Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 01. August 2010, kl 21.11

Tere sõpruskond.
Mina jäin vahepeal haigeks, midagi angiini moodi. Kurk valus palavik, Väga halb oli olla. Midagi ei söönud ,ainult meeletult vaedelikku. Kaal on mul suhteliselt paigal. Trenni teha ma selle palavaga ei jõudnud, ainult tubane olek.Olin muidu väga motiveeritud,nüüd on mingi meeleolu langus, Tervis on tagasi ja loodan positiivsemalt uut nädalat alustada. smiling smiley Jõudu teilegi,kaalu hoidmine on ka suur saavutus. Kas PILLERIINU kadunud meie pundist

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 02. August 2010, kl 12.10

Tere!
Mõmmu, tunnen kaasa; olen ise sel suvel 2 raksu kurku valutanud; no ei ole see 30 kraadi põhjamaa inimese jaoks! Olen ka angiiniga hädas olnud; kuigi mandlid ära lõigatud, ikka on mingid täpid kurku tulnud. Kui pole tahtnud arstiga tegemist teha, olen kõige paremini abi saanud teepuuõlist -valan tassi põhja sortsu sooja vett, 3 tilka naturaalset teepuuõli, loksutan ja kuristan sellega (võimalikult pikka aega) kurku (alla neelata ei tohi-MÜRGINE, aga tapab kõik pisikud!). Kurku jääb kibe maitse, aga üle loputada ei tohi! Kui oled aia-inimene ja Sul kasvab salvei, näri selle lehti, kui kurk valutab. No ilmselt Sa tead isegi kõiki neid ravimise taimi, aga võimalik, et teepuud ei teadnud eye rolling smiley
Enda kohta teatan "rõõmuga" ja "lohutuseks" Ehale, et sain oma 1 kilo tagasi; olin külas Mulgimaal 5 päeva, sõin-jõin-mõnulesin; kummalisel kombel on vöö vähenenud ja see mulle meeldib tongue sticking out smiley
Kurb on see, et puhkus hakkab lõppema... Küllap see polegi nii hull; lihtsalt puhkus oli seekord nii soe-suvine, et ei kujuta ette seda kontoris istumist.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 08. August 2010, kl 07.43

Tere. Rõõm näha , et olete alles spinning smiley sticking its tongue out
Kas külmetushaiguste vastu karastamist olete proovinud . Kõige lihtsam nipp on ,kui käia dušši all , siis panna pärast vesi jahedama peale ja siis võib ennast sinna hetkeks tervelt või osade kaupa alla sättida. Annab super enesetunde . Pead ärge külma vee alla esialgu pange . Aga minu kõhurasvadele sobib hästi külma vesi smiling bouncing smiley
Kaal seisab , käin üle päeva ujumas , pool tundi korraga rinnuliujumist .Õde üleb , et kõht on väiksemaks jäänud ja lohutab ,et rasv kaalubki vähe , et kui sellise tempoga jätkaks siis varsti on kaalulangus ka võimalik .Välisuplushooaeg kestab hot smiley Tuleb miskit sügiseks välja mõelda , äkki prooviks vesiaeroobikat .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 08. August 2010, kl 10.00

Aruanne:
kaal 79 (-1).
vöö 94 (+2) - kas mõõtsin valesti või on õuna-ploomi-kõht, ei tea.
palavus ajab ähkima, aga tuju on hea (kuigi kaal praktiliselt seisab).
smoking smiley (tegelt suitsu enam ammu ei tee)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 09. August 2010, kl 08.45

Tere 50+
Nädalavahetusel oli kursuse kokkutulek . Liikumist oli piisavalt seega söömine pole suurt pahandust teinud. Raporteerin 75.2 Olen ka 74.6 näinud ühel hommikul. Seega lootus, et aastavahetuseks 72-70 kanti, pole kadunud ja see motiveeribki.Nüüd läks jahedamaks võibolla saab jälle rattaga sõidetud. Nüüd tormid toovad vihma ka, vast hakkab seeni ka tulema, siis on metsa asja. Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 15. August 2010, kl 09.20

Tere eha ,lea ja teised 50+
Minul on see nädal hästi läinud. Tampasin kaks päeva metsas kukeseente järel, natuke ujumist ja 74... kadus vahelt ära täna 73.6. See on uskumatu.Küllap tomatil ja "malasol kurgil ning palavusel on ka selles oma osa. Toitude kaloreid pole pidevalt ka arvutisse sisestanud, sest kevadepoole tegin seda iga päev, küllap siis olen ikka selle lubatu piiri peal.Vahepeal patustan küll.Külaskäimised ja olen ikka nn."lihainimene".Leib paksu singiviilu või praetud lihatükiga kõhtu saab siis näljatunne ka kadunud. Oleme tublid. minul ülesanne seda 73.. hoida

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 15. August 2010, kl 16.48

Tere 50+
Olen ka tubli olnud - juurde pole kilosid tulnud, kuigi juba 1,5 nädalat tööl. Töölkäimine tähendab mulle istuvat olekut ja vaimset pinget, mis ajab šokolaadi sööma (seda tegingi eye rolling smiley) Kuna suvi veel kestab olen ikka liigutanud ka- rattaga poes ja Emajões ujumas-see päästab. Kaks korda sokolaadi ehmatas endagi ära, nüüd hoidun. Ja liikumine,liikumine, veelkord liikumine!Mõmmu, mis on "malasol kurk?-vähesoolane kurk? Ei tea, kas kohtume ka?- tegelikult on mul nüüd ajaga juba üsna kitsaks läinud- kool läheneb... Saadan teile erakirjaga oma meiliaadressi(ega vist pole saatnud varem?) - võib ju juhtuda, et tekib soov ja võimalus kohtuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 22. August 2010, kl 11.31

Tere 50+

Aruanne 22.08.2010:
kaal 78 (-1,0)
vöö ununes mõõtmata

Ei tea, kas mõni sõber veel liigub ka siin või olen päris üksi jäänud...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 22. August 2010, kl 16.50

Tere 50+

Õnntlen Lea , tubli oled hot smiley

Mina ei ole veel kadunud , möödunud nädalal said kaalu patareid tühjaks , eks ma piinasin teda usinalt , oodates kaalulangust . Ja mis selgus ...... kui sain uued patareid ostetud ... ei mingit kaalulangustsad smiley , õnneks ei ole ka juurde tulnud . Kuskilt lugesin et ujumine ei ole eriti sobiv spordiala kui soovid kõhnuda . Nüüd ma loodangi , et mulle on lihaseid juurde tulnud eye popping smiley . Jätkan ponnistamis hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 22. August 2010, kl 19.42

Tere 50+
Enda arvates hommikul kirjutasin, küllap jätsin saatmata. Õige, see kurk on vähese soolaga ja mõeldud kohe söömiseks Tegu, et seda 73... hoida. Raporteerin 73.4. Järgmisest nädalast tööl,siis liikumist vähem. Kirjutasin paberile punasega 74 ja riputasin nätsuga kaalu juurde seinale vannituppa. ei tahaks seda numbrit enam näha. seega hot smileyMe oleme tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 29. August 2010, kl 08.50

Tere ,sõpruskond 50+spinning smiley sticking its tongue out
Märkamatult jälle pühapäev. Mul on +0,7 kg ! Aga ... eile õhtul oli vein ja seenepirukas , mis olid väga head . Vaatasin oma kaalunumbreid , kaal seisab enam vähem kenasti ühe koha peal , juba mitu kuud . See on rõõmustamist väärt .hot smiley Talvel tuli iga kuu juurde ~ + 1 kg .Ehk on mu vana kere nüüd aru saanud kui palju süüa , et kaal seisaks ? Ja aktiivsem olen ka .Ujumas olen käinud mitu korda nädalas. Alles üleeile oli järves vesi veel nii soe , et võimaldas 800m ujuda .Ja veel , kui jalad just tööpäevast ropp väsinud ei ole ( 8 tundi leti taga tatsamist )ja aega on, siis kõnnin veel pool tunnikest. Ehk olen saavutanud nüüd miski tasakaalu , et kui nüüd laisaks ei lähe ja poole tunni asemel tunni kõnniksin , siis ehk hakkab kaal ka lõpuks langema .
Mõmmu ja Lea , hoian teile pöialt smiling smileyEt me lõpuks oma eesmärgid kätte saaksime hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 05. September 2010, kl 07.45

Tere sõpruskond 50+
Minul tegu, et seda 73... hoida. Täna võrreldes eelmise korraga +300 Raporteerin 73.7 Küllap mõjusid kooli alguse koogikesed ja seene pitsa on minugi nõrkus. Ploomid ,õunad oma aias. Tuleb ikka vitamiine ka talveks koguda. Võtan asja rahulikult. momendil vist proovingi ,et kaal paigale jääks üle 74 ei läheks. Tahtmine aastavahetuseks veel paar kilo maha saada aga on endiselt olemas, seega hot smileyhot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 06. September 2010, kl 08.23

Tere 50+

Te, kullakesed, olete nii tublid!
Minul, kooli-inimesel, olid möödunud nädalad liiga pingelised oma kaaluga tegelemiseks- ei jälginud, ei kaalunud. Täna hommikul kaalusin - tugevalt 79,5(peaaegu 80 yawning smiley), seega 2nädalaga +1,5.
Hea, et rohkem polnud!
Tänasest üritan taas rajale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 06. September 2010, kl 09.08

Tere 50+

Kaal seisab 83,9 ! angry smiley , ei mingit reageeringut , nagu vana tünn confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 13. September 2010, kl 07.24

Tere 50+
Kuidas teil on läinud ?
Olen siin nukralt üksi , nädalaga + 1 kg , 84,9 on täielik tündrik ?angry smiley.
Siit moraal , uju palju tahad , kõnni palju tahad , kui üks kere 55+ on otsustanud sügisel varusid koguda ,siis seda ta ka teeb , minu pingutustele vastupidiselt .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 14. September 2010, kl 11.31

Tere 50+
Olen "augus" 4.nädalat - söön, ei kaalu, ei jälgi, aga töötan the finger smiley
Kui keegi õpetaks, kuidas stressata ilma söömata, oleksin tänulik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 14. September 2010, kl 13.17

Tere ,Lea .

Ole nüüd hea tüdruk , võta minu käest kinni ja roni august välja .
Tatsame vaikselt edasi . Mõmmu on kadunud . Tea , kas stressab ka ? Mõmmu ! uuuuuu .
Kui kased kollaseks lähevad on minul igal aastal sügisväsimus ja stress . Ei mäleta , et ükski aasta teisiti oleks .Talve nimetan ma ellujäämise kursuseks .
Lea ,kui tihti Sa perearsti juures analüüse teed .50+ eas on kilpnääre väga kaval , ette hoiatamata hakkab kehvalt tööle ja kohe on kaal tõusmas .Tasub enda kerel silma peal hoida .Aga kuidas ilma söömata stressata ma ka ei tea . Nii mõnus on kogu aeg midagi närida angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 18. September 2010, kl 10.15

Tere sõpruskond.
Õigus, stressan. Sattusin hundikoera kätte, et nägu alles jääks, andsin talle oma käe. Olen 9. sep alates käsi kipsis, valu palju, tablette ka, söön ka rohkem, et magu päris tuksi ei läheks. Olen neli korda vahepeal Maarjamõisa vahet käinud. Kaalu jälgimisega ei tegele, täna oli hommikul 73.9 Hingasin kergendatult. See õnnetus minuga tagantjärele mõeldes on väga tühine ja ajab muigelegi. Minul eesmärk alles, aastavahetuseks ikka tuleb 72 kätte saada. Arvan, et paari nädala pärast saan käe kipsist vabaks, siis saab aias jälle midagi teha ja liikumine igas mõttes kindlam, nüüd koperdan ja komistan kogu aeg, kardan kohe, et uut äpardust ei juhtuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 19. September 2010, kl 20.30

Tere 50+ ,
Kuidas maalilm paistab ? Mõmmu , kuidas paraned ?
Ärge nüüd päris ära kaduge spinning smiley sticking its tongue out
Üksi on siin väga igav . Selle nädalaga olen -0,8 kg . uskumatu , uskumatu smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 27. September 2010, kl 17.13

Tere 50 +
Minul ka meeleolu parem. Antibiootikumi kuur sai ära ja valuvaigisteid enam peaaegu ei võta, seega proovin ka vähem süüa. Kaal oli eile hommikul 73.2 . Liigun küll aeglaselt, aga arvan, et järgmine nädalavahetus on 72... olemas. Võib olla lähen veel metsa korra seeni ka vaatama, sest selle kipsis käega olen väga tubaseks jäänud ja kalorite kulutamist õieti ei toimu. Ütlen minagi-ärge ära kaduge. Koos ikka lihtsam. Eha oled väga tubli olnud kui nädalaga -0.8. Minul ikka-200või -300 ja seejärel paigalseis ja siis jälle -100 ja jälle paigalseis. Ma olen sellise tempoga rahul Seegathumbs uphot smiley ja vahepealsmileys with beer Leale ütlen,et kui natuke kaal tõuseb ära satu paanikasse aga üle 1-1,5 kg ära lase eriti tõusta, sest sellises piiris on minul kaal ikka aegajalt tõusnud aga see ei tekita veel masendustja läheb kuidagi iseeńesest tagasi. Kui maha ei lähe,siis tunne rõõmu sellest kui suudad hoida. Organism ise tunneb millal ta sind rõõmustab, peaasi ära kaota lootust, ikkahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 27. September 2010, kl 17.43

Tere 50+

Mõmmu , nii hea meel on Sinu kirja lugeda hot smiley kohe musi hot smiley
Minul on seekord kaalu seisu nädal , hea seegi eksole hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 03. October 2010, kl 09.19

Tere 50+
Minul see unistus äärepealt täitus. Näit 72.9. Nüüd läheb kaalu kõrvale seinale punasega 73. Arvan, et sellest 72st 71... saamine võtab pea terve kuu. Aga selline aeglane liikumine vahepealsete tagasiminekute ja seisakutega sobib. Ehale kallistus vastuhot smiley , lugedes su kirja sain sellise hea tunde, nagu oleksid lähedane sõbranna. ma ei tea kas teen õieti,aga Lea proovi mõelda nii,et hoolin oma tervisest. Minule hakkas tervis trikke tegema kui olin 88 kg, aga isu oli hea ja muudkui sõin . Siis tuli ehmatus ja algus oli tõesti raske. kaaluabiga liitusin, siis kui kaal kõikus 80-82 vahel. Sellest olen abi saanud just kalorite hulga suhtes ja palju üks või teine asi energiat kulutab. Kontrollin oma keskmisi tegemisi ja söömist korra või kaks nädalas. Usk, lootus- küll siis läheb kõik hästithumbs up ja muudkuihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 03. October 2010, kl 10.47

Tere, sõbrad!
Vabandage, et vaikisin vahepeal; tore oli näha, et teie ikka olete ja suhtlete! Ja aitäh heade nõuannete eest! Positiivsust säilitada on mul mõnikord raske; teie sõnad aitasid!
Minul kaal kõigub 79 ja 80 vahel; see ajab nii masendusse, et vahepeal löön käega ja "varastan" kaloreid, õhtuse ajal, salaja, nii et keegi ei näeks grinning smiley
Kui nüüd mõelda nii, et hea, et üle 80 pole läinud, siis on ju tõesti hästi smiling smiley Püüangi nii mõelda ja säilitada rahu.
Tervis on mul juba kevadest saadik palju parem, kuna liigun palju rohkem; ainult Riia mäest rattaga üles saada on raskevõitu. Praegu tuli mõte, et kui võtakski lisaeesmärgiks - kevadel 2011 saan rattaga Riia mäest üles nigu niuhti!
Nojah, kogu liikumise panen ka päevikusse kirja. Tundub, et siit tulevad arvestuse vead, sest - kui ma ikka kulutan näiteks 1000 kalorit ära, kas tõesti võin siis 1000 kalori eest pirukaid vohmida... Nüüd pidi siin keskkonnas antama ka individuaalset nõu ja seda ma kavatsen kasutada; aga ikka ootan ka teie sõbralikku toetust.smileys with beer

Mõmmule head paranemist, Ehale õnne edusammude puhul ja ilusat sügise jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 03. October 2010, kl 11.26

Tere Mõmmu ja Lea , 50+ hot smiley Rõõm teie kirju lugeda .
Kena pühapäeva hommik täna. Minul on sellel nädalal -0,5 . See teeb siis nüüd , mis vahepeal juurde tuli , on ära läinud . Tammun 83 ja 84 vahel. Rõõmustav on see , käimisringi läbimiseks kulub nüüd aega 10 min vähem. Poeg soovitas suurem käimisring teha . Ja nii ma teengi.
Lea , ma tean küll Riia mäge . Kas sellest on võimalik rattaga, sadulast maha tulemata , üles sõita ? Kui Sa sellega hakkama saad , tulen plaksutama hot smiley
Rühime siis vaikselt edasi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 10. October 2010, kl 18.29

Tere , 50+ smiling smiley

Selle nädalaga +0,5 kg , ei miskit kaalulangust .
Kuidas teil on läinud ? Loodan , et paremini .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 17. October 2010, kl 08.16

Uuuuuuuuudrinking smiley kas tõesti olen üksi jäetud ?sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 31. October 2010, kl 11.58

Ja olengi üksi jäetud , ohhhhh confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 31. October 2010, kl 12.39

Tere 50+
Jätsin sellele kaalule mõtlemise täiesti ära. Tahtsin hoida,et üle 73 ei läheks. olen rahmeldanud piisavalt ja kui nädala pärast kaaluma läksin oli 73.6 . Siis läksin ujuma,proovisin tihedamini süüa ja korraga vähe ja arvasin,et kaal alaneb ,aga seisis 73.6 peal nagu naelutatud. ühel sõbrannadest oli sünnipäev,sõin kõike paremat ja tublisti üle lubatud kalorite, punast veini ka. Kaal läks 73.2 peale ja on seal paigal. Oma käe pärast ei käinud pikalt tantsimas. Täna lähen siis koos omaealistega natuke liigutama ja pärast ujuma. Lootust pole kaotanud , et pean selle 70 ikka millalgi kätte saama. Pean vist ka mingi õhtuse kõndimisringi võtma,aga olen ka tööpäevast nii väsinud, vaatan ,et ahju köetud saan ,natuke koolitööd ja tudule. Küllap liikumist jääb väheks. ma ei kao kuhugi, maksin tookord terveks aastaks ja see lõpeb veebr lõpus, Selleks ajaks pean kindlasti oma eesmärgi 70 saama. ja paar kilo kõikumismaad võiks ka jääda. Seega momendil tagasilöögid võtavad tuju küll vähemaks Pea püsti küll me saame hakkama. Minu arvates olete väga tublid. Meie eas kaalu hoidminegi on suur saavutus. Seegahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 01. November 2010, kl 19.23

Tere, tüdrukud 50+!

Polnud mahti kirjutada; aga kaalu jälgin, vahepeal kirja panna ei viitsi, siis jälle panen. Ühel päeval olin lausa 78, nüüd jälle peaaegu 79. Püüan liikuda allapoole; tundub, et tasa-ja-targu võibki tulemusi anda; duellitamine jäägu noorematele, me juba väljakujunenud, igaüks oma eripäradega. Aga vahepeal juttu puhuda ikka võib. Ja ma ei kao ka kuhugi, ikka jälgin ka teiste tegemisi; minu pakett kehtib detsembri alguseni ja tõenäoliselt ikka pikendan.
Jõudu ja usku! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 08. November 2010, kl 22.12

Tere!
Tore siit omaealisi leida, kuigi minu kõrval olete kaalu poolest pisi-pisikesed. Aga kui uskuda "kaaluabi" prognoosi, siis saan kaheksa kuu pärast ka selliseks. Kui ikka auru jätkub ja tervis sellele vastu peab. Eks näeme. Igatahes kavatsen edaspidigi siia kiigata ja teilt motivatsiooni saada.
Ilusat sügise lõpetamist ja kenasid kaalunumbreid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.