Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. January 2012, kl 11.09

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12

Kokku:..................+0,5kg...................-0,1kg...................-0,8kg........................-0,6kg...........................?

Ma avastasin, et nagu polekski detsembri keskelt enam tabelit teinud???eye rolling smiley Ei saa aru. Igatahes lugesin kirjad läbi ja tegin nüüd tabeli aasta algusest. St uuel aastal uue hooga!!! Sipsuk figureeris jaanuari alul, loodetavasti on ta veel alles? Ootame pisut. Jätsin ta tabelisse.
Vaadake üle, kas kõik ok. Ei tohi nii pikka vahet teha, kõik läheb muidu metsaangry smiley

Vabandan ja luban olla igas mõtteswinking smiley korralik!

Ilusat nädalalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 30. January 2012, kl 14.10

Tere, Võitja! Väga kena tabeli oled teinud.Vaatasin oma numbrid üle, kõik on õige.
Oleme siis sellel nädalal kõik igas mõttes korralikud.Jõudu meile selleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.13

Tere, sõbrad!
Kannan ette: 68,2.
On küll alla läinud, aga hullude ponnistuste tagajärjel.
Ilusat päeva ja toredat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.29

Tere !

Kuidagi ei taha siia täna midagi kirjutada, aga pole valikut eye popping smiley
57,0 ehk siis nulliring!
Trenni tegin kolm korda, ehk siis üks kord vähem lubatust.
Täna püüan eelmise nädala võla likvideerida. + 4 lisatrenni olematu kaalulanguse eest, see siis tähendab trenni iga päev kuni järgmise reedeni grinning smiley
Teen väikese kompromissi ja loen trenniks ka vähemalt tunniajase kiire tempoga jalutuskäigu, muidu ei mängi kuidagi välja vist.
Põhjuseks, miks kaal ei lange, on tõenäoliselt õhtused söömised moody smiley Ei suuda ennast ohjeldada, lihtsalt ei suuda!
Aga ponnistame edasi. Järgmise nädala kaalulanguse eesmärgi siiski tahan seada, olen seekord veidi ettevaatlikum, -300 grammi oleks väga hea ! cool smiley

Ilusat peatselt saabuvat nädalavahetust!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. February 2012, kl 17.20

minul läheb tõusvas tempos... tahaks alla anda. 64!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.39

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12...................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4...............................-

Kokku:..................+1,3kg...................-0,1kg...................-0,7kg........................-0,6kg...........................?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.49

Tere kõigile!

Tegin tabeli. Ilus see just pole. Karm reaalsus vaatab vastu.Minu nädalavahetus läks taas metsaangry smiley Lõpuks ometi külm läbi, saab õue ja rohkem liigutamasmiling bouncing smiley
Kakuke, ära palun loobumisest küll mõtle. Minu kaal on tegelikult peale jõulu oma neli kilo tõusnud ja nii maadlen sellega. Kui käega lööksin, siis oleksin lõppkokkuvõttes õnnetu.

Pingutame edasi, kevad juba paistmas, saab rohkem õue ja liikuma ja kerged riided ka ootamas, rannast rääkimata...cool smiley Parasjagu aega, et need mõned kilod taas maha pühkidasmiling smiley

Minul peab mingi tavarutiin olema ja trennireziim (st võimalus trenni teha) ja läbimõeldud toidud. Kui on kodust väljas söömine, külalised, reis jne, siis 99% juhtudest on kõik metsas. Kahjuks! Pole ikka nii tugevaks saanud!

Varsti algab millalgi paastuaeg. Möödunud aastal tegi töökaaslane ettepaneku, et me ei söö terve see aeg magusat kommide, shokolaadi, valge saia, jäätise kujul. Liha söön nii kui nii väga vähe ja alkoholist ei hooli.
Äkki oleks sel aastal kambalisi. Minu enesetunne läks tohutult paremaks!!! Nii hea ja kerge oli olla! Sõin magusaisu leevendamiseks müslibaroone, puuvilju, kohupiimakreeme jne. Mida arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.57

Tere taassmiling smiley Kiire pilk netti andis teadmise, et...

Paastuaeg algab Tuhkapäevast, et sel aastal 22.02. Kuid peeti ka 2,5 nädalast eelpaastu, st just täna oleks viimane aeg ennast ette valmistama hakata! Pühapäeval paastu ei peetudsmiling bouncing smiley. (möödunud aastal ei hoolinud nendest pühapäevadest ja ei söönud magusat ka siis).

Mina hakkan tegijaks alates tänasest! Kes lööb kampa. Uskuge, see on päris lihtne kui annad endale sõna, et ei võta ühtki tükki kooki, saia, jäätist, kommi. See teadmine kinnistub, libastuda on kerhem kui mõtled, et ma tükikese võtan ja rohkem mitte...

Jään ootama teie arvamusi? Kaunist nädalat!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. February 2012, kl 10.17

Tere! Kuna tänahommikune kaalunumber tegi kurvaks, siis mõtlesin nagunii midagi kardinaalsemat ette võtta.Eelpaast on priima, alustan eelpaastuga juba täna ja loobun magusatest ahvatlustest.Kergem on täielikult loobuda kui mõne ampsuga piirduda, pealegi olen head-paremat nädalalõpus kõvasti sisse kühveldanud.Täiesti arutu inimene!

Ja loomulikult kaunist nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.47

Tere hommikut! smiling smiley

Võitja, mõte on väga hea ! Aga.... mul see nädal sünnipäev tulemas, seega pidu tööl ja kodus mõlemal nädalavahetuse päeval eye popping smiley
Ma ei kujuta ette, kas ja kuidas suudaksin kõigest loobuda, eriti kui plaanis on ise tordid meisterdada eye rolling smiley
Ma võtan veel mõtlemisaega, ehk saab paastuga veel hiljem ka ühineda tongue sticking out smiley

Mina olin suht tubli nädalavahetusel, võtsin ka blogimise plaani uuesti ette, kuna see distsiplineerib rohkem, kui pead ikka iga päev midagi kirja panema. Siin vahest ütlen vaid kord nädalas oma kaalu ja siis kahetsen pattu cool smiley Vähe abi!

Toredat nädalat!!!

P.S. Ega kellegil pole juhuslikult mõnda ülinämma toorjuustu-šokolaaditordi retsepti (küpsisepõhjaga näiteks) vmt. Tahaks midagi sellist teha, retsepte on netis mitmeid, aga kui proovinud pole, siis ju täpselt ei tea, kas on ülihea või lihtsalt hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.58

Muidugi saab ühineda!smiling bouncing smiley

Ise teen enamasti raamatutest, aga kindlasti leiad Nami-nami kodukalt mitmeid! Teada on, et mida kallim ja parem toorjuust (Philadelphia näiteks), seda parem kook saabthe finger smiley Nagu alati, palju head ja paremat koogi sisse (kalorite arvu ei taha vaadatagi) ja suurepärane suutäis on kindlustatud.

Mõnusaid ettevalmistusi ja toredat pidu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 07. February 2012, kl 10.15

Tere smiling smiley
Kas reeturi võtete tagasi.... Olen täiega logelenud, pole käinud siin lehel ega ka mitte kaalul. Aga peaks ennast jälle käsile võtma smiling smiley
Oleks reedest jälle käpp ja raporteeriks kaalu the finger smiley
Häbi-nägu-peas,
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. February 2012, kl 10.13

Tore, et jälle tagasi oled, Sipsuk!
Krissukrässule toredat sünnipäeva ja parimat uut eluaastat!
Võitja-tüdruk, kuidas Sul eilne magusavaba päev möödus? Mul läks edukalt ja isegi mõtet ei tekkinud, et võiks patustada. See võib muidugi ka alguse asi olla.
Aga Kakuke, Sinust ei ole midagi kuulda olnud. Väga loodan, et Sa loobumismõtteid ei heieta.Kevad kohe-kohe käes ja kõik on helgem. Juba praegu on näha, et hommikud on valgemad, mõne nädala pärast on õhus kevade lõhna.
Rõõmsat päeva meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.19

Hommikust!
67,7. Vaikselt liigub allapoole, kuigi väga raskelt.
Magusat ei söö, aga ikka hullult tahaks küll.
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.49

Hommikust!

Olin haige lapsega kodus ja arvutisse ei kippunud. Magusaga ok, tunnistan ülesse, olen põske pistnud 2 Tiina kommi (sorry). Aga kooke jne pole puutunud!

Esmaspäevane kaal oli taas kohutav (70,5), tänaseks 69,6. St et siis möödunud reedene kaalgrinning smiley

Nii raskelt läheb minul ka, kuigi õhtul ei söö ja liigutan ennast ka korralikult. Muidugi, päevakesed algasid...äkki ajada nende süüksthe finger smiley

Kuidas teistel? Luban siisn kribada uuel nädalal tihedamini!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 10. February 2012, kl 10.46

Hommik!
Kuulge minu kaal ajab mulle jonni, ta lihtsalt ei kaalu mind sad smiley
Mingid nädalad tagasi jäi mul just sel põhjusel siia kaal märkimata, et kaal oli katki. No mees vaatas justkui üle ja kõik tõimis jälle. Tean ka, et lapsed mängisid sellega vahepeal ja kaal töötas. Lapse ära lõhkuda ei saanud, olin ise kõrval ja jälgisin mis nad seal teevad. Ja nüüd hommikul, kui kaalule astusin, siis ta lihtsalt ei näita.........
angry smiley krt, vihaseks ajab ju!!
Ääääääääääääääh kui korda saan, siis raporteerin.
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 11. February 2012, kl 16.55

Nuuks , 63 ja mitte grammigi allapoole. Varsti vist lähen poodi suuremaid riideid ostma. Õnneks praegu veel jahe ja kampsunid venivad...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 12. February 2012, kl 19.17

Tere,

suured vabandused, olen kolm päeva järjest sünnipäeva pidanud ja kaaluabi sootuks unustanud.... eye rolling smiley

Pange mulle kriips seekord palun, sest pole tõesti kaalul käinud, praegu korra astusin, kui külalised läinud ja kõht punnis . Number oli inetu, ei hakka ära mainimagi moody smiley

Aga ma nüüd homsest hakkan spurtima (täis kõhuga on seda lubadust väga kerge anda grinning smiley), sest juba 24.-ndal sõidame perega soojale maale ja tahaks selleks ajaks umbes 2 kilokest maha raputada, et pärast pilte vaadates häbenema ei peaks... cool smiley

Ma niiii loodan, et saan sellega hakkama the finger smiley

Edukat uut nädalat meile kõigile ! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. February 2012, kl 10.34

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5.......................-

Kokku:..................+0,3kg...................-0,1kg...................-0,7kg........................-1,1kg...........................?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. February 2012, kl 10.37

Hommik!

Tabel siis selline seekordsmiling smiley
Kuule Kakuke, Sa oled ju nädalaga 1 kilo maha saanud!!! Super!!!hot smiley
Mul tänaseks +0,3, nii rõõmustav. Harjunud juba nädalavahetuste +1...
See talv võiks otsa saada! Eile suusatadaes kuulsin esimest kevadist tihaselauluhot smiley
Ehk siis kaovad kilod ka kergeminigrinning smiley

Kuidas teil nädalavahetus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. February 2012, kl 13.23

Tere jälle!
Olen nädalalõpus sportides ilmselt nohu saanud (tulin niiske peaga külma kätte), tänu sellele ei ole ka isu ja seetõttu võin nädalavahetusega rahule jääda.Kalorid olen küll täis söönud, kuid mitte midagi üleliigset. Peale selle on mul seekord enda üle hea meel, sest ma tõesti ei maiusta.
Hakkan sellega juba ära harjuma, ei olegi nii hull!
Oleme siis tublid ja mõõdukad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.16

Tere!
Teatan nördinult, et allapoole kaal ei liigu. Ei söö magusat, tänu tõbisele olekule ei liigu ka eriti, kalorid enam- vähem paigas.
Seekord 67,9 ehk siis +200
Ei ole muigugi hullu, aga lootsin paremat.
Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.46

Hommikust!

Sama siin (haige küll pole,ptüi...)
Sel nädalal vägagi korralik, aga kaal kõigub üles-allaeye popping smiley Äkki muutus uuel nädalal (mõni siin kirjutab, et tublidus avaldub alles hiljemsmiling smiley)
Täna 69,8, kah +200g.
Äkki kuuseis kehvgrinning smiley

No mis siis ikka, punnitame edasi!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: sipsuk
Kuupäev: 17. February 2012, kl 12.25

Hommik!
Minu hommikune kaalunäit oli 59,5kg. No ei midagi rõõmust-lakke-hüppama-panevat, aga ei midagi hullu ka. Olen siis jällegi oma 57kg otsingutel smiling smiley
Õnneks on nüüd ka motivatsioon olemas the finger smiley
Sipsuk

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 17. February 2012, kl 12.43

Tervitused ! smiling smiley

Mina olen alates esmaspäevast korralik olnud, eile vast läks kaloreid veidi üle, aga mitte hullult palju.

Kaalunumber on täna 56,8, ehk siis -200 gr võrreldes eelmise nädalaga. Lootsin paremat, aga asi seegi winking smiley

Veidi halvem on lugu tervisega, tundub, et mingi viirus on ka minust jagu saamas eye rolling smiley
Aga püüan ennast nädalavahetusel hoolega ravida, haigeks küll ei tohi jääda thumbs down

Kaalunumbriks aga tahaks järgmiseks nädalaks 56,0 ette saada, niiväga tahaks ! grinning smiley Püüan selle nimel ka tööd teha the finger smiley

Ilusat peatselt algavat nädalavahetust teile !smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. February 2012, kl 13.30

Motivatsiooni leidmine ja hoidmine ongi vist kõige raskem!the finger smiley Aga koos on kergem, tõsijutt!!!hot smiley
Kui nüüd Kakuke ka endast märku annaks, siis võiks lausa tabeli ära teha. Mulle meeldib väga sellega reedel toimetadasmiling bouncing smiley
Numbrid silma ees on motiveeriv/kainestav (kuidas kunagigrinning smiley)!

Lahedat lumist ja päikeserohket nädalavahetust! Ja saage/olge terved! PESKE KÄSI!!! Nii olen aru saanud paljudest nõuannetest. See pidi peamine nakkuse levimise tee olema.

Kakuke, ootan Sind!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.06

Oi, ma muidu olin nii kotrralik aga nüüd kui kaaluga tõsiseid probleeme- nii olen laisaks muutunud. Kaal 63,2!!! +200 jälle- nii häbi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. February 2012, kl 14.54

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7

Kokku:..................+0,6kg...................-0,3kg...................-0,5kg........................-1,3kg...........................+1,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. February 2012, kl 14.57

Tere,

Ma nii kurb, sest taas vahib 7ga algav number vastu. Ei oska miskit enam ette võttasad smiley
Alla ei anna kindlasti.

Ilusat Vabariigi aastapäeva. Loodetavasti saan arvutisse reedel (sõidan ära).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. February 2012, kl 09.18

Tere!

Vaevalt see kedagi lohutab, aga minul kaal alla ei lähe ja ees on mitmed pidustused.
Homme arvutisse ei saa, seega ütlen täna oma numbri ära: 68,4.sad smiley

Kõigile ilusat Vabariigi aastapäeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.