Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.32

Hommik, mina kaalusin täna hommikul 61,8kg grinning smiley Täiesti uskumatu, olen nii õnnelik, päris 60kg Jaaniks ei kaalu, aga hea tulemus seegi winking smiley

Mul täna puhkuse viimane päev ja just nüüd poaistab päike, naudin seda siis täiega grinning smiley

Päikest,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 20. June 2011, kl 06.18

Tundub, et ka Sul on kiire ja siia väga ei jõua smiling smiley
Ise tänasest tööle ja aega enam nii palju pole, sest ndl. tegemata tööd ootab mind ja tundub, et teen õhtuni, siis kolmapäev vaba winking smiley

OOtan tabelit ka,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 20. June 2011, kl 10.23

No hei-hei! Tead, mul oli see nädalavahetus jah kiire ja ei olnud arvutit kaasas ja eile oli lihtsalt suurest pidutsemisest väsimus peal ja magasin terve päev.
Mul isegi korraks näitas kaal 63,9, aga ma ei peta ennast, see oli pigem vedelikupuudus või midagi.
Ja mul on nii hea meel, et jälle esmaspäev on, saan oma tavalise reziimi peale minna, ei poea väljas sööma jne.
Ja mul on ka Sinu pärast hea meel, kujutan ette, mis tunnet see 61 kaalunäidul võis tekitada.
Meie tabel on siin:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 20. June 2011, kl 16.18

Ilus oli see 61 kanti kaal küll smiling smiley

Täna ostsin uue kaalu, mis näitas natuke teist nr. aga pole hullu, vahe on teada ja arvestada saab ikka grinning smiley

Kõike head,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. June 2011, kl 14.31

Kujutad ette, isegi peale poolt nädalat jaanipäeva pidamist on mu kaal 63,4 kg smiling smiley Ma nii rahul endaga. Pabistasin küll kui maalt tagasi tulin, sest seal ei ole kaalu ja iga päev ei saanud kaaluda, aga kui täna koju tulin ja ikka väiksemat numbrit kaalul nägin, siis oli ikka väga hea tunne.
Kuidas Sul läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 25. June 2011, kl 17.20

heii,

meil veel jaanid käivad ja kaal näitas eile 61kg smiling smiley Täitsa ilus, söögi koha pealt olen vaadanud ikka, et kergemat süüa, aga veini ja õlut ikka ka joodud grinning smiley

Koju jõuan homme, eks siis näis mis sealne kaal ka näitab, aga suurt vahet ei tohiks olla winking smiley

Edu ja päikest (meil sadas täna mõnuga),

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 27. June 2011, kl 07.25

Selle nädala tabel:


Ma nii ootan juba, et ka mina nr 61 näeksin! Siis oleks vaid lõpuspurt vaja teha ja olekski soov käes. Aga see nädalavahetus on 2 tähtsat sündmust tulemas, ei tea kui palju ma maiustustele suudan vastu panna.. smiling smiley aga ma ei muretse, kui kukungi ülemäära õgima, siis teen 2 päeva järjest proteiinipäevad ja kaal jälle kukub kolinal grinning smiley
Pean lihtsalt jälle mainima, et jube kahju, mu dieet ei luba maasikaid süüa sad smiley Ja vanaema eile saatis 2 suurt korvitäit maasikaid! Appppiiii... ma oleks äärepealt ära minestanud, nii hea lõhn. Mmm... panin kohe pooled sügavkülma ja õnneks on poisid kodus juba ülejäänud ära söönud, ei ole mul kiusatust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 27. June 2011, kl 13.44

Need viimased kilod lähevad visalt grinning smiley

Kodukaal näitab mul veidi rohkem, üritasin täna testida ka kuidagi, aga polnud niipalju aega et mässata grinning smiley tahax teada kas valetab või mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 27. June 2011, kl 14.55

Tead, ma olen juba nii palju alla võtnud, kõik vanad riided lähevad jälle selga. Pole ühtegi paari teksaseid ka, mis jalga ei läheks grinning smiley Mul nii hea tunne juba. Ja mulle meeldib see mida ma peeglist näen, aga ei meeldi see mida ma fot pealt näen. No kuidagi tundun fotodel ikka suur ja paks. Noh, suur just mitte, aga ma olen selline hästi lihaseline ja tundun jässakas. Me Sinuga pea ühepikkused, minu meelest on see paha pikkus (kaalu mõttes), sest oleme parajalt lühikesed ja kui natuke kaalu juurde tuleb, on kohe näha. Pikematel inimestel ei ole kohe näha, neil on ju rohkem pinda kuhu kaalu jaotada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 29. June 2011, kl 17.44

Mul jälle see asi, et kõik on metsikult suured grinning smiley eelmine aasta suvel kaalusin 63,9kg ja need riided on suured, täna näitas kaal juba 60kg ja natuke peale grinning smiley

Lisaks pidin uued bikiinid ostma, sest vanad oli suured tagumikust eriti kohe grinning smiley

Kusjuures ma olen ka suure kondiga ja lihast palju, vahel mõtlen et ei tahax trenni teha, mle ei meeldi et keha liiga lihases on grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. July 2011, kl 07.13

63,3 kg
Olen natuke pettunud endas, et kaal seisma jäi, aga no eks seda oli oodata. Ja nüüd on sünnipäev ja pulma-aastapäev ja üldse suvi on ju, tahaks magusat ja grillida jne.. smiling smiley Aga ma pean vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.13

Hommik,

sama siin, kaal seisab smiling smiley arvan, et ma lihtsalt ei ole söönud oma kaloreid täis, mõni päev isegi alla 1000kcal ja seedimine ka korrast ära confused smiley kaal siis kirja 61kg smiling smiley

Aga ikka edasi ja edasi, kuni see 5 ka ette tuleb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. July 2011, kl 08.49

Meie tabel:


Naerulind! Mul on kahju seda öelda grinning smiley, aga mul on natuke hea meel, et Sul ka kaal seisma jäi. No siis on mul võimalus Sulle järele jõuda. Ja tänasega olen oma kaalukaotusega täpselt poole peal. Olen rahul, väga rahul tegelikult. Tunnen ennast hästi ja ega ma nüüd väga peki ka ju pole, randa julgen rahulikult minna! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 01. July 2011, kl 16.48

Muideks, sama siin grinning smiley Muidu jõuad mle liiga kiiresti järgi grinning smiley

Päike on kuum ja rand kutsub vaatamata milline ma välja näen, aga samas komplimente sajab uksest ja aknast, seega ple vist viga ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 06. July 2011, kl 08.51

Puhkan täiel rinnal winking smiley

Reedel olen kaalu edastamas, enne patakad kaalule saama grinning smiley Abja-Paluojasse sõitma, äkki seal on grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.32

62,9 kg Eks ma olen ikka natuke pettunud, et nii vähe alla tuli, aga ega kedagi teist peale enda süüdistada pole. Ja süüdistada ei saa, sest oli mul sünnipäeva ja siis ma ei piiranud enda jaoks mitte midagi. Tegelikult olen ju rahul sellega mida paar kuuga saanutanud olen.
Nüüd terve see nädal sain 3 päeva šampust ja siidrit juua, iiiisssand kui hea! grinning smiley Mulle nii maitseb, mõnus oleks suvel ju mimoosat teha jne.. Aga ei saa! Kui mul on valida kas pokaal vauveini või natuke peenem mina = valin ikka oma peenema keha ju.

Ja tänasest algab mul puhkus!! grinning smiley Mitte nüüd kohe hommikul, pean ikka terve päeva veel kontoris passima ja seal on nii meeletult külm, pean pikad püksid ja kampsuni selga panema, kujutad ette grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 09. July 2011, kl 21.12

Heii, ma ka ikka puhkan ja ausalt ei tea hetkel oma kaalu õelda, loodan uuel ndl. ikka kaalule saada grinning smiley

Hetkel joon Siidrit, nii hea vahel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. July 2011, kl 14.57

Ma olen see nädal nii palju siidrit ja šhampust joonud, ime kah kui kaal alla ei lähe grinning smiley

Ma ei tee see nädal tabelit, teen järgmisel nädalal, siis kui oma numbri ka ütled. Senimaani naudime suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 11. July 2011, kl 06.18

Just, mle sobib grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 14. July 2011, kl 15.56

Homme kaalule winking smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 15. July 2011, kl 08.07

Niih, 61,8 kg! Ma olen rahul ja samas nagu ei ole ka. Nüüd olen nagu natuke paha enda peale, et seda veini jõin ja kinos käies popcorni sõin. Kuigi number on ju ilus, aga mõtlen ikka selle peale, et oleks ju veel rohkem kaalu kaotanud, kui oleksin dieedist kinni pidanud. Aga suve aeg, ei taha ennast üleliia ka piirata!

Ma nii loodan, et Sul on üldse 5 kg juurde tulnud! grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.47

Eheee, mul 60,7kg, tasa ja targu smiling smiley Mul on puhkus ja üldse ei mõtle, et kaalu võiks jälgida, söön kooki kui tahan ja pirukaid kui isu grinning smiley

Vaatamata sellele võin ju vähemalt rahul olla grinning smiley juures ei ole vähemalt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 15. July 2011, kl 11.43

Meil on ainult 1 kg veel vahet! Jiipppiii!! Järgmiseks nädalaks ma Sulle veel järele ei jõua, aga eks ma proovin kasvõi natukenegi.


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 15. July 2011, kl 12.30

Küll Sa jõuad, ma olen aja maha võtnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 19. July 2011, kl 08.03

Ei jõua! Tead Naerulind, ma olen enda peale nii pahane praegu. Nädalavahetusel lasin ohjad käest ära ja oli mitu päeva pidu järjest, siis ka muidugi meeletult palju rasvast toitu ja siidrit ja kommi jne. Ja täna oli kaalu peal 63 kg! sad smiley Mul on nüüd 3 päeva aega, et reedeks eelmise nädala kaalus olla, aga ma ei usu praegu endasse. Eks paistab. Ma lihtsalt olen nii tige enda peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 19. July 2011, kl 10.58

Ega minu seis parem pole smiling smiley Reedeni aega veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 20. July 2011, kl 07.52

Täna hommikul oli mul seis juba parem, aga eelmise nädala kaalu vist ei jõua. Ja siis on kohe ju nädalavahetus, siis ma lasen ennast jälle lõdvaks ja naudin kõike hääd ja paremat smiling smiley Üritan küll mitte põdeda, ikkagi puhkus jne, aga no mis sa teed, millegipärast olen ikka enda peale natuke tige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 20. July 2011, kl 11.00

Puhukse aeg ongi veidi raskem, mul nt. pole siin toidukaalugi kaasas ja meelega ei võtnud grinning smiley
Ja loomulikult on hetkel siis silm see mis koguseid mõõdab orienteeruvalt smiling smiley Reede õhtul Tallinna paariks päevaks ja laupäev suguvõsa kokkutulek, arvata võib, et ka mina natuke patustan smiling smiley oleneb tujust ka natuke, kas on isu see siider juua või mitte winking smiley

Aga reedeni siis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 22. July 2011, kl 13.03

Tervitus,

mina edastan siis oma tänase kaalu, mis on 58,4kg smiling smiley raskelt tulnud kaunikene grinning smiley

Ehk siis eesmärk sisuliselt täidetud ja 0,1kg rohkemgi, ootasin sellist tulemust augusti alguseks, aga näe, tahtis mind täna see kaalunumber juba üllatada grinning smiley

Ilusat päiksenautimisaega kergemaga kaaluga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.46

MInu tänane kaal on 62,2 kg. Puhkuse ajal lasin ennast tõesti käest ära, aga no aitab enesehaletsusest ja tagantjärgi põdemisest. Olen nüüd kodus ja siin on kerge dieeti jälgida. Varsti, juba varsti olen ka mina oma soovkaalus!

Mul on nii hea meel, et Sa Naerulind oma kaalu juba kätte said! Kujutan ette kuidas kaalul seisid ja suu heameelest naerule tõmbus kui 58,4 kg vastu vaatas. Mul on põhjust pingutada, tahan ka oma 58 kätte saada ju!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.