Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1011121314151617181920
Asukoht: 20 / 20
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.15

Hommik!

Mul täpselt sama seis, + 400 grammi täna, ehk siis kaalunumbriks 56,9.
Eks põhjus ole ka teada, kui kolm päeva järjest ikka head-paremat näost sisse ajad, siis pole imestada eye popping smiley

Mis seal ikka, püüame edasi. Järgmiseks nädalaks peab miinus tulema ! cool smiley

Ilusat jaani teile, me hakkame õhtul ennast Lõuna-Eestisse sättima, seal söögid-joogid juba ootavad eye popping smiley

Kuidas teistel ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 22. June 2012, kl 11.00

Terekest!

Minul kah pluss. Tänane kaal 81kg. Ma ei suuda kuidagi ennast korralikku söögirütmi saada. Korralikke söögikordi ei ole ja näksin siit-sealt mis kätte juhtub. Eks see kaalu kergitabki.

Ilusat jaani kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. June 2012, kl 12.29

Tervitused Lõuna-Eestist!

Kuna ema juubeli suured ettevalmistused käimas, siis pääsesin netti alles nüüd. Päike särab ja ilm imekena, liharullid ahjus ja salatid hakitud ja tordid külmikus ootamas...mida hing veel oskab tahtathe finger smiley

Oh, see söömise aeg on tõesti kole...ja need maasikad ja murelid ja arbuusid...Kõik kepsutavad kenasti kõhus ringi!
Ometi sain üllatuse osaliseks, et kaal täna 67,1 (-400g)eye popping smiley Ma natuke kavaldasin ka oma kaalu, st tegin 9km jooksuringi ja ujumise varahommikul (IMELINE).smiling bouncing smiley Aga ikkagi! Nagu ei usu hästi. Loodan, et ema kaal näitab sama, mis kodune (varem on nii olnud). Eks siis esmaspäeval paistab, kuidas edasi.

Need mõnesajad grammid pole veel hullu, kallid kaasvõitlejad! Ärme kaotame kontrolli!!!winking smiley

Ma ootaks Merxi ka ära ja siis homme nibliks tabeli, täna juba kiire...

Kaunist jaaniõhtut kõigile ja suurt lõket ja metsavaikust ja palju-palju jaanimardikaid!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 22. June 2012, kl 19.21

Merx, auuu, kus Sa oled, ootame Sinu andmeid !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. June 2012, kl 19.56

Elus veel, sõin vaid ühe liha ja koogitükihot smiley!grinning smiley

Päike paistab jätkuvalt, kuigi pilvekesi koguneb... Ei taha homme vihma!

Üks tore jook: 0,5 l maasikaid purustatult, pluss 0,7l miskit vahuveini(Prosecco on hea), pluss suhkrut, pluss 0,5l keedetud ja purustatud ja jahutatud rabarberit. Segada ja serveerida jahutatult! SUPER!!!smiling bouncing smileythumbs up

Kallistused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 23. June 2012, kl 10.05

Hei!
Sorry, et ei jõudnud eile näitu anda. Jube kiirus oli ja tagatipuks jäin veel viirusesse. sad smiley Aga kaalunäit 71,9. Väike miinus küll, aga miinus ikkagi. Lootsin muidugi rohkem, aga eks organismil on omad vimkad.
Olge tublid ja ilusat jaani smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 25. June 2012, kl 07.22

Hommikust, sõbrad!
Jaanipäev on õnnelikult üle elatud, korralikku lõket nähtud,liha söödud, tantsu tehtud ja süda rahul.
Põksuva südamega käisin ka kaalu peal hommikul,hullu ei ole midagi- paarsada grammi juures, kuid sellest saan reedeks kindlasti lahti.
Kuidas teil tänane seis on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. June 2012, kl 09.23

Hommikust!

Minu jaanid läksid väga naljakalt: vihm, külm, tegime sauna ja vestlesime ja lugesin E. Nüganenist raamatut. Selline tüüne olemine oli. Eelmisel päeval muidugi ema sünnipäev.

Tänane kaal reedesest "loomulikult" suurem, aga ka ei midagi hullu. Võin enda üle uhke olla. Ja ema kaal ei valetanudki!smiling bouncing smiley Tubli, Rokimemm, paarsada grammi on käkitegu maha võtta!smiling smiley

Teen kohe ka tabeli!

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 25. June 2012, kl 10.12

Hommikust!

Mul õnnestus jaaniaeg nulliga läbida. Tänane kaal sama mis reedel - 81 kg smiling smiley
Sel nädalal olen 3 päeva Lätis õppereisil. Eks näis mida head ja paremat seal süüa antakse tongue sticking out smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 25. June 2012, kl 10.23

Hommik ! smiling smiley

Jeerum, kui tublid te kõik olete !!! thumbs up
Mina jälle nõrk ja iseloomutu, ei öelnud ära ei lihast, tordist, ega siidrist eye popping smiley
Tänane kaal + 1 kg ! yawning smiley
Uskumatu, kuidas ikka ahvikiirusel kõik tagasi tuleb kolinal niikui vähe lõdvemaks lased eye rolling smiley
Aga ega's midagi, hakkame aga jälle otsast peale...

Lubasin oma pereliikmetele, et maksan kõikidele 50 eurot, kui 01.augustiks üle 56,0 kg kaalun smiling bouncing smiley

Loomulikult ei taha ma seda raha neile loovutada, seega pean pingutama hakkama grinning smiley

02.juulist algab puhkus ka, 4 nädalat, loodan, et rahatrahvi hirm mind ikka järje peal hoiab tongue sticking out smiley

Ilusat päeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 26. June 2012, kl 10.40

Hei!
Minu keha muudkui säästab ja säästab... Võiks ju loota, et mitu päeva haigust, peamiselt sidrunitee joomist ja vähest söömist mõjus kaalule toredasti, aga looda sa! Täna hommikul oli kaalul hoopis 72,4 sad smiley(( Ei saa ma sellest aru ja kurjaks teeb ju ka sad smiley
Olge tublid ja ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 26. June 2012, kl 13.27

Hei, Merx!

Ma tean, mida sa tunnedangry smiley Ka minul on vahepeal selline tunne, et mida?mida?mida? Siis surun hambad risti ja...varsti on taas rõõmsamad päevad.

Ma tegin nagu kokku leppisime, uue duelli, kus meie tabel jne kõik olemas. Vaata Kaunis kaunimaks!smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley Need pallikesed oleme meie viiekesismiling smiley Et siis kohe ruttu nimekirjast leitav!

Minu kaal tänase seisuga kah suurem kui eile. Kuigi olin täiesti korralik. Ilmselt ei tohi õhtul enam üldse süüagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 29. June 2012, kl 08.47

Hommikust!

Lätist tagasi!
Sai palju bussis loksutud ning loengutes istutud. Ja loomulikult ka söödud, sest meid toideti kolm korda päevas sooja toiduga. Tulemuseks nulli ring. Täna kaalun ikka 81kg. Tegelikult kartsin ise, et olen kindlasti kolm kilo hoopis huurde korjanud. Õnneks siiski mitte.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. June 2012, kl 09.22

Hei, Sibylla!

See duell siin ju lukku pandudsmiling smiley Kirjuta ikka Kaunis kaunimaks!smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

No nüüd läheb soojemaks ja siis peab pekk ka sulama. Kõik need sõidud ja puhkused jne jne on alati kaalulangusele raskendavad. Milul koguneb tavaliselt kaalu tugevasti juurde.
Tänane kaal aga 66,7kg. Puhas rõõm!hot smiley

Kriban nüüd meie uude duelli!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1011121314151617181920
Asukoht: 20 / 20


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.