Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kutse duellile!
Kuupäev: 29. September 2011, kl 07.52

Soovin kaaslasi duellitama. Koos ehk lihtsam eesmärkideni jõuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 29. September 2011, kl 15.16

Mina oleksin huvitatud ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 29. September 2011, kl 15.17

Aga ma arvan, et palju rohkem oleks sellest kõigest kasu, kui kirjutaksime siia igapäev või ülepäeva oma tegevustest, sest see motiveeriks palju rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 29. September 2011, kl 17.33

Olen nõus duellitama ka päeviku vormis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 29. September 2011, kl 18.18

Väga tore! Aga paneme siis oma kaalu ja eesmärgid kirja. Kas sa teeksid tabelit ning mis päeval kaalume?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.21

Hei

võiksime kaaluda ikka siis reedeti. Ma pole küll varem tabeleid teinud aga võin proovida.

Minu täna hommikune kaal oli 91,2kg....sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 30. September 2011, kl 20.06

64.2 õõh see on see pidev patustamine. Vahepeal läks juba päris hästi, aga nüüd läks taas vett vedama .. Täna sai küll tunnike trenni tehtud...ja pärast friikartuleid mugitud sad smileysad smiley Nii raske on isusid ohjes hoida, kas sul on mõni nipp?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: võhik
Kuupäev: 02. October 2011, kl 13.12

Tere!
Kas võiksin ka teiega kaasa lüüa? Olen siin uus ja ei jaga veel üldse matsu välja,mis siin toimub .Aga lahe oleks kellegagi jagada oma muret ja rõõmu ning jälgida kogu seda tööd ja teada, et sa ei ole üksi. Kõik tundub, kuidagi keeruline siin lehel, aga üritan ennast siin toimuvaga kurssi viia. Aga kui olen teie duellile oodatud, siis äkki te valgustaksite mind veidi selles osas.Kuidas ja kuhu saab midagi kribada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 03. October 2011, kl 08.27

Hakkame siis kolmekesi pingutama? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: katake
Kuupäev: 03. October 2011, kl 13.00

Hei hei!

Kas võtate mind ka veel duellitama?

Suvel osalesin ühes teises duellis ja kokku kadus u 6kg, seega duell oli motivaatoriks ikka küll. Niiet kui mu kampa võtate siis jätkaks hea meelega uuesti duellitamist. Kui ikka stabiilselt peab kaalul käima, siis suudad ikka paremini kontrollida ennast, ei taha ju duelli ainukene plussiga inimene olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 03. October 2011, kl 15.06

Hei winking smiley Ikka võtame, seltsis segasem winking smiley Andke siis nippe, kuidas te suudate ahvatlustele ära öelda ja edukalt kaalu langetada..minu jaoks on see ikka päris raske!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 04. October 2011, kl 08.24

Nonii, alustame siis oma rasket teekonda kergema homse poole. Meie kuldne nelik siis : Azza, Võhik, Katake ja Helikesekene smiling smiley
Alustuseks siis palun kirja panna stardikaal ja soovkaal. Kaalumise ja andmete edastamise võiks teha igal reedel. Püüan ka tabeli teha (kuigi ma veel ei tea kas saan sellega hakkama). Millal alustame? Kas reedel või juba varem?
Lisaks teen ettepaneku väikeseks enesetutvustamiseks, siis on kuidagi mõnusam suhelda smiling smiley.

Endast siis:
Olen 42 aastane naine (pereema, 2 täiskasvanud tütart). Elukutselt raamatupidaja- see kõige istuvam töö ....Kilod on aastatega ligi hiilinud ja maha ei lähe kohe kuidagi sad smiley Aga alates aasta algusest käin regulaarselt trennis (üle päeva) ja kilod ikkagi maha tulla ei taha ja seepärast pean ka toitumisega tegelema hakkama. Loodetavasti saame koos hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: katake
Kuupäev: 04. October 2011, kl 09.16

Tabeli jaoks ma soovitaksin kasutada google docsi lahendust, see kõige mugavam minu meelest, eelmises duellis toimis see meil väga hästi smiling smiley Kui abi vajad võin juhendada.

Mina olen 23 aastane töötav it-tudeng. Natuke ülekaaluline olen olnud väiksest saadik, aga siiani pole ma sellest erilist probleemi teinud. Nüüd aga võtsin ostuseks ennast korralikult käsile võtta. Viimased u 5 aastat on mu kaal kõikund kuskil +/- 5 kilo iga aasta. Suvel võtan alla, talvel tuleb jälle juurde. See talv ma loodan oma suvel kaotatud 6 kilo mitte tagasi süüa. Probleem on minu puhul põhiliselt aja puuduses, kuna käin täis kohaga tööl, üritan ülikooli lõpetada ja tegelen aktiivselt ka muude hobidega, siis jõuan koju iga päev kuskil 21-22 alles. Söömine on juhuslik ja ebaregulaarne. Nüüd viimasel ajal olen kõvasti pingutanud just selle koha pealt, et päevasel ajal normaalselt süüa, et õhtul hilja tugevaid sööke vältida ja minu puhul on see aidanud. Üritan ka kaks korda nädalas trenni jõuda, kuigi iga nädal see võimalik ei ole.

Mõõdud mul 173/86. Selle aasta eesmärgiks võtan 80 kilo ja siis juba vaatame edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: sigrit25
Kuupäev: 04. October 2011, kl 10.59

Kas võtate võibolla ühe hädalise veel kampa tongue sticking out smiley ? 8 kg oleks vaja pikalt saata =)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Musilane
Kuupäev: 04. October 2011, kl 11.10

Oleksin ka huviline, olen täitsa uus liige, Mõõudud 178/77 ja soov 70 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Musilane
Kuupäev: 04. October 2011, kl 11.11

oeh, tegin ennast 4 cm pikemakssmiling smiley mõõdud 174/77 ja soov 70 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.59

Kas võtate veel ühe duellile?
Olen siin ka võrdlemisi uus - duellitamisega ei ole tegelenud.. aga on suur huvi proovida - loodan rohkem motivatsiooni sellest saada grinning smiley

Mõõdud siis 179/75 ja soov on -5kg ehk 70kg peale saada

Võtate kampa?
uute (loodetavasti väiksemate) numbrite edastamine toimub reedeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 04. October 2011, kl 15.22

tegin meile udupeene tabeli ja seda üles panna ei oska. Appi, aidake smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: võhik
Kuupäev: 04. October 2011, kl 21.52

Tere kaaslased!
Loodan,et me jõuame kõik oma eesmärgini.
Olen 32 aastane naine ja hetkel lapsega kodus. Olen pool oma elust küll pidanud dieeti ja siis jälginud toitumist, teinud trenni, aga mida ei ole saavutanud on püsiv kaalunr.Hetke kaaluks on 159/67 ja soov oleks 59
Mingi hetkeni suudan ennast kontrollida ja siis jälle loobun ja söön kõik tagasi.
Tahan jõuda soovkaaluni ja ka seda säilitada.Arvan, et olen õiges kohas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 05. October 2011, kl 10.24

Oled õiges kohas!
Koos saame hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: tiisu
Kuupäev: 05. October 2011, kl 14.24

Tere!
Tahaks ka teiega liituda veel!Olen 34a 10kuuste kaksikute ema,seega kodune!No kaal on paigast ära juba 2007aastast saadik,aga kaksikud tegis ikka lõpuspurdi!Nüüd ma siin olen 160cm pikkune ja 81kg!Soov oleks 60kg!Tean,et kui ennast käsile võtan kaovad kilod supsti,trenn mõjub mulle eriti hästi!Ja muidugi see patustamine kookidega ja õhtune söömine!
Nüüd siis harjutan ennast peale kella 18 mitte sööma!Käin ka trennis ja loomulikult liigun praegu kohutavalt palju üldse,kuna käruga on ju vaja liikuda!
peale sünnitust olin 87 seega juba on natuke mõju avaldanud see liikumine!
Niiiii tahaks kaaluda vähemalt 65kg,see siis tegelikult minu esialgne soov kall,kui see võimalikuks saab siis unistan edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 06. October 2011, kl 10.40

katake ja sigrit25, kui ikka olete huvitatud duellitamast siis palun algandmed edastada smiling smiley
tiisu, panin ka sinu kirja.

Nüüd rohkem kedagi juurde ei võtaks smiling smiley 8kesi on meid juba ilus kamp kilodele tuld anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: katake
Kuupäev: 06. October 2011, kl 10.55

Olen ikka huvitatud smiling smiley

Minu algandmed siis:
173/86,3
soovkaal praegu 79

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 06. October 2011, kl 14.09

Endast siis nii palju, et hetkel tegelen veel õpingutega ning duellis osalen selleks, et toetust saada ja teisi toetada kilode langetamise teekonnal smiling smiley Pikkuseks 169cm ning hetkel kaalun 64kg, esialgseks soovkaaluks oleks 58kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: tiisu
Kuupäev: 06. October 2011, kl 21.10

Kas homme siis peab kaalule astuma?Täna oli õhtu söögiks väga suur ja hea sushi,aga õnneks endiselt liigutan ennast päeri usinasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.34

Hei minu täna hommikune kaal 89,9kg.
Kuidas teil läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: tiisu
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.59

No ma nii viimane ja kaal veel muutust ei näita,loodan jä'rgmise reede peale!
Nii et kaali ikka endine ja nats rohkem hetkel 81,2!
Aga nüüd kerge treening!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.43

tänane hommik - 73.7
that makes me happy smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Azza
Kuupäev: 07. October 2011, kl 11.37

63.3 kg täna , loodame kergema homse pealee ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile!
Saatis: Musilane
Kuupäev: 07. October 2011, kl 11.43

minu oli pahjust rõõmustada, kaal näitas 75,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.