Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 10. June 2011, kl 10.42

Tervist!

Mina ikka kindlalt püsin samas kaalus,79,6, ei üles ega alla smiling smiley Järgmine nädal Eestisse puhkusele, eks siis paistab, mis juhtuma hakkab smiling smiley Ema head söögid ja Eestimaa kuumus(muidugi kui siis veel on sellist soojust, hing ja keha ihkab päikest ja sooja suve, vihmast on juba kõrini angry smiley).

Kaunist nädalavahetust ja vapralt edasithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 10. June 2011, kl 12.37

Tere

Minul tänane seis 89,1 (-100g), pole just kõige parem, aga hea et vähemalt plussi ei tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 10. June 2011, kl 17.40

Tore lugu, mul kaal 78 kg täna. Minu reaktsioon: "AHAH" Kuidas, seda ma ei oska öelda. Pole patustanud, ausõna! Pange +2,2 kg kirja. Piinlik lugu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 10. June 2011, kl 18.14

Eelmine reede siis kaal 79,5 ja see nädal sis õnneks miinus nädalsmiling smiley täna hommiku kaal 78,6kg:d -900gsmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: essukas
Kuupäev: 10. June 2011, kl 18.23

Hei!


Minu kaal täna hommikul 83,1 ehk siis õnnetud -600 g kõigest, ei tea, mis ma valesti teen.

Käin iga päev 10 000 sammu, millest iga päev kiirkõndi vähemalt 30-60 min. Söön ettantud kalorite piires (paar päeva on läinud üle kalorid, aga mitte üle kaalu säilitamiseks vajaliku määra).
Liikumise kaloreid juurde ei arvesta, mõned päevad nädalas liigutan agaramalt (rattasõit 1,5 h) jne. Võrreldes vahepealse ajaga on minu söömise ja liikumuse harjumused ikka täieliku kannapöörde teinud.Aasta tagasi, kui siinse keskkonna abil samuti alla võtsin, oli mul samasuguse tegutsemisviisiga kadunud kahe nädalaga juba ca 5 kg, nüüd siis kokku napilt kaksconfused smiley Mees pidas vahepeal dieeti ja võttis kilo päevas alla nädala jooksul ja kusjuures ei ole ülekaaluline (85 kg) ja tulemused on püsinud tänaseni. Ebaõiglaneeye rolling smiley

Samas hullult end takka ka piitsutada ei saa ega taha, kuna see toob varem või hiljem minu puhul endaga kaasa tagasilanguse, nii palju mul kogemust juba on.

Parimat ja kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 11. June 2011, kl 06.36

Täna siis õudne hirmus päev,kus pean tunnistama on ikka oma viga,aga nüüd pole enam midagi teha kaalutõus siis +900g ehk siis kaal näitas 83,3 kg.Need sünnipäevad on hirmsad kurjajuured,kui ennast ei suuda taltsutada.Ja nüüd tuleb veel kahe nädalane puhkus Eestis.Eks siis näha kuidas ma seal hakkama saan.Loodan kõige paremat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 11. June 2011, kl 07.48

Hei tüdrukud!
Minul ei ole sel nädalal ette näidata ei - ega +, kaal sama,mis eelmisel nädalal-80,2 eye rolling smiley Aga
olen ka sel nädalal täiesti lõdvalt võtnud, ei täida toidupäevikut ega kaalu toitu,aga arvestan silmaga, kui palju miski kaalub ja mida sisaldab. Keplemas olen käinud paar korda,kõndimist on olnud parasjagu.
Järgmisel nädalal saan veel puhata 4 päeva, siis tuleb tagasi tööle minnaconfused smiley Ja vot siis hakkan jälle tubli olemahot smiley
Nautige suve ja ärge laske mõnel plussgrammil oma tuju rikkuda!smiling bouncing smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. June 2011, kl 11.38

Minul kahjuks 80,0 kg see nädal ette näidata. Peale seda kõhuviirust tuli hull nälg peale ja ´keha vist ei saa ka päris täpselt aru kas peab säiltama või väljutama. nII et pold just kõige parem nädal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 12. June 2011, kl 20.16

See nädal oli minu jaoks kuidagi raske just kaalulangetamise suhtes. Suutsin isegi nädalavahetusel väga külmalt võtta üritusi ning hoiduda igasugustest ahvatlustest jne. Söögiisu nende kuumade päevadega on praktiliselt olematu- veepudel on vaid pidev kaaslanesmiling smiley Lugesin siin hoiatusi, et kui jätta oma kalorikogus söömata, läheb keha säästureziimile jne. Seega olen ikka korralikult söönud ja kui tõesti kaloreid väheks jääb siis sellised mõnusad asjad nagu jäätis ja pähklid on igati abiks olnud. Jooksmas pole käinud kuid rattaringi (kuskil 20km) olen ikka vähemalt 5 päeval nädalas teinud. Lisaks veel muud möllamised koos lastega jne.Kaaluabis saab mul täis kohe kuu ja langetatud vaid 2 kilo....
Tunnen, et mul hakkab see kaalulangetamine mingiks kinnisideeks muutuma- kaalun igal hommikul ja õhtul, nii kui söödud, panen siia jälle kirja jne.
Otsustasin võtta proovinädala- kaalun vaid reedel, kui peab raporteerima ning igapäevaseid toidukoguseid siia ka ei kirjuta. Katsun toituda tervislikult aga ei hakka pingsalt jälgima kas kalorinorm täis, valgud-rasvad-süsivesikud tasakaalus jne.
Üritan seekord siis nii, eks näis kuidas õnnestub.
Kõigile teistele ka edu ja jaksu. Kindlasti ei tohi alla anda!!! Olete kõik väga vahvad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Real
Kuupäev: 12. June 2011, kl 22.07

Hei!

Minu kall näitas reedel 82,3. Niiet olen omadega plussis. Homsest hakkab uus nädala ja siis saab kõik parem. Otsin oma kepid nurgast välja ja käin vähemalt 3 korda nädalas kõndimas. Unustan ära magusa ja joon korralikult vett. Ja mis kõige tähtsam- ei näksi.

Jah nii saab olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 14. June 2011, kl 07.16

Hommik!

Tea kas meie rühmituse selle nädala tabel ikka tuleb, vaatan, et muutused ei ole ka oma kaalu üles seadnudsad smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 14. June 2011, kl 08.04

Hommikust!
Vot ei tea jah, ehk tal pole arvutivõimalust vmseye rolling smiley
Aga no pole ju hullu,ega see ei takista meie kaalulangetamistsmiling bouncing smiley
Mina hakkasin eilsest jälle tubliks ja korralikukseye rolling smiley Kaalun ilusti toitu ja märgin üles. Liikumisega on viimased päevad veidi niru olnud aga eks täna püüan tasa teha. Jonn on ikka nii suur,et mitte ei tahaks veel alla andaspinning smiley sticking its tongue out Kuigi ma olen peaaegu leppinud sellega,et olengi sellise kehaga nagu olen...
Tasa ja targu, visalt ja järjekindlalt....mõned (kilo)grammikesed võiksid ikka allapoole minnasmiling bouncing smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 14. June 2011, kl 08.49

Ei takista vallid, ei takista kraav...smiling smileytuleb aga edasi rühkidasmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 14. June 2011, kl 12.05

Ei tea kas palavad ilmad hoiavad vett kinni organismis ???? Palju on neid kes ei andnud kaalu ( ma ise ka !!) Andke teada kui midagi puudu või valesti.

Ise sõitsin neljapäeval ära ja eile tulin ja pole siiani julgenud kaalule astuda. Eks reedel vaatan oma kaalu aga kardan,e t 3 kg on juurde tulnud.


UUs link on siin

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 14. June 2011, kl 12.11

Tänud muutusedsmiling smiley aga mul väike tähelepanek, et kaalu maha kokku võetud su ainult nädala jagu, kas kokku ei peaks nt minu puhul olema 73- 1,1-1,1 kokku seega 2,2. Ei taha noridasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 14. June 2011, kl 12.35

Hahaa grinning smiley Viimane rida ju valemisse panemata. Nüüd on õige. Pole siin mingit norimist, kui midagi jäänud kiiruga tähelepanuta siis julgelt märku anda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 14. June 2011, kl 13.06

hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isu 14.06.2011 13.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 15. June 2011, kl 07.26

Minu kaal on 10juuni peal sama mis 3juuni peal..aga ma võtsin see nädal alla...kaal oli 78,6 ehk siis -900g.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 15. June 2011, kl 07.30

Hakkasin ise ka nüüd segast juttu ajama...ühesõnaga minul peaks 10juuni peal olema 78,6 ehk siis -900g

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. June 2011, kl 18.23

Täna on selline tunne enne homset kaalumist, nagu eksamile lähekssmiling smiley)) Olen terve nädala korralik olnud aga täna on mind korduvalt proovile pandud ning koguaeg tahaks midagi näksida sest kõht on tühisad smiley kalorid läksid ka üle aga sõitsin tunni ratast ning käisin jooksmas ka- seega peaks korras olema. Käisin ka kaalul, et vaadata kas homme plussiring.... Loodame, et hommikuks olen ikka kergem kui õhtulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 17. June 2011, kl 06.20

Minu täna hommikune kaal näitas 82,7 seega on ikka väike miinus,kui nüüd õieti arvutada tuleb -600gr.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.21

No tere hommikust. Annan siis tänase eksamitulemusesmiling smiley)) Kaal oli hommikul 68,2, seega nädalaga kadunud -1,1 kg! Ise olen väga rahul hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.24

Tere kaunist reedet!
Minul midagi rõõmustavat ei ole ette näidatasad smiley
Nädalaga olen plussi saanud,81kg ehk siis+900gr
Eks ma ilmselt tean ka,millest need plussid ja püüan nüüd siis miinuste nimel vaeva jälle näha. See peaks õnnestuma,sest puhkus selleks korraks läbi ja peab tööle minema.winking smiley Ja vabal ajal saab kenasti taas ka treeningutega tegeleda.
Kaunist nädalavahetust teile kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: essukas
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.42

Minu kaal täna hommikul 82,9 ehk siis -200

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.58

Tere.

Minu kaal 69,8, et siis -1,0. Polegi ammu 6 algavat numbrit oma kaalul näinudsmiling smiley Sel nädalal oli küll paar patupäeva, sai veini joodud ja eile kohe pidin ühe korraliku maasikatordi tegema ja sealt siis ühe väga korraliku tüki söömasmiling smiley) Nädalavahetused muidugi keerulised, eriti kui veel 2 sünnipäeva ees, aga olen võtnud eesmärgiks, et päris hulluks oma jälgimisega ka ei lähe, sest see mittesöömise stress on ikka kole küllsmiling smiley Aga kõigile jaksu ja häid maitseidsmiling smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 17. June 2011, kl 08.43

Mulle häbi-häbi, kaalunumbriks 80,2 ehk +0,600 gr sad smiley Lubasin ju endale, et 8 ette ei tule aga mis teha, pole ka oma sööke kirja pannud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.02

To: Muutused
Häbeneme siis koosspinning smiley sticking its tongue outkoos on ju toekam!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. June 2011, kl 09.03

Hommik.
Tänane kaal 78,6 - ehk siis -0,600smiling smiley Olen rahul, sest kõik on saavutatud ainult toitumisega - trennis suvel ei käi ja ainuke trenn - muruniitmine - oli ka praegu seiskunud - lihtsalt muru ei kasvasmiling smiley Õnneks nüüd homme kõva treening jälle omast käest võttasmiling smiley
Olge mõnusad - peame aga vastu - küll sügiseks kõik vormis oleme!
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. June 2011, kl 14.02

Tere, 80,2kg. Eelmine kord oligi liiga ilus......

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 17. June 2011, kl 14.05

76,3 kg kokku -0,7kg eelmise nädalaga võrreldes -1,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.