Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 31. July 2011, kl 12.04

see koer on mul vanemate pool, hästi suur. mingi 60 kilogrinning smiley
Mul on vanemate pool kaks koera ja kass. Enda koju ma pole ka veel võtnud, kõigepealt kasvatan lapse nati suuremaks.
Õnneks ma mingid toidud saan maalt oma vanemate poolt, ise kasvatatud, aga noh suurem osa peab poest ostma. Koju peaks võtma kanad ja lehma grinning smiley Ja suure põllu rajamagrinning smiley Siis saab ehk hakkamagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 31. July 2011, kl 15.57

mul tuli just idee grinning smiley Võiksime lisada üksteist kas skype'i või msn ja siis teha konverentsvestluseid mingil ajal kui kõigile sobilik on tongue sticking out smiley Aga noh, see on kõigest mõte. Ei tea kuidas teistele see sobiks? Saaksime vahetada muljeid mis on nädala jooksul toimunud ja mida edasi teeme ja kuidas käitume, et oma eesmärki saavutada smiling smiley Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 31. July 2011, kl 16.13

hea mõte, aga mul on ainult skype. Msni ma kustutasin juba ammu ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 31. July 2011, kl 21.55

skype on väga mõistlik lahendus grinning smiley Mul ka msn-iga kogu aeg mingid probkeemid ja asjad. Võiksime ju teha nii, et reedel, kaalumise päeval saame seal kõik kokku ja paneme paika enda uued eesmärgid järgmiseks nädalaks ja arutame mida võiks teha või mida mitte teha smiling smiley Koos on ikka lõbusam winking smiley

Muide! Ostsin omale täna kaalu!! grinning smiley Seekord siis digitaalse, kuna silmad ei seleta enam nende mehhaaniliste kriipse grinning smiley vanaks hakkan vast jääma grinning smileygrinning smiley Aga.. astusin siis kohe kodus kaalu peale ja üllatus üllatus: 73,2! :p Oleks pidanud ikka vana kaalu juurde jääma grinning smileygrinning smiley Aga tegelikult.. ma arvan et pigem oli asi selles et ma olin just veidi aega tagasi söönud ja mitte just kõige kergemat toitu tongue sticking out smiley Jätsin nimelt vahele oma vahepala, ja sõin päeval veidi vähem, et saaks mehega pizzat minna õgerdama tongue sticking out smiley Mmmmm see oli nii hea tongue sticking out smiley Aga peale pitsa söömist kaaluda... ei ole mõtet ja ajab ainult endal närvid püsti tongue sticking out smiley Loodan et järgmine nädal olen jälle triksis traksis! smiling smiley

Ilusat uut algavat nädalat ja kergemat kaalu teile kõigile! smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 31. July 2011, kl 22.39

Ma olin ka varem tavalise kaalu peal, aga see näitas väga erinevat kaalu igakord et ei saanud üldse aru. Ostsin endale paar nädalat tagasi ka digitaalse kaalu, kohe palju parem grinning smiley Üks kindel kaal ja ei mingit arusaamatustgrinning smiley

Ma sõin see nädalavahetus päris paljuconfused smiley vist. Ma muidugi ei tea sest ma lõpuks ei mõõtnud enam oma koguseid. Homsest ma alustan uut moodust kehakaalu alandamiseks. Loodan, et saan nädalavahetuse patud uuesti korda seada ja reedeks on taas normaalne kaalu näit. smiling smiley

Loodan, et kõigil on järgmine nädal kaalud miinustes, siis kõikidel hea meel. smiling smiley

Andke ikka endast märku, kes te väga harvaks olete jäänud. Rääkige kuidas teil edeneb? Ootan huviga teie kõigi kaas duellitajate saavutusi,tegemisi, see annab täiega jõudu minule endale. Tavaliselt ma vaatan neid kaalust alla saateid, siis tekib kohe endale selline tahtmine kaalus kõvasti alla võtta ja palju trenni teha. Nii et kui te räägite endast, mis teind olete ja saavutanud, siis mul on kohe palju jõudu minna edasi ja jõuda oma eesmärkideni ning kindlasti ka paljudel teistel siin on sellest kõvasti abi smiling smiley

Soovin teile jõudu ja jaksu järgnevaks nädalaks! Minul tuleb üks raskemaid ja kannatust nõudvaid nädalaid, seega loodan, et õnnestub.smiling smiley

Jälle jutuni! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 01. August 2011, kl 08.32

Hey!

Kuulsin et teil siin vähe ruumi, sooviks ka teie sekka tullasmiling smiley
Algkaal on praegu siis 66,1kg, pikkus 173cm ja soovkaaluks oleks 62kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 01. August 2011, kl 08.32

Täiesti algkaal oli mul muidu veebruari keskel 87,7kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 01. August 2011, kl 09.01

Tere Corny, sa oled eriti tubli olnud smiling smiley
Tore, et meiega liitud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 01. August 2011, kl 09.07

tere, olin Corny-ga samas duellis, sooviks nüüd siia siis üle tulla, kui tohib.
Algkaal - 65,7 kg, pikkus 169 cm, soovkaaluks 60 kg
(Alustasin ka aprilli lõpus 77,8 kg kaaluga)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 01. August 2011, kl 09.54

Arvasin varem, et jäin hiljaks, avastasin teid päev pärast esimest kaalumist. Kuid soovin ka liituda.

Olen 77 kg 166cm confused smiley. Varem olin aastaid 62-64! Sinna tahakski jõuda. Vihkan kui inimesed kes minuga hiljuti on tutvunud küsivad nüüd, kui mind näevad oo sa oled dieedil või? Ma pole harjunud et minust on saanud see suur tüdruk grupis kes peaks alla võtma (aga teagelikult ikka võiks kah!) ! Enne kui harjun tahan seda muuta! Õnneks ei ole armastus spordi vastu ka veel päris veega kustutatud!

Ma tahaks jõuluks osta taas kleidi nr 38, mitte 42-44!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 01. August 2011, kl 10.24

Panin uued osalejad tabelisse kirja smiling smiley Koos on ikka kergem. Eesmärkide poole rutates!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 01. August 2011, kl 10.26

Suured tänud sulle Athena smiling smiley !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 01. August 2011, kl 10.34

Athena, kui saa graafikut teed järgmine kord, kui kaalumine on, ole hea muuda mu eesmärk suuremaks. 62 olin ma tütarlaps, nüüd ma olen naine ma tahan et paar kumerust veel säiliks, et siis 65, max min. 64 smiling smiley

Igatahes ma olen hetkel sellest portaalist totaalselt sillas!

Muide kaks aastat tagasi kui Ameerikast naasin hakkasime koos sõbrannaga kaalu langetama, aga siis ma armusin ja olin niisama õnnelik ja kilosid tuli juurde tema on saanud nüüdseks 80lt 59-60 peale!
Aga siin süsteem kus loed ja näed ja see ikka paneb jälgima mida sa tegelikult suhu pistad!

Olen teid algusest peale jälginud ja siin on ikka tublid koos, edu!

Aga küsimus veel targematena, mul valgud igapäev ületavad mingi 114-120% hirmus?! Või normaalne?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 01. August 2011, kl 10.39

Ega ta hea ei ole ju tegelikult, aga mina vaatan ka ikka rohkem et kalorid oleksid tasakaalus. proovi rasvade/süsivesikute arvu lihtsalt suurendada ja jälgi et sööksid vähem valku winking smiley Ei midagi keerulist smiling smiley Panen järgmine kord su eesmärgi suuremaks smiling smiley

inxii, pole tänu väärt smiling smiley mida rohkem, seda uhkem ju smiling smiley Annab jõudu ja motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 01. August 2011, kl 11.13

Tere, skype täitsa hea mõte winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 01. August 2011, kl 11.23

minu skype: annikatisler

Hiljem kui lapsed magavad kirjutan pikemalt tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 01. August 2011, kl 11.42

Tere!

ooooo...nii lahe, meid ju nii palju juba siin. Loodan, et me kõik jääme siia vähemalt kuni eesmärkideni püsima!!!

Osad juba nii tublisti suutbud ka kaalu langetada, tublid ja kiitus!!!!

Mina msn-i ei kasuta enam üldse, skypes käin vahest harva, aga kui enamus soovib seal vahest vestlusi pidada siis üritan ikka ka kampa lüüa. Lihtsalt laste kõrvalt ei pruugi ajad klappida.

Mul ka ikka valgud lähevad tavaliselt üle, kuid nagu juba eelnevalt olen siia kirjutanud jälgin kcal-eid, et need üle ei läheks. Ma ei põe enam selle pärast, et kõik alati tasakaalus oleks. smiling smiley

Ja digitaalne kaal on ikka mugav, näitab täpselt. Mina olen koguaeg seda kasutanud.

Tundub, et ilm läheb ikka ilusamaks nüüd, päike paistab, tuju kohe hea!!!
Päikest kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 01. August 2011, kl 12.16

smiling smiley Et siis minu mõte on selline. Reedel võiks skype'is kokku saada ja need kes online on saavad oma kaalu seal öelda smiling smiley Siis saame panna uueks nädalaks eesmärgid ja vahetada muljeid mida oleme teinud eelmisel nädalal smiling smiley Mis ajad teile sobiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 01. August 2011, kl 12.27

See nädal ma ei saa skype tulla. Valvan oma vanemate pool loomi. Ja siin olevas arvutis ei ole skype. Järgmine nädal lähen jälle oma koju siis saan ka kampa lüüa smiling smiley
Aja poolest sobivad mulle ainult hommikud, sest siis mul poeg magab ja mul on aega muude asjadega tegeleda. Alates 7st kuni 10 -11ni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 01. August 2011, kl 12.57

Mina ei tea skypest üldse midagigrinning smiley St olen kuulnud ja ehk korra isegi kasutanud, aga kuna mulle seda vaja ei ole, siis ei kasuta kasmiling smiley Võõras asi minu jaosk ja peakomplekt ka puudub. Msni kasutan harva...St olen kodus küll aga msn on offlinegrinning smiley Seal kunagi keegi minuga ei räägi ja kuna laps ka kodus veel praegu siis on halb, sest temaga ei saa samaaegselt tegeledasmiling smiley Oma saidid saan külastatud ja kommentaarid kirjutatudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 01. August 2011, kl 14.19

Tere!

Kas oleks ruumi veel ühele duellitajale? Kaal praegu 65,5 kg sooviks aga 55kg, seega umbes 10 kilo. Pikkus 168 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 01. August 2011, kl 14.55

Lisan su õhtul tabelisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 01. August 2011, kl 16.28

Hei, räägin siis veidike ka enda tegemistest, osin endale siis lõpuks toidukaalu, alles paar päeva vana, nüüd on näha palju ma tegelikult süüa võin....kuidas teil selle magusaisuga on, mul on jube, ma lausa jumaldan šokolaadi ja sellest eemal olemine on suht raske, ma ei tea, aga mul koguaeg magusaisu ja kodus ei tohi üldse magusat olla, muidu söön selle kohe ära, kuid viimasel ajal püüan ennast ikka valitseda...trenni tegemiseks mul aega eriti pole, kuna töö graafik on selline, aga nädalas 2-3 korda proovin 60 minutilisi jalutuskäike teha ja siis on plaan hakkata vesivõimlemises käima, et see pidi kaalu hästi alandama....aga muidu on enam vähem ikka päevade kalorid normis, vahel kipub ikka ületama, sest toidu kogus ei ole suur, aga asjad mida ma tahan süüa sisaldavad palju kaloreid, aga söön ikka igapäev puu ja juurvilju ka ja muidugi öö vahetused on asjad mis tekkitavad isu, aga seni olen jõudsalt vastu pidanud, et ainult mõni puuvili kui kõht väga tühjaks läehb...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 02. August 2011, kl 08.04

Minul möödus eelmine nädal kiirelt, käisin väljas nii jalutamas 60 min + rattasõit, väga mõnus. Kaal on nüüd mõnusamalt langema hakanud, tänase seisuga, eelmine nädal läks tibusammul alla. 12 päeva pärast on tulemas minu sünnipäev ja tahan siis kaaluda 63 kg ja siis veel minna edasi.... praegu hetkel näitab kaal 65,3 kg, nii et äkki õnnestub smiling smiley) Kleit on juba välja vaadatud, mis istus juba praegu nii hästi seljas smiling smiley) Kõigile jõudu ja jaksu !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 02. August 2011, kl 08.28

Athena - lisasin su oma skypesse - vaata kas saad mind ära aktsepida.

Hommik algas mul hästi - eelmine nädal alusatsin kaaluabi teemat ja tänaseks siis lausa -1,7kg - juhuuuu! Rõõm suur! smiling smiley Soovitud kaaluni veel päris pikk tee kuid algus on igati paljulubav winking smiley - häppi-häppi-häppi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 02. August 2011, kl 08.41

Mina lisasin ka su skype, Athena !

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 02. August 2011, kl 09.25

Tere!

Kirjutan siis endast ka paari sõnaga. Olen 25 aastane väikese plikatirtsu emme. Hetkel veel lapsega kodune. Mul on kaal alati kõikunud ja isegi kuni 20 kg. Stabiilsena ei ole suutnud hoida, sest olen langenud nende kiirdieetide otsa. Armastan hullult süüa ja kui kodus olen, käin pidevalt külmkapi kallal. Isegi kui seal mitte midagi ei ole siis midagi ikka leiab smiling smiley Peale rasedust sain endale veel väga lolli harjumuse, nimelt käin öösel söömas.
Õnneks armastan sporti teha, arvan, et just tänu sellele ei ole veel päris saja kiloseks paisunud. Kuna lapsega paljudes kohtades just sportimas käia ei saa ja lapsehoidjat tihti ei ole, siis käime pisikesega hommikul jooksmas. Lükkan teda käruga eessmiling smiley
Proovin nüüd uuesti kaaluabiga tervislikult ja stabiilselt langetama hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 02. August 2011, kl 10.20

mul hetkel väga raske jälle olla, niiet vabandan ette ära kui tihti sõna ei võta. nimelrt läks mees jälle mitmeks nädalaks ära ja pean lastega üksi kodus olema. Üks on 3 aastane ja teine 1,6 aastane. Tegemist jagub ja kerge nendega ei ole. Tänane päev algas jubeda masenudsõgimisega. Kolm bbatoonikommi, putru, viinerit.. kõike mis silma alla jäi. sad smiley Loodan et homme meel rõõmsam ja õgimisisu nii palju ei ole. Sain teie skype kutsed kätte smiling smiley Reedel siis suhtleme. Mõtleme välja ka mingi täpse kella aja. Näiteks kell 10.00?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 02. August 2011, kl 10.30

Tabel Uute andmetega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 02. August 2011, kl 10.46

Ohjh, ma olen omadega pigis. Maal olles on nii raske kaalu korras hoida. Hetkel olen ka lapsega kahekesi, mees on linnas kuna peab tööl olema ja siis on tal nii tüütu koguaeg maalt sinna sõita. Suht maseks on peal mul ja siis see söök on kõik nii maitsev. confused smiley Loodan, et suudan nüüd edaspidi vastu toidule panna, aga ma kardan et läheb raskeks see nädal.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.