Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. July 2011, kl 07.38

Minu tänahommikune kaal näitas jälle üpriski meeldivat numbrit. Loodan, et tänase päeva jooksul seda ära ei riku ja homme saan siin selle numbri välja kilgata!!!
Keha on üks kummaline asi, muudkui mõtlen, et mida tal nüüd vaja oleks, et kiiremini kaal kukuks jne. Siiamaani on läinud ikka teosammul aga lohutan, et vähemalt kaob... Loodetavasti selleks, et mitte kunagi enam tagasi tulla smiling smiley))
Tegelikult olen kohutavalt laisk. Kui suudan ennast sundida välja minema ja jooksutiiru tegema siis algus on raske aga pärast on endal ka hea tunne, et tehtud! Ja minu kaal, nagu ma viimasel ajal olen hakanud aru saama, kukubki vaid siis kui olen vähemalt 5 päeva nädalas treeninud. Nii,e t vaja veel täna trenni teha ja homme ka ja 1 nädalavahetuse päev...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 07. July 2011, kl 07.54

nonii, tere hommikust kaasvõitlejad. Tegin nüüd tabelid tagantjärele ära, need kes pole ammu märku andnud kustutasin vahelt ära. Kui keegi tagasi tuleb siis annab teada. Numbrid vaadake üle, sest kes teab mis nr ma valesti võisin vaadata.


2 Duellinädalat on meile mõjunud (mitte küll kõigile aga....) laastavalt. punaseg ei hakanud inimesi märkima sest duelli üldnumbrid on plussis. Aga jätkame võiduka lõpuni winking smiley

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 08. July 2011, kl 05.57

Hommikust, minu kaal on 79,9 ehk -400 gr.
Nädal on möödunud raskelt, no miks mõnel peab nii palju tööd olema aga õnneks hakkab varsti puhkus. Randa ei ole sellel suvel veel saanud ja kerge masendus hakkab tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.41

Tere varahommikust.

Mhm, mhm, mhm ei suutnud endale antud lubadus pidada ei saanud 6-ga numbrit. 70,0, seega - 100 g, aaaaaaaaga asi seegi. Algus oli paljutõotav, aga siis panin tõesti ka kirja iga pala mis suhu läks, nüüd juba 3 nädalat ei ole seda teinud, ise ka ei tea miks, tuleb ikka jälle härjal sarvist haarata. Uuel nädalal põlveoperatsioon ja ämm tuleb poputama, ei tea, mis siis veel saama hakkab, liikumine ka piiratud mõnda aega. No aga liigume kaalulangetamise teed, kasvõi teo sammulsmiling smiley) Kõigile kaunist nädalavahetustsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.53

Tere kaunist hommikut!
Minu tänane kaal on 78,5 ehk siis -200gr,abiks ikkaeye rolling smiley
Naudin puhkust ja suve kodumaal lähedaste ja kallite inimestegasmiling smiley Ei võta hetkel nii väga rangelt aga see ei tähenda,et ei jälgi oma toitumist. Teen seda ikka ja vahel märgin üles ka.
Kaunist nädalavahetuse algust!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.39

Tere kaunist suvepäeva, minu kaal näitas 81,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.14

mhmhmmmm.... minu kaal 79,9 ehk +400g... vabandusi ei otsi vaid ütlen lihtsalt: ENDA VIGA! püstitasin uue eesmärgi, mis lubab vähem süüa kuna eelmises oli märgitud trenniks 3-5 päeva nädalas(mida ma ilmselgelt eelmine nädal ei teinud) ja proovin uuesti. Vaatab kuidas läheb... täna õllekale ja nädalavahetuseks maale nii, et time will tell...

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Real
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.22

Hei!

Minu kaal näitas täna 82,0. Niiet miinuseid ikka on, kuigi mitte suurisad smiley

Head suvenautimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 08. July 2011, kl 15.49

Mina tahaks lausa uhkusega teatada, et kaal näitas hommikul 67,2- seega nädalaga kadus terve kilo!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 09. July 2011, kl 11.13

Minu seis täna hommikul 88,3 ehk -200g. Võib vist rahul olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 10. July 2011, kl 08.14

Sain nüüd siis siia pihta puhkus lõppes ja nüüd tagasi,muidugi minu jaoks lõppes halvasti kuna mul polnud kaalu nii toidu kui enda kaalumiseks on lisandunud +1,4kg.Seega kaalunumber on 84,4 kg.Peab nüüd uuele katsele minema vast nüüd õnnestub ennast käsile võtta.Soovin kõigile jõudu !

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 11. July 2011, kl 06.47

minu kaal siis 80 ehk siis +1kg sad smileysad smiley väga kurb ei taha ta ültse alla minna ja nüüd hoopis tõuseb..seedimine kah nii nagu ta on..

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. July 2011, kl 08.46

Mina pean vist duellist loobuma. Sõidan kolmeks nädalaks puhkusele ja kaalumisvõimalus puudub nii söögi kui ka iseenda kaalumise mõttes. Eks näis kuidas see pull lõppeb. Aga teile kõigile soovin edu ja kindlat meelt. Eks suvel on kaalulangetamine ikka raske küll. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. July 2011, kl 13.17

Tere.
Saadan kaalu - 79,4, väheke ikka läinud aga mis siis - puhkussmiling smiley
Edu ja järjekindlust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 15. July 2011, kl 15.50

Hei!
Minu kaal 78,2,ehk siis -300gr
Kaunist suve jätku!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 16. July 2011, kl 07.45

minu kaal ikka sama 80kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. July 2011, kl 14.17

Tsau, minu kaal 81,6 kg, puhkuse +smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 17. July 2011, kl 14.36

Kaal siis 84 kg,-400 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. July 2011, kl 19.25

Minul kaal lihtsalt seisab. Seekord isegi rahul. et nii läinud on sest vett pole üldse joonud kuna vaja pidevalt kusagile sõita ja olla jne. Söögiajad kaootilised jne. Aga 67,2 veel, seega 0 nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 17. July 2011, kl 22.05

Tere.

Minul 69,8, seega - 200g, läheb ikka hiiglama visaltsmiling smiley, aga jälle, asi seegi. Homme panen jälle kõik kirja, mis vähegi suu juurde minemas on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 18. July 2011, kl 08.06

Nägin laupäeva hommikul kaalul numbrit 87,8 (-700g), üle pika aja seitsmega number smiling smiley
Tänaseks on see juba kahjuks kadunud, kuid kirja läheb sellegipoolest, ehk motiveerib see järgmiseks nädalaks samasuguse tulemuse nimel pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 21. July 2011, kl 11.05

Mina siin jälle tagantjärele tabelitega.
Ni ei saa suvel ei tabelit sisestatud kui kaalu alandatud

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.00

Tere kaunist suvehommikut!
Täna pean mina kahjuks kirja panema plussis numbrieye rolling smiley Minu kaal on 78,9 kg ehk siis +700gr
Aga ma ei kurvasta väga,sest olen taas tänasest tublim. Puhkus selleks korraks läbi ja vaja töörindele asuda. Ja tänasest hakkan ka ilusasti päevikut täitma ja ampse lugemasmiling smiley
Jõudu ja jaksu teile kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.22

Tervitused!

Mina ei ole ka oma lubadust endale, et hakkan jälle kirja panema loomulikult täitnud, aga õnneks on ikka väike miinus, kaal siis 69,5 ja seega -400 g, aga ikka edasi pole midagithumbs up: tasa ja targu, algus oligi liiga ilus 3 nädalat ja 3 kiloeye popping smiley

Mõnusa suve jätku ja uue nädala kaalumiseniwinking smiley

Ps: mul siin üks öö (kui laps ärkas) tekkis küsimus, et mis ajani me oma duelli ka peame (isegi öösel käib kaaluarvestusthe finger smiley), on sellest üldse kirjutatud või olem ma lihtsalt selle koha maha maganudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.32

ka minu arust pole me lõpupäeva paika pannudeye rolling smiley
aga võiks esialgu panna näiteks 2,september,siis saab kolm kuud täis...
loomulikult,kel soovi,võib jätkata duellitamist.Kaalu jälgimine jätkub niikuinii meist enamustelspinning smiley sticking its tongue out

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.50

Pole sõnu- kaal 68,1 ja kaalutõus siis +900g

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. July 2011, kl 12.52

Tere, 81,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. July 2011, kl 16.19

Tundub, et see suur duell ei toimi vist enam......

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. July 2011, kl 16.28

Miks ei toimi? Ametlikku lõppu pole ju olnud. Paljud puhkavad ja eks augustis läheb ikka see hooga edasi. 21.07 on ju tabel olemas? Ma selle eelmise nädala kaalu heameelega jätakski märkimata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. July 2011, kl 17.55

Kuidagi nii vaikne on.....aga jah eks olegi puhkuste aeg, kuid mina küll ei näe viimase reede tulemusismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.