin siis ka regulaarselt trennis. Kilod püsisid ilusasti maas, kuid siis jäin rasedaks. Nüüd olen 8,5 kuuse lapsega kodus ja mõtlesin, et oleks aeg ennast käsile võtta. Minu ainus plaan ongi pidada kinni päevasest kalorinormist süües kõike. Ja püüan võimalikult palju liikuda ka muidugi. Loodan, et see toimib, aga eks me saame nähawinking smiley

Kõigile eduwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Kuupäev: 15. March 2011, kl 21.28

Viira tundub, et meil samad meetmed käsil winking smiley
Vahva kui huvilisi liitub!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 15. March 2011, kl 22.03

Tere! meil küll algkaalud vähe erinevad aga eesmärk ju ühine! Aga paneme duelli lukku?
Osalejad siis järgmised:
karuke
pille
Reelika
Jaanika
Birgit
kaktus
viira
Pakun meie duelli nimeks: ühine eesmärksmiling smiley
egas siis muud kui reedel kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. March 2011, kl 06.30

Tere hom.Olen täitsa nõus väga suureks pole mõtet minna,mulle meeldib nimi ka.Ise arvan aga kas meil neid vöö ja puusa mõõte vaja ongi aga see on ainult minu arvamus ja ühinen enamusega.Asume tööle siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: kaktus44
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.30

Viira, ma muudan endal algkaalu 59 peale,siis meil mõlemil -6 kg maha võtta,eriti põnevsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.46

jep, asume tööle. Ma arvan ka, et tabelisse piisab ainult kaalust ja muutusest. Mõtlesin, et kuna meil kaalud erinevad siis äkki võiks meil olla ka näitajaks mitu % eesmärgist täidetud?
ilusat päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. March 2011, kl 10.51

Pille mulle tundub et oled arvutiga väga sina peal,ehk teed uue teema nimededega ja uue nimega duell ühine eesmärk.ma arvan kui paneme kohe 2 kuu reedesed kuupäevad kirja siis vist hea jälgida kahanemist või tõusu ilma et algkaal ära kaoks.Jutt veidi kaootiline aga ehk mõistate.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.17

Kas selline tabel ok:

Karuke Viira jne
18.03 80
25.03 79 -1
01.04
08.04
15.04
kadunudsmiling smiley -1
soovkaal 60 1,25%
Reale kadunud tuleb siis kaalulangus kokku ja % kui palju eesmärgist täidetud.

Teeme uue teema esmaspäeval - kui selgub palju algkaale siiski duelli tulismiling smiley
Kas algkaalu 18.03 kirjutame siia teemasse lihtsalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: pille345
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.18

Ups, kui sõnumi saatsin siis lükkas nimede real algusesse... Peab veel proovima

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.20

Teate mõtlesin et tutvustan end nati äkki on huvi,siis ei oleks nii võõrad.Olen 47 noor,3last,kodune.Suurema osa elust olen kaalunud 58-maks.65.Kaks aastat tagasi jain haigeks ja rohud mis aitasid---aitasid ka 1,5 kuuga 60nelt 87peale.Algul võitlesin siis muutusin apaatseks ja jain endaga lõksu,kuni pühapäevani,otsustasin aitab halatsemisest proovin kaloreid lugeda ja kellegagi jagada oma tulemusi või läbikukkumisi,pidi väga aitama see õla tunne,nii et siin ma nüüd olen,hoian teile pöialt ja saan ka ise tuge.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 16. March 2011, kl 11.37

Täna lähen ja ostan endale uue digitaalse/elektroonilise kaalu, et saaks täpsemalt jälgida ja siis võib olla täpsustan oma algkaalu ka kuna preagu olen kaalul silma peal hoidnud mehhaanilise kaaluga, mis ei pruugi üldse täpne olla.

Kaktus44, olen väga põnevil ja juba ootan meie mõlema tulemusiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. March 2011, kl 12.53

Pean endale köögikaalu ostma,praegu rohkem taju jargi neid asju mis pole pakendil,üritan rohkem panna et mitte üle pingutada toiduga kuid ei saa praegu kaloreid täis see aga pole hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell
Saatis: Viira
Kuupäev: 16. March 2011, kl 18.56

Uue kaalu ostmisega selgus tõsiasi, et ma kaalun tegelikult 66kilo... nii et muutsin soovkaalu 60le... 58 on ikka sihiks, aga see nihkub siis kuu võrra edasi. Vot nii.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.