Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 01. September 2011, kl 21.34

Minul on ka hirm mõelda homse kaalumise peale... Abikaasa tuttav tõi šokolaadikooki. Ja no ikka jube hea on confused smiley Mees võiks selle kiiremini ära süüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 01. September 2011, kl 21.36

Ma saatsin ka just külalised ära,viimasena sai kõhtu topitud küpsisetorditukk, ära ka ei saanud öelda, tädi tehtud... Aga just see oli liiast, tunnen end kui õhupall... Tegelt niipalju kui kaloreid lugeda oskasin, väga palju üle täna ka ei läinud, vast 200, sealhulgas klaas veini, mida ka muidu tarbinud pole. Enne pole siinoleku ajal sedasi ületanud või kui nats olen, olen vähemalt trenniga tasa teinud.... Täna mitte. Üks kontrollivaba õhtu, pole ehk ka kõige suurem patt. Hommikul loodan väga ikka veidigi positiivset tulemust... Aga kui pole kaotanud 0,5 kilo, piiran veidi lisaks kaloreid järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 02. September 2011, kl 05.49

Metsas 76,5 ehk +0,2. olen väga pettunud, pean järele mõtlema...järgmine nädal näib ka võimatute killast, olen täitsa äripartnerite meelevallas, täna sõbranna sünnipäev,kus on söök pōhiline, homme olen kaaslasena päev otsa kliendiüritusel, kus on kaaslasel eriti mitte midagi teha peale söömise, kuidas ma nii hakkama saan, kahtlen endas väga just praegu.... See nädal pidi hea olema, olen korralikult oma kaloreid söönud, treeninud küll kergelt...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 02. September 2011, kl 08.30

Minul on nüüd kaal seisnud paigal kolm päeva... Eilset väikest pidu arvestades väga hea tulemus tongue sticking out smiley
Tegin sushit ja siis toodi šokolaadikooki ja tiramisu kooki. No ei ole minu hetkel minu lemmikud toidud... Aga no peab ju "mõne" tüki ikka võtma...
Igal juhul olin täna hommikul 75,5kg -1,0kg eelmise nädalaga võrreldes. See nädal pole eriti rullida saanud ilmade tõttu. Mõtlesin hommikul, et ilmselt tuleb jalutama hakata siis õhtuti. Märjal asfaldil rullida ei taha väga aga jalutada saab küll ilusti, seega tuleb vahetada tegevust. Kuigi mulle meeldib rulluiskudega ikka palju rohkem...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 02. September 2011, kl 11.13

Nii, hõisata pole midagi, eks eilne perekondlik "hiinkas" andis tunda. Aga 78,9. See teeb siis miinus 400 gr. Aga see on ikkagi miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 02. September 2011, kl 14.59


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 02. September 2011, kl 20.41

TULEMUSED 2...ALG...26.aug...2.sept...kaal...kokku muutus
Ümarvorm......82.....-2,7....-0,4.....78,9....-3,1
Mary31........77.....-0,5....-1,0.....75,5....-1,5
Merimarju.....78.....-1,7....+0,2.....76,5....-1,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 05. September 2011, kl 09.59

Kuidas teil läheb? Ja kuidas nädalavahetuse peod üle elasite?
Mina käisin nädalavahetusel maal ja see ei olnud just kõige parem minu kaalule. Hetkel küll plussis vähemalt ei ole

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 05. September 2011, kl 10.36

Ütleme, et nädalavahetusel kogunes ikka juurde. Kusjuures eriti nagu ei patustanudki. Ainult natukene. Aga mingi tobe viirus on ka otsapidi kannul ehk sellest...
Käesolev nädal nõuab enese eriti kontrolli all hoidmist. Mitu nn kohustuslikku väljassöömistsad smiley Aga kui nohu järgi annab, ehk suudan ikka motiveeritud olla. Pean olemasmiling smiley
Tegelikult kui reedel veel kõik kaunis tundus, lubasin enesele, et iga mahavõetud 5kg puhul kingin enesele uue lõhna. Kaubamajas oli mitmeid uusi ja häid lõhnu...
Ja tegelikult on mul südamepõhjas veel üks motiveeriv unistus. Tõsi, selleni jõudmise tähtaeg on juuni 2012 ja selleks ei piisa siin püstitatud 69kg jõudmisest, ikka oma 8-9 kg tulek siis veel maha võtta. Aga märksõnad on: üks konkreetne kleit ja üks konkreetne üritus (ei ole pulmadsmiling smiley). Kui 69 peale jõuan, siis ehk täpsemalt.
Seega: ei jää muud üle kui tubli olla.
Motiveerime siis palun siin üksteist ja teineteistsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 05. September 2011, kl 14.29

See oli minugi mõte! Üksteise motiveerimine siis...
Seda on vaja, et ikka püsida õigel rajal! See ei ole meie jaoks kõige lihtsam olnud... Seega püüame nüüd paremini ja kindlasti on seda koos lihtsam teha!
Minul oli ka eelmine nädal miski külmetus küljes. Täna on veel vahest nina vaid kinni.
Nädalavahetusel sai palju aias ja õues oldud... Maasika peenra vahel istusin laupäeval pool päeva. Pühapäeval sai naabritelt kiviktaimla taimeid toodud ja kartuleid võetud. Täna siis loodetavasti saab taimed maha panna, kui mees mulla toomisega aitab.
Lisaks on mul veel 250 lillesibulat ootamas maha panekut... Nii et aiatööd jagub.
Pealegi täna vist viimane sajuta ilm, nii et lihtsalt peab jõudma rullitama! Aga mis vihmaste ilmadega saab - ma ei tea sad smiley
Nädalavahetusel on veel tööl suvepäevad. Ei kujuta ette, kuidas selle üle elan...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 06. September 2011, kl 06.35

Aed ja aiatööd: see kõlab kenasti. Mina olen paneelmaja kontorirott ja aiarõõme pole.
Veel vist peab päeva-paar seda kuiva sügisilma. Ma vähemalt loodan.
Ehh... suvepäevad....meenus, et meil on ka miski töökaaslastega sygispäevad sel kuul veel ees...Tuleb olla piiri pidavsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 08. September 2011, kl 14.39

Tundub, et ma olen siin jäänud iseenesega dialoogi pidamasmiling smiley
Sõbrad-võitluskaaslased!: kuidas tunne on enne homset?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 08. September 2011, kl 21.12

ei ole midagi ainult sina winking smiley
Mina ikka ka... Enne homset väga hirmu pole... aga ilmselt suurt kaalu langust mul ei tule... Hea kui 500g välja venitab...
Aga vaat nädalavahetuse ees on küll hirm, et ikka suudaks ja oskaks suvepäevadel piiri pidada! Seda näeme siis juba järgmine nädal. Peaks mingi lahjema alkoholi välja otsima... Õnneks ei ole ma väga jooja - kõik ütlevad, et hea odav naine tongue sticking out smiley Poolest siidri pudelist hakkab paha... Aga siidrit küll ei taha... Veini jooja ma ka ei ole... Üldse alkohol ei ole suurem asi - aga veidi ikka võiks. Ainult et mida...
Ah jaa... Täna käisin seenel smiling smiley Saime kahe peale 4,6kg kukekaid ja väikse ämbritäie veel puravikke lisaks smiling smiley Nii lahe, nii lahe winking smiley Ma pole mitte kunagi nii palju kukekaid korraga leidnud nagu täna... Igal juhul nüüd peaks selle kukeseene risoto ära proovima.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 08.09.2011 21.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 09. September 2011, kl 05.56

Nii. Et siis kaalumise hommik. 78,3 näitas.
Eks ta tasapisi liigub. Oi, aeglaseltsmiling smiley
Mary, sul on siis alkoholiga ikka väga head suhted. Minu viga ongi see, et ikka meeldib klaasike-kaks veini võtta või pudelike siidrit juua, aga pagan - need annavad vastikult palju kaloreid. Ah, kõik siin elus on miskitpidi kahjuliksmiling smiley Eks am püüan lihtsalt harvem ja vähem.
Mary, sulle nädalavahetuseks - rõõmsaid suvepäevi ja natuke jälgi, mida sööd/jood, aga peamiselt ikka tunne rõõmusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 09. September 2011, kl 08.10

No nii... Täna näitas kaal - üllatus, üllatus - palju vähem kui ma arvasin... Nimelt siis 74,4 kilo kaalu kaotust 1,1kg. See oli küll väga tore üllatus smiling smiley
Ma küll ei saa öelda, et mul alkoholiga hästi on confused smiley Vahest tahaks ikkagi juua ka, aga no ei oska sad smiley Hetkel muidugi tuleb see kasuks...
Eks ma muidugi naudin seda kõike, aga ma juba kujutan ette, kuidas kogu aeg miski kuklas kiunub tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 09. September 2011, kl 10.23

Tere! Ma saabusin reisilt siis eile öösel, jōudsin just kaalumise ajaks ja tulemus on hea: 75,2, st vōrreldes eelmise nädalaga -1,3. Pean ütlem, et ühtegi kalorit lugenud pole ja toite ka mitte märkinud ega ise vaaritanud, aga toit, mis pakuti, oli väga kvaliteetne ja tervislik, 5 x päevas, oligi sellise tunne, et täitsa sobivad valikud. Olen täitsa üllatunud, kui hästi nad toiduvaliku olid planeerinud, olid ka magustoidud, aga väga mōistlikud, nt rabarberivaht ja kohvi kōrvale must mōru šokolaad. Väga mōnus ja mina rahul! Mul aint veids motivatsioon kadunud üles kirjutada kaloreid... Ega see usupööramine tihedalt ju head ei tee, aga olen kuulanud ühte sarja, mida I phones saab: beyond diet, ja see kōlab hästi mōistlik: väike muutus korraga, tihedad toidukorrad, tervislik ja lahja toit mōistlikus koguses + sport. See peaks olema midagi, mida igaüks peaks suutma jälgida eluaeg ja peakski olema eesmärk. Ma siiski vist jätkan esialgu kirjutamist, aga hästi huvitav on see sari, sadu erinevaid elustiili hoiakuid kirjeldatakse, mis kōik on enesetunde ja valikutega seotud, kui teil on vōimalus, kuulake ka, inglise keeles muidugi. Beyonddietpodcast.com vist on aadress, aga päris kindel pole, kuidas seal kuulata saab, arvuti taga istudes ilmselt on tüütu, aga lennujaamas, lennukis vōi mujal oodates on perfect ajaviide winking smiley iPhone'i tulevad store' i kaudu ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 09. September 2011, kl 10.42



Proovin taaskord tabeli lisada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 09. September 2011, kl 10.54



No kuidagi ei taha see siia ilmuda sad smiley
Mix siis eelvaates näitab confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 09. September 2011, kl 12.58

Kui "ava teises aknas" öelda, siis näitab tabelit. Super! Kolm on seltskond ja seltskonna peale oleme ma juba üle 9 kilo maha võtnud.
Tublidusepaid meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 09. September 2011, kl 21.53

Ma eitea, mina ei näe tabelit, vbl sest ei kasuta arvutit,mul pole excelit, panen ikka kirja, saite sama?
Tulemused 3.nädal___alg___26aug___2.sept___9.sept___kaal____kokku
Ümarvorm____________82____-2,7____-0,4_____-0,6_____78,3____-3,7
mary31______________77____-0,5____-1,0_____-1,1_____74,4____-2,6
merimarju___________78____-1,7____+0,2_____-1,3_____75,2____-2,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 13. September 2011, kl 13.25

no nii suvepäevadelt tagasi ja püüan taas saada õigele lainele winking smiley
Suvepäevadega võib väga rahule jääda - igas mõttes! Toidud olid sellised, mis sobivad väga hästi minule winking smiley Oli ka küüslauguleibasid ja kartulisalatit, kuid õnneks ei tundnud ma nende järgi mingit vajadust smiling smiley Sõin hoopis šašlõkki ja tomati-kurgi-hiinakapsa salatit ja kõik oli viimase peal smiling smiley
Teisedki toidukorrad olid väga ok. Alkoholiga ei liialdanud, kuigi ümberringi kõik päris purjus olid...
Päeval sai veel võistlustelgi osaletud ja mööda nööre ja redeleid ronitud. Nüüd aga on mul kõik lihased haiged... Nii et ei suuda tagurpidi käikugi sisse panna tongue sticking out smiley
Aga igal juhul oli kõik... zuper grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 13. September 2011, kl 15.56

Mary-tubli!
Kuidas Merumarjul läheb?
Mina pean ütlema, et läheb ja ei lähe ka. Olen natuke turris enda ja maailma ja nohu-köha peale. Kardan, et pean reedel häbenema, aga või siis ka mitte....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 13. September 2011, kl 19.01

Ega haige olla ei ole mõnus! Saa juba terveks Ümarvorm! smiling smiley Saadan tervisi sulle!!!
Mina olen jällegi nukker, et rullitama minna ei saa...
Praegu on aga kõht niiiii jube täis, et ei tea kohe mida pihta hakata... Sõin veidi lasagnet ja palju wokitud köögivilju winking smiley Vaevalt sain kalorid täis...
Igal juhul on väga huvitav teada, mida reede toob... elame-näeme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 13. September 2011, kl 22.41

Ehhh, reede...Ma pean ilmselt kuhugi kivi alla peitu pugema. Kuna ma paaniliselt külma ilma ja niiskust ei salli, siis sai täna rammusat kana ahjus tehtud ja veini joodud...ja tegelikult oli kõige vastikum selle juures see, et ma ei suutnud seda kõike 100% nautida vaid põdesin seda, et kalorinorm üle sai. Nõme! Ja nohu-köha on veel nõmedamad. Ainuke lootus ja lohutus on see, et ilmselt järgmised kolm õhtut ei ole kodus vaid kohtades kus süüa ei pakutasmiling smiley
Jaksu ja kindlameelsust, kaaslangetajad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 13. September 2011, kl 23.12

Tavaliselt ma eneseabi ja muu sellisega tegelejate tekste ei spämmi, aga see on küll paljuski nagu meile kirjutatud: [www.xn--tpakkumised-rfba.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 14. September 2011, kl 08.38

Tõesti väga asjakohane spämm. Eks seda kõike teab ju tegelikult isegi... Aga aeg-ajalt kipub seda kõike unustama sad smiley
Vot nüüd ongi metsas selle söömisega winking smiley Kas või sinu kana söömine... No täitsa jube ei saagi vahest nautida midagi sellist, mida väga süüa ei tasu... Nüüd tuleb leida teised toidud mida nautida! Kui see ainult oleks nii lihtne ka tegelikkuses...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 16. September 2011, kl 05.37

Nii. Reede. Kaalumine. 78,4sad smiley Pluss 100 gr eelmise nädalaga. Paha. Luban, et enam nii ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.12

Tervitus smiling smiley pole ma kadunud, aga kuidagi on nii juhtunud, et kaks korda olen pika kirja kirjutanud aga ära kaotanud kirja, aku on poole pealt tühjaks saanud. Uuesti sama teksti pole viitsinud kirja panna. Lühidalt olin küll vahepeal paar päeva täitsa alla andmas aga tegelikult kokkuvõttes kõik läheb kenasti ja olen üsna stabiilne, stabiilsus on aga minu jaoks uus asi, esimest korda üle kümne aasta vast ka enesetunne on väga hea!
Kaal 74,9 ehk -0,3 see nädal. Poleks tavajuhul rahul, aga olen ülimalt rehul, stabiilsus toidus annab uskumatult hea enesetunde. Ja kiiret ju pole! Trenni pole endiselt teinud sad smiley Olge tublid! Ei anna alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.18

teil pole väga vigagi... minul on viimased neli päeva olnud kaal 74,4kg ja täna hommikul oli 74,7kg. Ma ajan selle kõik kõhu süüks tongue sticking out smiley Viimased päevad on ikka tõsiselt punnis kuidagi olnud. Nii et loodan, et käib ikka korralikult läbi ja siis kukub järsult...
Oh jah... Lootus on ju ikka lollide lohutus olnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 16. September 2011, kl 14.23

Ei me alla anna! Järgmine nädal peaks parem tulema! Edu ja jaksu meile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.