Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. September 2011, kl 14.01

KurrNurril on pikkust 171sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 12. September 2011, kl 14.47

Parandatudsmiling smiley

Nimi....Jumbukas.. DonnaBella.. Mammu530... Tipp....Trincu...KlaarikaMai...Birika....EA….. tupsu36.... Lysy ...KurrNurr
Pikkus…..168cm…….164cm……....160cm..…....180cm...168cm.……162cm……..162cm..170cm…152cm…..178cm….171cm..
09.09.11…84,9………75,1………….80,1………...87,0..……79,5…..…82,2……….76,6…….79,6…….78,8…...77,6.…...82,7..

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 13. September 2011, kl 08.50

Kõik langetavad vaikselt kaalu ja kellelgil pole aega siia paar sõna trükkida. Ma siis alustan smiling smiley
Kuidas teil kõigil läheb?
Minul nagu ikka - nädalavahetused teevad oma töö, eriti veel siis kui maal käin. Kiloke tuleb tavaliselt juurde, teisipäeva hommikuks on õnneks kaal sama nagu reedel ja siis paar päeva aega, et ilusam kaalunumber reedeks saadasmiling smiley
Kas te märgite kõik toiudud kenasti päevikusse? Ma tean, et tegelikult peabki enda vastu aus olema ja eelmine edukas kaalulangetamine näitas, et see oligi ainus asi, mis tulemusi tõi.
Praegu suudan hommiku ja lõunatoidud kõik üles märkida aga õhtused toidud jäävad alati märkimata.Kui lapsed kodus siis pole lihtsalt aega ja järgmisel hommikul ma enam seda teha ei viitsi/jõua/taha grinning smiley
Trenniga alustasin taas, minu suurim viga oligi see, et augustis jäi trenn ära ja nii uskumatu kui see ka pole, kuuga tõusis kaas 5kg - MASENDAV confused smiley
Nüüd kui jälle trennitan, siis tean varasemast kogemusest, et esimesed kuu aega kaal eriti ei lange, lihased ju kasvavad ja need raskemad.
Igaljuhul edu meile kõigile, et need jõulud ikka kergemad tuleksid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 13. September 2011, kl 09.28

Mina kogesin ka sama asja. 2 nädalat pole viitsinud trenni teha ja kohe on kõpsi üle 2 kilo juures.
Nüüd välhemalt on kaal taas allapoole liikumas ja see teeb endale vaid rõõmu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. September 2011, kl 09.55

Tere!
Kuna Jumbukas kurtis, et keegi ei kriba midagi siis parandan selle vea kohe ära. Jah, ausalt öeldes on küll kuidagi raskem seda päevikut täita kui oled tööl käiv inimene. Õnneks jääb siis ära näksimine kui midagi kaasas just pole (enamasti õnneks pole, kui, siis õunad koduaiast). Kaks last ja töö ei anna enam nii palju vaba aega,et suuresti ette saaks planeerida, magama peab ju ka kunagi. Jõuan ka alati hommiku ja lõuna sisestada ja kui mul suppi kapis on siis planeerin selle õhtuks ka ära aga vahepalad on mul puudu ja kaloreid jääb väheks. Kui see metsas seenel käimise aeg läbi saab siis võtan ennast kätte ja teen ühel nädalavahetusel töömenüü ka korda, et oleks konkreetsed ostud ja kindlad toidud teada. Üldplaanis on muidu kõik ok. Trenni teha tahaks ikka ka samas rütmis kui ennem aga kuna mul on plaan jälle naiskooriga liituda siis hakkab ajaga kitsas, sügise poole vist inglise keel ka veel juurde. Eks tuleb siis nädalavahetusel rohkem liigutada.
Mõtlesin veel, et küsin kuidas Donnabellal tööl läheb, nüüd juba tükk aega käidud?

Olge siis tublid ja meelekindlad.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. September 2011, kl 10.21

Tere, mina proovin kaalupäevikut töö ajast täita ja täidan hommikuti päeva menüü ära ja püüan siis seda jälgida.Hommikusöök on mul tavaliselt mingi puder või soojad leivad juustu-tomatiga , vahel omlett. Lõuna võtan kodust kaasa - tuleb odavam ja panen ikka kasulikke asju kaasa - täna näiteks kabatsokk munaga, viil leiba ja tomat. Olen aru saanud , et vahepalad on väga vajalikud, siis ei teki hullu nälga ka. Mul on selleks õunad, porgandid jms. kodune kraam - ma olen suht tervisehull - joon oma korjatud ravimtaimedest tehtud teed paar tassi päevas. Minu probleem on õhtud , siis libastun päris tihti aga ma püüan nüüd jõuludeni tubli olla ja duellis osaleda. Ahjaa , mul on neli tütart ja abikaasa. Olen tegelikult õnnelik inimene , kui seda 10 kg ainult üle ei olekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: EA
Kuupäev: 13. September 2011, kl 12.04

Tere

Tegelikult on väga tähtis päeviku pidamine st kõik täpselt üleskirjutada, mida päeva jooksul sööd. Ja muidugi oluline asi , mida ei tohiks kaalulangetamise juures ka unustada on vee joomine. Seda tuleks kohe palju juua vähemalt 1,6 l. Mina olen enda jaoks lahendanud selle toimingu nii, et olen pannud veepudeli (1,5l) endale nähtavale kohale nt töö juures laua peale , mille täidan hommikul tööle tulles ning töölt lahkudes hoolitsen selle eest, et see oleks ilusti kenasti tühismiling smiley. Õhtul kodus joon veel ka suhkruta teed. Olen aru saanud, et kui ilusti kaloreid arvutada, et mitte neid ületada, siis ei ole trenni vaja tehagi. Esimesed kilod lähevad ka nii alla. isiklikult jätan kuskil 200 Kcal igapäevaselt söömata, kuna ei suuda vbl nii täpselt kaloreid ja koguseid arvutada, siis on väheke varu olemas. Peame suutma igasugustele kiusatustele ei ütlema ja kindla eesmärgi nimel edasi liikuma, küll siis see kaal ka langema hakkab.

Parimat

EA

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. September 2011, kl 13.30

Oi, kui tore on aktiivseid kasutajaid näha.....kõik tegelevead asjaga...Mina olen veel selles rütmis, et ei saa, ei või, ei oska, ei taha, ilm on paha ja kõik teised on selles süüdi, et mina ei saa järjelegrinning smileygrinning smiley Otsin oma motivaatorit, nooooooooooo ei leia.....aga jube paha on olla, kui jälle on tulemas mingi + nädal, häbi ja oi kui suur häbi siis on... Aga ma olen juba 85% kindel, et hakkan seda motivatsiooni ikka jälle leidma, see ei saa ju kuhugi kaugele olla kadunud.....smiling smiley Jõudu meile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 13. September 2011, kl 14.06

Ehh, nipp on siis selles, et vesi tuleb panna laua PEALE, mul on laua ALL ja no ei seisa meeles smiling smiley selle peale... võtame 1 klaas vett

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.29

Tere,

esimene nädal möödas ja kaalul käidud! Trincu kaal 16. septembri hommikul - 78,8 kg
Edasi, ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: EA
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.36

Tere

Minul ka kaalul käidud ja tulemus 79,0. Natuke langes, kuid -1kg eesmärk jäi täitmata! Aga nagu trincu kirjutas, et ikka edasi:-) Järgmisel nädalal tublimad!

EA

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.46

Mina liiga kiiret langust ei tahagi, kõik senised "kiired" kaalulangetused on alati lõppenud kui soovkaal käes, siis jälle vana ja harjumuspärase toitumise juurde tagasi ja ka kaal tuleb tagasi (+ veel mõni kiloke algsele lisaks) ja nii juba 15 viimast aastat. Prooviks nüüd tasa ja targu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.48

Tere ,Birika tänahommikune kaal 76,3 see tähendab -300 gr ega ma väga rahul ei ole aga tean ka põhjust - olen õunu ja pirne ikka tavalisest tublisti rohkem söönud. Samas kui jõuludeni iga nädal -300 gr miinust oleks , oleksin tulemusega rahul. Ja kuulge kõik - nädalavahetusel ei tohi keegi ennast lõdvaks lasta smiling smiley, sest uus kaalumine juba seitsme päeva pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.03

Jah, ikka tasa ja targu.....81,2 kg täna hommikulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.43

smiling smiley
Tere,

Lysy hommikune kaal 69,9 kg.
Lootsin enamat aga ...

Jõudu ja edu järgmiseks nädalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 16. September 2011, kl 10.18

tere kaunist reedet,

minu kaal täna 81,9

KlaarikaMai

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.52

Tervist kõigile!
Lõunalauas tuli äkki meelde, et kaal jäi saatmata. Ei ole ikka päris harjunud veel siin käima igal hommikul, töö segab.
Minul siis 86,6 mis teeb - 400g, imestan, et niigi hästi on läinud, sest neid õunu mis söödud saab ei jaksa isegi kokku lugeda, rääkimata siis kaalumisest. Ja muidugi on pidevalt õunakooki kodus...
Edu kõigile.

Jumbukas, väga ilusad perepildid sul FB üleval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 16. September 2011, kl 19.10

Minu kaal täna 76,6 - sai selle nimel ka vaeva nähtud. Sain maha selle, mille eelmisel nädalal sai selga kogutud. Nüüd tuleb hoida languse trendi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 16. September 2011, kl 19.21

Tere!

Lysy kas sul kaal ikka õige???

Minu kaal täna 84,0. No oleks siis võinud veel 100g maha minna oleks 1kg eesmärk täidetud smiling smiley
Tabeli teen siis pühapäeval valmis, kui kõikide kaalud saadetud.
Tänud Tipp, me ise ka rahul. Üks fotograafiks õppiv sõbranna soovis meid n.ö modellina kasutada ja kätt harjutada aga tulemus on minuarust parem kui mõnel kogenud fotograafil winking smiley
Aga no ma enda kallal noriks küll, nagu täiskuu näost grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 16. September 2011, kl 21.00

Õhtust!
Minul ei ole siia midagi rõõmustavat kirjutada. Sügis, pimedus, niiskus...ja koos sellega tekkinud meeletu söögiisumoody smiley Juba teist nädalat olen aina söönud, söönud, söönud... Nüüd oleks vaja pidurit tõmmata, muidu läheb kogu püha üritus upakile. Alates homsest hakkan jälle toidupäevikut pidama. Ja oma tubaselt jalgrattalt pühkisin kenasti tolmu ära.spinning smiley sticking its tongue out
Tippile vastuseks.....tööl läheb hästi! Just täna lõppes mul ametlik katseaeg ja homsest juba täieõiguslik töötaja! Tore, et Sa ka omale töö leidsid...
Nüüd tuleb see vastik osa....kaalunumber.....75,6kgconfused smiley Jumbukas, arvan, et sellise tagurpidi tempoga mida mina siin arendan,jõuad mulle varsti järelegrinning smiley Või õigem oleks öelda, et jõuan Sulle järelegrinning smileygrinning smiley
Nonii, teie kõigi postitustest sain nüüd küll mõnusa energialaksu! Tublid olete! Järgmine nädal sooviks endale sama öeldawinking smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 18. September 2011, kl 20.11

Nii, panin duelliteema üles. Lysy kuna Sinu kaalunumber pole väga reaalne, siis kirjutasin Sulle X-isad smiley
DB ära kurvasta, mul läheb seekord väga tasa ja targu....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 19. September 2011, kl 07.53

Hommikust!

Ma olen esimene patune, kes unustas kaalu saatmast sad smiley. Tänan Jumbukas, et mind ikka veel nimekirja jätsid. Kuna mul on liitumine aasta lõpuni siis püüaks ikka niikaua duellis püsida ja ehk midagi ka langetada.
Kui sul mahti Jumbukas, siis ole kena pane minu pikkuseks 167 cm. Tänan!

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.15

Ilusat pealelõunat kõigile!

Siin on nii vaikseks jäänud viimasel ajal. Kõik vist nohistavad omaette ja on hästi tegusad. Sain äsja oma esimese negatiivse emotsiooni tööl ja see tekitas minu mõtte,et tahan veidi positiivsust hoopis ja seda saan ma siit, teie juurest.
Tartus on hetkel täitsa ilus ilm, tuult on aga päike paistab kenasti. Kardan, et õhtuks kõik jälle muutub kui oleks aeg rajale minna. Siit ka küsimus teile, mida te praegusel aastaajal õues trenni tehes kannate? Mul on ainult tavaline veidi tuult pidav kompl. aga kui tuleb ivake suurem vihm kui seenekas siis ma saan hirmus märjaks. Olen näinud mingit sellist jakki inimestel mis oleks tiba nagu sukelduja riiete kangast.Kas keegi teab mis see täpselt on ja kuidas see vett peab? Mõnikord tahaks sellise kerge tibutamisega ikkagi rajale minna aga päris ära külmetada ka ei tahaks. Nokk kinni saba lahti, saba lahti nokk kinni.
Korraldasin oma kalorid ka ringi sest trenni enam ei jõua 5* nädalas ja seega peab vähem sööma hakkama.Mis parata, elu seab piirid. Tahaks küll aga...
Näis mis hommik toob.
Edu kõigile ja katsume ikka tublid olla.


Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 22. September 2011, kl 14.24

No mina ei saa kuidagi kaalulangetuse lainele. Ilmad on ka nii jamad, ma olen koguaeg uimane ja trenni ka ei viitsi minna confused smiley
Istun kodus ja no kapis leidub ju alati midagi magusat mida suhu pista ja naabrinaine koguaeg küpsetab, just tulin tema juurest ja maiustasin seal martsipani ja kohupiimaga täidetud ahjuvirsikutega. Totaalne magusasõltlane olen.
Tipp kas enamus n.ö spordikilekaid ei ole mitte tuule ja veekindlad? Mul on 2tk ja siltidel vähemalt selline märge, praktikas katsetamata, sest mind ei kisu kuidagi vihmaga õue grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 22. September 2011, kl 15.25

Minu riided raudselt vett ei pea, kui siis ainult tuult. Paksemad püksid millega ma talvel käisin olid ka märkega, et peavad vihma aga tegelikult lasid ikkagi läbi, esiteks kohe põlve pealt (no sellise seenekast kõvema saju korral). Olen paar korda oma mehe riietega ka käinud sajuga ja vot need olid head, ei piiskagi tulnud läbi. Samas on tal jälle ikkagi talvekas. Loeb ilmselt see mingi numbriline näitaja seal sildil, et mida rohkem nulle seda paremini peab. Eks tuleb siis vist endale ka sellised riided muretseda.
Sellega olen ka nõus et hetkel ajaliselt paha aeg kaalu langetada, see lõputu vihm ja pimedus käsikäes aga ma kõnniks ikkagi.
Magusat tahan ka, jubedalt.


Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.37

Tere!
Ei mingit muutust, täitsa nulliring. No ega see ei peaks mind ka üllatama, sellise toitumise juures nagu ma siin viimased päevad olen teinud! Ei tea miks see mesi seal saiapeal nii hea on???
Vastik,vastik,vastik....
Ja eile sain järjekordse tõestuse,ei, ei pea mu riided vett. Nii ilus ilm oli kui rajale läksin, kuiv ja kena ning ikka hakkas sadama lõpuks. Vähemalt sai käidud.
Olge teie ikka tublid.
T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 24. September 2011, kl 19.30

Tere!
Olen nüüd ilusasti nädal aega toidupäevikut täitnud. Panin sinna kirja reaalselt selle, mida suhu pistan, st. ei hakanud planeerima, et päevakalorid täis saaks. Tuleb välja, et olen siin kaaluabis ikka korraliku toitumiskoolituse saanud. Nimelt panin ma taldrikule kõigepealt silma järgi mõõdetud toiduportsioni ja alles siis kaalusin. Ja teate mis?! Kuuel päeval seitsmest olin päevakalorid täpselt täis söönud! Kusjuures kolmel päeval nägin õhtul ekraanil kirja: toitumine tasakaalus!!hot smiley
Nii et minust saab asja küll! Kui nüüd suudaks veel puhkepäevadel ka kainet mõistust säilitadaconfused smiley
Täna oli küll selles osas totaalne põrumine. Pakk šokolaadisefiiri, kaheksa suurt õuna, kolm suhkruga saia, viis vorstisaia, suitsukanakoib....jne. Ja need ei olnud päevamenüüs vaid vahepaladgrinning smiley
Tipp, Sinu meesaiad tunduvad selle kõrval täiesti süütutenagrinning smiley
Kaalunumber ka siis...74,6kg!
Tipp, kuidas sa suudad ennast selliste ilmadega rajale vedada??? Lihtsalt loen ja imestan ja kadestan... Endal mul soe ja kuiv sadul teleka ees ootamas, aga no ei ole suutnud ennast veel sinna otsa ajada....

Lõpetan siis selleks korraks. Mees tõi just poest rosinaid sokolaadisspinning smiley sticking its tongue out

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 25. September 2011, kl 08.38

Hommik!

Minu kaalunäit ei ole kiita 80,4.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 25. September 2011, kl 19.52

Tere!

Nii hõredaks see meie duell jäänud.
Minul see nädal nulliring, no ei saa kuidagi järjele.....

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 26. September 2011, kl 07.51

Hommik!
Hõre jah kuidagi, Jumbukas aga eks me võta tasapisi ennast käsile. Oleme kuidagi sujuvalt ühel lainel kõik,mitte harjal aga...
DB, pole hullu midagi, mul just vorstisaia järele ei isuta aga see mesi... Mummid on selle korjanud minu lapsepõlve radadelt,ja meenvad suved vanaema juures ja...eile libastusin jälle.Rohkem ma saia koju ei osta, sest siis ei saa ka süüa.
DB- rajale lähen täitsa inertsist, nii tahaks värsket õhku. Istun nüüd 8 tundi kontoris ja peale seda kohe tõmbab. Mul on ka ratas olemas aga see on nii tuim minu jaoks, et ma ei suuda seal sadulas toas istuda, olgugi et kuiv. Uurin veits riiete asja ja kui saan vettpidavad rõivad siis...ei peata mind miski.
No oleme ennem hakkama saanud, saame nüüd ka järje peale. Edu kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.