Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 8 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.07

Tere hommikust, ma ei uskunud hommikul oma silmi, astusin lausa kaalule kaks korda ja kindlalt näitas 80,4, lausa uskumatu, mis tähendab korralik veejoomine ja ülesmärkiminesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.48

Tere hommikust! Uskumatu, aga eile oli mu kaal 1,2 kilo raskem, kuidas on võimalik 1 ööga nii palju alla võtta.Ma arvasin, et tuleb nulli ring, eile kaal oli sama mis eelmine reede ja nüüd hommikul hopa 108,1..uskumatu eye popping smiley

Ja KurrNurr WOW thumbs up, näed kus aitab ikka see üles märkimine, 2,4kg läinud nagu lupsti.Tegin siis meie 10st nädalast väikse kokkuvõtte ka the finger smiley

Laseme aga sama ilusate numbritega edasi, onju?!

Päikest teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.26

Tere!
Minu kaal siis täna 89,3...smiling smiley
Olen lisanud endale päris palju liikumist ...ja kaal hakkas taas langema...
See nädalavahetus on kreisi...tana ööjooks-10 km kõndimist...siis homme üks "kolhoosipidu" stiilikas...ja pühapäeval veel teater...Suvi on lahegrinning smiley

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. June 2011, kl 14.23

jkrissu, sa ikka väga tubli olnud selle 10 nädalaga, lausa kadestamisväärne......smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 12. June 2011, kl 22.05

eye rolling smiley Ma tänan! Loodan ka edaspidi olla smiling smiley

Olin siis terve nädalavahetuse suvilas.Tulid veel tädi ja onu Pärnust külla koos laste ja laste-lastega..Igastahes sai söödud nii kuidas tahtsin confused smiley Homme hommikul lähen siis kaalu peale, eks näeb siis palju juurde sai.Peale selle kõrbesin ära ka veits, aga muidu oli mõnus nädalavahetus.Peaaegu sai isegi ujumas käidud grinning smiley Meri oli veel liiga külm päris ujumiseks.Aga mõnus suvi juba.

Sipu uuu, kus sa oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 13. June 2011, kl 05.54

Hommikust kõigilegrinning smiley

Pole sel nädalal kordagi kaaluabi lehele jõudnudsad smileyAga nüüd siis olen kohal
Mul on nii hea meel, et teil kõigil nii hästi läheb....lausa uskumatud numbrid liiguvad siingrinning smiley
Ma olen kaalun nädal aega seda asja ja otsustasin duellist välja astuda...tundub, et mulle see duellitamine ei sobi. alustades kaalusin 99 kilo ja nüüd jälle 102,3...midagi on paigast ära ja ma ei saa aru mis? Aga teie olete ikka supper tublid ja ma elan teile edaspidigi kaasa

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. June 2011, kl 06.23

Väga kahju sad smiley et sa meid maha tahad jätta. Duellitamine iseenesest midagi ei tee ju, lihtsalt on grupp inimesi kellega koos saad kaalulangetada.Oled sa ikka kindel, et tahad üksi edasi minna? Kas me ei toetanud sind piisavalt? Jube kahju on igastahes! Kui otsutad ikka üksi edasi minna, siis ma väga loodan ja hoian sulle pöialt, et sa saavutaksid oma eesmärgi! smiling smiley Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 13. June 2011, kl 09.10

Sipu, ma nõustun jkrissuga selles osas, et üksi on veel keerulisem. Jätka ikka meiega lobisemist ja küll motivatsioon sinu ka üles leiab winking smiley.

Mul oli täitsa korralik nädalavahetus. Ma tegelikult ei ole viimased nädal aega kaaluabisse iga oma ampsu kirja pannud, aga sellest ei tundu hetkel hullu olevat, kuna nii kuumaga on isu väiksem ja joogijanu vee järgi suurem. Seega tundub asi tasakaalus olevat. Lisaks on igaõhtuse suure kastmisega saanud ka füüsilist teha ning kaaluga oleme hetkel sõbrad hot smiley.
Ja siiski mõtlesin, et tänasest paneks jälle vahepeal kirja ka, mis toimub. Ainult kes neid jäätiseid julgeb ausalt üles tunnistada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. June 2011, kl 15.24

juhuuuu..sain kõik eksami tulemused teada ja olen ülirahul.Sain lõpuks tehtud! Aega läks, aga tehtud sain jehuuuu...grinning smiley Ja kaal langeb ka hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 15. June 2011, kl 20.55

Jkrissu, väga tubli! Nüüd on üks suur asi jälle tehtud ja kaalulangetuseks veel rohkem aega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. June 2011, kl 18.58

Mul langes eelmine nädal liiga palju, ma kardan, et nüüd teeb selle nädala tasa, kuigi olen olnud tubli, aga varsti ka "naisteasjad" käes, nii et igati normaalne........Aga me oleme tublid edasi ja muidugi, kui 10 nädala tulemust vaadata, jkrissu, siis teed meile ikka kõigile pika puuga ära, tubli, veelkord tubli.......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 17. June 2011, kl 05.59

KurrNurr, mul on mida maha minna ka.smiling smileyKaalunumber ju tegelikult päris suur.Usun,et kui ka sinna 90-80 kanti saan, siis ei lähe enam nii lihtsalt winking smiley Aga muidugi on endal ka hea ja uhke tunne, et juba nii palju maha saadud. Ma alustasin 28.märtsist 119,6 kg, teiega duelli 1.aprillist 117,4 kg, nii, et tegelt olen võtnud nüüd siis alla 12,5 kg.Ja oma tippkaalust, mis oli umbes 126 kg, olen alla saanud 18,9 kg eye popping smiley Nii, et imestust kui palju.Ja imelik, et keegi minu tuttavatest ei märka, et ma oleks nagu kõhnemaks jäänud eye rolling smiley Võibolla ei taha märgata, aga varsti ei ole neil enam pääsu the finger smiley

Ja minu täna hommikune kaal siis 107,1 kg, nii, et -1 kg nädalaga läinud, kuigi ma olen see nädal lohakas olnud, pole märkinud kõike asju ülesse, siis kaal õnneks on ikka langenud.

Tahtsin küsida veel, et mis järgmine reede saab?Kas jätame kaalumise vahele või ikka tahate kaaluda.Ma olen lihtsalt arvutist eemal ja kodust eemal ja kaalust eemal.Ei viitsiks küll seda kaalu tassida igapoole kaasa, aga kui te ikka tahate reedel kaaluda, siis mul ei jää muud üle kui kaalu kaasas tassida grinning smiley

Ja Sipu vist ilmselt ikka otsustas meiega mitte jätkata confused smiley Et, siis ma võtan ta tabelist maha.Väga kahju ikka!Aga hoiame sipule ikka pöialt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.52

Hommik!
Minu kaal siis 88,1...Kuna mu kaaluabi kasutamise raha sai täis...siis ma praegu juurde ei maksa...aga teiega duellitamas käin siin ikka...
Leidsin endale siin Kundas kaaslase kellega...anname kilodele valu...käin 3 korda nädalas kõndimas(5km)+ujumas(5km)...seda siis igakord...enesetunne on mõnus...ja sentimeetrid kaovad...
Nii et jätkame aga...smiling smiley
Ma arvan...et võime ka järgmise nädala vahele jätta...võibolla ongi ülejärgmine nädal paremad tulemusedsmiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.18

Tere, minu ennustused läksidki täide, "naisteasjad" tulid ja eelmine nädal läks ikka häbematult palju maha, seekordne kaal siis 80,2 kg. Aga ma usun ka, et jätame järgmine kord vahele, ei ole vaja hakata kaalu tassima.......vast on jah siis 1. juulil suuremad mahaminekud või just rohkem plussetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.28

ainultmina kui see raha otsa sai, kas siis saad foorumis edasi käia ja kirjutada?Ainult ei saa toidupäevikut pidada? Ja hea töö -1,2 kg..super hot smiley

KurrNurrtubli oled, et vähemalt - tuli.Nüüd jätka samas vaimus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 18. June 2011, kl 12.46

jep...ma ei saa toidupäeviku täita, aga siin lehel muid asju saan edasi teha...foorumis käija...retsepte ja muid lugusid lugeda...
Ja duellitan Teiega aga edasi...smiling smiley nii et siis kaalume taas 01.07 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. June 2011, kl 22.02

Noh, nüüd megi kadunud confused smiley Loodan, et tema ka meid maha ei taha jätta sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 20. June 2011, kl 07.32

Ei jäta ma teid kuskile. Reede hommik 89,6 sad smiley. Mul olid ka punased sõbrad külas ja eks sellest ka see kaal, sest enne punaste saabumist jõudsin ma kaalul 88,8 lausa ära näha.
Mul nüüd mees kodus nädalakese ja arvutis käimiseks aega vähem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 20. June 2011, kl 12.02

Tore, et ei jäta smiling smiley Ma saatsin oma poisid maale, mehel hakkas puhkus ja ma pean veel paar päeva tööl käima ja siis ise järgi smiling smiley Nii imelik on kodus täitsa üksi olla.Imelik, et isegi last ei olnud grinning smiley Aga samas mõnus ka..homme mul vaba päeva ja panen telefoni hääletu peale ja magan nii palju kui torust tuleb grinning smiley sain niimoodi magada 3 aastat tagasi, enne lapse sündi smiling smiley nii, et nüüd naudin täiega tongue sticking out smiley

Aga sa megi oled ka siis nõus, et see reede ei kaalu? Me võime muidugi esmaspäeva hommikul ka kaaluda, kui tahate või siis jääb ikka 1. juuli peale. Kui kaalumine jääb 1. juuliks, siis see ei tähenda et võib ennast lõdvaks lasta!! Onju! 1. juulil siis paluks suuremaid miinuseid! tongue sticking out smileyhot smiley

Ja head jaani teile kullakesed! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 24. June 2011, kl 16.07

Küll mulle sobib, et täna hommikust kaalunumbrit ei pidanud siia kirjutama grinning smiley. Tegelikult eilne õhtu möödus mul väga rahulikult ja normaalse söögiga, aga mul läks 22 käest ära. Seda siis nii söögi kui joogiga eye rolling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 26. June 2011, kl 14.17

Jõudsin nüüd koju tagasi, küll oli mõnus pikk nädalavahetus.thumbs up Sõin ja jõin nii palju kui ise tahtsin..Muidugi sai ka ennast veidike liigutatud, igasuguste mängude näol..Kui koju jõudsin, astusin kohe kaalule ka..Uskumatu, aga isegi mu viimasest kaalust 200g väiksem number..nii, et peaks ütlema, et jaanid läksid väga hästi smiling smiley Ja 1.juuliks loodan head miinust saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. June 2011, kl 17.34

Mul tuli jaanidega nii palju juurde, ja kõige hullem asja juures on see, et enam ei saanud kuidagi järje peale, aga täna olen tubli olnud, loodan reedeks vähemalt pool sellest maha saada, mis jaanidega juurde tuligrinning smiley Kuidas muidu läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 28. June 2011, kl 20.35

Muidu läheb hästi.Hakkas puhkus, väga pikk puhkus ja elu on hetkel mõnus.Oma sööke eriti ei viitsi üles siia kirjutada eye rolling smiley aga hetkel on asi kontrolli all, nii, et eriti ei põe spinning smiley sticking its tongue out Eks reedel näeb confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 30. June 2011, kl 06.49

Mina ka ei saa peale jaane kuidagi järje peale enam.
Täna sõidab mees ära ja jääme jälle kahekesi, ehk on siis kergem selle söömisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. June 2011, kl 13.31

Mul on veel hästi läinud, olen korralik olnud ja maadelnud jaani lisadega, eile hommikul oli 1 kg kergem ja täna hommikul veel 500 g kergem, aga mingi pluss jääb ikka. Mul ka hakkas pikk puhkus ja õnneks on ilmad ka ilusad, veel.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 01. July 2011, kl 06.49

Ma ei poe peitu, ma ei kao ära - kaal täna hommikul 90,1. Vaja end ikka kokku võtta ja tubliks hakata eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.30

Minu kaal 106,8 kg..kaalukadu kahjuks ainult -300g, aga kuna ma ei ole midagi üles märkinud ja mul eile oli veel sõbranna tüdrukuteõhtu, siis ma olen tulemusega rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.31

minu kaal 87,6...väike miinus siiskismiling smiley...Ilusad ilmad on...kahjuks käin tööl...sad smiley...aga igapäev liigun 6 km...kuna söögiisu pole...siis kaal ka ei lange...kahjuks...samas sentimeerid langevad...ja seda silm nähtavalt grinning smiley
Päikest Teile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. July 2011, kl 09.50

Oi jah, ma ka ei poe peitu ega midagi, aga reede hommikul näitas kaal 82,5, ükskõik kuidas pidi ma sinna peale astusin, see vahepealne 1,5 kg kaotus oli ikkagi tagasi. Oh seda suve, väike pettumus oli, aga pole midagi, tulebki ennast taas käsile võtta....sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. July 2011, kl 10.33

Ei tohi muidugi alla anda!Suvel see kaalujälgimine ongi raskem, sest nii palju igast tegevust on, et pole aega siis ennast jälgida..Aga ärge meelt heitke, mu kallid kaalulangetajad! winking smiley
Mul see nädal siis sõbranna pulmad ja reedel tahaks minna õllekale..spinning smiley sticking its tongue out Elu tuleb ka nautida ja ma väga loodan, et ma selle nautimisega juurde ei võta.Pigem las seisab, aga juurde küll ei tahaks!
Ma lapsega hetkel kahekesti suvilas ja netti väga tihti ei satu.
Nautige suve!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 8 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.