Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. June 2011, kl 14.58

Tere, minul siis kaal täpselt sama mis eelmisel nädalal 80,0 kg. Terve nädala oli 79,6 peal ja täna hommikul siis jälle 8 ees nii et olen veica pettunud endas aga ei ole ka toite korralikult märkinud ega jälginud nii, et see siis ongi tulemus selle eest. Palju õnne kõigile kes miinusega kiidelda saavad thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 17. June 2011, kl 19.31

Minul täna 89,3 ehk +200g.
Eelmine nädalavahetus möödus punklaulupeol, kus söömist väga jälgida ei saanud ja sellele järgnes kerge kõhutõbi, mis keeras ikka trenni ja söömise korralikult peapeale. Nüüd täna on kohe tunda, et väike pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 21.36

Minul siis see reede sama,mis eelmine nädal ehk siis 78,6kg....

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 21. June 2011, kl 16.13

Hei sõbrakesed!
Olete ikka olemas? Kuidas teil läheb? Andke ikka endast vahepeal ka märkusmiling bouncing smiley
Minul on läinud lausa suurepäraseltspinning smiley sticking its tongue out Kuna olen eelmisest reedest taas töölainel ja saan üksi siin soome kodus pusida oma toitumisega,siis olen jälle ilusti reziimissmiling smiley Ja oh üllatust! Kaal langeb kaunisti,loodan väga,et selle hõiskamisega siin nüüd midagi ära ei rikueye rolling smiley Igatahes eelmise reede jube number kahaneb iga päevaga ja kui nii edasi,saan selleks reedeks ilusa miinuse välja käiawinking smiley
Olen avastanud enda jaoks maasika-piima/keefiri joogi,kuhu vahel ka väheke mett sisse panen...see on nii nämma ja mis peaasi,toidab päris kenasti kõhtuspinning smiley sticking its tongue out
Loodetavasti läheb teil kõigil ka väga hästihot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 21. June 2011, kl 17.37

Tere-tere

Mul läheb samuti väga hästi smiling smiley Praegune miinus kaalul on muljetavaldav pärast neid kõikumisi viimasel ajal. vaatab mis peale jaani terendab. Mis piima-keefiri koogist sa räägid ? siin retseptides on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 21. June 2011, kl 17.55

Tere ka siit!
Jälgin ikka pidevalt teiste ponnistusi ka tänu sellele, et meilile tulevad sõnumid kui on siia midagi lisatudsmiling smiley
See nädal on minu jaoks natuke raskem sest tavaline nn. kodune rutiin on absoluutselt segi paisatud. Käin hästi palju kodust väljas, mis eeldab et ma ei tohi nii palju juuasmiling smiley)) Söögikordadega on ka nii nagu ta on. Nädalavahetusest alates olen söönud rohkem kuiva toitu- võileivad põhiliselt. Magusaisu suudan talitseda ja kui ikka väga isu on millegi järele siis olen jäätise lubanud. Õnneks on liikumist päris palju. Päris trenni pole nädalajagu juba saanud. Hetkel kaal seisab aga ma loodan, et reedeni veel aega on ja kui ma suudan sama tubli ka jaaniõhtul olla siis ehk näitab kaal ka selleks nädalaks pisikestki miinustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 21. June 2011, kl 18.41

To:Muutused
Ehee sõbrakesmiling smileyRääkisin joogist,mitte koogistspinning smiley sticking its tongue out
klaas piima või keefiri,mingi 150 gr maasikaid ja nats mett,vahel panen ka ühe banaani ja siis saumiksriga segi,võrratult hää jook saabthe finger smiley
Kui nüüd veel pühadest rääkida,siis mul on eriti hästi-olen kõik päevad tööl ja ühel päeval isegi pikka päeva,ehk siis 13 tundi. See aga tähendab seda,et liigun nagu nugis ja toitun täpselt välja mõõdedud portsjonitest,mida kaasa võtanspinning smiley sticking its tongue out

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. June 2011, kl 13.57

Minul asjad nii hästi ei edene sad smiley olen täiesti graafikust väljas kuna asendan teisi tööjuures ja pikad päevad restoranis töötades, rändab vahepeal palju asju suhu mis sinna tegelikult rännata ei tohiks ja mis ka üles märgitud ei saa. Pluss veel stressisöömine kaa, raskete otsuste langetamisega seosessad smiley ja jaanipäeval olen ka vaba üle mitme aasta ja tahaks nagu nautida,... aga eks näis kuidas läheb. Tõenäoliselt kaalu sisestama jõuan alles esmaspäeval nii, et loodan mõistvale suhtumisele. Aga ilusat jaani teile kõigile ja minge ikka ussikesi ka otsima, mis jaan see muidu on hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 23. June 2011, kl 12.37

annan oma kaalunr ära,homme hommikul kaaluda tundub ikka täiesti enesetapp. hetkekaal siis 79,4 miinust 800 gr

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 24. June 2011, kl 06.57

Tere varahommikust sõbrakesed!
Ja häid pühi teile kõigile!smiling smiley
Minu tänahommikune kaal on 79,7 kg ehk siis nädalaga -1,3kg the finger smiley
Olen tõesti rahul,sest see kaotus on tulnud tubli töö arvelt: olen toitunud igati tervislikult,kaalunud ja päevikusse märkinud viimasegi kui suutäie.Eelmise nädala jube nr oli kindlasti mõjutatud ka kord kuus esinevast seisundist organismiseye rolling smiley
Igatahes olen ma üle pika aja taas rahul nädala tulemusega,loodan väga,et see ka jätkuvalt nii onwinking smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. June 2011, kl 08.38

Tere! Tänahommikune kaal näitas 68,5. Seega +300g nädalaga. Mis ma ikka öelda oskan, natuke häbi ja paha tunne on. Eesmärgiks oli jaanipäevaks kaaluda 62kg. See näit on ikka veel väga-väga kaugel.... Alla ei anna mingil juhul! Teistele kõigile ilusat jaani ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 24. June 2011, kl 10.27

Minul ka see nädal siis pluss nädal 79kg ehks siis 400g rohkem..eks see ole siidri töö mis juua saisad smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 24. June 2011, kl 14.01

Tere.

Jaan ka minu puhul oma töö teinud: 70,4 ehk siis tagasi pluss 600 grammi, aga uus nädal jälle uue hooga, siis maalt koju sõit ja ei mingit libastumistsmiling smiley)
Kõigile head nädalavahetustsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 24. June 2011, kl 16.34

75,6 kg. Jess, -700g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 26. June 2011, kl 12.49

Minul ka väga paha tunne +300gr.Olen Eestis puhkusel ja toitumine siin nii nagu ta on ,et silma järgi mõõdetud ja nii veel üks nädal ja kaal millel kaalusin pole ka oma ja ei teagi kui täpne see on.Aga pean need paar nädalat vastu siis saab vana rütm sisse tagasi ja hakkab vast ka jälle allapoole minema.Niisiis 83 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Real
Kuupäev: 26. June 2011, kl 21.52

Hei!

Mina olen vaatamata pühadele endiselt 82.3 kg.

Tõele au andes, oli eelmine nädal number ilusam, aga siis ma ei jõudnud siia seda välja hõikama niiet..läks kadumasmiling smiley

Head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. June 2011, kl 10.54

Minu kaal 79,8 täna hommikul. Sama teema minulgi, et reede hommikul oli hoopis teine kaal aga ei pääsenud siia seda märkima ja nüüd on ta läinud. Aga pole mõtet seda nähtud numbrit mainida ka vaid jälle alustada reaalsest ( tänahommikusest ) numbrist. smiling smiley ilusta nädala algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. June 2011, kl 16.10

Hei ilusat esmaspäeva!
Hea lugeda, et paljudel kaal langenud - endal aga seekord +1,8. Mis tehtud see tehtud! Aga pole hullu - mingi nädal võitlesin 3 lisakiloga! Ja sain hakkama!
Niisiis - jälle päevas kord külm supp+keefir, kõik ampsud kirja ja üle BAV-i ei söö - ja kaovadki kõik need mõnuga mugatud kilod!(vähemalt loodan, et kaovadsmiling smileysmiling smiley)
Mis muud kui aga võitleme edasi!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 28. June 2011, kl 18.30

Hei, minu tänane kaal 89,3, ei saanud vahepeal kahjuks kaaluda ega ka mitte arvuti ligi. Kartsin plussi, aga hoopis täpselt sama kaal mis eelmisel reedel. Seega nüüd pärast jaani uue hooga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 29. June 2011, kl 06.07

Vabandan, ei ole jõudnud tabeliga tegeleda. Nädala lõpus sisestan kõik näidud- uued ja vanad ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 01. July 2011, kl 05.11

Tere varahommikust tüdrukud!
Siin on väga vaikne olnud,mis on ju ka arusaadav,sest õues on kena suvismiling smiley
Loodetavasti on kõigil sel nädalal ilusaid miinuseid ette näidata, minul küll onsmiling bouncing smiley
Tänahommikuse seisuga on mu kaal 78,7kg ehk nädalaga taas -1kg.
Olen sel nädalal toitunud veidi kõrgema kaloraazhi järgi ja see toimibthe finger smiley
Otseselt trenni polegi nagu teinud-paar korda keplemas,aga töö on õnneks liikuv.
Laupäevast pääsen taas koju Tartusse,ja vot see on jälle katsumus see kaks nädalat hakkama saadaeye rolling smiley Aga sain mehe ka nõusse,et jälgime koos,mida suhu pistamewinking smiley Tahaks loota,et ei pea nädala pärast siin oigama,et kaal on plussisconfused smiley
Ilusat nädalavahetuse algust!hot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 01. July 2011, kl 05.22

Hommik, minu kaal jalläge 80-ga. 80, 3 ehk juurde 900 gr. Enamus jaanipäeval tulnust on juba maha raputatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 07.09

Ilusat hommikut.

Minul siis 70,1, seega -300g, lootsin küll jälle 6 algavat kaalu näha, aga ehk siis järgmine nädal. Ilusat nädalavahetustsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.52

Tere!
minu kaal täna hommikul 79,5, seega -300g vist. Tark ei torma smiling smiley viimased 3 kilo on väga visad kaduma aga olen hakanud jälle järje peale saama ja jalavigastus on ka niipalju paranenud, et saan jälle natukene kergemat sporti teha ja enesetunne sellega seoses ka parem jälle. Kuigi kaal on enam vähem sama juba viimased kuu aega kindlasti ja endale tundub, et edasiminekut ei toimu siis eile oma mõõte võttes sain aru, et muutused mõõtudes on siiski märgatavad hot smiley nii, et edasi tähtede poole sõbrakesed !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. July 2011, kl 09.02

Minu kaal alanes vaid -300g, seega olen samas kaalus kui enne jaanipäeva. Hoiatuseks siis teistele, et vaid üks libastumine ja pead vaeva nägema langetamiseks vähemalt 2 nädalat sad smiley Aga jätkan siiski. Minu vähene kaalulangus vist sellest ka tingitud, et sellel nädalal praktiliselt üldse ei liikunud!!! Istuvat tööd on olnud pea 14 tundi iga päev k.a. nädalavahetus, nii et tagumik on tõesti toolikujulinesmiling smiley Järgmisel nädalal puhkus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 01. July 2011, kl 18.38

75,5kg miinus 100g. Järgmisest nädalast Eestisse puhkusele, luban endale, et enam 100g kaupa ei lähe! Rohkem trenni ja värskeid marju!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 02. July 2011, kl 22.56

Minul täna hommikul kaal 88,5 ehk -800g ja viimane näit sai antud alles teisipäeval grinning smiley
Nagu näha on pikad proovid laulukaare all ja sellele järgnenud pikad ööd kaalule hästi mõjunud.
Pange aga kõik homme rahvariided selga ja laulupeole, pekk sulab kohe nii mis mühiseb tongue sticking out smiley

Ilust pidu meile kõigile homseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. July 2011, kl 13.27

Oh seda jaanide pikka nädalavahetust, 82,5 kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. July 2011, kl 22.21

minul kaal ikka sama mis eelmine reede et siis 79kg...lootus hakkab vaikselt kaduma,et see kaal alla läheb..ei ole sugugi tahtnud alla minnasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 05. July 2011, kl 20.33

Huvitav on jälgida, kuidas lihased arenevad ja keha kohaneb. Mäletan, et kui aasta alguses uude riiki kolisin ja uut tööd tegema hakkasin, tegin endale reegliks iga päev suurem ring pargis koeraga jalutamas käia. Google maps ütleb teekonna pikkuseks ca 1,5km. Viimane 500m kulges järsult mäest üles ja algul paar nädalat tundsin, et oh kus nüüd teen ikka trenni. Kuskil paar kuud hiljem hakkasin ka õhtul pargiringi tegema. Natuke aega hiljem algasin jooksuga. Alguses kõnd-jooks vaheldumisi paariminutilse intervalliga. Nüüd jooksen 2,2 km järjest ning kõnnin tempokalt koju. Täna näiteks kõndisin kokku 9km, kaugemasse poodi ja tagasi raske seljakotiga ja mõtlesin aasta alguse peale, kui väike pargiring tundus jube tubli saavutus. Eestisse puhkusele tulles lasen ära mõõta keha rasvaprotsendi huvi pärast, sest kaalun ikka päris palju 163 cm pikkuse juures, kuigi keegi ei usu et nii palju kaalun, 75 kg. Eks olen üks suur saatan iseendale, et ei ole suutnud magusasöömist ja napsutamist sõpradega piirata, usun, et kui oleksin kriitilislelt toitumist jälginud, oleks kaalunumber kohe kindlasti palju väiksem.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.