Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 22. October 2011, kl 16.57

Tere õhtust

Lisy kaal 75,5kg.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 22. October 2011, kl 18.26

õhtust - eilne number 76,5 - sisuliselt muutusteta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: oxyal
Kuupäev: 22. October 2011, kl 20.56

Ma tahaksin ka väga tulla duellitama.

Kaal 85 ja pikkus 171.
Eesmärk 58 kg.


Loodan, et saan ka tulla ja osaleda

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. October 2011, kl 08.22

Tere hommikust, kui ma meie tabelit vaatan, siis näen ikka väga mannetuid tulemusi (eriti veel endaltongue sticking out smiley), mis toimub? Nüüd tuleb ikka ennast käsile võtta ja teeme ära, võtame ikka eesmärgiks kaalu alandada.......Aitab naljast......DUELLILE!!!!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. October 2011, kl 14.44

Olen KurrNurriga nõus - aitab jamast - nii väikesed kaalukõikumised suht kõigil - naised hakkame ikka korralikult duellitama. Mina igatahes kavatsen ennast kätte võtta, et jõuludeks ikka parem välja näha, tegelikult tahan ikka ennast paremini oma kehas tunda. Igatahes eelmine nädal alustasin jõusaalis käimisega ja tänasest kavatsen kõik suutäied kirja panna ja reedel tahan miinust näha.
Edu kõigile,
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. October 2011, kl 19.30

Halloooooo, kus me inimesed kõik on??????

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 07.36

Alustan vabandustega, mulle tuli väie sugulane koolivaheaega veetma ja on totaalselt mu arvuti hõivanud...
Nonii, et siis läheb tõsiseks jah smiling smiley
No ütlen ausalt oleks juba aeg, kaua ma tammun ühe koha peal, nii jõuludeks ju -5kg küll ei saavuta confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.33

Tere hommikustsad smiley 82,8 kgsad smiley Ma veel tegelen ikka jamagatongue sticking out smiley Aga ma luban, et nüüd võtan end tõsiselt käsile, ma luban, ausõna

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.02

Hommik!
Läänerindel muutusteta, sama seis see tähendab.
Tegelikult olen ma laisk ka nagu porikärbes. Teen küll 3-4 korda nädalas kõnnitiirud ära kenasti ja võimlen kui koju jõuan ja vaatan mida suhu panen ja mis kell aga kaalunud pole ma toitu juba jupp aega, selles vist kogu nipp ongi. No ei leiea kodus seda aega arvuti taha istuda ja menüüd korralikult paika panna. Kodus olles oli see nii lihtne aga tööinimesena veidi raskem. Aga ega ma kurvasta, juurde tulek oleks hirmsam. Katsun ennast ikka käsile võtta.
Olge tublid.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.03

hommik, 82,1
väga visalt, aga siiski õnneks miinus thumbs up


jõudu ja jaksu teile,
KlaarikaMai

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Tink
Kuupäev: 28. October 2011, kl 13.04

Kas punt juba täiesti koos või ma võiks ka liiituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. October 2011, kl 13.48

Birika kaal täna hommikul 76,4 - ikkagi miinus mis sest et väike. Ma olen paar nädalat trennis käinud ja enesetunne kohe kuidagi sirgem smiling smiley. Olge ikka rajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 28. October 2011, kl 20.29

Õhtust!

Sain lõpuks ennast ikka kaalutud, 77,2 kg.

Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 29. October 2011, kl 13.14

eilne kaal 76,9 - ei suju nii nagu vaja on

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 29. October 2011, kl 22.23

No terekest siis!
Ei tulnud minu suurest kaalulangetamisest midagi väljatongue sticking out smiley See plõks mis peas käis...no ma ei tea, vist on lihtsalt kõik lühisesgrinning smiley Tegelikult olin ma pool nädalat täitsa tubli, aga see teine pool kisub alati viltu! Nimelt leidsin kapist 300g šokolaadi.Kaks päeva suutsin seda silmadega süüa, aga siis murdusin ja pistsin nahka! Korraga!! Üksinda!! Vot selline "tubli" tüdruk olen!! Pärast olid hirmsad süümekad ja lohutuseks tegin ühe tiiru külmkapistongue sticking out smiley Kaalunumber seekord siis 75,9kg... Miinust "tervelt" 200g! Aga väga mõnus on jälle 75-ste seas olla!

Ega siis muud kui oleme viksid ja viisakad..


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 31. October 2011, kl 10.07

Tere kõigile.
No minul ikka läänerindel muutusteta, no ei ole mul veel see klõps läbi käinud, et nüüd võiks siis väa tubliks hakata. Trenni teen aga no toitumine on ikka nii kuidas juhtub.
Ja aega on koguaeg nii vähe, nagu näete jään ma tabeliga alati hiljaks...
DB oi ma kadestan sind, ma tahaks ka sinna 75-ste hulka kuuluda aga no ma ei saa oma 85-stki jagu confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 31. October 2011, kl 13.11

Tere!
Kaal oli eelmine nädal nii jube, et ei tahtnud oma tulemust isegi saata.
Ma ei ole oma 4 kuud ennast üldse liigutanud. Varem käisin kepikõnnil, aga suvel läks suureks maja renoveerimiseks ja ei leidnud enam aega kõndimiseks. Kuna mehel on aga siiani ehitustööd käsil, ei ole tahtnud teda õhtul lastega koormata. Sel juhul pikeneks ju ka remonditööd.
Kogu see virr-varr elukorralduses on tekitanud teatud stressi. Esmane abi selle leevendamiseks on muidugi söömine.
Eelmine nädal olin puhkusel ja sain aega ennast uuesti kätte võtta ja hakkasin kõndimas käima.
Kaalule see muidugi nii ruttu ei mõjunud aga enesetunne on hea, parjäär on ületatud. Edaspidi loodan ühineda BIRIKA ja KUrrNurri üleskutsega.
Hoogsat duellitamist!!!
Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. November 2011, kl 09.04

Hei, hei - kuidas meie rahval läheb? Mina ise olen päris tubli, käin kaks korda nädalas trennis ja pean ütlema , et peale trenni on ikka super mõnus tunne - selle pärastise tunde pärast lähen sinna kohale.Reedeti on meil saun ka peale trenni ja eelmine kord naised saunas rääkisid smiling smiley, et hea toit seedetegevuse ergutamiseks on kefiir nisu või kaerakliidega kuhu võiks siis suhkru asemel lisada rosinaid, datleid, seemneid - proovige- mina igatahes kiidan. Soovin kõigile duellitajatele edu.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. November 2011, kl 14.56

Läheb ka peaaegu edukalt, vähemalt annan endast parima. Eile oli küll pulma-aastapäev, kuid üritan end täna ennast natuke siis säästa. Trenniga läheb natuke aega, ma pole suutnud veel kedagi ära rääkida......

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 18.52

No mina ei tea mis minuga toimub, kas trenn teeb oma töö aga kaal tõusebsad smiley
Trennis üritan ikka 3-4 korda nädalas käia ja nüüd 2 päeva olen kaaluabisse kõik ilusti kirja ka pannud, näis mis reede toob smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. November 2011, kl 08.16

Tere hommikust! 82,1 kg, ikka tuli miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.22

tere rõõmsat päeva kõigile!

mul igatahes küll tore smiling smiley 81,2


edu,
KlaarikaMai

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.07

tere,
hurraa, olen oma jubedast kaalutõusust jagu saanud. Tänane kaal 80,5.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.08

Tervist,

minu tänane näit 76.8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.27

Tere!

No minul pole midagi rõõmustavat, või noh nagu on ka smiling smiley
Eelmine laupäev oli meil suur pidu ja alkoholiga sai veidi liialdatud ja üllatus üllatus järgmisel päeval nägin mina kaalunr-t 87angry smiley No vot siis ehmatasin küll ära.
Ja nüüd olendi nädal aega üritanud seda jubedat nr-t eest ära saada ja sain kasmiling smiley Täna siis taas nullis tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.19

Tere, tere.
Nii hirmus kiire on hetkel tööl, et pole aega siia piiludagi. Nüüd tulin, et kriban korra, nagu tavaliselt, ei mingit muutust. Ma käin ikka 3* nädala oma tiirul ära ning pärast teen tublisti veel harjutusi peale. Söön normaalselt, vahest teen pattu ka aga enesetunne on hea vaatamata kõigele.
Edu kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.59

Birika kaal täna 76,8 - väike pluss aga mu enesetunne on tänu trennile päris hea - söön normaalselt - ainult vahel patustan , eile pistsin 100 gr. tumedat sokolaadi üksi kinni aga mulle oli seda vaja , sest tööl pingeline ja see rahustas. Aga täna lähen trenni smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 05. November 2011, kl 23.20

Õhtust!
Mul on hea uudis! Kaal näitas reede hommikul 75kg!! Jehhuu... Ei oska arvata, mille arvelt see juhtus, aga mõnusa energialaksu sain sellest küllthe finger smiley Või siiski...võtsin sellel nädalal veejoomise tõsiselt käsile. Ei jaksagi praegu rohkem kirjutada, sest tulin just töölt ja homme varane äratus, et jälle uuesti minna. Tööle siis ikka...
Olge tublid,


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.32

vabandust et hiljaks käin 76,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 07. November 2011, kl 17.28

Tere,

Tuhat vabandust, jäin ka hiljaks ja ühe nädala vahele. Meeletu kiirus on peal olnud-
Püüan nüüd tublim olla.
Kaal 75,1kg.

Jõudu.
Lysy

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.