Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: 10kg duell
Saatis: mariaau
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.39

Hommikust!

Minul näitas täna hommikul 73,0 kg. Pikkus 168.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: usiil
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.41

Nii täna hommikul 61,6 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: chissy
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.15

Tere!

Minu tänahommikune kaal oli 103,9. Niiet algus juba tehtud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: Secret21
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.20

Teree. smiling smiley
Kui äkki ahub veel teie gruppi siis minu kaal 88.9kg ja pikkus 168cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.40

Tere päevast!
Minu kaal on sel nädalal kõikunud alla-üles-alla. Täna hommikul on esmaspäevasega võrreldes õnneks -0,4kg.

Kui keegi märkis esimese kaalu siis, kui oli juba sel päeval söönud, mis siis! Kui ma ise alustasin toidupäevikut, siis ma märkisin lausa kellaajaliselt, et sellest kellast kaalusin nii ja nii palju, sest muidu ma oleksin võib olla enne hommikut külmiku tühjaks söönud.confused smiley On hea panna kirja mingi punkt, hetkeseis, minu puhul vähemalt.smiling smiley

Soovin edu kõikidele kaasvõitlejatele! Esmaspäeval ootan juba uusi näitusid- siis selgitame välja parima nädalavahetuse üleelaja smiling smiley.Aga kui mõned ei soovi nii tihti kaaluda või ei saa arvuti taha, siis võivad ka vahele jätta. Mina ise kaalun tavaliselt igal hommikul.

Mõtlesin, et võib olla teen sel nädalal tabeli hoopis pühapäeval, sest kui vahepeal keegi tahab veel liituda, siis ma peaksin tabelit mitmeid kordi uuendama ja ka uue teema pealkiri poleks täpne.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: omena
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.56

70,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: Merika
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.59

Lugesin ka alles täna, loodan, et mahub veel, kaal 75,9 pikkus 168, Vanus kohe, kohe 36 smiling smiley

Sama mure nagu flowergirlil, istuv töö ja üleliigsed ampsud.

Andke teada, kas mahtusin veel teie duellile.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. September 2011, kl 13.26

Heia! Täpselt minu mõte!! Mina ka 70kg ja kohe-kohe 38 saamas.. winking smiley pikkust siis 173 cm. Võtaks hea meelega osa, kui veel kohti on!
hoidke mind kursis !

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 16. September 2011, kl 14.24

Panin teid kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: begood
Kuupäev: 16. September 2011, kl 22.45

Kui veel on võimalik liituda, siis...

Pikkus 168 cm, kaal 77 kg- miinus 10 oleks super!!! smiling smiley

Vanust 25 aastat, kontoritöö ning ma elu ilma maiustusteta ei ole elu tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 20.57

Nimi__________Pikkus__Stardikaal 12-15.09_____16.09, R
myksobakter____156________________70,0_______69,6 (-0,4)
chissy__________?________________106,7______103,9 (-2,8)
omena_________174________________71,3_______70,1 (-1,2)
Märtsikas_______170________________76,4_______75,0 (-1,4)
estiva__________168________________69,5_______68,9 (-0,6)
mariaau________168________________72,7_______73,0 (-0,3)
kripke_________170___________________________69,1
usiil___________161________________62,5_______61,6 (-0,9)
flowergirl_______165___________________________92,0
eskata_________163__________________________75,0
melon__________170__________________________75,0
Belissimo_______167__________________________72,1
Secret21_______168__________________________88,9
Merika_________168__________________________75,9
anny22________173__________________________70,0
begood________168__________________________77,0

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 21.05

Tabel tuli selline. Võtsin malli ühest teise duelli tabelist. Pisut nigel vormindus. sad smiley Ehk saab edaspidi parem...

Uue teema pealkirja teeks sellise?
10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood

Pisut pikk pealkiri ja vaatasin, et näiteks jõuluduellil pole ka pealkirjas nimesid?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 21.08

Kui mul on mingeid vigasid tabelis või on ettepanekuid tabeli või pealkirja kohta, andke teada. Püüdsin küll tabeli nimedes ja numbrites näpuga järge ajada, aga mine tea. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 21.20

Parima stardi meist on teinud chissy! 2,8kg! Lihtsalt hämmastav. Samas usiil suutis ühe ööpäevaga langetada kaalu -0,9kg. Ma näen, et mul on tõsised kaasvõistlejad, mitte mõned naljavennadwinking smiley ja pean rohkem pingutama.

Aga kokku oleme juba kaalu langetanud 7,6kg! Selle peaks ka tabelisse panema.

Osad saatsid mulle stardikaalu päev enne reedet ja reedel ei saatnud, panin siis neljapäevase kaalu reedeseks ametlikuks kaaluks. Sest KAALUABI teeb ka mingeid kokkuvõtteid.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: mariaau
Kuupäev: 17. September 2011, kl 22.55

myksobakter kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mul on mingeid vigasid tabelis või on
> ettepanekuid tabeli või pealkirja kohta, andke
> teada. Püüdsin küll tabeli nimedes ja numbrites
> näpuga järge ajada, aga mine tea. confused smiley


Minu puhul viga. Mul ikka tuleks panna +0,3 tongue sticking out smiley
Kahe kaalumise vahel oli ainult üks päev ning kaalusin algselt teise kaaluga, nii et see väike pluss ei pruugi midagi veel tähendda. Nädalavahetus siiamaani palju paremini läinud.

Maria

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: chissy
Kuupäev: 17. September 2011, kl 23.07

Vabandust, pole enda pikkust kirja pannud. Niiet parandan enda vea. Olen 176 cm pikk smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 23.29

Teise kaaluga? Mul on ka kaks kaalu, üks näitab alati 1,2kg rohkem. Äkki ma seda esimest kaalunäitu, mis on mõõdetud teise kaaluga, üldse tabelisse ei panegi, ma arvan.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. September 2011, kl 21.49

Küll on hea mõte esmaspäeviti ka kaaluda, see aitab natukenegi nädalavahetusel söömist piirata. Muidu on peale reedest kaalumist "kontroll" kadunud ja terve nädal kulub kaalu taastamisele. Nii võib juhtuda, et homme ei kaalugi rohkem kui reede hommikul. Nii vähe ongi õnneks vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: Merika
Kuupäev: 19. September 2011, kl 07.05

Hei, mul täna hommikul 75,6

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: mariaau
Kuupäev: 19. September 2011, kl 07.21

Hommikust
Mul oli täna 70,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: estiva
Kuupäev: 19. September 2011, kl 07.38

Hei kõigile. Näähhh, ma pean ka ikka rohkem pingutama (kuigi ei söönud oluliselt rohkem nädalavahetusel). Minu kaal täna hommikul tagasi 69,5. Samas teatud aeg kuus ka, ehk see vabandab välja spinning smiley sticking its tongue out. Teine asi millega saaksin vabandada ja totaalselt puusse panin on see, et neljapäeva õhtul mul tuttav rääkis mingist imelisest süsivesiku dieedist ja mina muidugi pidin sellega kaasa minema. Menüü oli selline, et hommikul mitte midagi peale kohvi, lõunaks kaks keedetud muna, tomat ja spinat. Õhtuni kahjuks enam ei jõudnud (kuid sealgi oli midagi sellist et 1 väike lihalõik ja potisalat kõrvale), sest mul nälg võttis silma nägemise ja viskasin selle "palju lubava" menüü minema. Kuna hommikusöök minu jaoks on a ja o ja pigem loobun õhtusöögist, siis oli terve päev mul ainult söök mõtetes ja õhtul poest tulles ei pidanud enam vastu ja õgisin autos sõidu ajal saiaangry smiley. Enam iialgi midagi sellist ei tee ja jään ikka oma tervisliku kaalu alandamise juurde. Aga head algavat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: Secret21
Kuupäev: 19. September 2011, kl 08.29

Kena esmaspäeva hommikut smiling smiley

Minu kaal täna hommikul 87.4kg smiling smiley

Eilne päev läks natuke metsa.. mina olen ikka selline inimene kes peab sööma 3 korda päevas korralikult kõhu täis.. kui üks toidukord vahele jääb näksin ülejäänud päeva jooksul tohutult palju.. nii läks ka eile.. sai aias palju tööd tehtud ja polnud lihtsalt aega süüa.. samas kõht oli tühi.. seega iga kord kui tuppa sain ..siit küpsist ja sealt kommi ja oh teeks ühe kiire juustusaia.
Õhtul lubasin veel klaasi veini .. aga õnneks kaal ei tõusnud smiling smiley

Edu ja kena nädalat teile kõigile smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. September 2011, kl 09.16

minu tänahommikune kaal siis 69,5 kg. Laupäeval oli küll kõva söömaga sünna, aga..nii on jah. Kahjuks on mul selline digikaal, mis näitab ainult 0,5 kg vahedega, siis tuleb mul nende näitudega leppida.. smiling smiley edu ja jõudu teistele kaaskannatajatele..!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: lape
Kuupäev: 19. September 2011, kl 09.23

Tänane kaal 90kg ja pikkust mul 162, vanust 56, nii et kõike palju. Minu suureks probleemiks on sport ja liikumine, (olin suur kepikõnni harrastaja, peale jalaoperatsiooni ei saa). Tahaks ümberõppet, kus saaks vöökohta peenemaks, ilma raskusteta jalale, istudes, minimaalselt seistes.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 19. September 2011, kl 09.42

Minu hommikune kaal 69,6kg. Vaevaliselt on mul see algus läinud. Proovin täna igal toidukorral süüa veidi vähem kui eile. Samas ei taha ka mingeid imedieete kasutada. Kui estiva ei jõudnud õhtuni, siis mina kindlasti mitte smiling smiley. Lugesin just soovitust, et tuleks valida selline dieet, mida suudetakse pidada elu lõpuni, mitte napilt klassikokkutulekuni smiling smiley Kas ma suudaksin süüa elu lõpuni nii vähe, kui need imesaledad inimesed söövad? Võib olla, siis oleks mul ju magu väiksemaks kokku tõmbunud ja täiskõhutunne oleks ka väiksema koguse juures. Ehk.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 19. September 2011, kl 10.01

Tere lape!
Mina vist jään küll ümberõppe andmisega jänni. Meie siin lihtsalt proovime iseenese tarkuse ja Kaaluabi nõuannetega ning omavahel võisteldes-nõu andes-toetades kergemaks saada. Sul oleks vahest vaja professionaalsemat nõu, eriti liigeseprobleemide vmt korral. KAALUABI lk ülemises osas on riba, kus link ABI, selle all, NÕUSTAMINE. Võib olla küsida paremat nõu sealt, eriti liikuma saamise osas. Samas on ka selline link nagu www.kaalustalla.ee Seal annavad sportlased nõu, eriti treeningute-vigastuste osas. Mingi parema vormi saamise kursus on seal ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: chissy
Kuupäev: 19. September 2011, kl 11.55

Tere kõigile. smiling smiley

Minul nädalavahetusel eriti alla ei läinud, tuli hoopis kahjuks veidike juurde. Niiet minu tänahommikune kaal oli 104,1 kg . Aga see nädal tuleb ikka rohkem ennast liigutada smiling smiley

Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: begood
Kuupäev: 19. September 2011, kl 13.08

Tere!!

Minu aju sai vist aru, et liitusin "võtame 10 kg juurde nii ruttu kui võimalik"-duelliga eye rolling smiley

Tänahommikune kaal 78kg moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Kuupäev: 19. September 2011, kl 15.26

Hommik küll enam pole aga kaal oli hommikul 74,6.Ise pidasin siin poja sünnipäeva proovisin küll tippikastmega kurki suhu toppida mitte krõpsu smiling smiley aga kook oli ikka ka vaja ära maitstawinking smileyEks see mulle lähipäevil koha kätte näitabsmiling smileyVeejoomisega oli tänane hommik jama -elektrikatkestus oli-ei saanud kraanist vett kätteyawning smiley.Nii et vett ma täna nagu ei joonudkismiling bouncing smileyEks homme proovin pareminithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell
Saatis: eskata
Kuupäev: 19. September 2011, kl 17.25

Hommikune kaal oli 74,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.