Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 06. September 2011, kl 10.30

Hei, mu kaal kõigub jälle, meeletud isud ja vastikud rohud ning valud confused smiley Teine ndl. jookseb ja ikka nii halb, ootan ultraheliaega, hirm on sad smiley

Masendus hiilib, kardan niiii väga, et midagi kõige hullemat on viga confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 06. September 2011, kl 19.10

Millal Sul ultrahelisse aeg on? Ega süda jah enne seda rahu saa. Ma võin ju öelda, et ära pabista ja mõtle positiivselt, aga tean, et halb enesetunne lihtsalt ei lase mõtete nõiaringist välja. Loodan, et Su tervis paraneb ja ultraheli kinnitab, et tegemist on mingi mööduva viiruse või mõne muu kergema tõvega.

Jõudu paranemisel ja positiivseid mõtteid ja tundeid!!! Hoian Sulle pöialt.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 07. September 2011, kl 05.48

Homme saan ultrahelisse sad smiley

Aga hullemaks läheb, lisanduvad uued asjad, oh jh sad smiley

Tänan toetuse eest grinning smiley

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 07. September 2011, kl 23.36

Anna siis teada, kuidas läks. Jagatud mure on ikka jagatud mure. Aga ikka loodan, et midagi murelikku polegi, mõned sapikivid ja muud sellist.

Meelekindlust ja rahu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 09. September 2011, kl 06.12

Hommik Mirell,

Kõugepealt suured tänud Sle toetuse eest smiling smiley Arstil läks hästi (arst lükkas enda kahtlused kõige hullema suhtes tagasi). Sain uued põletiku rohud, st. kõik siseorganid mis näha on korras grinning smiley Neerud, maks jne korras smiling smiley Tegemist siis taaskord niivõrd tugeva põletikuga seljas, et tuleb veel ravida ja alaseljaharjutusi tegema hakata ning plaan siis ka ujumas käia paar korda nädalas.

Nüüd kaalust grinning smiley Tänaseks on kaal ilusti taas 56,9kg juures ning vahepealsed 1,7kg, mis ndl. jooksul siia sinna kõikusid, taas läinud smiling smiley

Seega võin suht rahul endaga ollasmiling smiley eilne päev oli muidugi raske, ilma söömata/joomata kella 13ni oli raske olla, kojutulles sõin kohe paar võileiba ja putru ja jõin kohvi ning maiustasin 1 jäätisega grinning smiley Tuju läheb mul nii nulli kui söönud ple, muutun vihaseks ja selle tagajärjel sai Elion ka paraja osa minu vihast endale grinning smiley Õhtu lõppes see-eest hästi, väike vein ja hiljem kutsusin ühele politsei, magas mul trepikojas grinning smiley grinning smiley

Kuidas Sul?

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 09. September 2011, kl 18.46

Tore kuulda, et haiguse põhjus on teada. Põletik on küll jama, aga sellest saab jagu. Selg teeb nii paljudele inimestele häda sad smiley

Kaalule astumine paneb täitsa vanduma. Jälle pool kilo plussis, seega 87,9. Ei tea, mida ma valesti teen. Vett joon umbes 1 liitri, aga joon sama palju või rohkem veel marjateed sellele lisaks. Kas see ei lähe vee alla? Kohvi joomise olen ära jätnud, kuigi olin kirglik kohvisõber. Ei isuta enam üldse. Trenni praegu ei tee, aga kolan mööda seenemetsi - nii 2-3 tundi, koormust küll.

Mis nõu mulle annad? Parane hästi ja täida kõik arsti ettekirjutused ja veel rohkemgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 10. September 2011, kl 07.27

Mina joon nt vett 1,5-2l ja lisaks loen ka tee vee alla, seda juhul kui ikka ilma suhkruta rohelist joon smiling smiley Kohvi ajab mul viimastel päevadel südame pahaks ja vastikuse sisse sad smiley

Soovitan Sul proovida veidi enam juua, kuskil käid, siis 0,5l veepudel koguaeg näpus grinning smiley Kas sööd ikka ilusti oma kalorid täis? Vb sööd vähe ja keha hoiab kinni, küll ta mingi aeg ära annab selle üleliigse kaalu grinning smiley

Selg annab tunda, aga kindlasti pole asi nii hull kui varem ja esmaspäev lasen oma haiguslehe ka ära lõpetada, aitab küll grinning smiley täna plaanin taas ühe poeralli teha ja veidi mööbeldada hiljem, eile oli naabrite juures ka garderoobi ehitamisega seoses paras mõll, nii mõnus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 10. September 2011, kl 19.24

No näed siis, kohe näha, et Sul tuju parem ja hing jälle sees. smiling smiley Teadmatus toob kõige suurema maseka.
Pean vist tõesti natuke rohkem vett jooma, võtan selle kohe käsile. Eks teed limpsin vähem, kui mõlemad ära ei mahu. Söön küll täis oma kalorid, kuid tavaliselt pole toitumine tasakaalus. Mõnikord on. Vaatan, et rasvad täis saaks, valgud kipuvad ise täis saama ja rohkem kui vaja.
Käisin täna ja eile seenil. Mõlemil korral jäin jämeda vihma kätte. Seeni ei saanud eile üldse, kui mitte arvestada 2 kukeseent, täna oli natuke rohkem õnne, aga mitte oluliselt. Metsas on niiii mõnus hulkuda smiling smiley, eks seente otsimine annab asjale uue eesmärgi.

Ole mõnus ja parane kenasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.35

Ikka haige, uued jamad confused smiley

Kaal tõusnud, lausa 58,5kg täna ja lisaks nii paistes ja raske tunne on sad smiley

Aga küll ma võitu saan grinning smiley Positiivsus võidab kõik winking smiley

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 18.18

Kurb kuulda, et haigus pole taandunud. Aga arst ütles ju, et siseorganid terved. See on hea. Muust saab ehk ka jagu. Ei oska kohe kuidagi nõuga aidata, aga ära pead norgu lase. Positiivselt mõtlev inimene paraneb paremini, olen seda isegi tundnud. Praegu on Sinu esmaülesanne terveks saada, tühja sest kaalust, need kilod võtad tervena kergelt alla. Olen Sind jälginud ja tean, et tahtejõudu Sul jagub.

Minu kaal 86, 7. See 85 ei taha kuidagi tulla. Terve suve olen 86 ja 87 ümber keerelnud. Uskumatu! sad smiley

Mõtlen Sulle! Ole tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.22

Hommik, täna saan juba rõõmustada, sest mu keha teeb minuga koostööd, ta saab aru, mida ma tahan grinning smiley

Kaalunumber täna 55,9kg - olen lahti saanud haiguse ajal juurdetulnud kaalust ja isegi rohkem grinning smiley

Nädal on olnud tegus ja kiire, täna saan siis ehk arstile ja oma haiguslehe ka lõpetada, et siis esmaspäeval tööle minna uudisega, et tahan lepingut lõpetada grinning smiley grinning smiley

Kuidas Teil läheb?

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.20

Hommikustsmiling smiley

Kas te tüdrukud oletegi kahekesi jäänud
Minul polnud vahepeal netti,nüüd siis olen tagasi ja kui ikka veel olen tere tulnud ,siis minu tänane kaal on 89.0
olen ikka nii sõltuv ,kui kaaluabisse saa ja märkida,mida suhu pistan
ja,kui asjad halvasti siis külmkappi uks enam kinni seisa,millal ükskord suudan end kontrollida ja kas üldse seda aega tulebeye rolling smiley
kuid jah minu kaal nüüd 89.0
hirmus varsti olen sama lai ,kui pikkeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 25. September 2011, kl 22.12

Tere!

Ma käin just reede-laupäev kuskil külas ja kaal kohe suurem kui nädala sees. Nii ka seekord, olin külas ja kuigi jälgisin, mida söön, oli seda kraami koguseliselt palju. Ja kaaluda ei saanud ning hiljem kirja ei pannud. Täna kaal 86,4. Usun, et nädala sees olek juba viis ees. Riiete järgi tunnen, et kaal langeb. Rind on igatahes väiksem, mis teeb ainult heameelt.
Tere tulemast, memm52!smiling smiley Jätkame jah koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 28. September 2011, kl 18.45

Mul siin jälle nii ja naa kaaluga, aga jh, 3 ühesugust nr. olen ära näinud grinning smiley Vahva...

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.41

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu kaal on 88,7

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.45

Hommik, täna siis figureeris kaalul 56,2kg, polegi kõige hullem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 01. October 2011, kl 20.07

Õhtut! Minu kaal õnneks langenud - 85,9. Lõpuks siis kaheksa järel number viis käes. Mitu kuud on saanud seda oodata, aga see ei tulnud terve suve, kaal püsis ja püsis. Trenni aega polnud teha, aga vett olen joonud rohkem kui varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 08. October 2011, kl 14.43

Hei, kaal 56,5kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 09. October 2011, kl 23.35

Tsau,tsau!Jäin oma kaalu teatamisega hiljaks, sest tihke nädalavahetus oli. Täna viskasin veel 10 ruumi puid ka kuuri, laduda ei jõudnud.Homme jälle päev. Kaal on mul natuke tõusnud 86,1, seega 200g juures. Viimased päevad on vee joomine ka tagaplaanile jäänud.Enam pole nii palav ja vee vajadus väheneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.38

Vaatasin, et läksid teise duelli smiling smiley

Edu siis! grinning smiley

Minul kõik endine, kas reedel siis üldse teatan kaalu või mitte? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 23. October 2011, kl 15.31

Tere!

Nägin Sind ka blogis toimetamas. Mina panen kaalu kirja - 85,8. No ei liigu allapoole, tee mis tahad. Kuidas Sul muidu läheb? Oled tööl ja tervis korras? Teata ikka oma kaal.
Edu Sullegi!smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 24. October 2011, kl 17.32

Heii, reedel oli siis 55,8kg, mingi jama oli vahepeal, ei lasknud nagu kirjutada foorumis confused smiley

Aga käin tööl jh, vahetasin töökohta ja nüüd hetkel on kõik tervisega OK ka grinning smiley

N.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 29. October 2011, kl 18.39

Tere!

Sul siis kõik hästi. Mul elu ka nii harju keskmine, aga kaaluga on jama - jälle 86,4. Niipea kui natuke alla saan, tuleb järgmine nädal nagu neetult pool kilo tagasi. Mul on maikuuni makstud ehk saan selleks ajaks ikka ilusamad numbrid ette.

Ole tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 30. October 2011, kl 08.31

Heii,

olin maal smiling smiley Teatan siis nüüd oma kohutava 58,2kg kaalu confused smiley Tervis korrast ära ja miskit pole teha, see kaalutõus on paratamatus hetkel ning ma lepin sellega, sest suur liikumine ka igapäevaselt taga ja lihas (nagu ka kaal näitab) kasvab grinning smiley

Edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 05. November 2011, kl 15.23

Tere!

Vaatan jah, et Sul kaal nii kõvasti üles visanud. Küllap langeb kolinal, kui saad tervise korda.
Mul sel nädalal õnneks miinuses - 85,9. Pool kilo pole palju, aga optimismi süstib seegi.
Olen osanud endale vasakusse õlga mingi põletiku hankida. sad smiley Käisin arstil, nüüd rohud peal ja lootus varsti käsi korda saada. Vaata siis, mis tagajärgi riisumine kaasa võib tuua.

Saa terveks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.41

Hommik, kaal on 55,5kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 12. November 2011, kl 17.27

Tere!
Liiguks minu kaal ka sellise tuhinaga alla nagu Sul. Minu näit on 85, 7 - ainult 200g alla. Küll ma oleksin õnnelik, kui kaalunumber algaks 84-ga. Miks see nii ei ole, on mulle mõistatuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 18. November 2011, kl 06.24

hommik, kaal täna 55,0kg ning mõõdud ka sai ükspäev võetud, kuu taguse ajaga kuskil 2-3cm läinud - seegi hästi, aga täna Rootsi kruiisile minek ja näis mis kaaluga tagasi tulemas olen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Saatis: Mirell
Kuupäev: 19. November 2011, kl 00.14

Minu kaal 87, 3 (-0,4 kg), vööümbermõõt sel nädalal ei muutunud. Ära siis rootsi lauas liialdama kipu ja kaaluga ei juhtu midagi. Usun, et Sul tuleb lahe reis.
Edu igatahes!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duellgrinning smiley KERGEMAD REEDEDsmileys with beer
Kuupäev: 25. November 2011, kl 12.01

Tere, väike tõus, kaal 55,3kg, arvasin isegi et see eelmise ndl. kaal kuidagi imelik, vb reisiärevusest grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.