Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 19.02

K2bi - kas sul pole üldse langenud või on ajutine seisak?
Kaal tegelikult väikses skaalas võib ju ka nt vee sisaldusest kehas sõltuda (mis omakorda sõltub nt söödud soola hulgast või tsüklist vm). Aga ängistab küll selline asi, et pingutad ja püüad ja tulemust ei ole. Aga ma olen palju igasugu kaalulangetajate lugusid lugenud ja see, et mõne perioodi vahepeal kaal seiasab, see on tavaline. Loodetavasti hakkab liikuma ikka!
Minu kalorinorm on ca 1400, aktiivsus 0 ja eesmärk ka -10 ca 2 kuuga. Mina siiani ei ole päris tasakaalu oma menüüd saanud, aga suht ligilähedale ikka jääb (rasva pigem vähem ja valku rohkem).

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 19.51

Mul kalorinorm 1219. Liikumist ei märgi. Mul veel -6,5kg eesmärgini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 02. April 2011, kl 10.13

Ma loodan et mul on praegu ikka ajutine seisak, alguses langes ilusasti. Olen täna tubli, liigutan rohkem joon vett ja söön rohelisi asjusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 02. April 2011, kl 16.22

Nii, mina ka sain siia lõpuks. K2bi, sa pole ainuke, esimesed päevad läks nii palju miinust.Ja kui eile õhtul kaalule astusin, pidin pikali kukkuma- juurde tulnud sad smiley Täna olen hoolikam, mis suhu pistan aga nii raske on eriti õhtul, kui perele söök tehtud ja kõik sööma hakkavad. Magu on harjunud ikka suure tugeva portsuga igasuguste lisanditega aga nüüd...Sõin jogurti ja veel seda ja toda aga ikka kõht tühi. Eks see esimene nädal olegi raske, siis saab aju vist pihta, et enam söögiorgiat ei ole ja aitab kugistamisest! Nii et meil ainult paar päeva jäänud ja siis vaatame kuidas meil läinud on smiling smiley Ma ise kalorinormi ei arvesta hetkel, kuid aina rohkem loen pakendite peal infot, seegi edusamm! Nii et edu, täna õhtul vihume kõhulihased tehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 03. April 2011, kl 08.55

Oojee, täna hommikul oli tubli miinus, aga praeguse seisuga olen homseks kaalumiseks ikka +200, aga olen täna ka tubli ja ehk tuleb homseks kaalumiseks ikka miinus ära.
Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 03. April 2011, kl 11.54

Minul seedimine täiesti seisab sad smiley Ja (ma arvan, et) sellepärast kaal ka eriti ei lange. Olin kõik päevad oma kalorinormi piiresse jäänud, aga kui eile külalised kohupiimapärjaga saabusid, siis sõin 1 tüki asemel (mis oleks täpselt päeva piiresse jäänud) 4 ja läksin 200 kcal lõhki. Aga tunne on küll juba kergem ja peeglissegi meeldib rohkem vaadata. Eks siis homme ole näha, mis tegelikult toimus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 03. April 2011, kl 17.53

Hei,

mina olen siin juba 7 nädalat. Valisin selle kõige väiksema aktiivsuse ja sellest tulenavalt sain 12midagi kalorit. Kaal alnges ilusati, aga kohe kui hakkasin juurde ka kõndima ja ujuma (liikumist kirja ei pannud), siis kaal kohe seisis.
Nüüd teen nii, et kalorid on 13midagi ja trenni teen 1-2 korda nädalas. Liikumist ikka veel kirja ei pane, kuid trennipäevadel olen ca 100 kalorit rohkem söönud. Praegu langeb kaal ilusti. Mu eesmärk on ka 0,5kg nädalas - pigem rahulikult, aga kindlalt.

Seedimisega on mul ka halvasti, teen mingi miljon imet selleks, et vähegi liiguks smiling smiley Joon Figura 1 teed, aga selle maitse mulle ei meeldi, nii et iga päev ei suuda. Lisaks igal õhtul ühe kiivi.

Homme on päris ilusat miinust oodata. Mulle see esmaspäevane kaalumine meeldib, nii ammu pole nädalavahetusel nii korralik olnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 03. April 2011, kl 23.37

kaal 76,5 (-1 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 06.18

66,4 (-0,5kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.14

Kaal käis küll vahepeal allpool ära, aga tänane näit siiski 81 (ehk +-0) confused smiley
Kurvastab väheke küll, kuna olin väga korralik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.25

Mannatera, usu mind, et kui homme kaalud, siis on miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.36

Minu kaal 71,2kg (-1,3) drinking smiley

Figura teega harjub organism nii ära ( minul vähemalt ), et kui teejoomine lõpetada, siis tuleb tagant ainult saepuru välja ja sedagi kord nädalas grinning smiley Seega mina pole juba aastaid enam seda julgenud proovida. Hommikul klaas vett ja kiivi või mustad ploomid panevad ilusti seedimise tööle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 04. April 2011, kl 08.32

Minu kaal täna hommikul ilus 73,8 (-700g). Ma olen niiii rahul spinning smiley sticking its tongue out

Marjuta, mul pole saepuru veel tulnud välja, aga jään hirmuga nüüd ootama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.15

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 13.01

Jah, eile oli kaal -500 g (Kaaluabiga liitumisest siis isegi -1,5), aga tänasel olulisel päeval siis selline number smiling smiley.
Teistele - väga tublid on kõik olnud!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 15.01

........................Salajaselt..... K2bi........ liisa85........ maiake..... Marjuta.... Mannatera
Pikkus ............170 cm........ 169 cm..... 171 cm..... 156 cm......176 cm
Kaal 28.03..... 71,7 kg......... 66,9 kg..... 74,5 kg..... 77,5 kg .....72,5 kg..... 81 kg
Talje............... 74................ 78............. 79............. 89............. 79........... 79
Puusad ..........110.............. 106........... 110................-............ 103......... 105
Reie üm.......... 66............... 55............... 64................-............. 60........... 61
Kaal 04.04.......71,1 (-0,6)...66,4(-0,5)...73,8(-0,7)...76,5(-1)....71,2(-1,3)..81(0)
Kaal 11.04
Kaal 18.04
Talje
Puusad
Reie üm.
Kaal 25.04



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Salajaselt 04.04.2011 15.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 15.19

See siis meie tabel nüüd nädala möödudes. Väga kena, tublid oleme ja suurimad plaksutused Marjutale, meie selle nädala võitjale smiling smiley Proovin järgmine nädal järgi teha, sest oma numbritega ma väga rahule ei jäänud. Patustasin palju ja koormust vähe, see majonees kapis oli kogu perele mõeldud mitte ainult mulle võileibadele... Ja Figura tee jutt päris hea grinning smiley aga mõte sobib, peaks vist ka jooma hakkama, sest istuva töö tõttu see ainevahetus lihtsalt seisab. Mannatera, ära muretse et miinust ei olnud, eile veel näita kaal mul järsku üle poole kilo plussi, eks see kõikumine meil alguses ongi. Küll ta pärast tasapisi ikka läheb vähemuse poole.
Jätkame aga samas vaimus, suvi pole enam kaugel ja pressib igast otsast peale. Nüüd peegli ette imetlema, minu arvates on mul põsesarnad kohe nii kenad ja kui hästi vaadata ja pingutada siis tunduvad ka kannikad jupp maad väiksemad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 04. April 2011, kl 15.30

Oojee, keegi ei olnud plussis!
Ma mõtlesin et Salajaselt ei sisestagi oma näite, et mis värk...aga vaata kui tubli -0,6. Mul oli nädala keskel +1,4kg. täiesti hull ju. aga siis ikka sain ennast kokku võetud, kuigi üle ei söönud ühelgi päeval, ....aga veini jõindrinking smileythe finger smiley
Igaljuhul mul on ka hea meel, et kõik armastavad juba oma peegelpilti rohkem!
Nii hea kerge tunne on ju!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 05. April 2011, kl 09.14

Ma üritasin eile õhtul endale vanu teksaseid jalga venitada, aga ikka päris veel ei õnnestunud. Loodetavasti mõne nädala pärast smiling smiley

Nädal on nii kiire, et üldse vist ei jõua liikuma enne kui nädalavahetusel. Reedel on suured pidustused, loodetavasti peale tööd ja enne üritust jõuan kõnnitiiru ära, siis on mille arvelt süüa/juua.

Kaal liigub praegu nii ilusasti, kohe hirumga ootan, millal seisma jääb smiling smiley

Kas me paneme mingi eesmärgi ka paika? Duell eeldab nagu mingit võistlust. Samas mulle meeldib niisama ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 05. April 2011, kl 12.02

Mina oleks eesmärgi poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 05. April 2011, kl 22.46

Ma ise ka mõtlesin sellele eesmärgile. Muidugi levinud on vist et umbes jaanipäevaks aga mina ise eelistaks lähemat kuupäeva, nt. 30 mai. Siis oleks meil kaks kuud ja suvi juba peaaegu käes ja kleidid peaksid selga mahtuma. Või on liiga kiire ja optimistlik?
Tunnen ka kuidas püksid istudes ei vajuta enam, kuidagi see kaal langeb aga pelgan sammuti et tuleb seisak. Hullem kui löön jälle käega, mida on juba nii mitu korda juhtunud sad smiley Proovin kedagi ka sportima saada kuhugi aga selline tunne tekkib sõpradega rääkides et ainult mina muretsen vist ja näen vaeva oma kaaluga siin maailmas smiling smiley
Nii et mis arvate, mis kuupäev meil võik olla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: K2bi
Kuupäev: 06. April 2011, kl 09.54

30.mai kõlab minu jaoks suurepäraselt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.10

30. mai sobib mulle ka!
Aga teeme siis nii, et võitja see, kes protsentuaalselt selleks ajaks kõige rohkem kaotab?

Auhind võiks ka olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.42

Kõlab põnevalt!!
Parim auhind on muidugi kaalukaotus ise grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 05.16

Teeme siis nii, et 30 mai on meil finaal smiling smiley Liisa85, õige mõte- võitja see kes siis protsentuaalselt kõige rohkem kaotab. Ja seda võitu mina tahaks küll grinning smiley Kuskil ma lugesin, et parim dieet on uni ja seda antud hetkel jääb mul nii väheseks, öö vahetus on jama... Õnneks varsti puhkus siis parki jooksma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.34

Mina ka sellise eesmärgi ja tähtajaga nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: liisa85
Kuupäev: 07. April 2011, kl 08.54

Igaüks ise arvestab oma protsente? Jube keeruline smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 07. April 2011, kl 09.40

See peaks siis olema vist:

kaotatud kilod X 100 / algkaal

Parandage kui eksin...

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: maiake
Kuupäev: 08. April 2011, kl 00.33

kaalun 75,9 (langus -0,6) Päikest kõigile ja palun pöialt hoida - nädalavahetusel saavutan tõenäoliselt kaalu 75,5 ehk siis see tähendab, et kokku on langenud 30 kg! Jep!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ja duell algab- Salajaselt ja K2bi smiling smiley
Saatis: Marjuta
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.00

Oi kui tubli maiake thumbs up, sul ikka suur töö tehtud. Mis aja jooksul sa selle -30kg oled saavutanud? See tulemus eeldab vist juba terve garderoobi välja vahetamist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.