Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: ilennake
Kuupäev: 13. April 2011, kl 08.14

Siin on nüüd teema, kuhu hakkame kommentaarideks igal pühapäeval oma kaale üles ütlema tongue sticking out smiley. Tegin juba valmis Google Doc-is vastava tabeli, mida iga nädal täidan. Siis ei ole vaja ülevaate saamiseks teema lõppu kerida. (Lõpuks on teema mitu-mitu lehekülge ning tabel täiesti arusaamatu grinning smiley, kellele seda jama vaja grinning smiley)

Link tabelile siin: [spreadsheets.google.com]

Igal juhul kirjutage siis siia alla oma pühapäevahommikune kaal ja oleks tore, kui te lisaks ka oma helesinise unistuse, siis ülevaade olemas, kuhu poole liigume smiling smiley Ning muidugi kõik muu asja juurde käiv - kuidas selline miinus sündis, muljed, trennielamused jne-jne smiling smiley

Loodan, et olete lahendusega päri ning kõik on arusaadav smiling smiley

Ja nüüd kõik vut-vut kaloreid kokku arvutama ja trenni tegema! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.10

Hei!

Tore, et osalen duellil koos teiega! Kui pühapäeva hommik sama positiivne on kui tänagi,
siis.... Lihtsalt täna sain kaalul sellise üllatusewinking smiley Aga pühapäevani siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.52

sobib väga hästi! mul plaanis 5h sporti teha laupäeval Põlvamaa metsades (ratas, jooks orienteerudes), siis võõõõikssss ju looooootaaaa, et kaal on pühap-l ka vähe langenud...? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: ilennake
Kuupäev: 17. April 2011, kl 15.42

Nii, minu kaal siis täna hommikul 69,2 smiling smiley Langus -800g, eile hommikul oli tegelikult isegi 68,9, kahju, et siis täna millegipärast 300g raskem olin confused smiley Aga pole hullu - vaid kaks trenni tegin ning päris mitu korda lubasin endale "midagi head". Loodan, et teil kõigil oli hea nädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 17. April 2011, kl 16.03

Minu tänane kaal oli 75,4. Langust on natuke tunda, kuigi see tuli nii üle kivide ja kändude sest patustamist oli piisavalt. Helesinisest unistusest niipalju, et tahaks kokkuvõttes 65 kg olla grinning smiley
Minge jalutama, väljas on imeline ilm, ise käisime täna perega loomaaias, igati kihvt oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 17. April 2011, kl 23.03

Tere hilisõhtust!
Minu kaal on täna hommikuse seisuga 75,5. Alustasin 03.aprill ning kaal oli 76,1. Vahepeal on ka 77,1 olnud. Ei ütleks, et palju söönud oleks, ju siis märkinud valesti.Kuu ajaga eesmärk 3,9 kg alla võtta. Kokku sooviks 10 kgsmiling smiley Et siis 67 kg. Pikkust mul ka üle keskmise 182,5 cm
Selle ajaga olen küpsetama vähem hakanud, lihtsalt nii nõrk ja ei suudaks ei öelda. Jumaldan saiakesi. Nisujahu on vähenenud,suhkurt ei tarvita üldse, kui siis Demera või mõnd muud pruuni.
Vett joon kahjuks vähe, taimeteesi aga küll. Kui on trennipäev, siis rohkem aga üle 4 klaasi kuidagi täis ei saa.
Trenni teen 4-5 korda ndl. Bodypump, Spinning, Pilates, aeroobsed trennid. Loodan ikka kogu aeg, et nüüd hakkab kaal langema, sest sellise trenni ja korraliku toitumisega ometigi peaks kaal langema. Tundub, et mu keha on veel šokissmiling smiley
Õues on tõesti mõnus, eile käisin ka oma 3-tütrega loomaaias. Jalutamist tuli palju ja kaal polnud kitsi seda näitama. Kuigi õhtul sai lehttaigna hõrgutisi külas söödudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.18

oehh, pikk jutt oli valmis, siis läksin korraks tabeli lingile, ja kõik kadus sad smiley ühesõnaga kaalulangus mul sel nädalal puudub, jääb 74,4 sad smiley
kuidas sinna tabelisse numbreid lisada saab? ma ei saanud hakkama sad smiley eesmärgi kaaluks on 63kg. millal iganes see ka tuleb... loodetavasti 2-3 kuuga ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: ilennake
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.44

Kadita, väga hea, et vähemalt samaks jääb smiling smiley Järgmisel nädalal uue hooga smiling smiley Ja tabeli muutmuisest nii palju, et kuna ma ei teadnud kellegi isiklikku meiliaadressi, siis ei osanud teid lisada, et igaüks saaks ise tabelit muuta. Sisestasin ise meie nr-id ära.

Võime õnne soovida Mercale! Väga tubli -1,9 kilo! smiling smiley

Ingro, kui oled veel duellitamisest huvitatud, siis ootame ka sinu numbreid smiling smiley ning ära muretse, kui see ei ole miinusmärgiga tulemus - me oleme ju kõik ainult inimesed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 19. April 2011, kl 16.19

Oh seda rõõmu grinning smiley, et seekord miinus ikka tuli. Nüüd kaalumisest 2 päeva möödas ja kaal ka suurenenud ja mitte gramme vaid ikka kilo, pean end käsile võtma confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 21. April 2011, kl 12.05

Kuidas teil edeneb, mul pole rõõmustavat midagi, tervelt kiloga plussis. Selle toidutabeli märkimisega on ka asi nii nagu on, motivatsioon oleks nagu kadunud, liitrite kaupa vedeliku tarbimine on ka soiku jäänud, ainult mis veel toimib on trenn, aga suuri tulemusi ei anna seegi confused smiley. Ilmad on küll ilusad, aga mina puhta kodune, laps palavikus ja tänu sellele ei saa toast välja, tegevusetus paneb külmkapi vahet käima, peaks mingi taba teet monteerima grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: ilennake
Kuupäev: 24. April 2011, kl 17.34

Merca, sul täpselt +1 kg siis?

Ma tean, mis sa tunned. Endal +200g. Ausalt öeldes olen nii väikse plussi üle veel õnnelik! Kartsin hullemat confused smiley Aga mul ka motivatsiooniga väga raske. Siiralt loodan, et järgmine nädal tuleb parem. Siis jälle jooksma ning loodetavasti aega ka ise süüa teha. Siis tahaks ikka miinusmärgiga tulemust näha..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 24. April 2011, kl 20.41

nii, täna hommikul ei ärganud oma tavapärases kodus, siis ei läinud ka kaalule. homme hommikul kaalun. aga... ma juba tean, et seal pole midagi rõõmustavat... millegipärast mida rohkem ma sporti teen, seda rohkem mu ainevahetus on seisukohal, et kõike peab hoidma endasse. ehk siis mul on padaemanda tunne peal. vähemalt praegusel pühapäeva hilisel õhtutunnil...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 25. April 2011, kl 07.43

Tere. Eilne kaal oli 75,4. Seega -100 gr. Seda on küll vähe, aga siiski. Arvestades, et olid Pühad ja 2 sünnipäeva, neist üks oma lapse sünnipäevsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 25. April 2011, kl 13.39

no ma siis teavitan nüüd ametlikult, et mingit miinust minu kaal ei näidanud sad smiley elu solvunud. aga siiski mitte heitunud liialt, jätkan vapralt! kas mul on vist oht, et kui ma kolme nädala jooksul ei suuda miinust toota, siis langean välja? kusagilt lugesin sellise reegli välja... iseenesest ka loogiline, sest kui ikka päriselt vaeva näha, siis peaks grammid liikvele minema küll 3 nädala jooksul. seega ma annan kindlasti parima, ja luban, et järgmisel pühapäeva hommikul on miinus ees!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 01. May 2011, kl 15.48

Terekest taas,
pole saanud nii üle nädala kaalule ja internetile ligi, nii et mis seal imestada, kui täna õhtul kaalul käijes oli seis taas hirmuäratav 75,7 kg. 24. aprill ei saanud end kaaluda ja ei tea, mis kokkuvõttes kaalunumber olla võis aga tõesti 21. aprill oli 1 kg juures (76,4 kg, selle võib ka tabelisse panna), vähemalt selle nädala olen saanud nii, et tõusu ei olnud, aga võrreldes paari nädala taguse näiduga ei ole see tulemus veel rõõmustav.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 01. May 2011, kl 22.18

Tere. Rõõmustavat pole midagi. Hommikune kaal näitas 75,5.Samas pole ma ka nädal toite sisestanud, proovisin ise korralikult toituda. Ei toimi see ikka nii nagu vaja. Juures siis +100 gr. Trennides korralikult käidud aga külalisi käis palju....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 02. May 2011, kl 15.44

Kadi teavitab taaskord ametlikult: allavõtt 0kg. ehk siis algseis endiselt. pluss kilosid ma lihtsalt ei hakka kirja panema.... mis toimub küll... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.44

Hommikust, näed sa kaal hakkab taas langema, ei tea kauaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.45

ilennake, kas sa oled veel meiega? Kui aega saad, siis ole nii tore ja märgi tabelisse ka meie näidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 03. May 2011, kl 10.19

mul on sisetunne, et kõik hakkab veel minema hästi!!!! smiling smileysmiling smileysmiling smiley aga ilennake võiks välja ilmuda jah, saaks tabeli jooksma taas. ehk tõuseb ka motivatsioon siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.09

kadita, hoian sulle pöialt

Ei tea, kas liiga vara hõisasin, et kaal hakkab langema. Eile siis taas kord patupäev, terve päeva pidasin vastu ja ei tarbinud oma punkte üle, õhtul sai isegi korralik trenn tehtud. Aga mis siis juhtus, trennist koju minnes oli vaja poodi minna ja ega see koogilett kutsus juba kaugelt, et tule ja vaata mind ka, nii ma siis alla vandusingi. Arvasin, et täna saab trennivaba päeva teha, aga kus sa sellega, eilsed ülepunktid tuleb täna tasa teha. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Merca56
Kuupäev: 10. May 2011, kl 13.52

No nii kaaslased, kuhu Te kõik kaunud olete?

Aga ma panen enda kaalu ikkagi kirja, näedsa ei saanud kaaluda end pühapäeval, aga esmaspäevase seisuga olin 73,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 11. May 2011, kl 20.35

Tere. Meie grupp on kuidagi vaikne...mõned puhta kadunud. Aga panen ikka kirja. Pühapäevane kaal kipub kõige suurem olemagrinning smiley 76 kg-Jube

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - ilennake, Belinda1, Merca56, kadita, ingro smiling smiley
Saatis: kadita
Kuupäev: 23. May 2011, kl 15.34

terv. tõesti kõik kadunud... aga no ju siis pole olnud rõõmustavaid sõnemid. sama seis siin. peangi ametlikult teavitama, et ei saa kaasa enam lüüa... teen sporti nagu loom, aga ilmselt on midagi ainevahetuse ja toitumisega nii valesti, et kaal pigem tõuseb. ma teen siin veel ühe salarelva läbi (massaazhi). ja kui see lõpuks aitab, siis tulen siia foorumisse tagasi ja avalikustan tulemused. ehk on siis abiks teilegi smiling smiley senikas aga olge kõik tublid ja ärme heida meelt!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.