Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 22. July 2011, kl 22.11

Nii, hakkab pihta siis meie duell.

kaalumine siis toimub reede hommiku nagu reeglites kirjas oli, seega esimene kaalumine võiks toimuda nädala pärast.

Kirjutasin siis välja kiiruga ka algandmed:

------ algkaal - pikkus - soovkaal
feyyyya: 67,4kg - 173cm - 60 kg
hiieke: 75kg - 162cm - 60/62kg
kessu666: 75,3kg - 170cm - 65kg
pix: 71kg - 164cm - 60kg
kalka: 67kg - 173cm - 60 kg
niirt: 71/72kg - 175cm - 67kg

Ja edu meile kõigile ja andke ikka julgelt teada kuidas läinud ka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 27. July 2011, kl 14.02

Polegi kellegist midagi kuulnud.
Kuidas teil ka siis siiamaani läinud ka on?

Mul endal pole kalorite lugemisest midagi välja tulnud, aga huvi pärast sai kaalupeal käidud ja uskumatu- kaal on ikka allapoole läinud (66,6 lausa). Muidugi ma proovin süüa ikkagi normaalselt ja magusat v6imalikult vähe (mis on minu jaoks k6ige raskem - jäätisest näiteks pole suutnud loobuda, see kuulub iga hommikusöögi juurde smiling smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: krissu26
Kuupäev: 27. July 2011, kl 18.44

Ma sooviks liituda küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: pix
Kuupäev: 28. July 2011, kl 11.33

Ma tulen kah vahepeal kostma, kuidas siis läinud on.

Kuigi ma pole kunagi suuremasi kalorite lugeja olnud, siis üritan selle osaga isemoodi hakkama saada.
Muidugi olenemata, kas loen või mitte, siis sel nädalal oli igatepidi liialdus- oli vaja ju teha toorjuutsukooki (pikalt ei räägi, muidu ajan veel isu peale). Ja eile sai veel pitsat söödud..

Eks need teod olid andestamatud, kuid igatahes on nüüd seda motivatsiooni jooksma minna rohkem, kui vaja. Loodan, et homseks kaaluke liigub kah pisut grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 28. July 2011, kl 15.44

Tere kõigilesmiling smiley
Kirjutasin siia ennist pika kirja Teile, kuid olen ikka nii saamatu alles selles keskonnas, et ei läinud kuidagi siia üles. Tahtsin küsida, et kes- kus oma menüüd koostab ja oma kcal kokku arvutab? Mina ise teen seda [tap.nutridata.ee] sellel aadressil. See on tasuta ja minumeelest väga mugav keskkond.
Homme on siis kaalumine, mis seal siis ikka, eks panen siis kaalu siia hommikul üles, kuigi ega ma selleks veel valmis eriti ei olesmiling smiley

Tervitades Hiie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 28. July 2011, kl 22.08

Tere tere, nii tore teist kuulda. (ja tere tulemast krissu26)

Kui ma oma kcal kokku arvutan, siis kasutan tavaliselt selleks excelit. (Kui toidu peal kcal pole, otsin ülesse ampserist voi kasutan googlit). Kuigi jah kahjuks ei ole kcal viimasel ajal lugenud sad smiley

Ja homme ei tahaks üldse kaalu peale minna, täna 6htu sai söödud jäätist liiga palju. Ja ega ma siis ainult sellega ei piirdunud (lisaks veel kummikommid ja kirsid). Kui ikka üle siis korralikult. confused smiley
Aga pole hullu, homme olen jälle korralik. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.39

Tere hommikutsmiling smiley
Olen rõõmus ja reibas, sest kaalu peale astudes kaalusin täna hommikul täpselt 73 kg, supersmiling smiley Kuigi teinud midagi üleloomulikku ei ole. Saladuskatte all võin öelda, et ega ma nüüd eelmine reede ei kaalunud, ja kindlasti mitte hommikulsmiling smiley Kuid nüüd on vähemalt kindel, et sellel reedel oli kaal selline, eks siis paistab, mis on järgmine reedesmiling smiley

Ma arvan, et see kus mina kcal jm. kasulikke vitamiine ja vähemkasulikke valke ja rasvusmiling smiley arvutan on siiski lihtsam varjant, sest seal on juba kõik välja arvutatudsmiling smiley

Olen igasugu ekstreemsusi teinud, et saada soovitav tulemus, kuid esialgu tundub see tabelisse oma toidu koguste kirjutamine kõige mõistliku, sest söön ikka tõeliselt palju, ei koonerda, kuid kcal jääavd ikka ülesmiling smiley

Kuid ok, see selleks, jagan lihtsalt oma kogemusi, ei suru midagi pealesmiling smiley

Huviga loen ka teiste arvamusismiling smiley

Tervitades
Hiie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: pix
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.33

Ümmargune 0 on tulemus.
Mis siin ikka- selline tulemus näitab, et tuleb ikka midagi kokku võtta ja muuta midagi.

Kuigi nagu sai jooksmas käidud pikki jalutuskäike tehtud, kõik toit üles kirjutatud (isegi need patustamised olid nö piiri peal)..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.19

Hei!

Minul kohe esimesel korral ette näidata plusskaal ehk siis 72,5.
Mnjaa, mõelda vaid, et vaid 5 nädalat tagasi vaatas kaalult vastu 69,3 ja nüüd siis selline jõhker tõus.
Aga sellest enam kui kuuajalisest distsiplineerimatusest piisas ja nüüd on kohe suur soov taas järje peale saada ning vabaneda punnitava kõhu ebameeldivast tundest.

Tugevat tahet ja meelekindlust siis meile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: kessu666
Kuupäev: 29. July 2011, kl 14.35

Hei,
mulle võib kirja panna 74.0 ehk -1.3 kg. Asi seegi!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 29. July 2011, kl 22.54

Sai siis ka hommikul kaalu peal käidud - 66,9 näitas. V6rreldes eelmise nädalaga -0,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: kalka
Kuupäev: 30. July 2011, kl 08.59

66,5kg
mõnus tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 31. July 2011, kl 20.59

Meie selle nädalane tabel siis:


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 01. August 2011, kl 16.06

Ilus tabel smiling smiley
Mul nüüd hirmus motivatsioon sel reedel kah "roheliste" kategooriasse pääseda winking smiley

Seni on sujunud täitsa toredasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 02. August 2011, kl 10.43

Teresmiling smiley

Mulle ka meeldib see tabel, kuid ootaksin siiski arvamusi, kuidas keegi kaloreid loeb, kas lihtalt näljutate, ei söö magusat, teete sporti vms?


Tervitustega
Hiie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 02. August 2011, kl 20.29

Hei,
mina ei näljuta.
pole seda iial teinud ega hakka ka tegema.
võtan alla mõõdukas tempos - päevane kaloraaz umbes 1700, millest püüan üldjuhul kinni pidada.
juulikuu on olnud puhkus spordist ja korrektsest toitumisest, ent reeglina käin kolm korda nädalas pilateses ning kõnnin igapäevaselt 1,5-2 tundi kiires tempos lapsevankriga.
see seni kenasti toiminud. novembris alustasin siin kaaluabis 82-kilosena ja juuniks sain 69 kaalule. siis aga võtsin mõneks ajaks aja maha, kuna mulle ei meeldinud see, et toitumise jälgimisest ja sportimisest sai töö ning süümepiinade allikas!
tänaseks küll 3 kilo kehal tagasi, aga usun, et see kaob vanasse rutiini astudes kiirelt.
tänane trenn oligi üle pika aja erakordselt mõnus elamus ja kõigest heast on kah isu täis söödud smiling smiley
ootan juba mõnuga kasinamaid ning liikuvamaid aegu tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 02. August 2011, kl 21.46

Hei!

Mina ka ei näljuta ennast.
Hetkel on enamvähem nii, et hommiku söön mida hing ihaldab (tavaliselt kuulub magus sinna hulka smiling smiley ), lõuna - selline ilus keskmine praad ja õhtu siis proovin süüa maksimaalselt 350 kcal (enne kella 8 siis). Vahepealad siis mõnikord ka, tavaliselt selleks puuvili.
Kuid proovin siiski oma kalorite piiresse jääda (hetkel 1300, alguses oli 1500).
Viimasel ajal (alates juunist) enam kaloreid ei ole lugenud, olen proovinud silmajärgi- peast enamvähem arvutada. Niimoodi olen juba ka paar kilo alla saanud, niiet minu jaoks toimib smiling smiley Aga kui alustasin (olin siis natuke üle 80kg), siis kirjutasin kõik ülesse, iga viimasegi suutäie ja kaalusin ka kõik ära. Algus oli ikka väga range ja tagasilööke tuli ikka ka.

Aga nüüd on nii hea tunne. Muidugi minu jaoks on see ikka midagi uut, pole kunagi nii vähe kaalunud, juba teismelise ajast olin natuke priskem ja alla 70 pole oma täiskasvanu eas olnud kunagi (hetkel 24 siis). Aga jah soov oleks siis 60 peale siiski saada, niiet veel on natuke maad vaja käija.

Ning täna sa siis ka shoppamas käidud ja seda oli lausa lust teha, riided istuvad juba nii ilusti seljas. Kusjuures see annab nii palju motivatsiooni juurde smiling smiley

Spordidt siis niipalju et ega kuskil trennis ei käi. Jalutamas mõnikord. Selles osas olen suht laisake tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 03. August 2011, kl 12.53

Tere. Väga hea oli lugeda, kuidas keegi kaalulangetamise ja enesetunde parandamise nimel tegutsebsmiling smiley
Mina olen paastunud, tegin seda iseseivalt juba sel kevadel teist korda ja enesetunne oli super. Eesmärk ei olnud kaalu alandamine, vaid enesepuhastus- ja see toimis.
Ise mõtlen siin, et Teie kaloraazi hulk on kaunis väike, mõtlen seda TAI programmi lk. võrreldes, millest ka eesimese kirjas kirjutasin. Kas peaks ka oma kaloraazi vähendama? Mul oleneb päevast, kui kehaline aktiivsus on suurem siis peab ka kaloraazi hulk suurem olema ja vastupidi. Peaks kellegilt asjatundjalt küsima, kuidas oleks õigem, et see jälle kõik kolinal tagasi ei tule....


Tervitades
Hiie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 03. August 2011, kl 13.17

Tere! Mina sain oma vajaliku kaloraazi hulga siit samast kaaluabist. Eks muidugi oleneb ju kaloraazi hulk aktiivsusest ka. Mina kes ma trenni ei tee, siis kaalu hoidmiseks vajan ligikaudu ~1800 kcal, siis see 1300 ei tundugi nii väike kaalu alandamiseks. Kui ma ennast liigutan, siis ma muidugi söön sellel päeval natuke rohkem. Aga ma tean, et vähemalt kaaluabi pakutud kcal hulk töötab, olen ju juba kaotanud üle 13 kg. Äkki vaata mis kaaluabi pakub ja proovi toituda nende kcal järgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: kalka
Kuupäev: 03. August 2011, kl 17.15

Mina kaa ei näljuta end.
Vahepeal läksin päris rangeks. Sokolaadi küll vahest lubasin, kuid üle lubatud päevase kaloraazi ei läinud. Ja kaal seisis!
Nüüd luban rohkem ja kaal tasapisi langeb. Kevadel tegin samuti paastukuuri, millega kaasnes 4kg langus. Pärast seda langes siin kaaluabis veelgi. Nüüd juulis oli puhkus, siis sai 3kg tagasi söödud. Nüüd võimlen nendega tasapisi smiling smiley, nii umbes 3 korda nädalas, kuidas kunagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: niirt
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.09

Hommik!

72,1 on tänane näit.
tiba vähem küll kui eelmisel nädalal, aga siiski on arenguruum veel kõva smiling smiley

mõnusat suvist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.04

Hommikustsmiling smiley


Minu tänane näit oli 74, 3, seega midagi on mul väga valesti, ei ole patustanud ja söönud ka üleliia. Ise arvan, et keha hoiab vedelikku, kuid eks järgmiste päevade vaatluses saan aimu, mis toimub. Pettumus on, kuid ega sellepärast ei loobusmiling smiley

Tervitades Hiie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: kessu666
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.47

Kaal täna 73.2 , seega -0.8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.17

kaal täna 66.5, selle nädalaga siis -0.4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: kalka
Kuupäev: 05. August 2011, kl 16.07

66,5
seega sama.
kahjuks või õnneks grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: pix
Kuupäev: 05. August 2011, kl 22.12

70,9 kg =/

Ma ei saa aru, mis toimub!? Küll ta nüüd ühel hetkel peab alla kah liikuma hakkab taas ma loodan..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 05. August 2011, kl 23.09

Nii, sain selle nädala tabeli ka valmis, siin see on:


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: feyyyya
Kuupäev: 10. August 2011, kl 21.07

¨Hei!

Kuidas teil ka enamus sellest nädalast möödunud on? Minul oli nädala algus täielik katastroof. Pühapäev ja esmaspäev sõin absoluutselt kõike mis kätte sattus. Muidugi hea oli süüa kõike mida hing ihaldas aga arvatavasti kaalule see just hästi ei mõju. confused smiley Nüüd siis proovin olla korralik ja teised päevad on olnud normaalsed.

Tegelikult tahtsin küsida kui plaju ja missugust trenni keegi teeb. Olen otsustanud et ma pean ka natukene selles suhtes ennast paremaks muutma ja hakkama mingisuguse spordiga tegelema. Tuleb ju ainult kasuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: pix
Kuupäev: 10. August 2011, kl 22.23

Mul on enam-vähem.
L. Käisin hommikul kassiga staadionil jooksmas- koertega jalutajad põrnitsesid eemalt..
P. Käisin sõbraga metsas jooksmas 6,9 km, hiljem jalutasin koju sealt u 7 km. Sunniti veel kõhulihaseid ja kätekõverdusi tegema autotee ääres, et kõik näeks, kui vähe ma jõuan..
E. Jalutasin 12,5 km (kodust tööle). Rohkem ei jõudnud..
T. Käisin hommikul kassi nõudmisel staadionil jooksmas- koertega jalutajad jälgisid vaatemängu juba huviga.. Hiljem jalutasin 12,5 km (töölt koju).
K. Patustamise päev! Kahjuks tuli vaid bussiga sõita ja nii kogemata patustada (nüüd silmad kinni kõik korralikud)... pitsaga!

Muidu muud päevad on kõik toitumine ok olnud- ei mingit liialdust ja kõik kirjutatud üles.

Ise jumaldan zumbat ja nö klubi hooajal üritan kindlasti taas minna sinna. Seni aga kuni ilmad peavad üritaks ikka jooksmas ja rulluisutamas käija. Samuti käin tihti metsas ja üritan jalutada pikki vahemaid.

Eks paistab, kuda edeneb.. peagi tuleb aga asukohta vahetada ja siis paistab, mis elu edasi tooma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: feyyyya, hiieke, kessu666, pix, kalka, niirt
Saatis: hiieke
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.07

Tere hommikutsmiling smiley

Kaal oli hommikul siis 73, 4.
Olete kõik väga tublid olnud, mina jälgin rohkem seda, mida söön. Hetkel ei ole tahtmist veel väga sporti teha. Kuna olen juba üle nädala haige (jube nohu, köha) siis ega söögiisu ei ole, sest ei tunne ei maitset ega lõhna.
Käin, nii palju kui saan, kuid midagi tõsisemat veel ei tee. Plaanin septembrist alustada shapinguga.
Järgmine nädal ma saan veel kaalu nr saata, kuid siis on nädal pausi, sest sõidan puhkama ja ei saa ei kaalu ega ka interneti ligi. Kuid ma ei ole Teid siis unustanud.


Tervitades
Hiie

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.